Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kuradi Amway!
 
Orochimaru 12. juuli 2014, kl 11.37
Tooted on normaalsed, seda küll, aga kes kurat viitsib hakata ukselt-uksele käima? Olen ise sellist asja pealt näinud( vaatasin kuidas tuttav sellega tegelda proovis) ja ei tekkinud soovi kaasa lüüa. Lisaks need koolitused ja muu selline raharaiskamine...
 
Amweylane 24. juuli 2014, kl 12.55
Niisiis kõik vastalised on oodatud vestlusele. Aga palun ükshaaval :). Orochimaru võib kah helistada ja ma näitan, et ukselt uksele ei pea käima. samuti on oodatud huvilised kes tahaksid asjast rohkem teada.
minu tel on 51910592
 
to Amweylane 01. august 2014, kl 01.19
Noh, kas sulle helistas ka keegi? Said oma päheõpitud jutu ette vuristatud?
 
Freeway 09. august 2014, kl 14.07
Tean mitut inimest,kes Amway´ga liitusid ja rikkaks saamisest unistasid. Miskipärast jäi see neil kõigil aga unistuseks.

Kui otsustad nendega liituda, siis see tähendab seda, et pead oma tarbimisharjumusi muutma ja mõnes mõttes ka rohkem tarbima hakkama. Väidetavalt müüakse Amway´s kaupa, mille hind ei sisalda kulutusi reklaamile jne. aga tõde on see, et tavalisest toidupoest saab makarone ja pastat, puhastusvahendeid, pesupulbrit, kosmeetikat jne. kätte siiski odavamalt.

Amway lahjendatavaid puhastusvahendeid pidavat saama kasutada mitme kuu vältel, aga tellimusi uute koguste ja toodete kohta peaks tegema vähemalt korra kuus. Nad muidugi väidavad, et sa ei pea midagi ostma, kui ei soovi, aga kui osa Amway liikmetest nii käitubki ja midagi ei osta ega ka müü, siis see süsteem ju ei toimi. Ja et toimiks, pead sa hakkama tarbima tooteid, mis on kallimad kui tavakauplustes ja lisaks tarbima rohkem, kui igapäevaselt vajad.
 
Liip 09. august 2014, kl 22.02
Minu üks tuttav, kes ka oli võrku sattunud, mingil hetkel enam ei jaksanud neid asju osta. Siis talle saadeti kõrgemalt poolt meile stiilis "Kui sa ei ole viimase poole aasta jookul Amwayst makarone ostnud, siis kust sa neid ostnud oled? Miks sa täidad poemonopolide kukrut ja mitte enda oma?" :D

Väga naeruväärne oli ka see, kuidas selle üksiku naisterahva värbamisel suudeti talle pähe määrida 6 pudelit õli, mille parim enne oli nelja kuu pärast.

Veaseke läks õnge, aga õnneks sai ise ka hiljem aru, et tuttavaid pole mõtet kaasata oma jaburasse jamasse ja lõpetas.
 
kriis 22. september 2014, kl 11.59
Mingil kriisihetkel tegin proovi minagi. Muidugi ei uskunud ma pudrumägesid aga kui just palju pappi alguses välja käima ei pea siis võis ju proovida. Tooted olid head, vaieldamatult. Neid ostan tänagi tegutseva isiku kaudu. Aga kogu see bisnessplaan on bullsh.t. Nagu Meezh õigesti ära kirjutas, siis turg on Eestis täis. Liitujad jäävadki rohkem tellima kui ära tarbida jõuavad ja uusi liitujaid lihtsalt ei ole kuskilt võtta. Tädi Maali ja onu Peeter sulle raha sisse tooma ei hakka kunagi. Kõrgliiga elu võib olla ilus aga siinsel turul ei jõua sa sinna kunagi. Ja nii ongi asi üles ehitatud. Mingil hetkel (peab mainima, et õige ruttu) märkasin, et see asi kisub lihtlabase intensiivse ajupesu-müügitöö peale ullikeste ärarääkimiseks ja sellega ma tegeleda ei tahtnud kuna ei uskunud, et iial kogun vajaliku hulga tarbijaid-liitujaid. Kui isegi oleksin kogunud siis vaadates oma tarbimist oleks asi olnud väga hapu. Me lihtsalt ei jaksa ja ei vajagi nii palju osta. Sellega ongi turg lukus ja bisnessplaan läbi kukkunud. Kõik muu ilus jutt on ilus ainult paberil aga reaalsuses töötab vaid ullikeste arvelt ja kõrgliiga heaks. Nii nagu igas teises firmas, kus boss võtab dividendid. Kogu lugu.
 
aga 31. jaanuar 2015, kl 23.18
amway annabki võimaluse neile, kellel puudub raha investeerimiseks, kellel pole midagi- võimaluse, teha palju tööd ja loota vaid iseendale ja lisaks head tooted, selge see, et eesti turg saab täis aga mitte veel maailma oma. Ja amway koolitussüsteemist võib kasu saada iga inimene.
 
to aga 03. veebruar 2015, kl 00.58
Suur osa eesti inimestest on rumalad ja laisad. Neil ei jagu pealehakkamist ja visadust ning oma suhted sõpradega rikuvad nad ka tänu sellele Amwayle ära.
 
loogiline 03. veebruar 2015, kl 07.30
aga koolitussüsteem maksab kindlasti raha, eks ole?
see ongi Amwayle investeering elu soojaks muutmisel kuid vaevalt neil seda soojust ka teiste jaoks jätkub
ilusa jutu ja sooja õhu puhumisega aga külma talve soojaks ei küta
järjekordne püramiidskeem
 
Kandidaat 05. märts 2015, kl 10.12
Käisin ka ühel Amway koosüritusel kus tekkis ka omamoodi tunne nagu oleks kuhugi ususektile kogunenud. Räägitakse täpselt seda, mida tava palgatöötajad kuulda tahavad. Teeni lisaraha, lõpeta oma päevatöö, ehita oma võrk ning jää varajasele pensionile. Kust tuleb raha? Müügitöö pealt, värbamine jne. Esitlusel mainiti ka nime Robert Kiyosaki - kõikvõimas finantsjumal, geenius. Olen kõike seda sama juttu juba aastaid kuulnud, kuidas sina oled tavatöötaja ja peaksid ise oma aja peremees olema ja miljonär olema.

Inimesed kellega pärast konverentsi rääkima hakkasin jätsid mulje nagu oleksid mingisuguse ajupesu läbinud. Keegi mingeid detaile ei räägi, lihtsalt tahetakse, et sa samad sammud läbi teeksid nagu nemad on teinud. Järgmisena peab osalema järgnevatel seminaridel ja kus juba osalustasu peab maksma. See kõik tundub nagu üks etteplaneeritud odav värbamismäng.

Võibolla paljud Eestis teenivadki sellega juba sadu tuhendeid ja mina olen analüüsivõimetu negatiivne ullike kellel puudub arusaam rahateenimisest kuid päris ausalt.. Mina ei näe selles potensiaali kui sa just hea pähemäärija-tüüpi müügi inimene ei ole. On lihtsamaidki mooduseid kuidas müügi pealt kiiremini raha teenida.

Edu siiski!
 
hhu 14. märts 2015, kl 00.07
Ma pole küll aru saanud, et nende tooted on väga head. Peakorraldaja ei saanud tööga hakkama, pesupulber pole midagi erilist, vitamiinid samuti. Ei saa küll aru, milles see eriline kvaliteet seisneb
 
parasiit 19. märts 2015, kl 17.09
Ma söön viinerid, banaane, õunu, pulgakomme, krõpse ja joogiks Coca ja ikka elus aga räägitakse, et keemiat täis.
 
OMG 09. aprill 2015, kl 18.41
AJUPESU SEKT !! TGLT KA nahhui te käite inimestel pinda, kui öeldakse ei ??!!! Täiesti lamp rahakulutamis koht ennem mine kasiinosse või mängi lotot, saad ka kiiremini rikkaks !!
 
nuku 26. september 2015, kl 13.21
Õige!

Kasutan ka neid tooteid igapäevaselt ja need on tõesti head ja kui arvasin ennem, et ikka väga kallid jne.. siis nüüd olen täiesti vastupidisel arvamusel. Hoopis vähem läheb raha kuna neid tooteid kulub tõeliselt vähe! SUPER

Ja neile negatiivsetele nii palju, et kui kunagi ise ei proovi siis teada ei saa seda ütlen nii toodete kui ka äri kohta! EDU
 
nuku 26. september 2015, kl 13.22
Kasutan ka neid tooteid igapäevaselt ja need on tõesti head ja kui arvasin ennem, et ikka väga kallid jne.. siis nüüd olen täiesti vastupidisel arvamusel. Hoopis vähem läheb raha kuna neid tooteid kulub tõeliselt vähe! SUPER

Ja neile negatiivsetele nii palju, et kui kunagi ise ei proovi siis teada ei saa seda ütlen nii toodete kui ka äri kohta! EDU
 
niisama 07. august 2016, kl 14.47
Pole siin midagi kiruda, tuleb olla kannatlik ja pidevalt tegutseda; kasum ei tule kohe, kui aga ei sobi, siis keegi kedagi ei sunni;tean inimesi, kes tegelevad nii Amway kui ka GNLD liinis juba kümme või enam aastat ja edukalt; algus on raske, tundub raha raiskamisena, kuid tasu näib neil inimestel sellest olevat; ise olen mõlemi võrkturustustoodete kasutaja ja tooted on väga head, eriti GNLD puhastusvahendid ja Amway ahjupuhastusvahend; ise ma võrgustikus pole, sest puudub selleks vaist ja aeg, kuid tean, et üks hind on liikmel ja teine hind tavalisel ostjal - ka siin tekib veidi kasu ja müües kohe, aga ei pea ka müüma. Kasutajana võin ka öelda, et aastate jooksul olen säästnud kuna tooted on säästlikud.Kaupluste pesupulber võib vahel hinge kinni võtta oma lendumisega.
 
irw 07. august 2016, kl 15.23
Lugesin, et Amway ajupuhastusvahend:D
Tõnu Pari 15. veebruar 2017, kl 15.56
Kui see on sekt, siis see on maailma paremini tasustatud sekt.
 
hannah 12. september 2021, kl 12.03
Tere, ega siin pole kysimus mitte asjade myymises , vaid endale oma meeskonna loomises, vot see toob alles raha tagasi, tuleb otsida tuttavaid ja söpru , kes ka tahavad endale teenida ja luua vabaraha, töö körvalt algul,
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!