Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kuradi Amway!
 
kiisu 27. jaanuar 2011, kl 23.59
Ka nõus vastukajaga, paljud teist tegelikult teavad, kuidas see asi täpselt toimub ja mida täpselt tegema peab. Ratsa rikkaks päeva pealt ei saa jah, aga kuule naabrimees saunas rääkis juttu siin ka ei tasu ajada.
Tehke asi selgeks ja siis hakkage maha tegema. Enamik siin kommijatest pole asjale õigesti ju pihta saanud. Aga jah nõustun selle kommijaga, et tuttavatele asjade müümine on kõige keerulisem, eriti tänu sellele, et asjad on natuke kallimad kui poest ostetav.
 
to Vastukaja 28. jaanuar 2011, kl 00.35
Lõpeta oma rumala jutuga Amway kaubamärgi täis tegemine. Selleks, et koolitusel kuuldud juttu õieti edastada, peaks vähemalt gümnaasium lõpetatud olema.
 
to Vastukaja 28. jaanuar 2011, kl 11.04
Sulle ongi korralik ajupesu tehtud.':))) Ajad täpselt sellist juttu, mida korralik amwaylane peab ajama. Õnneks ma ei ole palgatöötaja, kes oma "parimad tunnid" tööandjale kingib, olen osanud oma elu meelepäraseks elada ja seda ilma Amway sektita. Kolm aastat tagasi suudeti mind ka põneva projektiga tutvuma kutsuda, käisin kahel koosolekul ning sain süsteemist väga hea ülevaate. Loobusin, kuna ei tahtnud kuuluda mingisse sekti ja jätkasin oma isikliku asja ülesehitamist. Nüüd tagantjärgi öeldes olen enam kui kindel, et sama panus, mis ma olen Oma Asja ülesehitamisse pannud on toonud mulle kümneid kordi rohkem tagasi kui see oleks olnud Amways.
Tõenäoliselt oleksin ikka veel uskunud sellesse, et ma ei ole veel jõudnud sellele tasemele, et ma pean veel veidi pingutama, et hakata sealt kunagi tagasi saama ... nii nagu mõtleb üks tore naisterahvas, kes tookord oli ka uustulnukaks ja kes sinna jäi. Lootus sureb viimasena. Kes ikka tahab avalikult tunnistada, et on panustanud oma aega jaa raha valesse kohta ...
 
Pets 28. jaanuar 2011, kl 11.26
Üldiselt nt. ''noh'' proovige igasuguseid võimalusi.
Panete mingi kostüümi/maskeering selga, ei räägi mingitest supermänidest ja tinkerbellidest vaid ikka midagi tõsisemat. Panete habeme ette ja selline( jõuluvana moodi teist vävi) mantel selga, tõsised vildid otsa ning väljakutsele. Räägite tõsist juttu: ''Tulen kaugelt (nt.põhja)maalt ja meil on selline.. kultus, oleme ainuke (aus jne.) kelle vili kasvab kõige kõrgemaks, töödeldakse kõige puhtamalt ja anname, kanname seda vilja edasi puhtast armastusega inimeste vastu. Et ikka see ka inimstest välja säraks ja kaugelt näha oleks, mida suudame ainult meie. Näitate loomulikult südant liigutavaid lugusid kas, siis copy ja paste või muud moodi muretsetud piltidest jmt. Keda ja kuidas teie olete aidanud inimesi dekaade :).
Igatmoodi mängite ja peab seda rolli hästi välja mängima, et te oletegi õilsaim ja suuremeelne. Maskeerige kasvõi igapäev end erinevalt ja käige ühe ja sama ukse taga ehk üks tegelastest hakkab meeldima. :) Kes teab veel, mis tsirkust tehakse, minnakse kasvõi ratastoolis, et inimesetelt see ''jaa'' välja imetud saab koos selle krabisevaga. :D
Aga kui lähete nagu mõni fakin Zenja ja Saagiva Anu tüüpi tegelasena, et :''
Me armastame päikest, me armastame kuud ja inimesi kes armastavad meil liigutada luud.'' Või ''No vaadake, me oleme selline ja selline ja te üldse ei tegagi veel kui hüper-super-giga-kuubis tegelikult oleme. Ala..la (mingi hull irw naer ja lahe vinguv enseväljedus käib muidugi jutu juurde) võta, proovi ja on kohe garanteeritud nagu kassil 9 elu kuubis ja parim väljanägemine AINULT meie poolt (kui ei aita korratakse seda AINULT, et ikka seda korralikult masseeritud saab ikka ajurakule), samuti makse me ei maksa (irw)'' , ''Ja nii ongi ..eksju?!'' ja siis kui ostja on olemas plaksutatakse käsi koos ja nalja kui palju. Ega see vist müü kui aint omasugustele eksemplaridele.
Ega keegi pole ju kuldmunad käes sündinud, peab neid ikka ise üle kuldama :).
 
Amway-vastane 28. jaanuar 2011, kl 14.29
Minu kogemus Amwayga ulatub paari aasta tagusesse aega, mil minuga pärast 10 aastast pausi võttis ühendust kunagine tuttav/sõbranna. Teda tohutult huvitas minu ja minu lähedaste käekäik, kas vanaemaga on ikka kõik korras, kas kass ikka magab korralikult jne. No see kõik tundus kergelt totakas. Sinna juurde käis meeletu kiidulaul: küll sina ikka oled tubli ja äge ning lahe. Ja loomulikult hakati vargsi rääkima, kui nõme on töötada ja kuidas ta nii väga muretseb minu karjääri pärast. Saime siis kokku (kuna tegu oli ikkagi kunagise sõbrannaga oli piinlik talle ära öelda). Ja kogu lorilaul sellest, kui äge inimene ma olen ja tööl käimine on nõme hakkas jälle pihta. Kui ma siis küsisin, et kuidas siis reaalselt see raha teenimine käib "tema fantastilises äriplaanis", siis ta lohutas, et mul pole vaja seda teada. Lihtsalt käi koolitustel, naerata ja raha laekub su arvele. Pärast paari kohtumist olin suutnud "sõbranna" tupikusse ajada oma ehk liiga otsekoheste küsimustega ning meie suhtlemine jäi loomulikult soiku. Kaks kuud hiljem lõunastan ühes kohvikus ning kuulen kõrvallauast väga tuttavat juttu - üks noor mees üritab oma sõpra nö ära sebida samasse "ahvatlevasse ärimudelisse". Küsimused-vastused olid täpselt sama. Nii sarnased, et justkui nagu ka žestikuleerimine-emotsioonid olid neil selgeks õpetatud. Ja ikka jäi kõrvu kõlama sebiva noormehe ahastus ja tohutu mure oma pooltuttava sõbra karjääri pärast. Vot selline altruistlik mees!

No on alles jobukari, ma ütlen.
 
Avarda oma silmaringi 11. august 2013, kl 11.40
http://www.uschamber.com/about/board/steve-van-andel

http://www.forbes.com/companies/amway/

http://www.euromonitor.com/amway-claims

http://news.amway-estonia.com/

http://www.youtube.com/user/amwayeurope

http://plus.google.com/+Amway/posts

http://amwaymedia.eu/

http://www.facebook.com/amway

Tõeline sektivärk aga maailmas väga edukas! Soovitan lähemalt uurida, sest ega see vaeste arvajate sekt parem pole!

www.heaelu.eu
 
triinu 12. august 2013, kl 13.03
Ohh kui palju tundeid ja emotsioone...
Millegipärast unustatakse aga see ära, et Amway toodete puhul on tegu VÄGA HEADE toodetega...
Mis seal vahet on, kuidas neid müüakse või kes nende pealt teenib ja kas ma peaksin jätma kadedusest, et äkki mu sõber teenib mulle nende HEADE asjade müümise pealt mõned kopikad - kas ma peaksin ennast nendest asjadest ilma jätma?
Mulle pole keegi mingit ajupesu teinud, vaid räägin tarbijana... Amway tooted on väga head ja miks vaja jahuda mingist mõttetust süsteemist, kui ükski süsteem ei töötaks kehvade toodete najal... kus on valetamine? Kus on pettus...?
Lubatakse häid tooteid ja tooted on tõesti head!
Tänan tähelepanu eest!
 
Meezh 25. august 2013, kl 17.16
Naljakas vaadata kuidas asja kaitsjad ämveid ülistavad ja samas niilahkelt oma maile ja tel numbreid jagavad, et teisi "aidata". Reaalselt on asi aga sedasi, et noodsamad ullikesed on omale igakuiste punktide kogumiseks kõvasti manti kokku ostnud ja nüüd ei saa kuidagi enam edasi, sest endale niisama hunnikusse pole mõtet asju osta ja samas pole suudetud ka piisavalt endale maksejõuliseid harusid - kes tekitaks harusid jne. tekitada, et teenida nendepealt. Siis otsitaksegi juba meeleheitlikult inimesi keda asjaga LÄBI NENDE liituma meelitada, et neil tekiks lootus kunagi kasvõi kopikat teenida.

Palju käib siin läbi segaseid küsimusi, et mismoodi see asi käib kui inimene kodus midagi ei müü. Asja idu ongi selles, et liitunu pole mitte endakätte saadud kauba müüja vaid uute maksejõuliste klientide elik ostjate otsja. Kui inimene suudab LÄBI ENDA leida hästi palju liitujaid ja need ka ostavad siis on tal võimalus teenida nende ostjate summade pealt punkte ning üheltmaalt ka reaalset raha. Väikse kopika saab ta iga liitunu eest kohe ja see on ka nö. ullikese lõksupüüdmise esimene nipp - näita talle natuke raha ja kaine mõistus rändab aknast välja. Sisuliselt kasiinosüsteem kus selleks, et inimene ikka seal käiks ja suuri summasid kulutaks tuleb tal aeg ajalt näiliselt võita lasta. Nii edasi. Selleks aga, et edaspidi otseselt teenima hakata peavad temapoolt liitunud ostma kaupa kus siis ostetud summad arvestatakse punktideks a'la 300 euro eest kaupa võrdub 200 punktiga ja 100 kuni 299 punkti tagab, et saad nii enda kui oma harude ostetud summa pealt 3% omale ehk enda ostust saad selle protsendijagu summat tagasi ja teiste ostetu eest saad raha. Ilmselgelt koorub siin välja tõde, et reaalselt teenimiseks on sul vaja kas ikka meeletu hulk allpool olijaid kes kõik mingit pudi padi ostaks või siis väiksem hulk rikkaid kes tõesti suurte summade eest igakuu ostavad. Näiteks selleks, et ise teenida 120 eurot kuus peavad teieall olijad ostma vähemalt 1500 euro eest kaupa. See tähendab näiteks vähemalt 15 inimest kes ostaks 100 euro eest, 30 inimest kes ostaks 50 eest või siis üks kes ostaks 1500 eest jne. Aga tooted on ju megahead ja igikestvad. Tahtes kõrgemale tasemele tõusta tulevad siin veel lisaks mängu X tingimused ehk siis sina ja sinu all olevad harud peavad teatud aja JÄRJEST - näiteks 6 kuud saama igakuu kokku vähemalt niipalju punkte - muidu kõrgemale levelile ei saa jne. Teisisõnu elimineeritakse just tavaliste teenida tahtvate inimeste võimalused ronida kõrgemale kuna tavalise inimese harud on ka üldjuhul tavalised inimesed kes ostavad kaootiliselt - teisisõnu vahest nipet näpet.
Eestisuguses konnatiigis ei jõua sisuliselt ükski suvaliitunu kuhugi - teenivad vaid need kes asja maale toovad, esmasteks liitujateks oma sugulased tuttavad võtavad ja siis nö. iga suurema linna päälik kes asja oma linnas juurutama hakkab. Ülejäänutele lihtsalt ei jagu nendeall piisavalt inimesi või ostujõulisi inimesi, et nemad ka üheltmaalt teenima saaks hakata. See ongi asja mõte, et 1% teenib ja 99% imevad käppa ja ootavad valge laeva saabumist.

Mõni võib siin nüüd küsida, et aga milles siis probleem? Probleem ongi selles, et inimesi meelitatakse liituma ikkagi ideega "saad teenida palju raha lihtsalt" ja seda tehakse sellise inetu võtte läbi kus inimene esmalt pannakse nö. oma lähedastele ja tuttavatele asju pähe määrima. Kui suvaline müügimees keda ma ei tunnegi tuleb ja üritab mule midagi müüa siis ma pole pahane temapeale, sest kuna ma pole talle ei sõber, sugulane ega tuttav siis tal on ju savi kas räägib tõtt või ajab pada ja ta lihtsalt teeb oma tööd. Oma lähedastele ja headele sõpradele aga pole ilus igast jama ulmeliseks jutustada ja pähe määrida - kuid just sellepeale ju ämveis mängitaksegi kuna "ega ju üks hea sõber teisele valeta". Käiakse välja ilusaid jutte kuidas nad hoolivad maailmast ja kuidas paha kohalik kaupmees röövib 7 nahka aga ämveis jagatakse raha ostjate vahel. Upitatakse inimeste ego stiilis "võid kuuluda suurde ärisse ja teha oma äri" ehk teisisõnu pannakse muidu suht saamatuid lihtsameelseid (need kel nutti ja ettevõtlusoskust piisavalt oleks see ju juba teeks oma äri) uskuma, et nad võivad olla tegijad. A'la nagu buumiaeg sampo pank pakkus inimestele kuldkaarti ainult nende panka konto tegemise eest kus siis suvaline tolbar sai kuskil selveris uhke näoga kuldkaardiga teiste ees vehkida, sest muudes pankades eeldas kuldkaardi saamine vägasuurt stabiilset sissetulekut ja see oli nö. ka staatuseümbol.

Inimene liitub, taob raha sisse ja otsib lähisugulaste ja tuttavate näol endale ka esmased harud ning saab nende liitumise arvelt väiksed kopikad mis paneb ahne inimese aju tööle. Inimene on algul entusiasmi täis ja räägib kõigile kõrgema taseme värbaja suust, plaatidelt ja koosolekutelt kuuldud päheõpitud juttu. Peale taseme võra tõusmist tuleb aga blokk ette, sest kõik igikestvad head asjad on ostetud ja neist jagub pooleks eluks ning otsitud käputäis harusid ei suvatse otsida uusi harusid ega ka igakuu korraliku kopika eest osta, et rohkem punkte saaks - mõni on lausa käega löönd ja ei tegele üldse - seega kasutu. Siis ei jää muud üle kui soetada ka megakallid potid, pannid, noad jne. ühesõnaga muud tilulilud mille hinnaga derivaate muidu iialgi oma elus ostnud poleks ja oleks naernud kui keegi selliseid summasid taoliste asjade peale kulutanuks - nüüd aga on vaja lihtsalt selleks, et kuidagi igakuiseid punkte täis saada. Ehk siis nüüd on inimesest saanud olude sunnil selliste asjade pooldaja ja mis kõigehullem - halleluuja laulmine asjadele jätkub. Liiatigi olla esitlusel nähtud kus pannipeal ilma õlita kanafilee valmis praeti jne. muidu telepoest näidatava kauba stiilis presentatisooni. Sisuliselt kui oleks olemas ämvei viin siis hakkaks ämvei hull kes muidu karsklane seda jooma kuna kindlasti koosolekul räägiti kuidas see pole seline viin nagu need tavalised vaid see on väga tervislik. Suures plaanis õigustatakse ja mõeldakse asjadele juurde täiesti müstika valdkonnast pärit omadused.

Selge on see, et taoliste asjade puhul kus esmased harud küll leitakse aga need omakorda eriti järgmisi leida ei taha ja ka mõned alt hüppavad ning kogu "megabisness" paigal tammub tekib moraalilangus ja hakatakse asjas ka natuke kahtlema. Selleks ongi kõiksugused motivatsiooniüritused kus siis näidatakse kohalekutsutud kõrgema tasemega kaabakaid kes ei jõua asja ära kiita ja kes siis vilmides ja piltidel kallite autode ning uhkete majade taustal poseerivad - asja idu ikka üks - olge kannatlikud, plekkige edasi, otsige lole edasi ja kui ei lähe veel piisavalt hästi siis lihtsalt tuleb rohkem tööd teha - näete minul juba on elu hea.
Teine osa nn. "koolitustest" on siis see mis õpetab inimestega suhtlema jne. ehk siis see mida kuulates peaks inimene omandama need nipid mis teda rikkaks teeb. Tegelikult aga selle nn. inimestega suhtlemise all õpetatakse hoopis seda kuidas järjepidevalt ja nahaalselt asja peale suruda ning kuidas alguses mõne tootega rahulolevast tavalisest kliendist muutuda kõike taevani kiitvaks ja pähemäärivaks kaupmeheks kel pole kahju ka oma lähedastele suu ja silmad täis valetada, et natuke paremini läheks.

Ja see ongi see miks sellist asja ei sallita - inimesi meelitatakse liituma andes neile lootuse rahaliselt sõltumatuks saada, siis kasseeritakse neilt kopsakat raha ülehinnatud toodete eest ja kui tundub, et on ummikseis siis õhutatakse muutuma nahhaalseks müügimeheks üritamaks päästa mis päästa annab.


Jah, loomulikult on selles nö. "äris" tõesti need kes on rikkad aga need on valitud seltskond kohe äri loomise algusest peale kes kui asi kasvõi kuigivõrd popiks muutub saavad paratamatult rikkaks nende arvelt kes kunagi ei saa - sellele see kogu asi ongi üles ehitatud. 15 aastat tagasi oleks ehk võinud selle asjaga liituda kui mõni Eestis väga alguses liitunu võimalust pakkunuks aga tänasel päeval on kõik kohad ainult neid allotsa hädavareseid täis kes meeleheitlikult omale maksejõulisi harusid leida üritavad. Eesti turg on tänaseks nö. küllastunud, et praegused liitujad hästi teenima saaks hakata. Suvaliste penskarite ja muidu vaeste pealt kes heal juhul mõnekümne euro eest aastas tellivad ei teeni midagi - maksejõulised aga juba on liitunud või on eitava vastuse andnud.

Paljud mainivad, et tavalises firmas on ka sedasi kus alluv ju kes teenb vähe rügab ülemuse jaoks jne. Samas amways just rõhutatakse, et amway bisnis pole selline vaid teistsugune kes ei püga inimesi. Samas iga inimene kes loogilist mõtlemist rohkem kui millimallikal saab aru, et amway süsteem on täpselt sama vigane nagu tavaline kapitalistlik skeem mida nad ise nii sarjavad - ehk siis kogu edulugu ja jutt on rajatud eeldusele, et kasv on lõpmatu. Kuid selles just probleem ongi. Üritatakse tekitada illusiooni nagu ühel päeval oleks võimalik, et kõigil on tore ja vahva olla ehk ostavad kordamööda üksteiselt ja suured boonused jooksevad. See aga eirab lihtsat loogikat, et esiteks peab raha ikkagi kuskilt tulema ja teiseks kui ühed tahavad saada palju saab see tulla ainult selle arvelt, et hulk teisi saab vähe. Teisisõnu on amway täpselt sama mis iga suvaline suurem firma kus tipp, juhatuse liikmed ja tähtsamad niiditõmbajad kes on valitud tegelased teenivad hästi ja ülejäänd on juba ette määratud sitarattad olema.
 
Meezh 25. august 2013, kl 17.30
Ahjaa. Lisada võib veel juurde, et need kes räägivad seda päheõpitud juttu kuidas neil läheb vägahästi, nemad istuvad jalad seinal ja papp tuleb siis ärgu ajagu paska. Kõva tase kus saab laia profiiliga elu elada on teemanttase ja Eestis on ainult üks teemanttasemega inimene - liitunuid aga on kuipalju - kümneid tuhandeid. Jah mingit kopikat teenib ka näiteks plaatina tase mis on ka vägagi kõrge tase kuid see teenistus pole isegi kahte keskmist palka. Samas peab plaatina tasemel tegelane olema kursis kõigi toodete muinasjuttudega ja kui talle alam tegelane helistab, et too viib endajuures läbi värbamist või tahab toodete kohta infi siis peab see plaatina sõitma ja kappama ringi. Seega kui mingi jorss ajab siin seda tüüpilist värbaja iba kus tutakse huvi kas ikka hoolid perekonnast ja tahad palju raha teenides nendega kvaliteetaeg veeta siis Eesti mõistes saab ennast näiteks tuua ühe käepeal kokkuloetav hulk inimesi - jällegi tuletaks meelde kuipalju on liitunuid kes ootavad lubatud taevamannat - kümneid tuhandeid.
 
külastaja 26. august 2013, kl 09.24
Käisin ka ühel koosolekul. Mu mõte oli, et saan ülevaate toodetest, et saan huvipakkuvaid tooteid hiljem internetist uurida, nende hinna ja kvaliteedi suhte peale mõelda ja siis ehk midagi ka osta. Tõsi ta on, et mõningaid tooteid tõesti ka tutvustati, kuid põhirõhk oli ikka müügitöösse kaasatõmbamisel. Mul ärisoolikas täiesti puudub ja selleteemaline jutt oli mu jaoks ootamatu ja ka vastumeelne. Mingipärast potentsiaalsele tarbijale ja mitte äris osalisele ei taheta toodete kohta infot eriti jagada. Mõtlen siinkohal mitte ühe või paari toote üleskiitmist kellegi poolt, vaid võimalust ise nii toodete kui ka vastavate hindadega tutvuda.
Suurepäraseid tooteid on ju ilmas palju, kuid ega siis kõik inimesed neid kõiki ei vaja, rääkimata igaühe võimalustest neid endale soetada. Rahaliste võimaluste tõttu tuleb ju enamikul igapäevaselt teha valikuid, mida tarbida ja mis paremaid päevi ootama jätta. Kui nüüd keegi hakkab üht konkreetset toodet taevani kiitma, selle asendamatust ja hädavajalikkust seletama ja sa selle siis ka ära ostad, tähendab see seda, et sul puudub tegelikult võrdlusvõimalus. Tegu võib olla ju ülimalt hea asjaga, kuid sama raha eest saaks osta nt 5 mingit muud toodet, millest tervikuna oleks sulle palju rohkem kasu kui sest ühest. Lisaks ei tea tavatarbija ilma süvenemata, kas ehk samasugust, vaid õige pisut kehvemat toodet (aga võibolla hoopis paremat) saaks osta kordi odavamalt.
Eelistan enne ostmist uurida ja võrrelda ja seda objektiivselt.
Osav müügiesindaja võib edukat äri ajada, kuid kui palju ostjaid hiljem ka oma ostuga rahul on, rahul just ostetud toote hinna ja kvaliteedi suhtega. Oletan, et nii mõnigi ja ehk enamgi ostja hiljem kahetseb oma ostuotsust.
 
Meezh 26. august 2013, kl 18.10
To:külastaja

Seda sul pole vaja amway toodete puhul karta, et nad ei toimiks. Paljud asjad toimivad samahästi kui muud levind brändid, mõned asjad kehvemini ja mõned asjad toimivad vägahästi. Selge see, et kõigile asjadele on olemas alternatiiv mingi muu firma poolt aga paljude asjade puhul sa lihtsalt ei jõua ju kõiki läbi proovida.

Ehk siis kui muidu toodavad tooteid paljud erinevad firmad kes peavad hinna ja kvaliteediga teistesuhtes konkureerima siis amway tahab, et sa ostaksid kõik nendekäest ehk siis hambaid peseks nende hambapastaga, võtaks nende vitamiine, keedaks nende potiga kartuleid, pühiks tagumikku nende paberiga ja paneks naist nende kummiga. Kuidas seda aga teha, sest inimene üldiselt on ju kainelt mõtlev oled kes kalkuleerib asjade mõtekust. Aga selles vahendiks ongi see mida ma ülevalpool kirjeldasin - see loodud illusioon, et saad rikkaks kui tarbid aint nende tooteid. Ja asjas sees olev inimene hakkabki endale valetama stiilis "võiks küll osta selle teise ja natuke odavama toote aga selle eest ei saa ju punkte".

Kui tahad tooteid siis mõni tuttav kindlasti tegeleb ja las tellib sulle oma soodusega ehk siis vist 20% oli.
 
Martin V 28. august 2013, kl 01.07
Meezh on kõvasti end harinud! Tubli! Ainuke häda on selles, et äri ei pea ajama Eestis. Kõik õige. Amway töötab juba 100 riigis. Vaata http://www.amwaymedia.eu/en/media/1092-amway-corporate-year-in-review-2012
Kui poleks iga aasta uusi tasemeid ja tõusujoones käivet, kas siis äri kasvaks? EI

Amway kasvab kogu maailmas, küsimus, kas läbi sinu või mitte??
Need inimesed, kel on sissetulek võtsid vastu otsuse ja tegid kõvasti tööd ning ei kuulanud neid "tarku" kes neid maha üritasid tõmmata.
TV shop lubab, et kui ostad nende toote, siis võtad kaalust alla 10kg 5 päevaga. Amway ei luba kellegile tasuta raha vaid annab selleks võimaluse. Ning nagu juba eelnevalt oli mainitud, siis ühes Amway potis teed täpselt nii süüa nagu keegi rääkis või nagu esitlusel näidati.

Milles on küsimus?
Kas Amway maksab?
Kas see Eestis töötab?
Kas see Sinu jaoks teenib?

Vastust tead vaid SINA!

www.heaelu.eu
 
Meezh 28. august 2013, kl 20.43
To: Martin V

_Ainuke häda on selles, et äri ei pea ajama Eestis._

Loomulikult EI PEA äri ajama Eestis kuid esiteks nagu sa ütlesid on amway juba 100's riigis ja teiseks - suvaline ullike tädi Maali ehk need opakad kes omavahel kuskil lasnaka korteris sädistavad ju kõvat rahvusvahelist bisnisit ajama niikuinii ei hakka. Ehk nagu ma eespool ütlesin siis see inimene kel tegelt ka ärisoont ja pealehakamist on juba teeb äri või on ettvõtja ehk amway püüab võrku eelkõige luusereid lüpsilehmi. Jällegist - lollidelt raha äravõtmine ju tavalise röövkapitalismi tunnus kuid amway värbajate üks oluisemaid ibasid just ongi see kuidas tavakaupmees on siga ja liigkasuvõtja ja nende bisnis pole üldse selline.

_Kui poleks iga aasta uusi tasemeid ja tõusujoones käivet, kas siis äri kasvaks? EI_

Amway bisnis on loomulikult kasvujoones - eriti viimastel masuaastatel kuna paljud masus räsida saand inimesed käituvad meeleheites ebaratsionaalselt.

_Amway kasvab kogu maailmas, küsimus, kas läbi sinu või mitte??_

Väga tore, las kasvab. Vaata probleem on selles, et jällegi nagu ma ütlesin on amway bisnis rajatud üles samale vigasele tõele nagu muu kapitalistlik maailm ehk eeldatavale igavesele kasvule.

Lisaks veel paar häda ehk esiteks raha ei jaotu sugugi mõistlikult erinevate tasemete vahel vaid hulk alumistel pulkadel asujad ei saa pmst midagi - mis on ju loogiline, sest kuidas muidu käputäis ülemisi rikkaks saaks.

Teiseks pole mõistlikud tasemete vahed - ehk siis isegi kesmkmisel inimesel muutub peale paari - edukamal ehk kolme tasemevõrra tõusmist edasiliikumine praktiliselt võimatuks. Jällegist on see ilmselgelt taotuslik löömaks automaatselt suuri kääre "valitud" tegelaste kes saavad rikkaks ja korjemesilaste vahele kes kunagi normaalselt pappi saama ei hakka.
 
külastaja 29. august 2013, kl 08.18
Mis see põhieesmärk sel Amwayl siis on? Kas rõhk on kasumi teenimisel või soovil tegelda garanteeritult kvaliteetse kaubaga?
Ma olen valmis uskuma, et nende kaubal ongi parim kvaliteedi ja hinna suhe ja nende kaupa ostes ei pea kunagi ostetava reklaamitud headuses pettuma. Kuid tavatarbijana annan endale ka aru, et ainult parimat lubamaks peab ka sissetulek vastav olema.
Need, kes mind koosolekutele on kutsunud ja kelle kaudu ka üht-teist ostnud olen, ongi huvitatud punktidest või siis sellest, et nende nime all kaupa ikka tellitaks. Nad ei ole mitte teenimise peal väljas, vaid soovivad ise seda toodangut tarbida ja seda veidi odavamalt kätte saada kui saaks viimane lüli - Amwayga mitteseotud tarbija.
Ma ei tea, kui mitu taset neil on, kuid mõte, et iga madalam tase lisab oma tegevuse (müügitöö) eest kauba hinnale lisaprotsendi ja toote hind muudkui kasvab, on võõrastav. Selge see, et aeg, mis kulub teemasse süvenemiseks ja toodete reklaamimiseks kellele tahes, on iga tegutseja kulutatud aeg ning kes siis ikka tasuta tegutseda soovib. Kuid tavatarbijana puudub mul igasugune ülevaade toote omahinnast ja sellele lisandunud protsentidest.
Muidugi ei tea ma ka poekaupade puhul nende omahinda. Eks on sealgi erinevad lülid - tootjad, vahendajad, poepidajad, müüjad, kes kõik oma tegutsemisega teenida soovivad ning kes selleks kauba hinnale protsendi lisavad. Kuid nende puhul peaks konkurents olukorda korrigeerima. Erinevate süsteemide edasimüüjate ning eri kaubanduskettide vahel, kes sama toodangut turustavad, vahel toimib "võistlus". Ma saan tavatarbijana käia eri poodides sama tootega tutvumas ja hindu võrdlemas. Sagedamini kasutatavaid tooteid ostes juba tean, mis hinnaga ja kust ma ostan. Kallimate ja harvaostetavate toodete puhul ma leian aja, et end vajaliku teabega kurssi viia.
Ma külastaksin ka Amway toodete tutvustamiseks korraldatud üritusi ja olen valmis selle eest ka mõistliku summa maksma, kuid ma ei taha kuulda pikka juttu äri strateegiate kohta, ei taha lasta end meelitada ses äris osalema, ei taha võtta endale kohustust ja muret punktide pärast. Ma tahaksin eelnevalt teada, mida täpselt tutvustatakse, ma tahaksin võimalust selle kohta eelnevalt internetist uurida, ma tahaksin teada konkreetset lõplikku hinda ja ka hindu, mis kehtivad erinevatel tasemetel.
Seni, kuni tuleb sõltuda sealsest edasimüüjast, tema oskuslikust müügitööst, mis ei pruugi kattuda toote tegeliku väärtusega (just minu jaoks kasulikkusega) või tuleb tõdeda edasimüüja väheseid teadmisi konkreetse toote kohta, millest teadasaamiseks ta peab oma aega kulutama, pannes mulle teatud moraalse kohustuse see toode siis ikkagi ära osta, ei soovi ma Amway tooteid osta. Kui kõik oleks läbipaistvam ja mitte nii tsunftikeskne, ostaksin sealt ehk küll veel.
 
noh? 29. august 2013, kl 09.28
lugesin "külastaja" postitust, väga mõistlik jutt.

(ma ei ole sellesse firmasse süvenenud) Nüüd küsimus selline, et on neti pood, panen asjad muudkui korvi, aga asjadel puudub hind??? Mida ku ra dit? Kuidas ma saan osta näiteks http://www.amway-estonia.com/product/110007,artistry-youth-xtend-tostev-silendav-jumestuskreem-chablis#.Uh7o3tLIaX0 selle jumestuskreemi??? Ma pean kedagi kusagilt otsima või, siis saan alles hinna teada ning siis koostise???
Ei, lähen kaubamajja!
 
qu 02. september 2013, kl 23.09
... sest teie Finantsiline Kirjaoskus on imbetsilli tasemel :)
Sama tahaks öelda Sinu emakeele taseme kohta!
 
... 03. september 2013, kl 16.05
Siin on paris palju erinevate toodete soovitusi, mida majapidamises kasutada.

https://www.google.ie/#psj=1&q=must+have+cleaning+supplies&revid=1488779672

Nii palju, kui mina labi vaatasin amwayd seal ei soovitatud. Mina kull ei usu, et need tooted nii head on. See, et need amway myygimehed seda ise raagivad ja neid tooteid jubedalt kiidavad mind kyll ei neid ylehinnatud kalleid tooteid ostma ei meelita. Jah muidugi nad kiidavad neid tooteid, sest tahavad, et ma neid ostaksin.
 
nn.sitaratastele 08. september 2013, kl 06.59
Mulle meeldis, kuidas Meezh amway olemuse lihtsalt lahti seletas.
Kui mõelda, et pikka aega töötuna on mõni inimene valmis riskima meeleheites ja võtma kasvõi SMS laenu, et jälle ree peale saada ja haakub selle ärimudeliga, lastes omal ajud ära loputada(pannes end uskuma, et on sobiv seda tegema), kaotades kogu raha ja rohkemgi veel, siis on ikka kurb küll.
Inimesed peaksid püüdma vabaneda meeleheitest, ennem kui tähtsaid otsuseid teevad.
Ainuke positiivne, mis jääb on õppetund negatiivsest kogemusest, aga eks see ole ka midagi väärt.
 
minu kogemus Amwayga 08. september 2013, kl 09.07
Mind kui tavatarbijat ei huvita anwaylaste sissetulek. Tean ainult seda, et ostsin kunagi suure kalli raha eest Amwaylt nõudepesumasinale pulbri, mis nüüd hakkab otsa saama, ja hakkan otsima võimalust osta samasugune uus. Ei ole näinud ühtegi teist pulbrit, mis klaaspokaalid jm. niimoodi läikima lööks. Ja huvitav veel see, et seda kulub poole vähem kui teisi.
 
Amway vastane KINDLASTI 11. oktoober 2013, kl 10.20
Ligi 10 aastat polnud vana tuttavaga enam suhelnud, siin-seal kohtudes me isegi ei teretanud enam. Äkki helistas ja kutsus külla, siis puges minule külla ja tundis väga huvi kuidas mu perel läheb. Külaskäigu lõpetuseks ilmus eel-pool lugudes kirjeldatud jutt lahedast äriprojektist, varem pensionile saamisest jne. Tooted tundusid olevat kvaliteetsed ja nõustusin ühe toote ostma. Järgmisel, pealesurutud kokkusaamisel hakkas ajama mingit punktijuttu ning ühe tootegrupi punktisumma kokkusaamisel selgus, et on vaja koguda teise tootegrupi punktisummasid jne. Paistis umbes 1000+ eurone tellimus. Ta sõlmis minu nimel lepingu kusagil internetis, pani kontaktmailiks enda oma ning tagatipuks küsis veel minu pin-koodi mis minu mobiili saabus. Siis hakkas nõudma krediitkaardi numbreid. ... Jätsin selle "äri" pooleli. Ma ei pea seebi tellimiseks lepinguid sõlmima ega krediitkaardi andmeid andma. HOIDKE SELLEST SÜSTEEMIST EEMALE!
 
Aju 23. detsember 2013, kl 21.30
Amway on parim!
 
heh 23. detsember 2013, kl 23.31
Nüüd ma tean, miks mingi põhikooliaegne klassiõde mind nii meeleheitlikult taga ajas vahepeal, ilmselt on lollid otsa saanud :D
 
loll töörügaja 18. märts 2014, kl 08.30
Olen ka seda meelt,et inimesed võivad tegeleda meelepäraste asjadega ja kui Amway on meelepärane siis...laske käia!!! Aga....ka minu väga hea tuttav on selle sekti kummardaja ja vott see mulle küll ei meeldi sest ta pole enam sama inimene.Ma olen oma arvamuse asja kohta välja öelnud...tänan,kuid ma ei soovi,olen vabatahtlikult loll edasi ja rügan tööd teha ning saan oma "näruse" palga.Kuid ta ei lõpeta!!! Iga kord,kui vestleme üritab ta mind värvata :( .Kui ta liitus lubati talle et 9 kuu pärast (kui ta iga kuu ostab 70e eest kaupa) on tema palk 1000e kuus.Nüüd on ta olnud selles supis rohkem,kui 1,5a kuid mingit raha ta näinud ei ole,kuid paranemise märke ka ei ilmuta!! Ta on väga aktiivne,käib kõigil "koolitustel" ja nimetab end ärinaiseks kes kohe kohe põhjatult rikkaks saab omale ühke maja ostab jne.Ma arvutasin,et selle ajaga on tal kulunud umbes 18x70 eurot mis on päris suur summa,lisaks koolitustele sõidud jne...see näitab,et inimesed pole enam nii vaesed,kui on raha mida tuulde loopida siis majanduslik olukord peab olema hea.Ma hirmsasti tahaks minna ühele värbamisele kuna sooviks teada mis nende inimestega seal tehakse,et nad nii hulluks lähevad!! Ma tahaks teada paljud teist tunnevad kedagi kes sellega ka teenib 1000 ja enam eurot kuus?! Olen oma tuttava käest uurinud,et kas sa tead mõnda sellist kes on tõestanud sulle,et ta reaalselt seda raha saab,kuid tema on nii pimestatud,et laob mulle terve rivi nimesid ette kes kõik puhkavad loorberitel ,kuid lõpuks tuleb ikkagi välja,et kõigest sellest on ta koosolekul kuulnud,kuid isiklikult ei tunne ühtegi!!!
 
väljavaated 18. märts 2014, kl 11.06
Ei kujuta ennast sellises süsteemis ette - sugulasi , tuttavaid , sõpru , kellele mingit liitumist või toodet müüa mul pole . Elu kulgebki töö-kodu orbiidil . Tööl päeva jooksul heal juhul 10 lauset töökaaslastega vahetan neutraalsetel või töö teemadel , võõrastega suheldes suht mökk mökk mää . Kodus panen enda järgi välisukse kinni , vaikus ja rahu , loen , olen arvutis , vaatan telekat - üksi .
 
amway fänn 18. märts 2014, kl 22.14
Meeldivad tooted, tellin ja kasutan aastaid. Pole kellelegi lubanud suurt raha või teenistust. Kui teile ei meeldi, minge ja ostke poest. Kes keelab?
 
lol who cares 19. märts 2014, kl 01.48
ullikeste pärusmaa
 
liisa 24. märts 2014, kl 22.00
Kas te amyeidele siis ei ei saa öeldud . Mina ütlesin. Ja liigitati mingiks kindlaks eitajaks ka, neil seal mingi oma süsteem. Ju lähenevad varsti uue taktikaga.
Ütlesin, et mina ei osat ja ei soovi ja kõik. Ja ei on ei. Said aru ja rohkem ei ole tülitatud.
Kõik püüavad olla liiga viisakad aga nende müügitaktika juures tuleb unustada igasugune viisakuse ninnunännu ja jääda endlae kindlaks.
 
mjnhuj 10. juuli 2014, kl 16.30
summer1983 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Amway pole kohe kindlasti püramiidsüsteem...kui te
> il on huvi siis lugege ise http://vorkturundus.com
> /vorkturundus-vs-puramiidskeem-kas-need-on-sama-as
> i-1-osa/
>
> Siit ka loo moraal ennem kui kaag
> utama hakata tuleks vaadata kas muna üldse tuli. V
> iige ennast asjadega ikka ennem kurssi...ei ole mõ
> tet rääkida teemadel millest midagi ei jaga...mina
> ei lähe ka ajukirurgile rääkima kuidas operatsioo
> ni teha...
>
> ENAMUS MAAILMA RIIKIDES KAASAARV
> ATUD EESTIS ON PÜRAMIIDSÜSTEEMID KEELATUD...kuidas
> siis Amway saab tegutseda 95 riigis ja alates 1 n
> ovembrist 201p ka baltikumis täiesti ametlikult...

Amway ei ole eestis registreeritudki... Illegaalselt on see siin.
 
külm kalkulaator 10. juuli 2014, kl 23.03
mina ei saa küll astuda 100% ühele või teisele poolele. on mullegi tulnud 2 inimest erineval ajahetkel samasugust juttu rääkima ja häirib mindki sügavalt see, et jutu rääkimiseks valitakse kaugema ringi tuttavad, kuna oma sõpradest ei soovita ju vabaneda ja riputatakse võltsempaatia mask ette. samas - ma olen proovinud mõnda toodet. mulle täitsa meeldib see, et huuleläikel on valgustus - see arvardab toote kasutusvõimalusi. mis aga puudutab nt nn naturaalseid tooteid, mida sellistena reklaamitakse, aga mille pakendilt ei leia ühtegi arusaadavat sõna, siis usaldusväärsus kukub kolinal... miskipärast ei ole ju Eestis ka kauplemisluba antud kogu sellele asjale. muidu ei oleks see kõik nii põrandaalune ega jätaks sekti muljet. no kõige karmimalt mõjub just ajupestava tunne, mis tekib - isegi seda ei öelda kohtumise kokkuleppimisel, miks on vaja kokku saada...
 
Juula 11. juuli 2014, kl 23.59
Jajah. Nimetagem püramiidskeem ametlikult ringi võrkturunduseks ja ongi seadusega lubatud. Näha kuidas ajupestud oma emapüramiidi kaitsevad. Haige värk. Tuttav ostab tooteid välja krediitkaardiga, mida ise tarbib ja teistele tutvustamiseks. Krediitkaardiga millelt läheb intress. Ma küsin, et mismoodi sa kasu saad, kui maksad veel krediitkaardi kasutamise eest intressi? Ta ei oskagi seletada. Ja kõik need mõtetud koolitused, kus räägitakse ühte ja sama jama. Küll Lätti, küll Eesti teise otsa, küll Soome. Kui kõik see kuluks kanda, siis andke andeks.Millal seda kasumit teenima hakkab? Aga no lollidelt tulebki raha ära võtta. Jõudu uskujatele.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!