Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Nõme ja häiriv tunne
 
alissandra 29. september 2010, kl 19.57
..peale orgasmi. Kohe selline häirivalt nõme ja tahaks üksi olla. Isegi kui oli väga hea (ja tavaliselt oli/on)ja ikkagi kohe niivõrd tobe, et tahaks nagu ise eemalduda või et mind üks jäetakse selleks korraks kuigi aktsiooni vägagi nautisin ja tihti mõtlen tema peale. Vägisi tekib mõte, et oli seda nüüd ikka vaja. Kuidagi nagu oleks avanud liiga palju oma isiklikku mina v privaatset tsooni või midagi sellelaadset. Ei oska seletada. Tean jah, see kuidagi peas kinni. Siis mõne aja möödudes tahaks jälle ja kõik kordub. Sellepärast pean ka enda orgasmi viimaseks jätma kuna muidu ma lihtsalt edasi toimetada ei taha.
Kas see tobe tunne võib olla sellest, et ma pole endas kindel st. et kas, mida ja kas üldse teda tahan vms.? Armastust pole, on selline kerge meeldimine.
On kellegil veel nii?
p.s.ei kuulu selliste naisterahvaste hulka kel peab mees kindlalt olema, ükskõik milline. Ka pole mul eriti suuri seksuaalseid vajadusi, üsna keskmised või isegi väiksemapoolsed ja ei taha ma teda ka muul moel ära kasutada (raha vms.)lihtsalt vahest põnev koos olla, aga mitte väga pikalt.
 
ingel 29. september 2010, kl 22.33
ei ole loll. normaalne inimene hoopis. tunnen ise samuti aeg ajalt, mitte küll orgasmi järgselt aga elus üldse. mis sest, et üldsus ei pea selliseid tundeid õigeks, kui nii on , siis nii on nagu sa tunned. ole üksi ja tule tagasi, kui tahad. nii lihtne see ongi.
 
vali vibraator 29. september 2010, kl 22.39
see mees isegi ei meeldi sulle. miks sa temaga magad?
 
ehh 29. september 2010, kl 22.42
see ju libateema koos libaautoriga :P
 
Gunnar G. 29. september 2010, kl 22.44
Alissandra ma oleksin huvitatud,et veel kirjutaksid siia oma kogemustest,sul tundub neid olema aga proovi seda teha ennem reedet,sest ma ei jõua esmaspäevani oodata. Tahaks oma uurimusetöö lõpule viia.

G.G.
 
tahmanägu 30. september 2010, kl 12.07
Miks minu kommentaar ära kustutati, kas ei tohi enam loll ka öelda libale? Kustutage parem siis kogu teema ära!
 
mees ö 30. september 2010, kl 13.43
täpselt sama tunne mulgi on aastaid olnud, nüüd vanemana enam mitte nii tugevalt, aga nooremana küll. ma peaaegu alati kahetsesin seksi naistega, sest see oli nagu oleks mõistus vales kohas.
 
t 30. september 2010, kl 14.03
See on ju tsitaat klassikutelt (täpsemalt ei tea):
"Pärast seda on iga loom kurb."
 
z 30. september 2010, kl 15.37
Ma küll pärast seda kurb ei ole, pigem väsinud peale pikka maratoni. Kurb on siis kui ma tean, et järgmist korda niipea ei tule. St sõltub suhtest ja partneist, juhusuhetega jääbki halb ja kurb tunne.
 
suss 01. oktoober 2010, kl 11.25
ja surma lähedus või selline
 
libale 01. oktoober 2010, kl 13.23
Liba irvitab nii, et hambad ei püsi suus.
 
kikkis kõrv 04. oktoober 2010, kl 23.00
Ootaks veel vastukajasid sellele toredale teemale, mul oli ka täpselt niimoodi nagu alissandral aga siiski mitte päris, tema juhtum on ikka veidi kummalisem.
 
Mina 04. oktoober 2010, kl 23.07
ka kohe puhkan neist orgasmidest,olen juba ligi40 ja eks neid juba igat moodi kogetud.Ei taha enam mehest emotsionaalselt sõltuv olla,sest seda see jäägitu pühendumine tähendab mis orgasme esile kutsub.
alissandra 04. oktoober 2010, kl 23.57
Ah, et tore teema jah, no las ta siis olla. Viimane libamine ka mu kallil libal. Paistab, et enam ta mu nime kasutada ei saa.:)))


*********************
 
kukimuki 05. oktoober 2010, kl 20.38
Selline peale orgasmi üksiolemise tunne tekib kahel juhul
Esiteks ,kui partner pole sulle korralikku rahuldust pakkunud või rahulduse saamisel on partner ise vastikult käitunud või sex on mingi kohustustega sunniviisil. Sellise asjaga on lood kehvad,sest uue ja hea partneriga uuesti head sexi tegemine võtab aega.Ja kui ongi selline asi sul praeguse partneriga tekkinud,siis lase ta vabaks,enne kui ta su päris ära rikub.
Teiseks,kui oled ise endale pälju näpukat teinud.Siis oled ka ära harjunud üksi olema ja omaette orgasmi nautima. Jälle on väga head poissi vaja ,kes su sellest välja aitaks
 
m. 05. oktoober 2010, kl 22.09
eks liba kirjutas enda mõtteid ja tundeid. kahju temast. ma siis juba parem ei seksiks.
 
alissandra` 06. oktoober 2010, kl 17.10
Mida värki, minu nimi ongi alissandra ja pole mõtet siin sõna võtta, ei tea, mis libal ei meeldinud minu teemaalgatuses?:P
 
tahmanägu 06. oktoober 2010, kl 19.10
Sa ikka ei suuda rahus olla.:P
 
Sannu 06. oktoober 2010, kl 19.24
Peale seksi on mõnus rammestus. Kui mees on enne teinud keelekat :), siis peale vahekorda ma isegi ei suuda mõelda, enne kui magama jään.
Mind pumpab täiesti tühjaks.
:)
 
aĺisĺśandra 09. oktoober 2010, kl 19.01
On veel arvamusi?:P
alissandra 09. oktoober 2010, kl 20.14
Viimane, kas sa oled juba umbjoobes, mis?:P


ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ
 
Üllatus 11. oktoober 2010, kl 05.16
See tunne on siis, kui partneriga seobki peamiselt kirg, füüsiline lähedus jms. Kui Sul pole temaga väga tugevat emotsionaalset sidet, siis tulebki peale seksi selline tühjus. See on üks ebameeldiv nüanss nö. fck-buddy suhete juures.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!