Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Mis te sellest arvate...
 
Laine 14. märts 2002, kl 13.22
Minule meeldib jõuline sex ja nn. "raiumine" on väga teretulnud. Eriti lõpus.Kui kõik on õige (meeleolu ja libedus jne.) siis pole see valus vaid meeletult mõnus! Ma vahel lausa aitan meest kannikatest tirides või iseennast vastu "tagudes" kaasa, et oleks ägedam :)
 
pilvik 14. märts 2002, kl 13.23
kil, kui hr on selline jube rapsija voodis, siis vist on ta ka niiöelda tavaelus julmalt läbitrügija. talle ei lähegi korda see mida mõni inimene ütleb või mida tunneb.
nagu tagarääkimisena kukkus välja.:)
 
hr 14. märts 2002, kl 13.31
...tänan pilvik, ega ei lähe küll korda jah, aga millisekundiks teeb tigedaks küll...:)
 
hr 14. märts 2002, kl 13.33
...kui me nüüd aga tunnetest räägime, siis läheb korda küll... tunnetega ei mängita...;)
 
Tigr 14. märts 2002, kl 13.34
seks, tunded.....
 
pilvik 14. märts 2002, kl 13.37
kui sa selline trügija ja mittehoolija oled, kuidas sa siis teed vahet tunnetel ja millegil muul? :)
 
aprill 14. märts 2002, kl 13.40
To hr.: Kas sind ei huvitaks teema: suured kotid või väiksed kotid!? küsi julgelt, emmed vastavad sulle!
 
hr 14. märts 2002, kl 13.46
...võibolla tõesti, kuidas oleks... kas keegi suudab ilma naljata asjast rääkida...
 
kil 14. märts 2002, kl 13.50
ma kusagilt kuulsin, et mida suuremad kotid, seda rohkem petab... et seal pidi see yrgne lastetegemistung peituma.
aga muidu sel kyll mingit erilist vahet pole :)
 
pilvik 14. märts 2002, kl 13.53
hr, kas sul siis tõesti ei ole mõnd mõnusat naisterahvast kellelt
nii mõnelegi oma küsimusele saaksid ausad, siirad, tõsised, rahulolevad, ilma igasugu pilketa ja ilketa vastused? mul kohe hakkab sinust kahju.....:))))))))))))oh ajad, kombed!!!!
 
ylenna 14. märts 2002, kl 13.53
No on naljakas, mis teha! :))
 
Laine 14. märts 2002, kl 13.57
Aga mulle meeldivad väiksed kerakesed visuaalselt ja katsudes, aga kui sexida, siis on nii mõnus kui kotid päts-päts vastu tagumikku löövad! Nii erutav! :)
 
hr 14. märts 2002, kl 14.01
...otseloomulikult on, mul selliseid sõbrannasid, kellega antud teemasid arutada, lihtsalt mul oli tuju seda Teie käest küsida... ja olgu siis öeldud, et need vastused ei ole minu jaoks eriti määrava tähtsusega, sest mul on omal pea otsas ja oskan oma pead väga edukalt kasutada... pealegi on kogemusi küllaga ja võiksin vabalt nii mõnelegi siinviibijale nõu ja jõuga abiks olla... aga igatahes siirad tänud Sulle kaastunde avalduse eest...:)
 
Rosamunde 14. märts 2002, kl 14.03
anna mulle siis üks hea nõu, või tutvusta mõne nipuga...
 
hr 14. märts 2002, kl 14.05
...esita küsimus või räägi asjast...:)
 
Rosamunde 14. märts 2002, kl 14.09
kui naine seisab käte peal ja võtab mehel suhu, siis kuidas vältida vere valgumist pähe?
 
mai 14. märts 2002, kl 14.12
ohoo rosamunde.. päris rakse... kas see tasub ära? kas see tunne on siis nii hea? (proovix ise ära kyll)
 
hm 14. märts 2002, kl 14.13
nii, küsimus:

mida arvata kui elukaaslane ei soovi seksida tihemini kui korra nädalas (ei aita võrgutamine, palumine, otse ütlemine jne trikid), nimetab nümfomaaniks ja vihjab, et seks minuga on kui sunnitöö...

ei ole enne olnud meest, kes suudaks naisele sekspesus vastu panna...ikka ajab ju kõvaks...väike tants ja trikk sinna juurde veel ja....

aga mees on külm nagu kala....ei eruta teda ei pesu, ega ka paljas ihu...

kuid kui korra tahtma hakkab, siis on üllatavalt õrn ja sensuaalne, ehkki peale vahekorda lippab kohe minema....asju ju nii palju ajada, kes see ikka viitsib kaisus veidi juttu puhuda...

kahju kohe...nii hea mees, aga mina jätan teda täiesti külmaks...samas kui isegi sõbrad juba ei suuda oma naiste kõrvalt käsi eemal hoida.....

kas viga mehes, minus või lihtsalt kokkusobimatuses? (tuletan meelde, et tegemist elukaaslasega, kellega pikka aega koos oldud ja tunded ja kõik mängus)
 
Tigr 14. märts 2002, kl 14.15
ei tea, kas meestele kohe meeldib see sõna - nümfomaan, et nii kergelt külge poogitakse???
 
hr 14. märts 2002, kl 14.22
...anna andeks, aga mine @!#$...:)
 
hm 14. märts 2002, kl 14.24
et siis kuhu??
 
Tirts 14. märts 2002, kl 14.38
To hr siin kohas pole vaja kallike kyll kedagi kuskile saata - avameelselt vöib ju siin köigest arutada sellega olen sinuga täiesti nöus ja kui naine sulle sinu raiumise kohta mingeid negatiivseid ilminguid ylesse ei näita siis talle järalikult see meeldib. Alustuseks tuleks ikka yks korralik eelmäng ära teha naine kihku täis ajada vastavalt kujutlusvöimele ja siis aina tempot tösta . Oleneb ka ju kas tegu on kähkukaga vöi pika romantilise öhtuga. Aga vot raiumine vöi see söna öigemini vajaks kyll välja vahetamist möne syndsama vastu - näiteks emblemine vöi mötle ise !!!!
 
Rosamunde 14. märts 2002, kl 14.45
hr : närvid läbi vä?
 
hr 14. märts 2002, kl 15.03
...kui aus olla, siis vahepeal läksid närvid läbi küll jah...:) See on sellest, et kuulad neid nii nõmedaid teooriaid mida siin mõni üritab mulle omastada, et ei saa kohe kuidagi külmaks jääda...:)
 
Lia 14. märts 2002, kl 15.04
Küsi oma partnerit kuidas talle meeldib. Inimeste soovid on erinevad ja "riistad" samuti. Alguses küll raiuda ei tohiks- eriti veel kui kirve vars ligi 20 cm on ;) Muidu aga: welcome!
 
Feliks 14. märts 2002, kl 15.08
Hr: kulend ole mees nüüd..siin neid niisama lajatajaid küllaga..nii lapiti kui serviti andjaid on. A alati on ka normalseid ja heatahtlike lohutajaid - paras ülevaade eestikeelsest inimkonnast...igale on sobiv seltsiline:) Et kui juba julged küsida, peab olema natsa taiplikust ja paksu nahka ka vastustest selekteerida välja nood sobivad. Ja ülejäänu rahulikult alla neeata ja/või mööda külge maha joosta lasta. Ja veel - mu tähelepanek on sihuke, et kuda küsimused teemad, nõnda ka vastused:)
 
hr 14. märts 2002, kl 15.11
...mu nahk paistab juba paksenevat...:)
 
kil 14. märts 2002, kl 15.37
hr. iga kommi peale ikka ja jälle lähed põlema - see pole yldse mehelik! pyya olla... säilita rahu, kui mingid lollid kargavad! sinuga tundub, et oleks päris rakse koos olla :)
 
Rosamunde 14. märts 2002, kl 15.42
äkki tal ei ole lihtsalt naljasoont - on selline tõsine tegija mees
 
hr 14. märts 2002, kl 16.31
...tegelikult olen vana rahu ise, aga juhtus näe...:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!