Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Perevägivald füüsilise vägivallata
 
sensitiiv 18. detsember 2010, kl 12.45
Oi jee, kui kõik inimesed oskaksid juba eostamishetkest saati kõike ette näha, siis palju
neid üldse sündida julgekski?
Rumal jutt viimasel. Ette näha pole võimalik kõike. Ikka loodetakse ja kui juba ei loodetagi, siis võetakse mürki.
Kas meil siin Eestimaal veel vähe suitsiide igal aastal toimub?
 
nagu sinu naine 18. detsember 2010, kl 21.18
kujutle nüüd hetkeks: teie suhe on kehvakene, selle vastu sa ju ei vaidle. kui peaks juhtuma, et lähete laiali, m illine mõte ilmselt mõlemale pähegi on tulnud, siis - kuhu su naine läheb? kuhu tal minna on? tal pole minna mitte kuskile. arva nüüd 3 korda, kas see mõte ei tekita pinget? sul on maja. mis temal on? kelle maja see on? sinu maja. mina olin abielus. mees ostis maja. rõhutan - mees ostis. tema on rikas ja ostiski. minu poolest oleksime elanud ühise laenu eest ostetud korteris. aga ei - elasime majas, tema majas. mis oli tema nimel. abileuvara lepingu alusel. nüüd arva veel 3 korda, kas ma suutsin seda pidada oma koduks? loomulikult mitte. teadsin, et eluase, milles elasime, oli seaduslikult tema ja vaid tema oma. see jätab psüühikale oma jälje. ütleme nii, et mees toimis mõistlikult selles mõttes, et kunagi ei tea, mis naisele pähe võib karata, läheme lahku ja eidele lööb pähe piss, et temal pole kuskile minna ja hakkab oma osa nõudma. jutt jumala õige. ma ka ei soovita pärandatud kinnisvara naisega jagada, lõpuks oled sellest ilma ja kellel siis lõbus on? aga - siis pole ka midagi viriseda, et naine ei osale. milles ta osaleb? SINU majas? no way. teiseks - naine tahab vahel lilli ja valikku tunnustust. sa ei põhjendanud, miks ta neid väikesi asju sinult ei saa. need ei maksa palju, eriti avalik tunnustus. mina ka ei saanud. ja see on ERITI alandav. ERITI. nagu sa aru saad, olen ma tänaseks lahus. mees on üksi õnnelik oma maja otsas, aga perekonda tal enam pole. ja ütleks nii, et tühja sest kinnisvarast, aga karjumine ja avaliku tunnustuse puudumine, need olid asjad, mis abileu lõpetasid. kaks asja, mis midagi ei maksa. ära haletse ennast. anna, ja sulle antakse vastu. nii lihtne see ongi.
 
Valeria 19. detsember 2010, kl 20.00
Jutt on muidugi h2sti kirjutatud,aga ...
sa katsu oma naisest aru saada: rase naine peabki ennast hoidma. Kas tahad, et ta lapse kaotaks? Kas tema peaks hoopis n2rvitsema? Muide, see seisund ei kesta igavesti.
Kui ta ei tunne ennast seal koduselt, kelle syy see siis on? Kindlasti ta on sulle r22kinud, mis teda h2irib, aga kas sa p88rasid sellele t2helepanu? (oh, see tuleb mulle nii tuttav ette!) Kuidagi yleolevalt suhtud naise telekavaatamisse. Ja miks sa talle lilli ei vii?
 
to Valeria 19. detsember 2010, kl 23.03
Rase naine on maailmas kõige alaväärtuslikum kaup va. seksituristide jaoks. Seega lahendus lihtne, kas naine läheb turistidele ´´lihaks´´ või teeb nagu mees ütleb.
 
ccc 21. detsember 2010, kl 07.10
rasedus võib olla üks jube asi ja depressioon võib tekkida juba raseduse ajal, ja mida rohkem segi on elamine keeratud poolikute remontidega seda kindlamini selline seisund tekib. Tubli mees pole mitte see kes palju ette võtab vaid see, kes jõudu mööda ette võtab ja lõpuni viib. Tundub, et katus sõidab mõlemal.
 
marietaa 29. jaanuar 2016, kl 18.40
Uskumatu, aga tõsi Jumal on alati suur. Pärast mitmeid keeldumisi minu taotlus panga poolt, sain laenu abil väga kena

daam. Täpsema info saamiseks palume pöörduda oma e-posti aadressile: eikelenbergfinancieen@gmail.com see pakub

laenude € 3000 kuni € 3000000 kellelegi suudab seda tagasi maksta koos intressiga, mille määr on 2 madal % ei kahtle, et

sõnum. See on ideaalne reaalsus. Levita sõnumit oma lähedastele, kes seda vajavad.
tagasimaksmine algab viis kuud pärast laenu
Jumal õnnistagu teid.
 
njahh 31. jaanuar 2016, kl 08.54
Huvitav, mis teemaalgatajast ja tema naisest tänaseks päevaks saanud on....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!