Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
vanusevahe
 
keegi naine 16. veebruar 2011, kl 23.50
mis te arvate 25 aastane naine ja 39 aastane mees,vanusevahe 14 aastat,liiga palju?
 
*** 16. veebruar 2011, kl 23.57
esialgu mitte,pärast annab tunda kui tema vanemaks jäeb.
 
tärniline 17. veebruar 2011, kl 00.22
Kas aastatega jääb ainult üks vanemaks?
 
tibby 17. veebruar 2011, kl 01.00
Sõltub ikka eelkõige inimestest. Siin N26 ja M49 ning ilmselgelt mina see "vanem ja tasakaalukam" pool.
Kui mina mõtlen sellest, kuidas kunagi lapsed kooli lähevad ja kuidas üldse elu korraldada, siis mees mõtleb uuest mootorrattast ja laupäevasest jalgpallimängust sõpradega või rockkontserdist. Ärge arvake, et kurdan selle üle. Mees ülinooruslik ja aktiivne. Ka välimuselt nii-öelda ajatu. Nagu oleks kuhugi kolmekümendate keskele pidama jäänud.
Ühesõnaga sõltub inimestest aga 14 a pole midagi. Olematu vahe.
 
Aike 17. veebruar 2011, kl 06.17
Kui need 2 oma vahel klapivad ja suhe toimib. Pole siin määrav mitte kellegi arvamus. Loeb ainult nende omavaheline suhe.
 
l 17. veebruar 2011, kl 10.14
Pead arvestama meeste keskmist eluiga.
 
Zizz 17. veebruar 2011, kl 11.21
Kui on keemiat ja armastus siis olgu see vahe ja neile pole see ju määrav.Pikemas perspektiivis jah hakkab vanus end näitama kuid olulisem mida olen märgand on see et see noor naine vanema mehe kõrval muutub ise nagu...vanemaks,nagu noor vanamutt.Mees muutub justkui nooremaks kuid naise noorust see ohjeldab ja surub maha...
 
j 17. veebruar 2011, kl 13.12
meil nii, et mees 43 ja mina 26 :) ja võin öelda, et palju parem, kui endavanusega olla, praegult küll.
 
fakt 17. veebruar 2011, kl 16.49
kui on armastus, ei siis loe vanusevahe, kusepidamatus, higistavad käed ega rinnavähi tõttu eemaldatud rind
 
Lesk 17. veebruar 2011, kl 21.54
Kui on armastus, siis tõesti ei loe miski muu.

Aga omast kogemusest ütlen, et jäin paraku 52 aastaselt leseks ja ei ole siiani oma elule enam nö. käiku sisse saanud.
Olen küll püüdnud end kodust välja inimeste sekka sundida, aga kõik katsed on lõppenud suht ebameeldivalt ja nii see eluke nüüd siis seisab.
 
krõmps 17. veebruar 2011, kl 22.03
Olen ise ka olnud suhtes endast poole noorema naisega. Kõik muu oli ideaalne, aga mind ennast hakkas häirima kaks asja. Esiteks see, et tema oli üliõpilane koos kõige sellest tulenevaga (õppimine, eksamid jne), mina aga iga päev tööl käiv mees (kuigi ka kõrgharidusega). Teiseks see, et tundsin ise, et ei suuda meie suhtele nii hingega pühenduda kui tema seda tegi. Sellegipoolest ilus mälestus.
 
triibu 17. veebruar 2011, kl 22.21
minu isa ja ema vanusevahe on 13a kopikatega. isa praegu 83, ema 70. ei ütleks, et neil vanusevahest mingeid probleeme oleks olnud, kui siis pigem ema halvast iseloomust. aga isa on kannatanud kõik selle jandi välja ja näib, et nad on eluga rahul.
 
karamell 18. veebruar 2011, kl 15.38
meil on teistpidi ja numbrite järgi tundub palju hullem. mees on minust 16 aastat noorem. kes numbreid ei teaks, ei saaks sellest aru kuna mina näen oma vanusest noorem välja ja mees oma vanusest vanem, ütlen talle tihti penskar, kuigi on alla 30ne. ei ütle muidugi seda halvustavalt, ta ütleb seda enda kohta isegi. aga me sobime väga hästi ja oleme abielus.
 
cvvcv 18. veebruar 2011, kl 17.07
mina olen 25 ja mees 43 a. meil on 2 last, poiss on 6 a. ja tüdruk 5 kuune. kokku kolisime ,kui olin 15 .a..probleeme on olnud,aga saame hakkama.ei tahaks omavanuseid poisse,kuna need on tited.
 
armukese rollis 18. veebruar 2011, kl 18.18
Selline vanusevahe on hea. Vanemad mehed ongi paremad. Omavanustega pole midagi teha. Mina olen 24 ja minu nö partner on 39. Kõik on ok, eriti voodis. Aga jah, pole nagu päris vaba mees, aga suva see. Tema pani mulle esimesena silma peale.
 
karinee 18. veebruar 2011, kl 23.16
Meil oli vanusevahe 18 aastat.Nüüdseks lahutatud,kuna ei suutnud enam nii vanaga
koos olla.Tema 59 ja mina 41. Hetkel enda kõrval oma vanune ja olen nii muutununud. Keegi vanadest tuttavatest ära ei tunne.Ma lihtsalt muutusin oma eksi kõrval ka vanaks. Aga armastus oli 23 nii,nii suur.Ja ei lugend isegi mehe paks rahakott. Nii et ettevaatust. Armastus ei ole igavene
 
j 19. veebruar 2011, kl 13.03
triibu
Ema halvast iseloomust??? Mismoodi emal halb iseloom? Arvan, et see vana mees viiski ema iseloomu alla. Sina muidugi ei oskagi seda märgata, sulle mõlemad ühtviisi kallid.
 
triibu 19. veebruar 2011, kl 13.26
j
mina tunnen ema terve oma elu, sina lugesid vaid ühte mu lauset. ei kavatse siin hakata asju analüüsima.
"see vana mees" on ema nö vee peal hoidnudki. ei kujuta ette, mis siis veel oleks, kui isa poleks olnud. oleme mõelnud, et vaevalt mõni noorem emaga üldse abielluma oleks hakanudki.
 
Tõnn 19. veebruar 2011, kl 13.42
Kui sina vanemaks jääd ja tema nooremaks läheb on jama palju,kuid sinu rahu peaks tema till küll ära rahuldama
 
to cvvcv 19. veebruar 2011, kl 14.13
Jube..... 33 aastane mees hakkas kokku elama 15 aastasega .... mingi pedofiilia juhtum
 
armukese rollis 22. veebruar 2011, kl 17.46
No see 33a mees ja 15a plika on rõve. Kasvagu veidi suuremaks. Pärast on norm, praegu mitte.

Mina olen 24, nö mees 39. Mulleväga meeldib ta. Trennis meil paarike, kus naine 38, mees 52. Kati ja Jaan Toots, vastavalt 27a ja 54a. Njah, see tiba suur.
 
triibu 22. veebruar 2011, kl 17.52
to...
inimene pole ammu enam 15, nii et praegune hurjutamine on inetu.
pedofiilidki on nö laia haardega. on suur vahe, kas koos elavad suure vanusevahega inimesed, kel on juba lapsed ja peregi või inimesed, kes vägistavad, piinavad ja tapavad imikuid, mudilasi, koolilapsi.
 
ui 23. veebruar 2011, kl 20.32
Ma 30, mees 43, parimat ei saa tahtagi.
 
Muhkel 24. veebruar 2011, kl 12.22
Meil oli abikaasaga vanusevahe 12 aastat. Kui olin 30-ne aastane oli kõik väga hästi ja arvasingi, et see on lausa ideaalne vanusevahe. Kümme aastat hiljem hakkas lisaks muudele probleemidele ka vanusevahe tundma andma. Tekkis tunne, et oleme lausa erinevatelt planeetidelt. Väga järsku muutus kõik - arusaamad, tuleviku nägemused, põhimõtted, suhtlemine jne. - oleks nagu teise generatsiooni sattunud. Tänaseks oleme lahus - peamine põhjus ei olnud kindlasti vanusevahe, kui märgatav osa oli kindlasti ka sellel.
 
armukese rollis 24. veebruar 2011, kl 13.04
Peavad olema ühised huvid ka lisaks vanusevahele. Ja kui aus olla, siis hakkaks igav kui pidevalt kõik vaated ja mõtted oleks ühtemoodi. See et need on erinevad, on ok, ka omavanustel on lahkarvamusi. Lihtsalt minule isiklikult nt meeldivadki vanemad mehed. Mul pole omavanustega millestki rääkida. Ikka saan jutusoonele +10a vanematega.
 
ingrid 28. veebruar 2011, kl 10.45
Normaalne. Enne olgu niipidi, kuiet naine on vanem ja mees tal nagu pojakese eest. A üldiselt, maitseasi.
 
armukese rollis 28. veebruar 2011, kl 13.16
Njah, eks ta ole, aga praegu nt 40a naised tahavad just vastupidi nooremaid mehi ja need mehed tahavad kogemustega naist.
Mina 24a vastupidi just tahan vanemat meest, kel kogemusi ja oskab naist hoida kui NAIST!
 
viimasele 28. veebruar 2011, kl 14.12
Aga siis on ju hästi. Noored mehed tahavad vanemaid naisi, samuti vanemad naised tahavd noori mehi. Vanad mehed tahavad nooremaid naisi ja noored naised tahavad vanemaid mehi. Kõik on ju häppid, milles küsimus.
 
liisukati 28. veebruar 2011, kl 14.27
ei tea, mulle üle 10 aasta vanusevahe nagu ei sobi. mina 27 mees 35.
 
armukese rollis 28. veebruar 2011, kl 17.42
liisukati,

No ks sa ise teed omad valikud. Kellele meeldib, kellele mitte. Minul on hetkel ühe mehega 14a vahet ja kõik on lill!
Kuna meil ühised huvid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!