Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Vastasmaja elanik
 
Efka 30. oktoober 2004, kl 18.54
Vastasmajasse meiega samale korrusele on tulnud elama tibi oma mehega. Mees vist päeviti ära, tibi kogu aeg kodus. Kardinaid ees ei hoia, kammib ja vahetab riideid terved päevad. STRINGID jalas, kummutab peput akna poole alati kui riideid vahetab. Osa aega lihtsalt aluspesus, käib köögiaknal suitsetamas vähemalt korra veerandtunnis. Nokib taldrikult toitu püstijalu akna taga , mingid tükid toidus teevad pidevalt talle vist tuska, loobib neid suure kaarega aknast alla. (Kui käime rõdul suitsetamas,siis piilume binokliga; paneb ikka imestama küll.)
Kas teil ka “huvitavaid”naabreid on?
 
irw 30. oktoober 2004, kl 19.09
mul kah vastasnurga naabriga võimalik pea kättpidi tervitada ;)
aga kuigi meil mõlemil kardinaid ees pole, siis ikka ei kisu vaatama? ei neid ega meid.
liikumist näen, kui nad kodus on, aga noh... viisakad inimesed ei jõllita teise aknasse (veel vähem binokliga)
 
krupskaja 30. oktoober 2004, kl 19.33
kunagi u 10 a. tagasi elasin ajutiselt sellisel "imedemaal" nagu lasnamäe (V.Võrgu tävaval). ja mind kui endist maakat pani küll imestama millise naudinguga mõned kaaskodanikud oma kehavõlusid ja toiminguid demonstreerisid. kusjuures nii mehed kui naised. akendel kardinaid polnud ja täiesti vabalt sooritati ka suguakt nii, et kes tahtis võis pealt vaadata.
õnneks nüüd elan juba 7a. endises Lenini rajoonis ja siin küll sellised "eelised" puuduvad.
Jõudu sulle Binokeldamises.
 
Innuke K. 30. oktoober 2004, kl 20.24

mure selline, et ostsin pistiku seina panemiseks. Paigaldamisel selgus, et auk, millesse pistik paigaldatakse on palju suurem. Ennem oli vene aegne pistik. Kuidas käituda, kas on mingeid lahendusi. Sest uuemad pistikud on kõik selle augu jaoks väikesed. Kuidagi hoiab seinas, pooleldi ripub välja.
Kas on mingeid vahendeid, kuidas saaks need pistikud ära kasutada ja kui on siis kuidas tegutseda????
 
Chamiga 30. oktoober 2004, kl 21.42
aga ma ei kavatsegi kardinaid ette tõmmata, lihtsalt seetõttu, et mõnda naabrit see häirida võiks. Kui häirib, siis ära vaata, kui meeldib, siis ega ma kätega keelama tulla saa. Pole minu probleem, kui kellelgi on päevas nii palju aega, et lausa aknal istuda ja naabri aknast sisse passida jõuab.
 
hiir 31. oktoober 2004, kl 00.18
aga mul pole binoklit...:(
kõik pull jääb nägemata :(
 
wõrr 31. oktoober 2004, kl 00.27
kle ise oled samasugune friik, kui oma naabreid binokliga vahid. elage oma elu
 
annikene 31. oktoober 2004, kl 00.31
elan teisel korrusel ja suurem osa kodus veedetud ajast(kogu teadliku elu ) peaaegu paljas, kord hõiskas ühekandipoiss, et ta nägi mind jne, mina arvasin vastu, et kodus kasvõi palja t...iga aknalaual
sellejuures olen kombekas naine ja kolmandat nööpi särgil lahti ei jäta
 
kukeseen 31. oktoober 2004, kl 00.47
Eh, mul istus üksvahe naabermajast mingi mutt alasti köögis laua taga ja suitsetas. Binoklit polnud vajagi.
Aga eks binokeldajaid ole igal pool - kui sai ükskord Kreekas käidud, siis seal külas olles ka tüübid vahtisid huviga vastasmaja tibisid binokliga. Suht kõhe hakkas - peale seda nagu hakkasin enda kardinavärgil rohkem silma peal hoidma ...
 
Mari 31. oktoober 2004, kl 06.19
kle mind küll ei koti... olen alati nii alasti kui tahan kardinaid ka ei tõmble, endal binokel kah, ja seksivaid naabreid ka jagub, aga ma vaatan sellega ainult ufosid ja tähti
 
jopski 31. oktoober 2004, kl 07.27
kuule autor, loe prem ajalehte
olen minagi oma kodus täpselt nii alasti kui tahan ja kui mingi pervo mind binokliga jõllitab, siis teeb ta seda omast ajast ja sugutungist
who cares????
 
devka 31. oktoober 2004, kl 09.01
Aga mul paistab aknast naabri jube rotveiler...Ja kui ma teda binokliga vaatama läheks,siis ma homme enam siin ei oleks.Ja naabritel on ainult koridori aknad minu maja poole ja koridoris nad ei suitseta ja ei sexi ja pole üldse alasti...:(((((
Mina jään ka pullist ilma.Nagu Hiirgi.
 
hark 31. oktoober 2004, kl 09.58
to: Innuke K
kas see pistiku auk on naaberkorterisse... ära sis panegi pistikut või pane, aga ära kinnita, saad naabrite tegemisi takseerida ilma binoklita...
a tegelikult, kas sa need vanad plekist kestad (O) ka välja võtsid...
 
devka 31. oktoober 2004, kl 10.02
Aga mina nägin päärgast aknast möödaminevaid noori....Olen ma nüüd pervo,et vaatasin?Kas kellelgi on kogemusi?
 
k 31. oktoober 2004, kl 10.17
aga mina käin KOGU aeg kodus STRINGIDE väel ringi..... elan oma majas aga aia ääres on pikk ja paks sireli võsa ja kuused ja naabermajadest ei näegi minu akendest sisse..... mind ei näegi ju keegi :(
 
devka 31. oktoober 2004, kl 10.42
Anna koordinaadid-ma tulen vaatama,siis sul pole nii igav ja kurb!!:))))
 
nõiaudu 31. oktoober 2004, kl 12.15
ähh, ma ka käin kodus pidevalt stringide väel või üldse alasti. mõnus on telekat vaadates alasti hommikukohvi juua!
 
vaataja 31. oktoober 2004, kl 13.07
hetkel tuli naaber duši alt, kuivatab pead..
kogemata nägin. niisama siluetti.
 
alexela 31. oktoober 2004, kl 13.37
Mis vuajeistd siin on? Mina näen aknast sadamat,töölisi,vastasmaja suurt silti UUDIS PÄIVÄT ja neegreid ja koolilapsi.Aaaa....köögiaknast näen kyll teist peret,aga uskuge mind-värvi kuivamist on sama huvitav jälgida,sest nad ei tee kunagi midagi pönevat.Piiluks kyll,ikka tore teada,kuidas teisel perel läheb:)))
 
miina 31. oktoober 2004, kl 14.07
no mina näen neitsitorni, kikendikökki, pikka hermanni, nigulistet, gloriat, moskva tagakülge, kunstnike ateljeesid, otsa kooli ruume, nevski katedraali.
binoklit ei oma. ei kavatse ka soetada ;)
majaelanikke on vähevõitu. need ka välismaalased, kes seda rubriiki ei loe ning kardinateta elavad..
 
Juuli 31. oktoober 2004, kl 16.37
Mina vahin ka naabri aknaid. Alati on kardinad ees. Vaatan siis millised kardinad kellelgi on ja kas aknad on pestud ja mönel vöibolla pragu kardina vahel ja näen, et keegi on kodus, pinokli ostsin ka aga pool aastat juba olen vahtinud, pole veel stringides inimesi näind ja üldse pole midagi huvitavat näind aga järgi veel ei jäta. Umbes kahe aasta pärast vöibolla jätan, kui vahepeal mitte midagi ei näe.
 
jopski 31. oktoober 2004, kl 16.37
vist teeb süüa, krt ei näe nii hästi
higiseks võtab see piilung.....
 
: 31. oktoober 2004, kl 20.54
mmmmmm..stringide pääl naine... oooh
 
Seeneke 01. november 2004, kl 09.36
mul polegi kardinaid, mis teha.
 
linnukaka 01. november 2004, kl 09.41
Mina kleebin ennast kohe akna külge.Siis saab kóike korralikult jälgida.
 
Tähepoiss 01. november 2004, kl 15.23
kunagi vastasmaja tibi kooris ennast ekna alla laua peal paljaks ja hakkas siis igast kohast kreemitama ja sealt eriti põhjalikult. et sai ikka sõbrad külla kutsutud ja toolid akna alla sätitud.
 
tibi 01. november 2004, kl 15.25
kuule efka kaua ma pean ootama. juba teine nädal. jäta jant ja tule peale.
 
maali 01. november 2004, kl 15.51
mhmh...ma võtaks kohe linti kah...
 
saara 01. november 2004, kl 16.12
elan suvilarajoonis ja seal majad üksteisele väga lähestikku. Naarbimaja välisuks algab sealt, kust peaaegu lõppeb minu krundi piir. Ühesõnaga niitsin muru ühel kaunis suvepäeval ja naabritädi astus just oma maja uksest välja, kuna ta jäi sinna midagi kohmima, siis paratamatult jäi mul silm peale. Naarber vaatas mulle korra otsa ja keeras selja ja seisis veel viivu. ta kandis T-särki, kus olid kirjaread "ela oma elu" , sellest mulle piisas, et oma pea kõrvale keerata ja tegeleda muru niitmisega :)) edasi.
 
Tibi20 01. november 2004, kl 23.47
Ja minul polegi kardinaid! Elan ühika-laadses toas, kus veedan kogu oma aja ning siiani pole mul kardinaid vaja läinud!

Hoian hoopis elektrit kokku!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!