Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Õige ellu suhtumisega mees
 
Pontsik 02. märts 2005, kl 12.16
Leidsin õige ellu suhtumisega mehe tutvumis kuulutuse! Vot see on õige mees,kes saab aru,et vanem naine ja ümaram naine on õige naine ja õige väärtus! Mitte kogemusteta ja ajudeta kondiklibu!

aimar
E-mail: te19@hot.ee
Elukoht: Tallinn
Sugu: M
Vanus: 40
Otsitava sugu: N
Otsitava vanusevahemik: 50-0
Tutvumise eesmärk: Suhtlemine
Huvialad:
Eelistatud korpulentsed naised.
 
alu 02. märts 2005, kl 12.27
höh, et ku oskad eelistada saledat ja noort naist, sis on see ajupuue?!?:)

irw.

...meeleldi oman sellist puuet:))

ja kogemustest veel niipalju, et kas ebameeldiv kogemus matsaka ja vana naise näol on tingimata tarvis ise läbi teha, ennast usaldamata?

*ä siis aimarit ise ka ä põlga, kui juhtub selline 0.2 tonnine olema!
 
alu 02. märts 2005, kl 12.29
höh, et ku oskad eelistada saledat ja noort naist, sis on see ajupuue?!?:)

irw.

...meeleldi oman sellist puuet:))

ja kogemustest veel niipalju, et kas ebameeldiv kogemus matsaka ja vana naise näol on tingimata tarvis ise läbi teha, ennast usaldamata?

*ä siis aimarit ise ka ä põlga, kui juhtub selline 0.2 tonnine olema!
 
alu 02. märts 2005, kl 12.30
sry, teine komm oli mõeldud femi nurgakesse samale teemale, kuna nii oluline teade on!
 
ilussalenoornaine 02. märts 2005, kl 12.40
Ma saan aru, et sul, paks vanamoor, läks kõht lahti suurest rõõmust sellise kuulutuse peale, aga ei ole mõtet siis sellepärast kohe mitut rubriiki risustama hakata!
 
Pontsik 02. märts 2005, kl 12.41
To alu
Sul on jah ajupuue! Sina tegele edasi ajudeta barbidega!
 
Pontsik 02. märts 2005, kl 12.46
To ilussle
Kuule sina tibi,ma olen ainult 43 ja ma ei teagi,kas see härrasmees tahakski nii noort nagu mina. Ma räägin mehe õigest ellu suhtumisest! Aga sinu suguseid saledaid ajudeta konte tahavad ainult pedofiilid ,mitte tõelised mehed!
 
alu 02. märts 2005, kl 13.02
tegelt...siiralt pooooh, ku matsakas keegi on. ta oma mure ju kõike seda ringi vedada-ei saa ega taha aidata.

ainuke tähelepanek ses vallas on, et matsakad on verivihased ja õelad saledate peale, no isegi siis, ku neile aint pedofiilid jääks, ilmselt. vastupidi ei ole puhanguid märganud.

kas saledatel on põhjus endaga rahul olla või matsakad sooviks kah irmsasti ajupuuet omandada?
 
olli 02. märts 2005, kl 14.02
mismoodi ses´t tutvumiskuulutusest õige ellusuhtumine peegeldub?
kas naine vanuses 0-50 on vanem naine?
 
Pontsik 02. märts 2005, kl 14.37
To olli
Sa oled idioot või??? Seal on 50-0 ehk 50 ja vanemad!!!
 
olli 02. märts 2005, kl 14.44
mai tea , pole põhjust old oma vaimset tervist kontrollida.aga kui sind väga huvitab ,siis käin ära ja ütlen siis kas olen idioot või mitte.
hm,tegelt saan mina sest 50-0 aru ,et mitte 50-100a ,vaid 50-st nooremad. või? :)
 
nii 02. märts 2005, kl 14.48
kas pekk hakkas aju välja sööma?
 
Pontsik 02. märts 2005, kl 14.51
Ausõna lollakas! Kirjuta talle ja küsi järele,kui sa muidu aru ei saa! Siis oleks ta kirja pannud 0-50!
Leidub ikka sinu suguseid debiile!
 
alu 02. märts 2005, kl 15.03
aaa, et nagu mingi uus moodus saada surmahirmust yle, kui lihtsalt 50-0...umbes et-kuniks jagub. 50 märgitud teadlikult-hoiatavalt, et liigseid illusioone ei tekiks:)
 
olli 02. märts 2005, kl 15.43
:))))))nojah ma saan aru küll ,et juba rõõmustasid ,et üle viiekümneseid korpulentseid ka veel 40-ne aastane mees ihaldab.aaaga vara rõõmustasid....
 
Pontsik 02. märts 2005, kl 16.02
To olli
Kuule kade ja rumal kont (tüüpiline näide sellistest,irw!),mina tean vist paremini,sest mina olen talle kirjutanud! Seda ma räägingi,et leidub ka normaalse ellu suhtumisega mehi!
 
olli 02. märts 2005, kl 16.17
kui nüüd päris isiklikuks minna siis...
et nagu keda või mida mul kadestada olekski? sinu tarkust?( "ellu suhtumisega" "tutvumis kuulutus" "sinu suguseid" )
ja pealegi mul liha küll ja küll kondi peal
 
hõkkk 02. märts 2005, kl 17.02
hahaaa

siit tuleb siis välja nii, et kõik noored on saledad ja vanemad väheke suuremad - hahaaa
 
lollu 02. märts 2005, kl 17.07
mul siis eriti normaalne ellusuhtumine.
ma eelistaksin nimelt seda kaugemat otsa, seda 0-i.
mul kama kõik olgu kont või kolmsada kilo.
siis ju pärandus lähemal.
 
to alu 02. märts 2005, kl 17.18
Mis sinusuguseid vaevab, endal sul naine , kõik pidi korras olema aga ikka pläkutad siin ja kogu aeg.
 
seg 02. märts 2005, kl 17.22
need kes siin kiidavad et neil naine kodus, need tihti vaid unistavad sellest
 
alu 02. märts 2005, kl 17.31
17:18,

a mis see sind vaevab?

ja seg

et millest ise unistad siis? taskuanalyytikuks saamisest või?
 
seg 02. märts 2005, kl 17.33
nagu näha on taskuanalyytiku koht juba hõivatud ;)
 
vanainime 03. märts 2005, kl 00.30
ellusuhtumisega pole siin midagi pistmist. see ju ainult naisetüübi eelistus
 
Pontsik 03. märts 2005, kl 08.48
To olli
Siis on tore,kui sa vähemalt priske oled!
To vanainime
Ellusuhtumise osa ikkagi. Sellise eeliistusega mehi pole palju,kes oskavad eelistada naises tarkust,kogemusi,prisket keha ja sisemist ilu! Ühe sõnaga teavad,mis on hea.
 
sale, haritud ja armastatud! 03. märts 2005, kl 10.19
jiisas kui haiget juttu see pontsik ajab, tõeliselt tark naiseksemlar......muhahaaaaaa.
 
rott 03. märts 2005, kl 10.32
väkkkkk, oleks mees, pistaks kohe jooksu nii et päkad välguvad....
43 !!!!! ja ikka nii labane kirjutamisviis....
ja peale selle paks ka veel.....prrrrrrrrrrrrrrr
 
Pontsik 03. märts 2005, kl 11.24
Äranäljutatud tibid on kadedad jah? Icc! Nälg teeb tigedaks,ma tean. Minge sööma ja lõpetage oma dieeditamine,saate ka mehi.
 
rott 03. märts 2005, kl 12.16
oi, Pontsik, kuida sa tead, et nälg tigedaks teeb? :)))) Oled pidanud ennast näljutama? Ja tulemust ei tulnud?
Ega nii lihtsalt tulegi...selleks, et tulemust saavutada, peab natuke ka ajusid kasutama :)))
Aga nooooh, kui üks 43 aastane veel niimoodi kirjutab...

ps. kõik saledad ja hea kehaga ei pea pidamagi dieeti :)))
Mõne puhul hoolitseb loodus selle eest :)))
 
alu 03. märts 2005, kl 12.29
Pontsik, või kesiganes siin libatseb ja rahvast vihale yritab ajada?

sry, a Sul vist tuul tõmbab seal avauses...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!