Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Vaene tudeng ning jõukas mees
 
alu 24. jaanuar 2012, kl 14.49
eks naisi ole samas igasuguseid. ja omakorda neist vähemalt pooled on tõesti silmatorkavamad. kisa ja kära saadab tegemisi/läbikukkumisi, põhjustab nõudmisi ja toodab õigustusi. viimases hädas on hea suva meest või kogu ministeeriumi syydistada. signe kivi.
aga selge on ka see, et ilma meesteta, nende pakutud võimalusteta poleks kõike seda. seega asendamatus on tõesti väga õige väljend harakluse evimiseks. või siis karjääri tegemiseks, kuidas soovite.
 
alu kandidatuur 24. jaanuar 2012, kl 16.58
Alu võiks ju is Kunstiakadeemia teha ja juhtida seda nagu ise tahab.Teeks ka veel vanurina karjääri.
 
P21 24. jaanuar 2012, kl 22.08
Lust lugeda neid kommentaare :D Selles osas on teil, Elis, õigus, et osalus suhtesse pole päris 50:50. Ma tean tema tuttavaid ja käike rohkem, kui tema minu omasid. Seda võiks tõesti parandada. Ja Alu, kavatsengi suursuguselt elada ning olen äärmiselt ambitsioonikas, kuid seda siiski mitte mehe kulult. On see teie jaoks nii uskumatu, et keegi tõesti ilma meheta suudab midagi saavutada? Ja asendamatuse all pidasin ka silmas emotsionaalset poolt, mitte rahalist. Miks peate end õigeks inimeseks rääkima minu tunnetest? Sest olgem ausad, te ise tundute küll väga armastusväärne inimene olevat ning kindlasti oskate mulle defineerida sõna “armastus” ning kirjeldada seda lihtsat tunnet, kui paned käed kellegi ümber etc. Te võite palju spekuleerida teemal “harakluse mõjud karjäärile/elule” või mida iganes, kuid tõmmake paar tooni vaiksemaks, sest te pole nii tark, kui ise arvate. Aga mis siin enam ikka arutada, eks igaüks ise teab paremini...
 
alu 24. jaanuar 2012, kl 23.47
niipalju ikka tean, et õpin terve eluaja. mõni aga arvab, et ainult ylikooli aja.
pole mõtet ärrituda, kui väga mööda panin. ikka on ju armastus emotsioonikam rikka mehe suhtes. ja eriti nende, kes seda välja lasevad paista.
ma selline tagasihoidlikum..
 
raha lõhn 25. jaanuar 2012, kl 00.02
raha lõhn teeb sexikaks. Teaduslikud uurimused kinnitavad seda.
 
alu 25. jaanuar 2012, kl 00.39
lõhnast yksi ei piisa. ka rääkida, naist kutsuda tuleb raha häälega. see mõjub ja tekitab emotsionaalse huvi lasta end kätel kanda ning riivitud raha alla neelata. vaid seda on vaja vaesel, kuid yle jõu elada soovival eestlannal armastuse tekkimiseks. edasi on mehe mure, et hoida balansis bilanssi, naine hooliseb omakorda armastuse eest. teatavasti võivad ka mõlemad korraga otsa saada.
 
psitiivne mõtlemine 25. jaanuar 2012, kl 15.56
alul ikka pessimism. Selline elu, mida ta kirjeldas, võib väga kaua kesta. Kui kõik rahul, milleks alu moodi viriseda.
 
... 26. jaanuar 2012, kl 20.25
Tundub, et teemaalgatajal on süümekad, et mehe raha naudib.
 
N21 no2 27. jaanuar 2012, kl 11.14
Naljakas lugeda, et kui teemaalgataja rõhutab tobedate kommentaaride endale jätmist, siis mõni idioot ei suuda siiski oma mula endale hoida. :D
Mul oli enam-vähem sama probleem. Siiski natuke mõttetum kui sul, kuna minu kutt ei ole isegi rikkur. Lihtsalt mul oli selline isa, kes arvas, et raha eest saab kõike ja seega olin ma talle alati "võlgu" ja no lapsena ikka sõltud ju vanematest, seega ma pidin ALATI tema tahtmist täitma ja enda plaanid kõrvale jätma (ja plaanidest oli tal kombeks rääkida õhtul, et homme lähed sinna ja siis järgmise päeva hommikul sama päeva sündmusi sõbrannaga tühistada on ülinõme, usaldusväärsus kahanes + endal halb tunne, aga see selleks).
Ja vot see ongi PÕHJUS, miks ma SIIAMAANI tunnen ennast natuke halvasti, kui poiss mulle välja teeb, mis iseenesest on üsna tavaline, et kutt maksab väljas. Ja loomulikult ma saan aru, et ta näitab oma hoolivust ja see on ilus žest, aga no ma ei saa midagi teha, aga ma tunnen ennast "võlglasena" ikkagi. Ja rõhutaks siinkohal veel kõigile idiootidele, kes teema algatajat kullakaevajaks nimetavad, et minu kutt ei ole rikkur ja on samamoodi töötav tudeng! :D

Jah ma tean, et "get over", seega no-lifer (loe: no-wifer) mehed võivad endiselt oma kommentaarid endale jätta. Aitääh! :)
 
anna poiss mulle 27. jaanuar 2012, kl 12.42
Kui paljud tydrukud loevad seda teemad ja õhkavad, oleks mul ka selline mees,kas või korrakski kui eluajaks ei taha.See mõni aasta vanem,mees peabki vanem olema,siin on kindel et see pole enam poisike vaid juba mees saanud...oh...jahhh...!
 
m 29. jaanuar 2012, kl 22.18
tudengi ja töötava inimese vahel tekitas endale ka see probleeme, ise meespool sealjuures. Töö inimene ei saa aru lihtsalt tudengielust, eriti selline kes pole kunagi olnud tudeng. loobiti ka raha mulle ette-taha ja "kõik on ok" ja tekitas ebameeldivusi ja siis see et muudkui arvuta ja ürita võrdne olla ja hoia tagasi et sinna ikka ei ole aega minna ja sinna ei ole raha jne. liigne lahkus häirib, sest tasuta lõunaid pole. saatuslikuks sai suhtes siiski see et ka muu vaimne klapp kadus, äkki tänu haridusele ei tea.. kas see just õige käik ei oska kommenteerida. ainult et sellist enesematmist kullaga sillatud teega olen küll näinud. ja selle inimesega oleks see lõppenud väga halvasti minule.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!