Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Missugused on mehed teie
 
Alli 10. oktoober 2005, kl 20.50
arvates, teie kogemustes üldiselt. Küsin seda seepärast, et kardan neid. Oli ka põhjust, vägivaldne mees ei lasknud(koos lastega, lasteta oleksin saanud)isegi ära tulla. Sellest on nüüd palju aega möödas, kuid minu usaldus ei ole vastassoo suhtes taastunud. Mulle tundub, et enamjagu mehi on korra või rohkem vägivalda kasutanud.Kas see on õige?
Kas nad suudavad naisele olla tõeline sõber? Olla mõistev, pakkuda vajadusel vaimset tuge? jne. Olen kõike parimat inimlikus kvaliteedis kohanud ainult naiste, naissõprade poolt.
Samas annan enesele aru, et kidlasti on ka suurepäraseid mehi.
Kas on?
 
Alli 10. oktoober 2005, kl 20.57
...ja veel: kas võib väita, et mida seksikam mees, seda suurem potentsiaal, et ta võib vägivalda kasutada?
 
Võso 10. oktoober 2005, kl 21.42
nõup. küsimus pigem selles, mis sinu arvates seksikas. äkki vägivald? mängida oskad?
 
härra Karu 10. oktoober 2005, kl 21.45
Mitte kunagi!!! Kuidas on üldse võimalik naise vastu kätt tõsta? Müstika minu jaoks...
 
to Alli 10. oktoober 2005, kl 22.03
on, häid mehi on, aga sa pead ise nutikas olema ja aru saama, mis mees milline on. alkohol on ka üks võtmesõna. mõistata see ise enese jaoks lahti.
 
eneL 11. oktoober 2005, kl 00.19
Minu kogemustes on mehed sihukesed, kes kellaaegadest kinni ei pea. Muidugi ma ei usu, et mehed ÜLDISELT on sellised. Ikka pigem need, kellega mina tegemist olen teinud ja ka nende hulgas on paar erandit olnud ;-)
 
tuuli 11. oktoober 2005, kl 00.24
teiste naiste mehed tunduvad alati nii nunnud aga tegelikult ei pruugi se nii olla .mul on üks sõbranna kellel on sellise super käitumisega ja viimasepeal välimusega mees,et kõik naised on mu sõbranna peale kadedad aga see mees on tegelikult täielik aseksuaal ja peksab naist kodus seepärast, et naine temaga seksida tahab....
 
Juuli 11. oktoober 2005, kl 08.41
On normaalseid mehi, mul on näiteks. Minu jaoks on ta seksikas aga ta ei pruugi seda olla sinu jaoks teemaalgataja.
Siin võso esitas täiesti õige küsimuse. Võibolla ongi sinu jaoks seksikas sellinne tüüp, kes kaldub vägivallale.
Palju olenenb ka naisest, tean üht meest, kes vahetevahel oma esimest naist peksis ja kodus võimutses, nüüd on ta teist korda abielus ja jumaldab oma naist, teeb kingitusi ja viib lilli.
 
Alli 11. oktoober 2005, kl 09.21
Ei, seks ja vägivald ei ole minu jaoks kunagi võrdsustunud.Või vägivald meelitanud. Tekkis lihtsalt selline kahtlus, kuuldes ka teiste naiste probleemidest. Tuuli vastusest tundub, et need kaks asja ei pruugi siiski omavahel seotud olla.
 
TO JUULI 11. oktoober 2005, kl 09.31
alguses toovad lilli ja jumaldavad, ka pärast peksmist toovad lilli ja jumaldavad. Tean.
 
Juuli 11. oktoober 2005, kl 09.45
to to juuli
See pole selle mehe puhul nii. Nüüd on ta juba 6 aastat uues abielus ja nad on väga õnnelikud. Vähemalt osade meeste puhul oleneb see naisest, kas mees muutub vägivaldseks.
Teemaalgatajale, mina pole märganud, et seksikus ja vägivaldsus oleks omavahel kuidagi seotud.
 
ohoo 11. oktoober 2005, kl 09.54
Ei ole meestega olukord sugugi hull. Minu noorpõlve parim sõber oli mees. Loomulikult olid ka sõbrannad olemas. Praegu tunnen kahte meest, kes on valmis mind alati mures aitama ja nõu andma. Enda mees ei ole kunagi ühegi naise vastu kätt tõstnud ja ei tee seda kunagi ning üldjoontes võin teda enda silmade läbi suurepäraseks ja seksikaks meheks pidada, kuigi vead on meil kõigil, ka temal. Nõustun tuuli jutuga, et teiste mehi me hinnata ei saa, sest me ei tea kunagi, kes nad tegelikult on.
 
sohvi2 11. oktoober 2005, kl 11.13
mehed muutuvad vägivaldseiks, kui nad naist mingil põhjusel alandada tahavad. olgu öeldud, et vägivaldsus võib olla ka väga rafineeritud. ja kahjuks võivad vägivaldselt käituda ka hea haridusega ja alkoholi mittetarbivad mehed, kes seltskonnas igati heas kirjas. vägivaldsele käitumisele peaks kohe resoluutselt reageerima, kahjuks on elus aga need juhud harvad, kus esimene vägivaldne tegu saab väärilise vastulöögi.
 
mann 11. oktoober 2005, kl 12.12
Enne annan mina mehele tou kirja..kui mees MUlle!
see oli nüüd ausus
 
Vambola 11. oktoober 2005, kl 12.26
Mina siiski usun,et naised ise kutsuvad esile meeste hulgas väivadsust, kui ikka naine lakkamatult ringi tõmbab ja vassib,ei saa isegi haritud mees sellele läbi sõrmede vaadata.
Ühe mehe kohta rääkis küla juba pikemat aega sellist veidrat juttu,et mees on rets ja üliargesiivne,hiljem selgus, naine tõmbas ringi ja mees teadis seda,andis korra kõrvakiilu ja sealt siis naine need jutud lahti lasigi.
 
nature 11. oktoober 2005, kl 14.52
Tõeline sõber on koer, kuid ka koera puhul sõltub, kas sa ka tahad temaga sõber olla.

Ma ei saa aru miks naised tahavad mehest teha koera, mees on ju ürgselt karjajuht ja peabki tugevam olema ning vajadusel on juhiks olekut ka tõestama,te naised peate seda aksepteerime. Arenenumad suhtlevad diplomaaltilisel teel, kuid kui primitiivsemad tüübid harrastavad ka füüsilist vormi.
Teile see ei meeldi siis ärge meest tahtke ja nahistage omavahel, kuid ka see on ebaloomulik.
 
eneLile 11. oktoober 2005, kl 16.23
Ole nüüd ikka korrektne- mitte sihukesed, vaid sellised.
 
samuti kunagine rumal 11. oktoober 2005, kl 17.08
Vambola: antud juhul oli hea, et ainult kõrvakiil ja ainult jutud. Ning on hea, et sa ainult arvad ning pole ise loodetavasti vägivaldne.
Samas pane tähele, missugusel moel sa aktsepteerid seda, et naist võis lüüa: naine pettis ehk ISE KUTSUS ESILE. See on sinu kui mehe arvamus.
Nii, sel juhul küsimus: millega võiksid vägivalla ära teeninud olla lapsed?
Nature tundub ka mees olevat. Tema arvab, et MEHELE PEABKI ALLUMA. Teine õigustamisviis. Sõna "primitiivne" ta juba kasutab, ehk annab ise hinnangu. Samas mainib, et ärgu me nahistagu omavahel,või ärgu üldse meest tahtku, ehkki lisab, et ka see on ebaloomulik. Järelikult: naised tahtku meest, KUID LEPPIGU VÄGIVALLAGA.
KURB, MASENDAV.
Kui naine oleks jõult mehega võrdne, ei tekikski ahistatuse või alandatuse probleeme. Samas võiksid mehed panna end situatsiooni, kus neist pea poole tugevam ja peajagu pikem tegelane kõiki talle mittemeeldivaid asju lahendab vägivallatsedes. Ja just see tegelane, keda kunagi arvati end kõige enam hoidvat ja armastavat. Ja kui niisama lihtsalt ära minna ka ei saa.
 
kati 20. oktoober 2005, kl 18.17
ma l@@ks sellise mehe maha,kes mind peksta yritaks,siin pole midai arutada ju.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!