Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
vihkan selliseid sönu.......
 
piret 19. jaanuar 2010, kl 15.19
....nagu mida iganes, absoluutselt, päikest. Huh,nii vastukarva, et jube.Mida teie arvate?
 
:P 19. jaanuar 2010, kl 15.22
Kõik eesti keele sõnad ju
 
äkki kolid õigekirja rubriiki? 19. jaanuar 2010, kl 15.42
iganes - vähegi, üldse; iialgi, mitte kunagi; ei soovita tähenduses: tahes. ▪ Tee, mida iganes tahad. Ei unusta seda iganes. Jüri võib teha mida {iganes}→ tahes ja minna kuhu {iganes}→ tahes
Soovitab ÕS: http://www.eki.ee/dict/qs2006/index.cgi?Q=iganes&F=M&O=0&E=0

Mida arvad väljendist "minu nägemuses"?
 
päike 19. jaanuar 2010, kl 15.44

Sa püga karvad maha!päikest
 
Kuud 19. jaanuar 2010, kl 15.56
Mind ka häirib see päikest. Nagu mingi kuradi hipikari. Eriti naljakas on siis, kui vahel siin foorumis keegi sõimab kellegi näo täis ja lõppu lisab päikest.
 
sa 19. jaanuar 2010, kl 16.04
Kuu mine Kuu peale.päikest
 
zip 19. jaanuar 2010, kl 16.06
mul pole midagi selle vastu, kui saan meilei ja lõpus on "Terv" või "Lugupidamisega" asemel "Päikest". Seda on Eesti oludes niigi vähe ja miks mitte seda soovida.
 
aga 19. jaanuar 2010, kl 16.20
Mulle ei meeldi Piret!
 
Pulk 19. jaanuar 2010, kl 16.49
Ei ole nendest sõnadest nii hullu midagi, sest inimesed tavaliselt ei räägi mida mõtlevad.
 
ilmselt 19. jaanuar 2010, kl 23.36
on jah suht koht imelik aga uus sõnavara tuleb uksest ja aknast
ja inglise keelsetest tõlgetest kasutusele mis imevad täiega
 
aq 19. jaanuar 2010, kl 23.52
Need sõnad on ära leierdatud. Samas kõik oleneb intonatsioonist ja siirusest, kuidas neid sõnu kasutatakse. Ma küll ei vaimustu neist sõnadest ja seda päikest pannakse iga kirja lõppu. Ent minu meelest väga armas oli olukord, kus täiskasvanud tütar hakkas hommikul tööle minema, ema saatis teda ukse peal ning tütar ütles oma emale armsa häälega: "Päikest sulle!" Lihtsalt nii soe tunne oli. Sest see oli siiralt soovitud.
 
naljahammas 20. jaanuar 2010, kl 08.00
Piretile
"No mida iganes. Absoluutselt kohe, ei salli sellised leierdatud sõnu. Asi on meilegi nii vastukarva, et jube. Huh!
Igatahes päikest!"

Tegelikult on asi tõsiselt kohutav, kuid tuleb mööda vaadata ja mitte välja teha. Nii elutähtis ka nüüd see probleem pole. Kuigi riivab silma. Ela oma elu edasi ja las siis soovitakse siin päikest, pikset ja taevast alla sadavaid pussnuge.
Kõigeparem, soovi vastu!
 
lisaks veel Pireti valikule 20. jaanuar 2010, kl 11.01
esimese hooga tulevad meelde väljendid vahet pole ja arvan siiralt (vms); see päikest ajab ka tõesti millegipärast judinad peale - eriti meeste poolt kasutatuna
 
n 20. jaanuar 2010, kl 16.27
Ei meeldi mullegi. Ei meeldi ka sellised väljendid ei kõla ega tähenduse poolest, no mida värki, ülla-ülla, haista gäng, jne
Häirib veel üks asi, see kui lauses on kasutusel sõna nagu. Ma nagu vaatasin, et kui ta sinna nagu läks, siis oli tal seljas nagu jope, ja pärast tuli ta nagu tagasi.
 
? 20. jaanuar 2010, kl 16.47
Piret- tundub,et oled masenduses v lihtsalt negatiivne inimene ???
Kui teile neid s6nu liiga tihti ette laotakse,siis kyll v6ibolla. Mind kyll ei håiri!
 
Piret 20. jaanuar 2010, kl 16.53

Kas sa ennast ei vihka,Piret?
 
to-n 20. jaanuar 2010, kl 16.54
Vot selliste ytlemiste ja s6nade pidev kasutamine hakkab l6puks kyll håirima,kui tåiskasvanud neid kasutavad, kui aga tiinekad,siis pole hullu.
 
Ei 20. jaanuar 2010, kl 17.28
meeldi kui lause lõpetatakse sõnaga 'eksole'
 
d 20. jaanuar 2010, kl 19.46
Piret ei vihka ennast, ta veel arvab,et julmalt meeldib kõigile.
 
:) 20. jaanuar 2010, kl 22.25
Noo tegelikult on seda päikest ikka väga nõmedatesse kohtadesse topitud. Väga tobe, eriti tööalase kirjavahetuse puhul. Aga mida teha, nii tulebki see päike arhiveerida. Jah, lillelaps on tore olla küll, kuid teatud kohtadesse see lihtsalt ei sobi
 
angelina- ka veidrik 20. jaanuar 2010, kl 22.48
hästi imelik, aga mind häirivad vigurid: :), (:, :))) jne lausetes. ise ei pane kunagi, ühtegi. ma saan aru, et on netikeel ja emotsioone vaja väljendada, aga ju mulle meeldib siis kuiv tekst.
veel häirib, kui keegi soovib köögifoorumis teema lõpus:
head isu!
ja sõna -suht- kasutamine sõna -suhteliselt- asemel.
kui ametiasutusse pöördutakse nagu sõbranna jutule: tere, Kati jne.
see rivi on muidugi pikem, aga on need põhilised.
 
tädi Maali 21. jaanuar 2010, kl 01.02
eksole ja onju on väga tüütud. ja "nagu" kasutamine iga kahe sõna tagant käib ka närvidele.
 
abi 25. jaanuar 2010, kl 14.12
palderjan oleks sellistele närvihaigetele aiks?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!