Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Naiste välimus, kes suhtes ja kes mitte
 
naine 08. juuli 2014, kl 20.29
Minu jaoks hoolitsetud on pestud ja kammitud . Korra päevas mingit niisutavat kreemi näkku , riided puhtad ja triigitud . Juuksuris käin korra kvartalis , kuhjades riideid , jalanõusid , aksessuaare osta pole lihtsalt raha , sama keemiaga . Nurga peale poodi lippan tihti vanale väljaveninud t särgile mingi fliisi peale tõmmates , sama koeraga välja minnes . Tihti töölt tulles väsinuna ootab kodus teine vahetus kodutöid . Pole kunagi miski duracel inimene olnud , seega puhkus mulle olulisem kui ilutsemine.
 
kah n 09. juuli 2014, kl 10.44
Ei tea jah, miks enda eest hoolitsemine ja meikimine ühte patta on pandud. Muide, ka juuksurisse EI pea iga kuu minema. Minestagu nüüd need iga kuu juuksuris käijad, aga minul on jäänud vahel aastaid juuksuris käimiste vahele. No mis ma seal juuksuris peale hakkan, kui oma juuksed on ilusad, korras ja pikad.
Iseasi, kui on mingi korralist lõikust vajav lühike soeng, mida tahetakse korras hoida.
See, kui naine ennast ei meigi, ei tee teda veel vähem enda eest hoolitsevaks. Mis te arvate, et need huuleläiked ja niisutavad-lõhnastavad kreemid on kõik nii kasulikud ja nahasõbralikud või? Üldiselt sisaldavad need kõik ühel või teisel moel mingit kehale mittevajalikku keemiat.
Järjest enam arvan, et enda eest tegelikult hoolt kandev inimene on naturaalselt ilus. Ilma mingi huuleläike ( minu silmale on need õliselt läikivad huuled niikuinii suht nilbed), puuderkreemi või muu nahale möksitava poekaubata.
Naturaalne ilu nõuab head ja korralikku toitu, normaalselt und, piisavat liikumist ja stressivaba olekut. Iseasi, kui paljud inimesed suudavad või saavad sellist asja endile lubada.
 
to kah n 09. juuli 2014, kl 13.37
Naturaalne ilu nõuab head ja korralikku toitu, normaalselt und, piisavat liikumist ja stressivaba olekut. Iseasi, kui paljud inimesed suudavad või saavad sellist asja endile lubada.

Eelkõige nõuab naturaalne ilu häid geene, sest kui nendega pole eriti vedanud, ei muuda ilusaks ei tervislikud eluviisid ega meikimine jms tegevus. Nii mõnigi eluaeg üsna tervislikult elanud naine näeb tunduvalt väsinum ja kulunum välja kui tema heade geenidega varustatud sookaaslased, kes pole tervislikele eluviisidele kunagi erilist tähelepanu pööranud.
 
introvert 10. juuli 2014, kl 17.35
Miks te eeldate, et kõik üldse soovivad ja naudivad võõraste tähelepanu ja seda veel kauplustes? Ei taha, ei huvita ja seda sõltumatult sellest, kas olen suhtes või ei ole. Ma lähen ostukeskusse nagu tööle, see on hullem kui sunnitöö minu jaoks, mida mugavamad riided seda parem, eesmärk on vajalik kraam välja otsida ja koju saada.
Sellegi poolest leian aegajalt ennast poes vastamisi mingite tüüpidega, kes suu lahti põrnitsevad, keeran selja ja kõnnin minema. Ostku elu endale või midagi mida vahtida, mina see ei ole.
 
viimasele 10. juuli 2014, kl 17.38
a mis sa seal poes üldse teed?
ostad midagi ve? milleks?
 
to viimasele 11. juuli 2014, kl 15.00
Ilmselt oled rott, kel pole raha.
 
lõbus teema 12. juuli 2014, kl 13.01
Kuidagi naljakalt on see teemaalgatus välja kukkunud, üsna mitu mõtet on ühte patta sattunud.

Esmalt puudutas mind üks kommentaar meigituna riiete proovimisest. Oh, kui mitu ilusat asja on mul ostmata jäänud, sest kaelus on paksult pruuni-punase-roosa jm värviga kokku mäkerdatud. Kord ühe ostsin müüja õhutusel, et tuleb pesus maha. Ega ikka ei tulnud küll.

Teiseks see poevaatlus. :) Lihtsalt naljakas, nii need jutud tekivad, stiilis "nägin neid koos poes, nad KÄIVAD!!". Olen käinud vastassoost sõbraga ka pesupoes, mina otsisin endale, tema pruudile miskit. Andsin nõu ja puha. Kui me oleksime kellelegi tuttavale silma jäänud, oi seda klaarimist siis.
Või näiteks lähen peavaluga kaubanduskeskusse tabletti ostma, samal ajal mees-kui-mastimänd on kodus. Keegi saab siis järeldada, et "näe, kurnatud ja meeleheitel ilmega, sest tal pole meest!".

Aga kui asjast rääkida, siis juhtub mitmesugust. Oma elu saledatel, ilusatel ja sätitud perioodidel olen olnud üksi. Mehed olen leidnud hetkedel, kui olen väsinud, pisut käestlastud välimusega, kerges ülekaalus. Arvan, et inimesel on ettenähtud kaaslased ja see, millised nad ise parajasti välja juhtuvad nägema, on puhas juhus.
 
haha 13. juuli 2014, kl 09.21
Jumal, kui rumalad tähelepanekud ja järeldused. Esiteks, mulle ei meeldigi mehega kusagil kaubanduskeskuses ringi vaadata kuna tean, et temal on seal igav ja teiseks - nendel alla keskmise ja ülekaalulistel naistel on tavaliselt kõrval ka samasugused alla 5 palli mehed, kes võib-olla kunagi olid ka atraktiivsed, aga naisevahetamise ajaks lihtsalt polnudki neil shansse midagi paremat leida, kui samasugune ära trööbatud väljanägemisega mammi nagu isegi. Ilusad naised nõuavad elult ja meestelt rohkem, aga mehed on ju teadupärast laisad ja mugavad enamuses. Sorgus mammivälimusega naised on ilmselt leplikumad ja ümmardavad meest paremini
 
maakas 14. juuli 2014, kl 09.06
meil pole lihtsalt mujal oma riideid näidata kui kaubanduskeskuse st.kohaliku poe juures.
mehi ka leidub vaid põõsastes peale selle poe.
 
............. 20. juuli 2014, kl 16.03
Üks mu eluvennast lapsepõlvesõber avaldas just hiljuti arvamust, et ilma meikimata käib ringi vaid kahte tüüpi naisi - ühed, kellel on nii madal enesehinnang, et ka meikimine ei suudaks seda tõsta ja seepärast ei pea meikimist vajalikuks, teised, kellel on piisavalt kõrge enesehinnang teadmaks, et nad on ka naturaalsel kujul atraktiivsed. Ja just need viimased on kõige ligitõmbavamad. Kogu vahepealne kamp vähem või rohkem värvijaid on ikkagi vaid lihtsalt vahepealne kamp ehk siis käivad kah.
Naised ise võivad muidugi värvimisest teistmoodi arvata, see on meeste nägemus. Aga see selgitab paljuski seda teemaalgataja imestunud küsimust, miks enesekindlad mehed eelistavad enda kõrval suhtes pigem naturaalseid naisi. Ehk siis, et miks nö enda eest korralikult hoolitsevate naiste mehed vahetavad nad aja möödudes, kui ise enesekindlateks muutuvad, nö lihtsate ja naiste mõistes ilmetute naiste vastu.
 
to ............. 20. juuli 2014, kl 18.32
Sinu jutus võib olla tõetera. Kunagi küsisin ühelt sõbrannalt, et miks ta ennast kunagi ei meigi ega säti jne. Tema vastas, et ta on nii inetu (näojooned jne), et mingist meigist ega ilusatest riietest poleks kasu, vaid need mõjuksid pigem haledalt ja tooksid tema inetuse veelgi enam esile. Kahju oli kuulata sõbranna sellist arvamust endast, sest ta on väga meeldiv inimene, aga vastu ka vaidlema ei hakanud. Paistab, et ta tunneb ennast tõesti kõige paremini ilma igasuguste kaunistusteta.
 
Minu 20. juuli 2014, kl 22.43
armsa näokese muutab meik võõraks ja külmaks,olen siis kui keegi teine hoopis.
Veidi meiki siiski pean kasutama,päris rahul ma endaga pole,ka fotodel näen veidi meigituna parem välja.
Paksu dušsi võltripsmetega pole kunagi kasutanud.
Esimene mees ütles,et ei tunne mind meigituna ära,kuna armudes mul seda polnud.
 
Vana naine, mehega 21. juuli 2014, kl 09.02
Enne olin ka selline viisakas, aga elu jooksul olen õppinud pohhuismi.
Vahel värvin, vahel ei värvi. Ja lähen nii välja, kuidas tuju on. Rohkem siiski värvin, vähemalt ripsmeid. Värvitud silmad teevad mind huvitavamaks. Ükskord tegi laps mulle pikad punupatsid ja neid kandsin 2,5 päeva, lahtitegemata ja kammimata kuni pesemiseni.
Oluline riiete puhtus ja enda hügieen.
Aga seda küll, et kleite/seelikuid meeldib rohkem kanda kui pükse.
 
to ........................ 21. juuli 2014, kl 13.40
Pole absoluutselt nõus vaadates oma tuttavaid. Lihtsalt on naised, kellele see möksimine meeldib ja teised, kellele ei meeldi ja nende seas on nii väga ilusaid kui keskmisi kui ka koledaid. Meikimine ei ole kuidagi seotud naise enda iluga. Mõnda koledat peetakse ilusaks, sest ta on alati üles viksitud, sätitud. Ilusat tema kõrval aga koledaks, sest tal pole grammigi värvi ja suvalised riided.
 
oh jah 21. juuli 2014, kl 18.11
seda naiste loogikat ja soovunelmaid :) Enesekindlad mehed vahetavad ....naiste vastu kellel on kõrge enesehinnang et on niisamagi, naturaalselt atraktiivsed. Minu tähelepanekute järgi enamusel sellistel naistel muud ei olegi, kui kõrge enesehinnang mis ei seostu kuidagi ei välimise ega sisemise atraktiivsusega.
 
to oh jah 21. juuli 2014, kl 19.50
Milles täpsemalt avaldub sinu poolt kirjeldatud naiste sisemine mitteatraktiivsus? Kas madalavõitu intellektis ja hea hariduse puudumises või milleski muus?
 
oh jah 21. juuli 2014, kl 21.40
Juba see kommentaar, millele ma eelnevalt vastasin näitab kirjutaja ja oletan et ennast atraktiivseks pidava naturalisti sisemist mitteatraktiivsust ja madalat intellekti. Kui tal oleks need omadused olemas ei peaks ta vajalikuks selliste üheülbaliste lolluste kirjutamist. Inimesi on igasuguseid ja igalühel oma põhjus miks keegi selline või teistsugune on ning sellel ei ole suurt midagi tegemist meeste küpsusega ega naiste soovkujutelmadega
 
oh jah 21. juuli 2014, kl 21.45
ja ühe eluvenna arvamus on väärt sama palju kui küünemust ning rumalust näitab seegi, kui seda meelevaldselt "meeste nägemuseks" tembeldada. Aga eks kõik naised vajad palsamit hingele ning elumehed ongi teada tuntud jutuvennad.
 
to oh jah 21. juuli 2014, kl 22.21
Vastupidi, mina olen sedalaadi "naturalist", kes peab ennast nii ebaatraktiivseks, et meik ei annaks mu välimusele midagi head juurde. Sisemiselt liigitan ennast ka ise mitteatraktiivsete hulka, kuna mul pole kahjuks võimalik kiidelda ei kuigi kõrge intellekti ega haridustasemega, nii et selles suhtes oleme vist ühel nõul. Järelikult on minu enesehinnang õigustatult madal.
 
oh jah 22. juuli 2014, kl 00.19
ei tasu minna ühest äärmusest teise. Ega siis enesehinnang ei pea sõltuma teiste arvamusest. Inimeste arvamus sinust või iseendast on alati subjektiivne ja tihti ei ole sellel reaalsusega midagi pistmist. Haridustase ei näita alati intellekti. Vastuoluline, aga nii see on ning arvan, et sinu madal enesehinnang on üsna põhendamatu, kui arvestada et on lausa massiliselt inimesi kelle rumaluse ja piiratuse kirjeldamiseks ei piisaks isegi avakosmosest kuid siiski peavad end mingit sorti intellektuaalseteks arvamusliidriteks. Meie sinuga oleme lihtsalt tavalised inimesed, kes teavad et täiuslikkust ei eksisteeri mingil tasandil, eksisteerivad ainult sotsiaalsed trendid
 
lihtne 22. juuli 2014, kl 09.42
Mulle küll meeldivad paljud naiselikud asjad : riided, kingad, kotid, ehted, kuid meikimine ja muud iluprotseduurid mitte . See ei ole minu ampluaa , ma ei ole selles valdkonnas osav ja tulemus on alati hullem, kui ilma .
 
ilus naine 22. juuli 2014, kl 11.36
Millist lollust siia kokku kirjutatud on.

Jätan omalt poolt meestele meeldimise teema korraks vahele (kui tohib, irw) ja lisan oma naiseliku arvamuse, et ilusa naise teeb sobiv meik, ehted ja õigesti valitud elegantsed riided ainult ilusamaks.

See ei tähenda, et poodi peaks minema viimase peal ülesmukituna. Ise never seda ei teeks, kui just ei ole vaja poest enne mõnda üritust läbi hüpata.

See arvamus, et ilus naine tingimata harimatu ja rumal on, see on tavaliselt koledate ja lisaks õelate ja rumalate naiste levitatud müüt. Pluss nende meeste, kes sinna nimetatud kategooriasse kuuluva naisega leppima peavad, :D.

Eesti naised teevad minu meelest mitmeid vigu enda sättimisel. Esiteks juuste ülehooldamine odavate vahenditega, mille tulemuseks on koledad ja katkutud, ebaloomuliku väljanägemisega juuksed. Teiseks, 1-2 numbrit väiksemate riiete kandmine. Kolmandaks, kõrgetel kontsadel tuiamine ka siis, kui need kandjale elegantsi ei lisa, vaid seda vähemaks võtavad. Lillelised kleidid ja suured dekolteed "suure" ja treenimata naise seljas pole kah just ilusaim vaatepilt.

Kena meik on seevastu vägagi tegija.
 
Mina 22. juuli 2014, kl 17.58
tahan siiski endaks jääda,näen ärgate enam-vähem samasugune välja kui poodi minnes.
kasutan vaid halli silmapliiatsit ja huulte toonis huulepliiatst,mujdugi ka päevakreemi,mis kaitseb päikese eest.
pole ju tegelikult täiuslik aga ega see mukkimine ka teisi täiuslikuks tee.
see viimane mood,mustad klounikulmud ajab mind muigama,ei saa aru,kuidas see ilusaks teeb.
 
hmm 16. detsember 2015, kl 05.57
Anna andeks, aga need "ilusad" mehed on tegelikult jumala tavalised jorsid, kui naistega võrrelda. Kui samamoodi hinnata, nagu naisi, siis on need ilusad mehed heal juhul 5 10st ja nende keskmisest nautke ilusamad naised ehk 8-9 10st. Keskmine mees (kui mehi-naisi sama skaala alusel hinnata), on ehk 3 10-st ja naine 7 10s, sest naised ongi ilusamad. Ma ei saa aru, miks naised end nii alandavad, et neid keskpäraseid mehi imetlevad ja jubedalt pettuvad, kui see "ilus" mees võtab keskmise naise, kes ongi temaga võrdne. Kui rääkida välimuse hindamisest, muidugi on elus muudki.
Ilusatel naistel pole üldjuhul meest vaja, sest saavad nagunii ja pühendavad parem elu karjäärile, mitte meeste kummardamisele. Ainult mingid kanaemad, kaugemal elavad abielupaarid ja vanemad pereinimesed käivad poes koos. Edukad karjäärinaised, kes töötavad Viru keskuse lähedal, käivad seal pärast tööd ikka üksi. Samuti teistes kaubanduskeskustel, edukamatel naistel on autod ja neil pole vaja meest, kes sinna sõidutaks. Edukamad naised on ka saledamad, ilusamad, paremini riides.
 
Nneka 17. detsember 2015, kl 00.52
Osaliselt teemasse. Üks meesterahvas avaldas arvamust, mis tema sõnul on kõigi meeste puhul ühine - tüdruksõbraks valitakse timmitud viimasepeal tšikk, naiseks aga pigem lihtsalt kena naine ja loomulikult viimase korral loeb iseloom.
Aga sain uurimisel kuidagi nii aru, et naiseks isegi piltilusat neiut ei soovita. Kummaline

Lõppude lõpuks arvan, et meikimise ja kaaslase olemasolu või puudumise vahel ei ole seost. Mõni mees soovib meiki, teine mees ei soovi. Ühele naisele meeldib, teisele ei meeldi. Ühele sobib, teisele ei sobi. Juhupõhine värk
 
n0ku mees 17. detsember 2015, kl 05.44
Kas tissid olid suured? Naiseks valitakse ikka suurte tisside ja laiade puusadega ürgemane. Kepp jalgsed tibid on parajad mänguasjadeks, aga nad ei sigi hästi
 
jah 17. detsember 2015, kl 06.33
Enamuse ajast käingi ringi nagu hernehirmutis. Selliste pirtsper.sete nagu eesti "mehed" pärast ei ole mõtet end sättida, nende vingatsite jaoks pole miski kunagi piisavalt hea. Tagugu edasi pihku.
 
ilus naine 27. jaanuar 2016, kl 06.36
On alles meelevaldne või kuidagi üldistav teemaalgatus. Tõesti tekib küsimus nagu siin eespool, et kas me oleme islamiriigi, et naine ei või ilma meheta ringi käia:D imelik järeldus, et kui naine on üksinda poes siis ta on vallaline. Oh jah. Päris tihti on raske aru saada mida inimesed mõtlevad ilusa naise all, sest minu jaoks on nii, et on ilusad naised kes ei pea ennast megalt üles lööma et olla ilusad, sest nad ongi näo poolest ilusad, teine on tibid, need palju kirutud erinevate pikendustega kontsadel naine-no tibi ja ilusa naise vahel ei pea mingi seos olema. Ka kole või keskmine naine võib olla tibi. Ma ikka vaatan näo järgi kas naine on ilus v mitte. No ma ise olen üle keskmise ilus naine, mehe leidmisega probleeme pole, lihtsalt eks ma olen muutunud veits valivaks ka, latt on kõrgemal kui varem. Ja ei ole väga vana, päris noor veel kui keegi hakkab valiv vanatüdruk ütlema:D Mu eksi vennal, kes minu jaoks oli nii kole ja ebaatraktiivne mees sai endale naiseks nii armsa ja ilusa naise, täiesti ilma meigita ja loomuliku juuksevärviga naine ja väga palju ilu looduse poolt antud. Kaugel oli mingist üleslöödud tibist. Eks muidugi alati ei pea välimus kõige tähtsam olema kui suhet luua, võib olla on nii kohtutud et tekkinud klapp ja siis ongi suhe.
 
kogenud 31. jaanuar 2016, kl 08.24
Aga teemaalgataja, ehk on need endised tuttavad lihtsalt aru saanud, et need ilusad naised mõtlevad ainult oma välimuse ja selle sättimise peale. Ei pere, kodu ega lapsed ei mahu selle mukkimise ja hirmsa hoolitsemise kõrvale ära. Aga kui tahaks juba normaalset pereelu, mitte lihtsalt nukku teiste ees eputamiseks, siis vahetataksegi see nukk välja
Agne Tamm 09. veebruar 2016, kl 08.38
Kui abielunane ei tahagi iga p@ev keppi!! Ja kui naisel tehtud juba gyn opp,siis on elu t6sisem ja nutetakse hinges et ei saada lapsi ja j@etakse r@@bakile! Naturaalsust on vaja hooldada samapalju v6i rohkemgi, kui v66pa , sest see kogub rokem saasta!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!