Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Naiste välimus, kes suhtes ja kes mitte
Agne Tamm 09. veebruar 2016, kl 09.47
Naturaalne saast, aga myrk on myrk, keemiline! Natuke myrki, keemiat,v6ib m6juda ensyymina, mis k@ivitab protsessi!

Synteetika pesed kiiresti puhtaks ja v66p ka kaitseb linnas!! Naturaalset kangast ei saa tiihtipeale puhtaks! Igayhe vaba valik kui kaugele ta tahab minna v66ba v6i naturaalsusega!!
Agne Tamm 09. veebruar 2016, kl 09.58
Tiba v6ltsi on hea! L@binisti naturaalsus halb, nagu lehm,pudedad kyyned, pudedad n66rid!!
 
Tiiger 16. veebruar 2016, kl 15.18
Miks ma alati kuulen teiste naiste passiiv-agressiivset kritiseerimist naiste suust, kes arvavad, et nad on ise maailma ilusaimad ja ei moista, miks mehed neile murdu ei jookse? Siis jaavadki hambusse need teised naised, kes ju pole midagi erilist maailma kaunitariga vorreldes, aga kuidagi endale ilusa mehe shlikerdanud?
 
Noor ilus vallaline naine 14. mai 2016, kl 21.19
Tiiger Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks ma alati kuulen teiste naiste passiiv-agressi
> ivset kritiseerimist naiste suust, kes arvavad, et
> nad on ise maailma ilusaimad ja ei moista, miks m
> ehed neile murdu ei jookse? Siis jaavadki hambusse
> need teised naised, kes ju pole midagi erilist ma
> ailma kaunitariga vorreldes, aga kuidagi endale il
> usa mehe shlikerdanud?

Ma olen küll väga ilus naine, hea iseloomuga ja no ikka terve komplekt on olemas. Mehed jooksevad murdu ka. Kuus aastat olin suhtes ja nüüd pool aastat vaba olnud. No ei ole leidnud sellist kes mulle tõeliselt meeldiks, kellega tekiks klapp ja võiks tõesti suhet alustada. Kusjuures kui ma üritan väga pingsalt mõelda enda tutvusringkonda siis ei tule meelde ühtegi keskpärast naist kellel on mingi eriti kobe mees. Ei ole ka väga palju näinud taolisi paare tänaval, et vaatan no on alles mees aga naine allapoole arvestust. Pigem leidub rohkem hoopis selliseid kus naise välimuse kohta on üsna tavaline mees. Ei tea kas peab ka enda latti hakkama madalamale laskma, ootused on tegelt päris kõrged mul.
 
meheta 28. mai 2016, kl 23.05
Mulle tundub väljas käies et paksud ja koledad naised on alati sümpaatsete meestega,muidugi on ka erandeid , aga seda ,et paks meest ei leia no tänavapildil küll näha pole.
 
aaa 16. november 2016, kl 16.43
Äkki on asi lihtsalt selles, et kui inimene järgib ühes valdkonnas traditsioonilisi soorolle, siis teeb seda ka teises? Ehk naine, kes armastab end tibilikult meikida meeste pärast on tõenäoliselt ka selline, et ei käi kuskil meheta? Tüüpiline naine, kes mehe riidepoodi kaasa võtab, et viimane tunde pingil omaette passiks.
See nohikuvälimusega naine ei tassi oma meest poodi kaasa, sest mõtleb teistele asjadele ja ei pea poeskäimist meelelahutuseks, veelgi vähem romantiliseks. Võimalik, et tal pole aegagi pärast tööd või kooli kodust läbi käia, et mees poodi kaasa kutsuda või end hommikul meikida. Mehega ühendab neid näiteks huvi sarnase eriala või hobi vastu, mitte see, et üks käitub, nagu tüüpiline naine ja teine, nagu tüüpiline mees. Tibidele on mees mõnikord nagu trofee, mida igale poole tassitakse ja sõbrannedele näidatakse.


n25 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuna ma ise juba kahekümnendate keskel ning pole k
> ordagi suhtes olnud, siis olen seda jälginud, mill
> istel umbes minuvanustel naistel on mehed olemas,
> ning millised naised on üksi.
>
> Koos mehega o
> n enamasti sellised tibivälimusega naised. Ja kui
> naine just tibi ei ole, siis pikk ja sale ikka on,
> ning kannab väga naiselikke riideid - õhulisi lil
> lelisi suvekleite, kontsasid jne. Ja kui natuke ül
> ekaalulisel naisel on mees olemas, siis 99%-l juht
> udes on see naine ikka täielik tibi.
>
> Saleda
> test naistest on üksinda enamasti sellised nohikuv
> älimusega tüdrukud.
> Ja minusugused - kerges üle
> kaalus olevad keskpärase välimusega naised, need o
> n alati üksinda. Sellistel mehe leidmine kergelt e
> i käi, omast kogemusest tean.
 
vanasõna 25. detsember 2016, kl 12.39
minni Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lihtne - ilusad naised julgevad ka üksi ringi liik
> uda ja ka mehel lasta üksi ringi käia. Nad teavad,
> et mees paremat niikuinii ei leia.
>
> Halli h
> iirekese tüüpi ei saa mehel üksi lasta isegi mitte
> piima osta. Mine tea, järsku lööb keegi üle.

M.O.T.T.
 
Noorele ilusale vallalisele naisele 28. detsember 2016, kl 09.32
Noor ilus vallaline naine, küll pool aastat hiljem küsin, kuid võibolla on õnn minuga ja sa satud veel siinsele lehele. Kas on neiu veel vallaline ja oleks tutvumisest huvitatud?
 
vanasõnale 28. detsember 2016, kl 20.52
Ütleks nii, et see ei pea 100% paika, sest asi ei ole pelgalt välimuses, vaid iseloomusus, käitumises, lastetoas jne.
Jah ilusal inimesel on kõrge enesehinnang seniks, kuni valusalt elult vastu näppe saab! Elu on näidanud, et ilusad inimesed on reeglina elu suhtes kõige ekslikumad ja riskialtimad. Uhkus, ülbus, upsakus, edevus, ülikõrge enesehinnang, käivad reeglina ilusa inimesega ühte sammu, kuid karma kannab selle eest hoolt, et see nii ei jääks!

Kuid samas defineerime, et kes on ilus inimene? See võib iga ühe jaoks olla suhteline! Kellele meeldib Eda-Ines Etti, kellele aga Anu Saagim, kellele mõlemad jne.
Ühte tahaks naistele südamele ja pähe koputada küll, et ilusaid naisi on Eestis küll, kuid ei tasu nüüd igal naisel/neiul end nii ilusana tunda, et kõik mehed neid tahavad. Ega ikka taha küll, pelgalt selle järgi, kui naisel sale keha, kena peps, rinnad, kuid nägu on lapergune, suht mittemidagi ütlev, keskpärane, näotu või lausa kole! Selliseid naisi kasutatakse paljalt seksuaalselt ära. Eestis liigub tegelikult päris palju selliseid ringi, reeglina tited taga ja tihti ka üksikud!
 
LK 15. jaanuar 2017, kl 23.25
Jäin mõtlema, et kas lahku minnes on naise välimus juba alates järgmisest hetkest teistsugune ja perekonnaseis tänavavaatlusel selgelt tuvastatav?
 
vanasõna 18. jaanuar 2017, kl 18.07
, c Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ausalt öelda enamus mehi ei hooli meigist kui tegu
> oma naisega ja lähevad ootamisest hulluks kui nai
> ne peegli ees või vannitoas enne poodi minekut sät
> ib ning sätib, ei saa ega saa minema hakatud.


Vastupidi, mees ootab naist hea meelega, kui tulemus ootamist tasub.
 
vanasõna 18. jaanuar 2017, kl 18.14
Noor ilus vallaline naine Kirjutas:

> Ma
> olen küll väga ilus naine, hea iseloomuga ja no ik
> ka terve komplekt on olemas. Mehed jooksevad murdu
> ka. Kuus aastat olin suhtes ja nüüd pool aastat v
> aba olnud. No ei ole leidnud sellist kes mulle tõe
> liselt meeldiks, kellega tekiks klapp ja võiks tõe
> sti suhet alustada.

Valetamine ei ole ilus, kullatükki ei jäeta maha.
Mingi kiiks on raudselt, et mees jalga lasi.
 
Dess 20. jaanuar 2017, kl 16.30
Paljud naised kusjuures langevad mugavustsooni pikas suhtes, lasevad end käest. Arvavad, et neid armastatakse sellistena nagu nad on, ükskõik milline ta on. Kui mees on võtnud särava naise, siis üks hetk jääb talle oma tuhmund lillekese kõrval silma uus särav naine. Pikas suhtes kipub kõik ammenduma ning miks keelata endale jälle seda uue suhte põnevust.Vallaline naine näeb rohkem vaeva, sest hallist massist on vaja välja paista. Kusjuures eesti meestel on latt ikka liiga kõrgel.
 
Tähelepanek elust enesest 21. jaanuar 2017, kl 16.19
Püsisuhte jaoks eelistatakse miskipärast "suurema kondiga" naisi.
 
n31 14. veebruar 2017, kl 14.26
Tähelepanek elust enesest Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Püsisuhte jaoks eelistatakse miskipärast "suurema
> kondiga" naisi.


Suurema kondiga sobib hästi emaks. :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!