Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Kõik naised on raha peal väljas!?
 
Sysy69 27. jaanuar 2012, kl 10.32
Lugu on juba aastaid vana aga ehk paneb see mõnegi mehepoja mõtlema kas või korrakski.
Mul oli suhe ühe mehega, oli ta nüüd mis oli aga n.n. suhe kestis üle poole aasta ja sai otsa 10min.
Muigan siiani arusaamisi inimestel.
Olles paar kuud n.n. suhtes olnud hakkas mees rääkima mulle kuidas ma võiksin riietuda. Alustades pesust ja lõpetades üleriietega takka pihta soeng ja kosmeetika. Ei midagi ülemõistuse käivat ega ultra tegemist. Samas hinnaline ja stiilne. Täiesti normaalsed eelistused. Kuid nagu ma mainisin siis hinnaline.
Minule aga jäi see siiski klassi liiga kallis. Olen siiski üksikvanem ja eelistan oma võsukesi enesele. Ehk pole see päris õige aga nii see on ja teha pole midagi.
Olles veel kuid suhelnud istusime minu ühes lemmik kohvikus ja mõnulesime kui ta hakkas taas rääkima minu välimusest. Kuulates viisakalt ta ära ja tegin teatavaks oma arvamuse.
"Mitu krooni ta on investeerinud minu välimusse?"
Vastuseks oli segaduses pobin. Jätkasin.
"Teeme ühe asja selgeks. Nii kaua kui mina ise investeerin oma välimusse ja kosmeetikasse ei pruugi Sina suud selle kohapealt. Nii pea kui Sina hakkad ostma mulle seda võid arvustada. Sa pole kordagi teinud midagi et, see muutuks. Ainult räägid. Sooja õhu suust välja ajamisest ei muutu maailm soojemaks ega muutu ka Sinu ümbrus. Hakka ostma ja siis räägime edasi."
Kogu selle jutu ajal läks ta näost aina punasemaks ja punasemaks. Viha kees täiega. Siis ta tõusis ja röögatas üle kohviku.
"Ma ütlesin et, kõik naised on ainult raha peal väljas. Sina oled selle ehe tõestus. Värdjas mõrd selline"
Ja lahkus uksi paugutades.
Muigasin järele. Jõin oma kohvi lõpuni ja võtsin omaks teadmise et, olen raha ahne ja värdjas peale selle. No tore olen vähemalt keegi.
 
Arvaja 27. jaanuar 2012, kl 11.15
Selle info põhjal peaksite te väga hästi kokku sobima, paras paar!
 
irw 27. jaanuar 2012, kl 11.19
Hea, et sitast lahti said:)No mida meest ...
 
neiu e 27. jaanuar 2012, kl 11.20
a) kibestunud mees
b) meikigu ise ennast, kui tahab.. kes keelab?
c) miks sulle sellist meest vaja, kes su välimusega rahul pole?
d) viisakus 5+, draamatseb avalikus kohas
 
labane lugu 27. jaanuar 2012, kl 11.24
Ju sa nägid odav välja, oled üksikema ja kirjaoskamatu. Otsi endale mees oma klassist, kellega koos kohvikutes mõnuleda.
 
ingrid 27. jaanuar 2012, kl 12.24
Röögatas üle kohviku??? Irw. Värdjas mõrd??? Topeltirw. Ja mida sina tegid? Ütlesid loodetavasti ikka, et ta on mõnus pisike m..., kes peaks natuke oma sissetulekutest psühhiaatri-tädile tassima, et elada ka ise pisutki inimväärsemat elu ja olla ka teiste poolt väärikaks tegelaseks peetud.
Kust pu...st te küll selliste primaatide otsa lendate?
 
tsuks 27. jaanuar 2012, kl 12.37
Täitsa eluline juhtum,üks elab oma unistustes ja teine reaalsemas mõttelaadis. Selline mees mõtleb et reaalne elu ka nagu peegli ees pihku löömine,aina unistad naistest ,pesust,soengutest ja kui pauk lahti siis mõnu kui palju ja seda kopikatki kulutamata. Ja pealegi ainult selline loll mees ei saa aru,et naised on raha(kasu) peal väljas.See juba ürgsest ajas,kui naine keetis koopas putru ja ootas,millal mees jahilt tagasi tuleb ja TALLE midagi toob.Näiteks supi sisse liha või lõvinahk selga panekuks.Life is life!
 
aida 27. jaanuar 2012, kl 15.07
Eks see ole järjekordne juhtum rubriigist "Leiad seda, mida otsid". Mehel on ka üldinimlik vajadus oma maailmapildi õigsust kinnitada ja nii ta kutsuski esile olukorra, kus ta sellele taas kinnitust leidis.
 
Agnes 27. jaanuar 2012, kl 15.51
Enam ei vitsita omast peast midagi välja mõelda ja siis kopitakse :)))
------------------------------------

Õpetlik lugu: kas naised on tõesti ainult raha peal väljas?(19)
Naistekas 27. jaanuar 2012 13:50
Lugu on juba aastaid vana aga ehk paneb see mõnegi mehepoja mõtlema, kas või korrakski. Mul oli suhe ühe mehega, oli ta nüüd, mis oli, aga n.n. suhe kestis üle poole aasta ja sai otsa 10 minutiga, kirjutab kasutaja SySy69 Naisteka foorumis. Muigan siiani arusaamisi inimestel.
Olles paar kuud n.n. suhtes olnud hakkas mees rääkima mulle, kuidas ma võiksin riietuda....
 
Riia 27. jaanuar 2012, kl 16.01
Tea ma imestan vaid selle üle, et kuidas sa nii kaua sellise totuga koos elasid? Nojahh ok, eks neid normaalseid on nii vähe, et siis mõtlesid, et kui suisa joodik pole, siis käib kahh.

A sellest ei saa paljud mehed aru, et tuunitud välimus tähendab päris kõva investeeringut. Ärimeeste käevangus võnkuvad kaunitarid on just nimelt kõva raha eest kauniks disainitud. Vaese mehe käevangus ei ole koledam naine, vaid lihtsalt kuna pappi pole, siis peab ta leppima naturaalsema ja vähem lihvitud välimusega.
 
TO 27. jaanuar 2012, kl 16.18
Sysy69
27. jaanuar 2012, kl 10.32

Väga hästi öeldud ja õigesti tegid.
Ma ei saa aru idiootidest ja ei hakkagi aru saama!
:))
Teised kritiseerijad ja mõnitajad on kas mehed või ei saanud Su jutust aru ;).
Mehed ainult nõuavad aga tegusi endal pole ollagi, sellised ikka debiilsed tegelased :SSS fui fui kui rõve!
 
Sysy69 27. jaanuar 2012, kl 16.31
Igal on oma arvamus arusaamad. Pole ma jumal kes teaks mis sulle või sulle õige on.
Minule on õige see kui esitad tingimused ja soovid ole ka see siis kes loob nende täitmiseks tingimused.
Nõuete esitamiseks pole ju erilist mõistust aja.
Ma pole naine kes alluks kergesti kellegi tahtele, eriti veel sellistele.
 
naine 27. jaanuar 2012, kl 19.20
Mina olen samuti kogenud, et meestel ei ole tihtipeale aimugi, kui palju hoolitsetud välimus ja nende maitsele vastavad riided maksavad. Õnneks küll ainult näiteks imestamise kujul, et miks ma ei käi ilusalongis ja nii lihtsalt rõivastun.
 
ohõudust 28. jaanuar 2012, kl 15.51
Sysy69
tubli tüdruk!
hästi ütlesid debiilikule!
kahjuks on selliseid alaväärsuskompleksis meesväärakaid küll ja küll.
aga selleks, et printsi leida, tuleb kahjuks tükk aega enne konnade hulgas sobrada.

Arvaja
sina oledki see "solvatud" mees või?:)
 
ohõudust 28. jaanuar 2012, kl 15.53
labane lugu
sinul kullake, tunduvad üsna odavad ajud olema. vähemalt välja paistavad nagu oleksid lausa second hand:)
 
eesti eit 28. jaanuar 2012, kl 19.37
Peris naljakas lugu. Õpetlik ka. Näide naistele, milliste meestega pikalt suhtlema ei peaks.
 
Miša 28. jaanuar 2012, kl 21.09
Huvitav, mis eas mees selliste nõudmistega välja tuleb?
Pool aastat võttis siis sul aru saamiseks, et ta pole vist see päris õige?
Kas võib oletada, et tõenäoliselt hoidsid ülekantud tähenduses sa temast ka kinni, leppides tema kentsakate nõudmistega, sest kust ikka üks lasatega vallasema püsivat kaaslast endale nii kergelt leiab?
 
kaa nõudlik mees 29. jaanuar 2012, kl 03.06
Üks asi on kui talle tõesti ei meeldinud su stiil, kuid kui ta selle välja toob siis mehel peaks olema pakkuda ka mõistlik lahendus. Antud juhul oli sinu küsimus tegelikult täpne ja asjakohane. Sinu jutust jääb mulje, et tegemist on meesterahvaga kellele meeldib viriseda ja kes ise lahendusi ei otsi, vaid palub sul neid leida.

Olen tegelikult ka ise suhteliselt nõudlik mees ja ka minu tüdruksõber ei vastanud alguses riietuselt sellele millega oleks temaga tahtnud kuhugi avalikku kohta minna.
Kuidas lahendasin olukorra: Tegin vastavasisulise vihje ja kuna juhuse tahtel oli ka tema sõnnipäev tulemas, siis kinkisin talle ühe riieteketi kinkekaardi sellises vääringus, et ta sai endale riideid osta.

Minu vihjete peale oleks ta endale uued riided vaadanud ehk niigi, kuid see on minu arvates elementaarne ja viisakas. Kui omad nõudmisi, siis pead omama ka lahendusi!
 
nõudlik naine 29. jaanuar 2012, kl 04.40
Aga miks üldse kellelegile teha ettekirjutusi selles osas, mida selga, kõrva ja pähe panna. Igal ühel on oma stiil, milles ta end kõige paremini tunneb. Kui mu mees peaks tegema ühegi vihje selle kohta, kuidas ma tegelikult välja peaksin nägema, siis minu jaoks oleks see väga suur solvang.
 
tadaa 29. jaanuar 2012, kl 20.16
pada sõimab katelt -ühed mustad mõlemad :)kui mees isegi tutvuse algul ei ütle ,et oled armas :)siis mida veel:)
 
Kuts 29. jaanuar 2012, kl 21.16
Jah- lugu õpetlik, kuid milleks üldse tahta oma kaaslast muuta ja painutada-olgu selleks või riietumisstiil- mõistlik oleks ehk koheselt valida kaaslane kellega sarnased harjumused ning stiilitunnetus. Ja seda ka loomulikult,et kes tellib muusika sel peab ka vahendeid selleks olema...
 
Roand 30. jaanuar 2012, kl 01.10
Mul pea sama lugu. Olen mees ja mulle meeldib kanda pikki juukseid. Mõnele naisele see ei meeldi. Aga nii, nagu mina võtan teist inimest sellisena, nagu ta on, tahan, et ka minusse samamoodi suhtutaks. Ja kui ma ei meeldi kellelegi sellisena,nagu olen, siis tõmmaku uttu. Arvan, et kui keegi peaks mingi stiilimuutuse läbi tegema, ega siis ta sisu sellepärast ei muutu.
Mitu naist on mulle öelnud, et ma muidu tore ja hea südame ja mis kõik puha veel, aga kui ma endale poisipea teeksin, siis pidavat mulle see eriti kasuks tulema. Huvitav, ei tea mis õnn mulle siis kaela sajab? Selliseid inimesi, kes midagi teise juures muuta tahavad ei võta ma üldse tõsiselt,sest mulle endale ei tuleks mõttessegi hakata kellelegi ette kirjutama, missuguseid kingi ta kandma peaks, mida sööma või mis värvi juuksed värvima. Küll ma otsin ja leian endale just sellise inimese, nagu ta on ja kellele meeldin ka mina sellisena, nagu olen.
Ma olen pigem tähele pannud, et mingi põhikooli tatikatel on nii poiste kui tüdrukute kohta mingi kindel mall, mõttetu minu arust.
 
naine 30. jaanuar 2012, kl 13.10
Aga tee siis ennast korda või otsi mees, kes ei vaata su sagris välimust vaid õllepotti.
 
pikad juuksed 30. jaanuar 2012, kl 14.18
Roandile. Pikajuukselised mehed võivad väga kenad olla, AGA pikajuukselid mehed, kes ei hoolitse enda eest ja panevad oma rasvased juuksed hobusesappa või lasevad lihtsalt rippuda, küll kena vaatepilt pole. Lihtsalt sulle teadmiseks.
 
Sirly 31. jaanuar 2012, kl 09.41
Väga segane tekst
 
kont 01. veebruar 2012, kl 07.26
Mh teemast on nagu asi väljas.
Ma saan nagu aru et, teema on raha ahned naised ja kas nad ikka on??
Sysy69 on vist iseteadlik ja enesega täiesti vabalt toime tulev isiksus.
Raha ahnusest ma küll selle isiksuse puhul rääkida ei saaks. Pigem loogiline käitumine ühe enesest lugupidava naise puhul.
 
thi 01. veebruar 2012, kl 09.24
kuidas aga suhtuda selle valguses meie Evelini, täna oli uudis et tema auto on Tomi omast kallim jne,
 
maali 01. veebruar 2012, kl 19.12
Ära solva üksikemasid.Minu teada polegi meil mingeid erinevaid klasse ja sellise juttuga mees on ise rohkem ahjualune kui kõige odavama välimusega ükikema.
 
niiongi 01. mai 2012, kl 21.26
arvan et teema algataja tegi õigesti.

Pole paha, kui mehel on stiili ja oskab naisele soovitusi (mitte nõudmisi!) jagada. Samas võiks siis mees ka toetada naist, kui on näha, et naine üksi ei saa seda kõike endale lubada laste kõrvalt.
Normaalne ema hoolitseb rohkem laste vajaduste eest, mitte ei tuuni ennast laste arvelt. Kui mees sellest aru ei saa siis otsigu endale mõni tibi kelle elu mõte on tema välimus.
 
Doktor Pederastitšeskihh Nauk. 01. mai 2012, kl 23.50
Minule vägagi sobiks naine meikimata ja khm riietumata!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!