Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Palju peals mees teenima??
 
meesTartust 15. jaanuar 2015, kl 12.38
mina ei teeni eriti midagi, ma olen raha pannud teenima enda eest, tööl käima ei pea, tiksub normaalselt peale, ostan ainult parima kvaliteediga asju, elan uues majas, sõidan saksa autoga. naine ei ole minuga raha pärast, vaid nalja pärast, ma viskan sellist kildu, et naisel on püksid pidevalt märjad, aeg ajalt käib neid vahetamas:)
 
tubli töö 20. jaanuar 2015, kl 20.43
meesTartust Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mina ei teeni eriti midagi, ma olen raha pannud te
> enima enda eest, tööl käima ei pea, tiksub normaal
> selt peale, ostan ainult parima kvaliteediga asju,
> elan uues majas, sõidan saksa autoga. naine ei ol
> e minuga raha pärast, vaid nalja pärast, ma viskan
> sellist kildu, et naisel on püksid pidevalt märja
> d, aeg ajalt käib neid vahetamas:)

sinusuguste ülalpidamiseks on vaja 22 vaest peret, ning viimased on vajalikud kahekordselt, kuna tänu neile saad sa riigi maksuraha kassast haigekassa rahasid jne.
 
pakun ka et tartumees 21. jaanuar 2015, kl 05.33
on emajõe hipi kelle igakuiseks sissetulekuks on abiraha. Tartus ju tuntud hipidekommuun.
 
Teemaalgatajale 03. veebruar 2015, kl 20.03
Sinusugusele lohakale, kes ei suuda pealkirjagi vigadeta kirjutada, piisab, kui mees töötukassast jagatava ausalt joogiks vahetab ja sealt osa saad.
 
päriselt 03. veebruar 2015, kl 23.21
Olen "keskmise välimusega naine", teenin ise 900 eurot kuus ja oleksin täitsa rahul mehega, kui teenib natuke rohkem kui mina.
 
mnjah 10. veebruar 2015, kl 15.02
Tõsilugu elust enesest.

Mees oli nohiklik, palk oli täitsa ok ja abitsioonidest puudust ei tulnud. Naine jättis maha mehe ja nimetas teda luuserist unistajaks. Tegemist oli tüüpilise kullakaevajaga ehk siis "parema" isendi silmapiirile ilmudes tekkis soov vana pikalt saata. Leidis endale niimoodi küprokimehe, kes teenis pisut rohkem ja elas oma majas.
Unistajast luuser oli kolme aasta pärast äripäeva rikaste top 100 hulgas.
Eks mõni naine ongi oma mehele ainult piduriks.
 
to: päriselt 10. veebruar 2015, kl 15.09
Aga selgita mulle, kuidas peaks mees saama teenida rohkem, kui sina, kui me lisame valemisse võrdõiguslikkuse (palga mõistes), naiste parema keskmise haridustaseme ja asjaolu, et mehi on pisut vähem, kui naisi? Jäägem ikka realistideks.

PS: see eelnev jutt ei ole reaalsuses siiski paika pidav vaid aitab selgitada, millest tuleneb palgalõhe.
 
miinimum 10. veebruar 2015, kl 18.12
3000 netos peaks ikka ära teenima. Alla selle ei vääri nagu mehe nime sest alla selle pole Eestis võimalik normaalselt elada-oma uus maja, 2 uut autot, 2 last, trennid, koerad jne.
 
Siiri 13. veebruar 2015, kl 17.25
Mina arvan, et 2000-2500 võiks ikka teenida.
 
ei saa aru 25. veebruar 2015, kl 07.45
kui mõelda, kui palju raha ja aega need tibinad trennile, ilusalongile, solaariumile, naisteajakirjade lugemisele, dieedile, küünehooldusele, meigile, kunstrindadele, mõnele tibiametile, riietele, käekottidele, klatšile, klubitamisele, lobisemisele jms kulutavad, siis selle ajaga oleks endal juba ammu 3000 eurone kuupalk, kui ainult midagi asjalikku teha ja tasuv amet õppida. Mõni oleks ehk miljonär ka, sest ega tibielu ole 8 h päevas, ikka 24 ja tööelu võiks olla sama aeg
 
Kätlyn 28. veebruar 2015, kl 15.12
2000-3000 võiks ikka kätte saada. Alla selle on suht raske elu-palju lubada ei saa kui tahad oma maja, uut kallimat autot, lapsi jne.
 
naine 06. märts 2015, kl 21.16
naisel on õigus ka rikaste top 100 mees või miljardär maha jätta, kui ta tahab ja ei pea üldse kellegi teise juurde minema. Mul on suva, kui palju mees teenib, kui sellest pere ja laste jaoks sentigi ei kuku, istugu endale sisse see raha.
Mõttetu teema.
 
Birxu 20 07. märts 2015, kl 05.46
Vähemalt 5000 eurot.

Alla selle ei ole tõeline mees.
 
Merilyn 07. märts 2015, kl 10.55
3000 peaks ikka puhalt koju tooma-alla selle pole väga mehe nime väärt!
 
Stella Karik 26. mai 2015, kl 00.52
"Minu mees kingib mulle sünnipäevaks musta mersu, universaalkerega!" :-D
 
Roosa Mimoosa 26. mai 2015, kl 18.22
Mees peaks teenima vahemalt topelt, mis naine. Siis jaab molemale enda jaoks piisavalt ja mehe palga teine pool laheb pere arvete katteks. Pere sissetulek peaks olema 10 tuhat.
 
kui naine teenib tonni 27. mai 2015, kl 03.46
siis mees peaks vähemalt 2000-3000 teenima puhtalt!
 
Chätryyn 27. mai 2015, kl 09.59
Mees peaks teenima nii, et tühjas telekakastis oleksid pidevalt 50-euroste pakid ja iga pereliige võib sealt vastavalt vajadusele võtta. Alla selle pole mehe nime väärt. Kes teenib aastas alla miljoni, pole mees. Vahet pole, mismoodi selle kokku ajab.
 
... 31. mai 2015, kl 16.16
Mees peaks niipalju teenima, et ennast normaalselt ära elataks ja ei oleks piduriks, kui kusagil on vaja raha välja käia.
Naise ülalpidamine ei ole minu arvates tänapäeval enam mehe ülesanne nagu vanasti, sest tänapäeva naised ei käitu enam ka nii nagu vanasti (ei orja ega ooberda ega potita meest). Nojah, kes ise ennast elatatud ei saa, eks see pea tõesti mehe poolt teenitavat rahanumbrit oluliseks pidama. Aga see on minu meelest närune elu.
 
Nneka 01. juuni 2015, kl 17.23
Noh ideaalis võiks mees teenida naisega sarnaselt või rohkem, aga nõudeks saab võtta, et mees ei oleks naise ülalpidamisel.

Konkreetselt küsimusele vastaks, et kui minu palk oleks 1500, siis mehe palgaks pakuks minimaalselt 1000. Samas see on pigem pereloomise puhul küsimus.

Hetkel suhtlen küll mehega, kel pole töökohta ollagi, otsib sobivat. Iseloomuomadused ja haridus aga väga head. Nii et suhelda võib kõikidega, aga abiellumiselt ja laste sünnitamisel on see küll juba olulisem teema.

Muide, kas ma olen ainuke, kes pigem ei soovi, et mees nt kahe-või kolmekordset naise palka saab? On see ainult minu kiiks?
 
... 01. juuni 2015, kl 19.45
Ei ole.
Mina leian ka, et suhe toimib paremini, kui mõlemad on nö võrdsed, seda siis ka teenimise osas.
 
kui naine teenib netos 1000 08. juuni 2015, kl 14.46
siis mees võiks netos vähemalt 2000 teenida.
 
ebavõrdsus 08. juuni 2015, kl 17.04
kas naisele esitakse ka pool väiksemad arved poes, teeninduses, arstiabis ja laste kavatusega seotud kuludes ja pangas, et nagu naisterahavas ja selletõttu poole odavam.
 
saab ka nii 10. juuni 2015, kl 20.43
mind oma naiseks pidav mees teenib 50euri tund, mina elan miinimumpalgast, kõik on väga võrdne, sest mina elan oma kodus ja tema oma suures majas, keegi kedagi üleval pidama ei pea. Täiesti võrdne suhe.
 
tema omand 11. juuni 2015, kl 06.22
aga miks sa selle mehe omand oled? ja mismoodi see suhe üleüldse on?
 
saab ka nii 11. juuni 2015, kl 10.31
keegi ei oma kedagi, ongi lihtsalt väga lähedane suhe, mida maha raputada ei ole võimalik.
Paremat ei tule ja teistsugused suhted ei paku huvi.
 
no aga siis on tore ju. 12. juuni 2015, kl 00.03
no aga siis on tore ju. kui niimoodi teile sobib.
kui mehega väljas käid, söö praadi 1/3, sest niipalju on ju sinu maksevõime.
ja muidu oled nagu armuke vä? et väga lähedane suhe. abielumehed kipuvad seda tegema.
 
sulle vastuseks 26. juuni 2015, kl 14.14
Ennnekõike pead ise tööl käima ja omale palka teenima, alles siis saad mehega tutvuma hakata aga mehe palk on siis normaalne, kui ta saab oma maksud makstud, endale vajalikku osta ja oma autot üleval peetud.Mõni mees vajab selleks suuremat palka,teine jälle vähemat palka aga palju keegi võõras mees teenib, see pole üldse sinu asi. Sina pead ikka oma palgast ära end elatama.
 
saab ka nii 26. juuni 2015, kl 14.24
ei ole armuke, kummalgi ei ole kedagi teist, mõlemad vabad inimesed.
 
no ja asja mõte, saab ka niile? 26. juuni 2015, kl 16.52
no ja mis sul selle asja mõte sis on, et mees piltlikult sööb kooki ja sina leivapuru, hästi lähedases suhtes?

kepp on kepp, aga mis muidu selle suhte siis õnnelikuks nagu teeb?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!