Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Konservatiivid on sallimatud?
 
Sakura 08. jaanuar 2015, kl 13.17
Kas see konservatiivide erakond on kõigi vähemuste(erinevad rassid ja gootid) või ainult omasooiharate vastu? Uuendusi nad ju ei salli.
 
Arukas 08. jaanuar 2015, kl 13.31
Kõige ausam ja edumeelsem erakond. Ainus erakond, keda valida tasub, ainus, kes võitleb eesti rahva säilimise ja huvide poolt.
 
Valin 08. jaanuar 2015, kl 13.32
konservatiivid!
 
pets 08. jaanuar 2015, kl 15.18
Õige jutt.+
 
keskeralane 08. jaanuar 2015, kl 16.15
Visake jah oma hääled prügikasti, siis keskikud rõõmustavad .
 
ERKE poolt 08. jaanuar 2015, kl 16.48
Vaevalt küll on see oma hääle prügikasti viskamine. Kuna kooseluseaduse vastu oli 70% elanikkonnast, siis oma 6-8 kohta riigikogus, mida nad püüdma lähevad, saavad nad kindlalt kätte. Need neli erakonda kahjuks mängivad üksteisega kokku ja nii ei saa enam uued tulijad kuidagi parlamenti sisse. EKRE on neist uutest tulijatest kõige tõenäolisem valik väljaspool nelja parteid. Tuld kooseluseaduse pihta! ei ole vihkamine homode vastu, vaid sellise võltsseaduse vastu. Oma tsiviilõiguslikke lepinguid saavad homod teha samamoodi nagu kõik mitteabielus inimesed. Konservatiivne tähendab seda, et nad muretsevad eestlase pärast, mitte ei kummarda võõrisandaid.
 
mis krdi uuendused!! 08. jaanuar 2015, kl 22.23
mitte uuendused vaid kõige ehtsam mandumine ja satanism
ainult EKRE, teised on kõnts
ja nii sallimatud kui homod ise on ei suuda mitte keegi olla, vaadake vaid milline sõim ja mõnitamine käib samas selleteemalistes
 
khm 09. jaanuar 2015, kl 00.17
Kuigi olen nii mõneski küsimus nendega nõus, ei vali neid enne, kui nad on oma reitingud korda saanud ja saavutanud stabiilselt vähemalt 5%. Praegune 2% on naljanumber ja tõesti hääle prügikasti viskamine. Analüüsigu, miks nad ei suuda, mujal Euroopas läheb sellistel parteidel väga hästi.
 
khmile 09. jaanuar 2015, kl 10.12
Ei tea, kuidas nad peaksid reitingu korda saama, kui sinusugused neid ei vali. Põhjusega, neil ei ole reitingut. Mida suurem usaldus, mida rohkem valijaid, seda suurem reiting. Kui tugevaks erakond saab, on valijate teha.
 
naine 09. jaanuar 2015, kl 15.13
Mina valin ka sel aastal EKRE, sest suured erakonnad on ennast nii või teisiti täis teinud.
 
intervjuu 10. jaanuar 2015, kl 14.52
Panen siia ka intervjuu Mart Helmega, kus ta toob välja ERKE plaanid perekonna aitamiseks. Minu arvates ei julge enam noored peret luua, sest elu on lihtsalt liiga karm ja ebakindel. Vajaks just see osa väga suurt tähelepanu, ja toetust ja kaitset. Just tugev perekond.
http://www.pereraadio.ee/uus/index.php?option=com_content&view=article&id=2486:objektiiv-2015&catid=132:objektiiv
 
ja 11. jaanuar 2015, kl 07.49
mina küll mingit ametlikku reitingut ei usu, samasugune võltsing kui e-valimine
kui teisiti valida ei anna siis tuleb e-valimistel hääletada kaks korda, et mitte anda itimeestele võimalust häält muuta, eks see hääle muutmise seadus selleks tehtigi, et saaks hääli oma kasuks keerata, kontrollida ju pärast ei lasta
 
õudukas 11. jaanuar 2015, kl 15.06
Siit juba üks näide, miks mingil juhul ei tohi sotsiaaldemokraate valida. Ka reformikad ajavad täpselt sama rida. Ikka see sooneutraalsus, sinnamaani välja, et tuleb vanad head muinasjutud ära koristada ja uued sooneutraalsed asemele panna. Poistest teha tüdrukud, kes nutavad, on arad, õrnad ja kannavad roosasid kleite ja kui neis ikka loomuomane soov on rohkem autodega mängida kui näiteks nukkudega, siis tuleb neilt autod käest ära võtta, laps sellistest mänguasjadest ilma jätta.

http://naine24.postimees.ee/808142/rootsi-sugudeta-lasteaias-pole-poisse-ega-tudrukuid

Nüüd juba rootslased lasevad lastele eetrisse multikad nokust (mis küll meenutab pigemini mehe kõvastunud peenist) ja tussist. Ehk küll võib ju öelda, et ka suguorganid on inimkeha osad ja lapsed tahavad ka neist teada, siis samas on pedofiilil või liputajal ka varsti moraalne õigus oma peenist lapsele näidata, sest see on tore, ka seda katsuda on tore. Kuhumaani välja? Kus lõppeb normaalsuse ja moraalsuse järjepidev ja sunniviisiline tapmine, allasurumine, häbistamine? Otsige link ise üles sellest multikast.

Ette ennustades võin öelda, et varsti on homopromo esimees sm.moosimadu siin oma demagoogilist õigustavat ajupesu tegemas. Tema ilmub kõikides sellistes teemades välja ja räägib kõik surnuks. Temaga ei suuda vaielda keegi. Aga see polegi oluline, sest kõik saavad aru, kellega on tegu.
moosimadu 11. jaanuar 2015, kl 20.07
Tänan hoiatamast, seltsimees õudukas, ma ei viitsi sinuga vaielda, hala terviseks!
moosimadu 11. jaanuar 2015, kl 20.25
Pisut selgituseks ka, eksole.
Mind on kõriauguni ära tüüdanud see mittekena inimene, kes pelgalt seetõttu, et ma ei "osta" ta vandenõuteooriad on tekitamas uut vandenõuteooriat, mis hõlmab minu isikut, vaateid, rahastamist (no kuule!) ja kuulumist tema eelnevate vandenõuteooriate mustrisse ja esitab seda kui "kõik teavad"-tõde.
Ei tea ta minust midagi, aga muudkui targutab.
Sealjuures ei ole mul valimisteemadel üldse kavas kaasa rääkida.
Nii, et mu mittekena musirull - hirmuta minuga lapsi või tee mida iganes tahad . see ei ütle minu kohta midagi, küll aga jätab sinust veidra mulje.
Loodan, et valimistel olete ikka kõik kasti juures ja enda valikutes kindlad. Muud ei midagi.
 
logimata moosimadu. 11. jaanuar 2015, kl 22.25
EKRE kahjuks (ja teiste sarnaste uuserakondade kahjuks) räägivad nende endi liikmed - kolmveerand näugsid on seal neid, kellele see on järjekorras viies või kuues erakond, kus olla, mis iseloomustab pigem karjeriste kui aatelisi inimesi.
Ja Helmedesse kaotasin lõpliku usu siis kui nad odava enesepromo nimel Tallinna TV 'ga diili sõlmisid.
 
assa mait! 11. jaanuar 2015, kl 22.41
tubli Õudukas! no näed sa moosiuss meid on juba KAKS, mina olin hoopis see kes maoga püüdis vaielda ja lõpuks leidis, et vasikaga pole mõtet võidu joosta ehk kõige kurdim on see kes teab küll kuidas asjad on kuid kasu saamise nimel teeskleb kurti
just nii ja veel hullemad need asjad on nagu Õudukas kirjutab, igaüks kes tahab saab kontrollida
lisaksin veel, kuna see sinine moosiuss (ilmselt sajandivanune mustikamoos, kust muidu need ussid)
nagu tellimise peale iga minut kohal on siis on täiesti loogiline arvata, et see ongi tema töö ja vaeseke teenib niimoodi oma pojukesele raha, et see saaks ikka kringit süüa
kuid miks normaalset maailma põrgukursile suunates?
aga sotse ja REd loomulikult mina ka ei vali
aga veel vajalikku, et mõista millest sellised suundumused manduvas läänes rahvuslane.ee homoseksuaalsus viib satanismini, umbes kuu aega tagasi ilmunud , siis telegramm.ee Rotchildide perekonna ajalugu ja satanismiga tegelemine mitmendast põlvest, umbes pool aastat tagasi
The Telegraph, Prince and pedophile jt
 
To 22.41 12. jaanuar 2015, kl 00.19
Kas räägid pullijuttu või TÕESTI mõtled nii?
Mis, on lihtsam elada, kui on kedagigi süüdistada?
Miks need vandenõuteooriate pooldajad niivõrd agressiivsed on? Usud, siis usu, mis sa teistele seda pähe pead määrima?
moosimadu 12. jaanuar 2015, kl 00.54
Tead, kella 22.41-ne kädistaja, ära tõmba nende inimeste mainet alla, kes tõesti tahavad oma põhimõtteid järgides valida teisi inimesi kui praegu valitsuses on.
Mul on oma põhimõtted, neil omad, aga sina ajad lihtsalt harimatut ja (pardon my french!) idiotismist vahutavat iba, su allikad on keskaegsetest uskumustest ainult nii palju üle, et need on digitaalsed ja veebis saadaval.
Pea ometi inimestest lugu.
Nad ei ole lollid, me lihsalt mõtleme erinevalt.
Sinus pole ma enam kindel, su jutus ei ole kuude kaupa mingit arengut, needsamad kaks-pluss-kaks-võrdub-kümme-videod ja sama ebaviisakas kleepuva tooniga mulin.
Kiilusid kinni vist.
moosimadu 12. jaanuar 2015, kl 02.25
" kuna see sinine moosiuss (ilmselt sajandivanune mustikamoos, kust muidu need ussid)
nagu tellimise peale iga minut kohal on siis on täiesti loogiline arvata, et see ongi tema töö ja vaeseke teenib niimoodi oma pojukesele raha, et see saaks ikka kringit süüa"

Mitte midagi ei saa aru, no mitte midagi... mis seent sa sööd või mis konna sa limpsid? See peaks mu teada seadusevastane olema?
 
noh näete nüüd 12. jaanuar 2015, kl 09.27
kui sallimatud on need kes ise sallivust nõuavad
kui temaga nõus ei ole oled kohe keskaegne ja harimatu idioot peale selle
aga oleksid nad pooltki sellest kelleks end peavad oleks ehk mõtet vaielda kuid sellistega küll mitte siinkohal tuletaks meelde mida olevat kgblastele õpetatud - ära iial anna alla kuigi sul õigus pole, õienda aga edasi ja viimane sõna jäägu sinule siis tundub nagu oleks sul õigus
pikki lolluste ja sõimuga pikitud teemasid asjalikud inimesed vaevalt et loevad nii et head tervist kõigile
ja sotse ei vali mingil juhul muidu saategi sellised "kõiketeadjad" kaela
 
To 09.27 12. jaanuar 2015, kl 12.47
Mis see nüüd olema pidi? Ainus loetav, mõistetav avaldus on, et sotse kommija ei vali ja keegi on kgb-laste õpetussõnu järgimas.
Tuletan kaasfoorumlastele meelde, et teema on "Konservatiivid on sallimatud?"
Minu arvamus on, et nad on üsna puised ja poliitikas saab minu mõistuse järele tegusid teha see maailmavaade, mis on painduvam.
 
To 09.27 12. jaanuar 2015, kl 13.02
Mõte ei ole arusaadav, kui 95 sõna on ühes lauses ja ei ühtegi kirjavahemärki.
ELLU JÄTTA MITTE MAHA TAPPA
Mida siis teha, tappa või ellu jätta? Kus on koma?
 
õudukas 12. jaanuar 2015, kl 13.55
Tallinna TV on ainsana andnud sõna ka Varro Vooglaiule, seega ei ole neil, kes tahavad oma vaateid siin riigis jagada, mingit muud võimalust. Ja ei ole Tallinna TV ainult keskerakonna promomiseks. Võib-olla ongi sellist televisiooni meile vaja, kes pole valitsuse käepikendus nagu seda kahjuks on kogu ülejäänud meedia. Mõned erandid on muidugi ka ajakirjanike seas ja neile ainult sügav kummardus. Ülejäänud on pehmod ja äraostetavad, seda näitas väga selgelt kooseluseaduse eel toimunud homode promomine ja SAPTKi mustamine ja laimamine ajakirjanduses, ka ETV-s, mis peaks olema kõige usaldusväärsem telekanal. Tallinna TV-le tuleb selles osas au anda, tema ei läinud selle alatusega kaasa.
Aga Mart ja Martin Helme on oma otsekohesusega ja aususega ja julgusega rääkida asjadest ausalt, ammu minu sümpaatia võitnud. Siit hea näide kuidas asjad meie riigis käivad.

https://www.youtube.com/watch?v=agD90v1NVfQ
 
nii on 12. jaanuar 2015, kl 18.55
Ka Eesti kohta võib öelda, et meil on nagu bulgaarlastelgi maffial riik mitte riigis maffia
ja ülimalt vastik kui mõned kinnitavad: " mina pooldan ikka ainult homosid kuigi ise olen hetero" tähendab selline isik on miskit veel hullemat - müüdav! Siduda konservatiivsus sallimatusega tundub natuke napakas, sest iga uus asi pole mitte automaatselt hea.
 
parim 13. jaanuar 2015, kl 08.19
tuunikalakonserv:)
 
mhh 13. jaanuar 2015, kl 09.33
loomulikult valin konservatiivid, sest ka mina olen sallimatu amoraalse eluviisi vägisi pähemäärimise suhtes, rahvalt kooritavate rahade maksuvabalt väljaviimise suhtes, riigikogu kohtade müümise suhtes , noh kõiki sigadusi ei jõuagi üles lugeda
nii et konservatiivid!
 
EKRE poolt 13. jaanuar 2015, kl 11.26
Juhtusin Teravisioonist Ain Lutseppa kuulama, kes on vabaerakonnast ja tema väitis, et kooseluseadust on vaja. Seega see pisike erakond küll midagi uut meile juurde ei annaks peale tuntud inimeste, kes oma alal on kindlasti head ja lugupeetud, aga poliitika mõttes vaid peibutuspardid.
 
ma ka 13. jaanuar 2015, kl 12.05
hääletan EKRE poolt. Olen traditsioonilise pere poolt ja eesti rahva väljasuretamise vastu.
 
moosimadu. 16. jaanuar 2015, kl 06.56
Otsustasin peale pikka kaalumist see aasta oma hääle anda Keskerakonnale. Usun, et nemad suudavad Eesti vankri jälle kraavist välja tõmmata.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!