Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Konservatiivid on sallimatud?
moosimadu 25. jaanuar 2015, kl 09.27
Anonüümsus ei ole minu stiil, põrsake.
Ma luban enale lõbu seda foorumiosa siiski jälgida, mind on hakanud huvitama, kas ma lõpuks näen ära hetke, millal sünnib kasvõi kolme kommentaari pikkune asjalik arutelu, siiani on see nagu kompartei koosolek, kus kiidulaul ja kestvad tormilised ovatsioonid vahelduvad välisvaenlase sõimamisega.
Tei tuleb see hästi välja.
 
to moosimadu 25. jaanuar 2015, kl 09.58
Küll sind on hea odav üleval pidada - oma sõnade söömisest saad juba ainuüksi kõhu täis. Mitu hüvastijätu romaani veel siia üllitada mõtled? Iga postitus jääb viimaseks kuni sajandani välja?
moosimadu 25. jaanuar 2015, kl 10.07
Tuletaks sulle meelde, mida ma kirjutasin: "... ma ei sega teie travestiat enam".

Nii, et kütke omavahel edasi palju kulub, aga niikaua kui te ise minust puudust tunnete ja mind siin kõnetate pean siiski viisakas kõnetajatele vastata. Nii sinu paegune kui ka sellele eelnev kommentaar oli otseselt mulle suunatud. Seda pole võimalik eitada.
 
tahapanek 25. jaanuar 2015, kl 10.24
OK, ärge rohkem seda looma kõnetage. Vaatame siis kaua ta oma mölalõuad kinni suudab hoida.
 
tore 25. jaanuar 2015, kl 11.00
Kui moosimadu siit kaob, siis sallivuse protsent siin teemas tõuseb 99%
 
nõus viimasega 25. jaanuar 2015, kl 13.50
konservatiivid ei ole salimatud, moosimaosugused peded tuleb maailmast ära kaotada see on fakt.
Ruumi on ainultt normaalsete inimeste jaoks. Ekre seisab meie eest.
 
chilly 25. jaanuar 2015, kl 13.55
Tuleb jälle kehtestada vanad head Sparta ideaalid ja väärtused. See viib Eesti kraavist välja.
 
meeldetuletus 25. jaanuar 2015, kl 18.33
neile kes mingil põhjusel on sunnitud osalema e-hääletusel
nagu mäletate tehti selle valimise jaoks seadus, et on võimalik kaks korda hääletada st häält muuta, ilmselt nii toimubki võltsimine
tähendab tuleb hääletada kaks korda aga kindlasti sama partei inimesele,et jälle mingit võltsimist ei saaks olla, algul üks, pärast teine kandidaat , et ei saaks muuta RE kasuks
eelmistel valimistel ilmselt nii kaua aega läkski et hääle muutmine võttis aega
 
dafaag 25. jaanuar 2015, kl 18.45
Mida sa jahud? Seda häält saad rohkem kui 2 korda muuta ju.
 
The Evil 26. jaanuar 2015, kl 00.10
Kas vähemused nagu emod,gootid ja homod ka põranda alla pannakse ometigi?
 
mh 26. jaanuar 2015, kl 08.44
e-hääletada saab kaks korda, minu mäletamist mööda rohkem ei saa aga kes seda peale patsiga poisi ikka teab, tema kah ei tohi öelda
ise lähen kasti juurde, kahtlane värk see hääletus üldse, ka eelkääletamisel annab sohki teha
 
ühinen 26. jaanuar 2015, kl 11.35
Mina lähen ka õigel päeval valimiskasti juurde. Saabki ennast tuulutada ja kodunt välja. Ei usalda ka e-hääletamist ja seda eelhääletamist siis ka.
 
hmm 26. jaanuar 2015, kl 16.33
mh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> e-hääletada saab kaks korda, minu mäletamist mööda
> rohkem ei saa aga kes seda peale patsiga poisi
> ikka teab, tema kah ei tohi öelda
> ise lähen kas
> ti juurde, kahtlane värk see hääletus üldse, ka ee
> lkääletamisel annab sohki teha

Pole õige info. vvk.ee koduleheküljel on selgelt kirjas, et hääletada võib korduvalt:

E-hääle muutmine

E-häält on võimalik muuta uuesti e-hääletades. Kui valija hääletab mitu korda, võetakse arvesse viimane hääl ja eelnevad tühistatakse. E-häält saab muuta vaid eelhääletamise ajal kuni 25. veebruari kella 18-ni elektrooniliselt ja kuni kella 20-ni pabersedeliga. Valimispäeval, 1. märtsil, e-häält muuta ega tühistada ei saa.
https://www.valimised.ee/juhis
 
Priit K. 26. jaanuar 2015, kl 17.35
Mina hääletasin viimastel valimistel e-hääletuse kaudu umbes 15 000 korda Savisaare poolt. Sellest ka Savisaare suur häältesaak ja ühtlasi tõestasin, et e-valimised pole turvalised.
 
sa rsk! 26. jaanuar 2015, kl 20.41
seda ma ei teadnudki, nii nahhaalselt tegutsevad põrsad
 
video 30. jaanuar 2015, kl 12.27
https://www.youtube.com/watch?v=p58_E3crIig

Markus Järvi videokommentaar EKRE kandidaatidega. Vabaerakonnast üks noor homoaktivist saatis avalikult kõik vaba armastust mitte pooldavad inimesed otse p.rse. uskumatult jultund tüüp! Istus ka kooseluseaduse vastuvõtmisel riigikogus Reimo Metsa kõrval ja särgi peal oli suurelt kirjas : mina pooldan kooseluseadust. Vabaerakond pole kuskil sellise matsluse pärast vabandand, nad on selgrootud kõigis küsimustes, ise lehvitavad loosungiga, et väärtustavad perekonda. Naljahambad!

Täna pereraadiost kell 19.00 jälle Markus Järvi saade Objektiiv. Juttu tuleb majandusest ja poliitikast. Külaliseks on Jaak Madison. EKRE kandidaat 212 Järva- ja Viljandimaal.
 
Järvi ja Vooglaid 06. veebruar 2015, kl 15.53
On jälle reede ja Pereraadios saade Objektiiv kell 19.00-20.00. Homme kordab sama saadet kell 13.00. Seekord räägivad Markus Järvi ja Varro Vooglaid valimistest. Kes tahab internetist saadet järelkuulata, siis link on siia eelnevalt selleks juba pandud.

Head kuulamist!
 
noh 06. veebruar 2015, kl 17.51
niigi on asi selge
veelgi tähtsam on kuidas teha võimalikult väikeseks võimalus e-valimisi võltsida, selle kaudu ju RE praegu võimul on ja ilmselt loodavad sama korrata
 
Järvi ja Helme 13. veebruar 2015, kl 14.48
Täna siis on võimalus jälle kuulata saadet "Objektiiv", kus Markus Järvi vestleb Martin Helmega.

Saadet saab kuulata juba praegu internetist, aga raadiost saab kuulata kell 19.00 ja homme kell 13.00 Pereraadio lainelt. Kuulake ja valige EKRE!
http://www.pereraadio.ee/uus/index.php?option=com_content&view=article&id=2486:objektiiv-2015&catid=132:objektiiv
 
KUI 14. veebruar 2015, kl 15.34
mulle järjepanu kedagi pähe määritakse, siis tekib üsna suur vastumeelsus esmalt ja seejärel küsimus, et mispärast seda tehakse?

Siin on multinimeline, argpükslik, õnnetu ja kibestunud inimhing, kes (lase aga edasi ehk saab kergem) on ääretult sügavat raevu täis. Vististi arvab, et teda keegi läbi ei näe ning jääbki uskuma - säherdusi mürgimadusid on hulgem meie rahva hulgas.

Mul on hoopis teine mõte, kuule, võib-olla on sul ussid? Olen kuulnud, et need pidavat suuri vaevusi tekitama. Tead, neist saab mõne tabletiga lahti! Ma küll ei tea, kas see retseptivaba ravim on, aga ehk ikka.
 
mhh 15. veebruar 2015, kl 23.34
keda sa üldse sõimad? ja kas selle peale pole tulnud, et viimati on need ussid sul endal?
 
keegi3 16. veebruar 2015, kl 16.16
mhh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> keda sa üldse sõimad?

Ta ei sõima ju kedagi. Seisab peegli ees ja räägib rahulikult sellega, kes talle sealt vastu vaatab. Intelligentse inimesega on alati ääretult huvitav vestelda.
 
mott 21. veebruar 2015, kl 18.57
sel aastal on lihtne valida - EKRE. keskkremlierakonda ei valiks surma ähvardusel ka mitte, samahästi võiks Toome ja Stalnuhhini kõrval siis juba ka Putin ise meil kandideerida
 
hea näha 21. veebruar 2015, kl 19.07
hea näha et ekre jaksab vähemalt kommentaariumides teda ülistavatele talupoegadele pisut kõlisevat puistata. mis teha, kui ei raatsi mõisa kõrvalt raha likku panna, peab pööbli kõnetorud tuliseks ajama. sõnastus vastab etteantud mallile, Jumal hoitku et sellest kõrvale ei kalduks.

loll rahvas valib endale ise mõisnikud. tore, siis saavad hiljem tallis peksmiseks aja eelisjärjekorras kinni panna.
 
misse? 21. veebruar 2015, kl 19.34
mida, mida? refirott "hea näha" - pööbel lumpen?! - valimised ju, va lollakas!
need sõnad käivad ikka peale valimisi
 
Irw 21. veebruar 2015, kl 21.03
Lihtne põhjus konservatiive valida.
http://nihilist.fm/lihtne-valijakompass/
EKRE poolt hääleta kui:
sa oled nats
 
Ekre poolt 21. veebruar 2015, kl 21.11
Valin EKRE
 
to irw 22. veebruar 2015, kl 14.00
mis rahvusest sa irevilhambuja oled? eestlane küll mitte, eestlastel pole kombeks mitte kedagi natsiks või fašistiks tituleerida?
 
irw 23. veebruar 2015, kl 09.14
Kolbamõõtude ja sugupuu järgi olen puhas aaria rassist eestlane. Pisike mõisnike natsipunt on sellest hoolimata vastik.
 
Februar 23. veebruar 2015, kl 16.20
Hei! Mina hääletan Reformierakonna poolt!
Teadmiseks vastastele, et ARVUTAME häältehulka peale 1-st märtsi!
Siis näeme, kellel rohkem pooldajaid oli minul
või sinul EKRE-kas!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!