Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
42 a sobral, 14 aastane pruut??
 
Juhe koos 25. jaanuar 2015, kl 12.44
Kuna yhtegi meeste foorumit ei tea, siis ehk siin oskab moni tyyp nou anda. Endal juhe taitsa koos ei tea mis teha.

Nimelt asi mu sobras. Tyybile nimelt meeldivad noored naised ja ma motlen ikka seal piiri peal a la 18 aastased. Sober is juba 42. Ma olen taga mitu korda raakinud, et see on paris normaalne pole mis ta teeb- jatab temast ikka paraja pervo mulje. Seni olen asjale labi sormede vaadanud, ehk mitte yritanud yldse sel teemal raakida.

KUID, juhtus midagi sellist mille peale ma ei osakgi midagi oelda. Mees toi restosse meiega sooma neiu kes on 7 klassis?????! No mida v...u?? Ega jah kohe pealt vaadates pole ju aru saada kas neiu on 13, 14 voi 18. Nad koik enam vahem yhesugused. Aga no mida?? Tyyp yritas selle tydruku vanust varjata, aga kysimise peale tuli ikka valja. No OK, voibolla ongi see tydruk 14 (ST pole illegaalne) aga ikkagi. See on kurat nii pervo minu jaoks.

Yhelt poolt tekkis juba hull tahkmine selle tydruku vanemate helistada ja uurida kas nad ikka teavad millega nende laps tegeleb, voi politseisse. Samas kuidas sa teed seda oma sobrale, kui see tegu tegelt pole otseselt illegaalne pigem lihtsalt minu moraaliga yldse kokku ei kai??!

Nyyd motlen, et peaks vist sobraga suhtlemise lopetama, aga samas on ta igas muus mottes vaga normaalne inimene ja tunneme juba vaga pikalt.... Juhe koos mul, kuidas tuua sober moistusele enne kui ta veel kinni kukub mone 13 aastase eest???!
moosimadu 25. jaanuar 2015, kl 12.53
See ON haige seadus, mis teeb legaalseks keskealise inimese seksi 14. aastase lapsega!
Ma ei tea.. ise hakkaks kinni kasvõi pisiasjadest - restos? Lõuna alkoholiga või ilma? Mis kell, kas lapse vanemad teadsid, kus nnede laps oli?
Jah, su sõber on pervo, ni kurb kui see ka pole.
 
moosisai 25. jaanuar 2015, kl 12.59
Mis paneb sinud ühendama õhtusöök = seks?
Just! Vaid su oma fantaasia. Kui nad lauas seksinud oleks, oleks sul millestki kinni hakata. Praegusel juhul võib ätt kõike eitada.

Kainemalt asjasse suhtudes, siis see on tõsiselt perverssne. Ma tõesti loobuks sellise inimesega suhtlemisest. Minu jaoks on mõiste "sõber" natuke teistsugusema tähendusega.
 
dr pork 25. jaanuar 2015, kl 13.02
Selles vanuses on see täiesti normaalne
 
dr 25. jaanuar 2015, kl 13.20
selles vanuses on nii mõnigi juba abordi teinud
 
hullumaja tohter 25. jaanuar 2015, kl 14.12
Hull lugu, kujuta ette, et järgmine võib sinu tütar olla!
 
Ka mees 25. jaanuar 2015, kl 15.33
Mu kunagine sõber, keda ma ka normaalseks pidasin, “võrgutas” 60aastasena 12aastase ära. Läks kinni ka.
Aga teised sõbrad, mehed, leidsid, et jube lahe, on ikka vägev mees. Küsisin mõne käest, kellel umbes sama vana laps, et mis siis kui sinu lapse mõni pensionieelik ära lohistab. Pidi hoopis teine lugu olema.

Nii et su sõber tunneb end ilge täkuna. Ja tüdruk on noor, ilmselt tähelepanust meelitatud. See on haige tegelikult, et nii noore ja nii vana suhted on seaduse järgi ok. Mitmete riikide õiguses nimetatakse seda inglise keeles “grooming” – kui elukogenum mees või naine hakkab endale alaealisest (seks)partnerit vormima, kasutades ära noore inimese kogenematust ja elutarkuse puudumist.
 
Täitsa Shreck 25. jaanuar 2015, kl 15.48
Hea teema muidugi, aga mida teha sekspartneri vormimisel või valiku langetamisel mingi tüseda muti elutarkuse ja kogemustega, kui enne vist pooks ennast üles, kui sellisega teki alla läheks romantikat tegema?:-)
 
muidugi 25. jaanuar 2015, kl 16.03
poo siis üles, keda kotib kui nii arvad ja normaalset ei saa.
 
elementaarne 25. jaanuar 2015, kl 16.20
80ne vanahärra otsustas jälle abielluda,pruut 18..kas liiga noor pole...mul nad kõik 18 olnud...aga ikkagi..vbl peaks seekord tõesti paar aastakest ootama!
moosimadu 25. jaanuar 2015, kl 16.48
Heteroseksuaalsete meeste ihalus endast paar aastakümmet nooremate naiste vastu on seda suurem, mida ebakindlamalt mees end omavanuste naiste seltskonnas tunneb. Võimalik, et mehelikkusega pole enam kõik korras, võimalik hoopis, et ongi kogu aeg voodisooritused nigelad olnud - noorukese petab ära, omaealisega selline tüssamine ei õnnestu. Siis üritataksegi sõlmida kronofiilseid suhteid, aga kui püsivad need on? Kaua need noored naised ikka vanade meeste kõrvale jäävad, iseasi, kui tegemist on kullakaevuri ja trofeenaiste koguja suhtega, eks see kestab kuniks raha veel on.
Ma vaidlema ei hakka, see on lihtsalt minu arvamus, mis on niikuinii igaühel oma. Vaba maa.

Aga kui tegemist on ilmselgelt alaealise ja täiskasvanud mehe, kes reeglina just lapsnaisi ihaldabki, suhtest, siis on tegemist ikkagi pedofiiliaga. See, et meie riigis on neljateistaatase lapse võrgutamine JOKK, ei tähenda, et see on normaalne.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 25.01.2015 17.56.
 
tead et 25. jaanuar 2015, kl 17.18
Saada kukele see sõber. Pannakse kinni, siis oledki küla peal tuntud kui jorss, kellel on pedofiilist sõber.
 
pakaa 25. jaanuar 2015, kl 17.52
Totsil on kaamera nööpaugus ja järgmine kord näeme sind koos sõbraga kuskil Pealtnägijas - vaadake kuidas kaks pervot joodavat last restos.

Seega ütle lahti sõbrast, kuniks ta alaealistega semmib.
 
n46 25. jaanuar 2015, kl 20.20
huvitav, et ükskõik mis teema jutuks, on kohe shreck platsis oma tüsedade muttide foobiaga. et nagu polekski suguiha rahuldamiseks muid valikuid kui 7. klassi lapsed ja masajalgsed vanamammid?
kas pole see pigem õigustuse otsimine oma ebatervele rahuldamata huvile?
 
klient 25. jaanuar 2015, kl 21.30
Saage kokku ja tehke klubi
 
ja kui plix jääb rasedaks? 25. jaanuar 2015, kl 23.34
ja kui see 14 aastane rasedaks peaks jääma, kas see 42-ne koristab ta siis endale niseks vä? ja plixi vanemad muidugi nõus?
ma laseks mehele füüsilise noomituse korraldada.
 
alule sherkile 25. jaanuar 2015, kl 23.39
alu papile: kas su tütre tutt läheb ka juba letti nagu vä? flirtimise eesmärgil?
 
miks 25. jaanuar 2015, kl 23.47
peaks pliks loll olema...tal tabletid aaaammmmmmu kotis!
 
tore ju 26. jaanuar 2015, kl 01.51
no tore siis ju, kui pervert lapsele enne rasedust piiravad tabletid ikka raatsib osta.
 
lahked pederastid 26. jaanuar 2015, kl 01.53
no siis on tore ju, kui vanad pederastid lastele tualettpaberitki ulatavad. täiesti iseseisvalt ja ise ostetud. inimeste lahkus on ikkagi piiritu.
 
No on 26. jaanuar 2015, kl 08.54
see moosimadu alles silmakirjalik!
Alles just õigustas alaealiste salaja abordi tegemise seadust!
Vanamees on pedofiil ja seda tuleb talle otse näkku öelda, kindlasti maksis plikale.
moosimadu 26. jaanuar 2015, kl 10.55
No on Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> see moosimadu alles silmakirjalik!
> Alles just õ
> igustas alaealiste salaja abordi tegemise seadust!
>
> Vanamees on pedofiil ja seda tuleb talle otse
> näkku öelda, kindlasti maksis plikale.

Mitu talve sa koolis käinud oled? Emakeeleõpetajalt mine küsi see raha küll tagasi, mis ta selle eest sai, et sind loetud tekstist aru saama õpetas, teflonkuju. Mitte midagi pole sulle külge jäänud.

Ma olen endiselt arvamusel, et mitte kellelgi, ka alaealise lapse vanematel ei tohi olla õigust ükskõik kelle sünnitama sundimiseks. Arsti esimene kohus on saada rase laps nii kaugele, et ta räägiks oma vanematega, selleks kaasab ta ka noorsootöötaja. Kui on olema reaalne oht, et rasedusest teatamine toob kaasa raseda abitusse seisundisse jätmise, füüsilise vägivalla raseda suhtes või hoolimata lapse enda tervisest tema sünnitama sundimise, peab olema arstil ja noorsootöötajal õigus aksepteerida lapse soovi raseduse katkestamiseks. Kui rase on alla neljateistkümne aasta vana, peab kuriteoga tegelema politsei.
Need, kes kirjutatud teksti mõistavad, need saavad aru.
Teised kujutagu pealegi asju ette.

Seda, et meie seadused on haiged, lubades neljateistaastase lapse vahekorda täiskasvanuga "ta oli ju ise nõus"-väitega, olen ma kirjutanud kogu aeg, aga jah, see ei sobi ju minu pihta sita loopimiseks, selle unustad sa sujuvalt ära ja muudkui imestad ja kaagutad.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 26.01.2015 10.56.
 
tänapäeva 27. jaanuar 2015, kl 09.39
14 näevad välja nagu 24
moosimadu 27. jaanuar 2015, kl 10.15
tänapäeva Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 14 näevad välja nagu 24


See pole mingi vabandus.
Muuseas- Jaapanis on pedofiilia piir 21 eluaastat ja mitte keegi ei võta arvesse vabandusi ''ta on ju täiskasvanud naine!''.
Vatikanis on see piir 12 eluaastat ja moslemite jaoks on tütarlaps naine hetkest, mil ta rasedaks võiks jääda.
Jaapani seadusi ei kommenteeri, ei tea, aga välimus ei ole mingil juhul vabandus. Laps on vaimselt ebaküps, ta keha võib mõnel oma ihade taltsutamisega mitte hakkama saavatel meestel hõbeketi rinnale lasta, selliste pärast me seadusi üldse vajamegi.
 
mnjahh 27. jaanuar 2015, kl 17.18
mu isal on ka selline sõber, aga minu isa seda normaalseks küll ei ole pidanud
sa võta nad mõlemad põhjalikult läbi, enne kui pealtnägijas olete
28 aastat noorem ja veel laps, ma selle lapse emana ei kohkuks millegi ees tagasi
 
olge tolerantsed 27. jaanuar 2015, kl 21.55
moosimaol oli ka ju 17 aastat noorem mees. Pole mõtet siin hukka mõista inimesi asjaolusid teadmata.
moosimadu 27. jaanuar 2015, kl 22.27
olge tolerantsed Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> moosimaol oli ka ju 17 aastat noorem mees. Pole mõ
> tet siin hukka mõista inimesi asjaolusid teadmata.


Ole nüüd hea laps, mine emme juurde ja ütle, et sa kuidagi ei suuda ennast suurte onude ja tädide lehekülgedest eemale hoida, las paneb delfi naisteka ka sinu eest luku taha.
 
kadakatupp 27. jaanuar 2015, kl 22.43
moosimao mees käis 7. klassis v? ei tahaks nagu uskuda.
saage juba aru tohmanid, et kui inimene 18 aastat vanaks saanud, võib võtta endale kasvõi 50 aastat vanema äti ja kellelgi pole õigust kobiseda.
alla 18-aastaseid näppides võib ätt kergelt ahistamise või seksuaalse ahistamise süüdistuse kaela saada, kui alaealine peaks ainult ühe vihje tegema politseile. katsuks oma räpased sõrad vähemalt algkoolilastest siis eemal hoida?
aga ei, ikka leitakse õigustusi oma haigele kiimale. küll nägi laps vanem välja, küll käitus väljakutsuvalt jm. paska.
moosimadu 27. jaanuar 2015, kl 23.06
"kadakatupp - siit see tutvumisfoorumis naisi (õigustatult) kurjaks ajanud teema võetigi.

"alla 18-aastaseid näppides võib ätt kergelt ahistamise või seksuaalse ahistamise süüdistuse kaela saada, kui alaealine peaks ainult ühe vihje tegema politseile"

Meie seaduse viga on see, et kui alaealine ei tee vihjet politseile, siis on 14-aastase magatamine JOKK, olgu päss kasvõi kaheksakümnene. No pagan, ei ole õige seadus, ei ole!
 
to moosimadu jt targad 31. jaanuar 2015, kl 18.04
14a on täitsa õige latt. On olnud varem 18, siis 16. Latt on langenud mitte tühja kohapealt, vaid selle pärast et elu areneb. Mida aeg edasi, seda nooremad lapsed suguküpseks saavad ja asjaga alustavad. Jah, võib ju seadusega kehtestada, et seksida ei või alla 18 aastasega, aga see oleks vastuvoolu ujumine. Fakt on see, et asjaga alustatakse juba ammu enne 18. Seadus peegeldab elu.
Iseküsimus on see, et võiks reguleerida sedasi, et sekspartnerite vanusevahe ei tohiks olla mingi x aastat, nt 10 - 14 vs 24. Või 5 aastat. Aga jällegi, miks ei võiks 40 aastane olla 29 aastasega?
Perfektset lahendust ilmselt pole olemas, aga praegune on parim võimalikest.
Või siis hakata noori sunniviisiliselt ja arenguvastaselt, krim karistusega ähvardamisega seksist eemale hoidma? Heh. Pedendust peeti ka ebaloomulikuks, prooviti seda kihku-huvi krim karistuse ähvardusega eemale peletada. Lahti sellest ilmselt ei saadud. Nii et ka noorte küpsete arenenud teismeliste tegevuste seadusega reguleerimine erilist tulemust ei anna.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!