Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Miks ta ei taha?
 
Mel 01. november 2001, kl 13.21
Ei saa aru miks mu elukaaslane ei taha minuga seksida.
Jah viimastel kordadel pole ta hakkama saanud aga kui püüan küsida et milles asi tõmbub veel rohkem endasse. Ei ütleks et olen a-seksuaalne. Ta lihtsalt suretab niimoodi minus ka igasuguse tahtmise.
 
Inks 01. november 2001, kl 13.57
Kui naine ei taha sinuga seksida, siis kas ta karistab sind millegi eest, uuri välja, mis sa talle oled teinud, sa võibolla ise ei arvagi, et oled midagi valesti teinud. Teine võimalus, talle meeldib keegi teine. Ja veel võibolla tal on terviseprobleemid. Igal juhul räägi temaga. Millal te viimati väljas käisite, millal viimati talle midagi kinkisid, kasvõi lilli? Ka lõkketuli vajab pidevat puude lisamist!!!
 
Mel 01. november 2001, kl 14.42
Olengi ise naine.
 
elle 01. november 2001, kl 15.03
Proovige väljasõite. Ööbite hotellis, käite kohalikus baaris pidutsemas ja tagasi ööbimiskohta jõudes on kirg ka tagasi.
Mulle ja mu elukaaslasele on see alati mõjunud.
 
Helen 01. november 2001, kl 15.08
mina arvan, et tal on uus silmarõõm või lihtsalt tydimus!
 
Feliks 01. november 2001, kl 15.23
Mel: Et ei saanud hakkama....noh ja mida siis veel arutada...mehelikus puudutatud...ja kas Sa tahaksid, et ta veelkord äpardudes peaks tundma piinlikust, mis sest et oma naise ees...probleem on tal ja tal on lihtsalt piinlik iseenda pärast. Ja ei taha ebameeldivat kogemust korrata.
 
marie 01. november 2001, kl 15.39
Minu mees seksib ka minuga jube harva...Aga ta ütleb, et tal on nii palju tööd ja sellepärast ei jõua. Isegi ei viitsi mind kallistada õhtu voodis. Olen plaaninud mitu korda ta juurest ära kolida, kuna ta on nii tuim mu vastu, aga tema ütleb, et kallis, ära pahanda ma armastan ja tahan sind väga aga ma lihtsalt OLEN selline.
Oska siis midagi arvata.
Kas kellegil on veel selliseid mehi?
 
Mel 01. november 2001, kl 15.54
Feliks: Aga mis siis aitaks? Oodata ja anda aega.
 
Feliks 01. november 2001, kl 15.59
Mel: kes seda teab, mis aitab.....usun, et eelkõige talle selgeks teha, et ta pole Sinu jaoks seepärast kehvem mees..või on?
Ja mis see mu nõuanne praegu maksab, kui ma ei tea miskit muud, kui Sa vaid nimetasid...kui vanad te olete, kas tal on tööl probleeme, kas ta joob-suitsetab, kas ta ka teisi naisi pruugib kas ta.....Kas Sa.....jnejne
Ootamine võib aidata..aga ei pruugi.
 
Mel 01. november 2001, kl 16.20
27 ja 29
probleemid alkoholiga, ainetega
 
Helen 01. november 2001, kl 16.28
SIIS ON TAL ÄKKI TERVIS KEHVA JA TA EI JAKSAGI ...
 
Mel 2 01. november 2001, kl 16.44
Tahan tähelepanu juhtida, et siinse loo autor Mel ei ole sama inimene, kes vastas teemal "Armukesed" Paistab kuum nimi olevat, et seda teistelt ära võetakse.
Aha Mel, arvan küll, et su mees on lihtsalt oma tervise tuksi keeranud ja ei suuda.
 
Feliks 01. november 2001, kl 17.05
Möh, et misuke Mel nüüd mida ütles.
a ei oska Sulle adekvaatset nõu anda...eriti siit ja virtuaalselt. sorry....aga üks on kindel, et eelkõige vajab ta Su moraalset tuge, nõrguke nagu enamik mehi on....ja kui väljend"probleemid...." ju siis ka arsti abi:( Sorry.
 
kirjaneitsi 01. november 2001, kl 21.12
järsku tal on deprekas? samas päris rahule teda jätta ka ei tohix sest mida kauem ilma oled seda vähem see asi üldse enam meelde tuleb
 
Feliks 02. november 2001, kl 08.28
Mel: aga mida Sa ise tahad ...kas keppi või elukaaslast?
 
maike 02. november 2001, kl 11.48
Feliks, mis kummaline küsimus: kas sina tahad süüa või juua, mõlemat ei saa? Ma ei küsi momendil, vaid üldse, surmani.
 
almond 02. november 2001, kl 12.27
Feliks!!!! Ups! "k---i või elukaaslast~"??? Mida Sa siis nüüd öelda tahtsid?? Mina teadsin, et koosolemine(elamine) on inimeste vaheline lähedus, mis hõlmab kõike!! Nii põnev -kirjuta ruttu -ruttu kuidas see Sinul käib-elukaaslastega ei k--i ja võõrastega ei ela aga k---d!!!
 
almond 02. november 2001, kl 12.58
Feliks -auuu!! Kus sa oled??? Mina ei jaksa teadmatuses elada!
On Sul veel mõni loosung- nt." ...kas tööl käia või raha saada!"
Ära piina, kirjuta!
 
Miisu 02. november 2001, kl 13.04
siis sa peadki otsustama kas sa tahad SELLIST meest.

töö ei väsita mehe seksihimu! nalja teeb ta või?
 
Feliks 02. november 2001, kl 13.57
Dilemma kõlab intrigeerivalt....kas keppi või elukaaslast...kui elukaaslast, võib temaga ka suguvõime kaasas käia..ja võib ka mitte..siis võiks suuta seda talle andestada ja/või aidata tal sellest murest üle saada...kui võimalik. Kui on vaja vaid sugukihu regulaarset rahuldajat, siis võib ju mehe välja vahetada...lihtne ju.
 
Feliks 02. november 2001, kl 13.59
J akuiads veel võib töö kahandada seksihimu..ja mitte iant füüsiline töö vaid tolle rahatööga kaasnevad stressid, probleemid, ebameeldivused jnejnejne
 
almond 02. november 2001, kl 14.15
Feliks, Sa keerutad!
 
Feliks 02. november 2001, kl 14.20
MIda ma keerutan?
Täpselt nii mõtlengi..et kui naine mehest hoolib, siis hoolib naine ka mehe hädadest (ja vastupidi). See et ei tõuse, on mehe häda...ja mida primitiivsem mees, seda suurem on see tema häda-probleem-mure-kompleks - kuidas iganes seda nimetada.
 
Tarakan 02. november 2001, kl 14.44
Tunnete tasandil on mingi kamm. Ega sa kunagi pole meest ära tõrjunud? Kas sa jätad talle mulje, et sa tahad seksida? Kas mees oli kunagi voodis aktiivne?
 
Axel 02. november 2001, kl 19.00
Kui su mehel,Mel,on probleeme alkoholi ja ainetega,nagu sa kirjutasid,siis sinna v6ibki olla koer maetud!Otsige professionaalset abi.
 
Lisbeth 02. november 2001, kl 22.36
Mul on üks selline gep- gorjatshii estonskii parenj. Ta on algusest peale olnud reserveeritud tüüp ja mulle isegi meeldis tema mitte ülbe ja üleolev, vaid selline peapüsti olek. Argipäev ja mõlema töökoormus on aga muutnud sellise iseloomu koormavaks ning tüütuks. Harva kallistus ja musi, seks on üldse tükitöö. Aga väidab, et armastab. Ja ma usun teda! Ma arvan, et liigne koormus ja oskamatus tööd koju mitte kaasa võtta, on põhjused miks nii mehed kui naised ei jaksa olla hellad ja romantilised.
 
kogenu 03. november 2001, kl 16.43
Variante palju. Pakun tutvumiseks oma.
Kah kallis meheke - aga enam ei tõuse. Armastaval abikaasal mure suur - kas mees haige, lähme ehk arsti juurde. Enne proovis kodus igasugu nipid ja meelitused läbi - et ikka mitte mehe enesetunnet riivata ega kullakesele hingelist traumat tekitada. Kuna arstist keelduti, pakkus järgmise võimaluse - ehk ei tõuse sul ainult minu peale (et tüdimus või nii), prooviks ehk tasulistega (saad vähemalt eneseusu tagasi, et ikka OLED mees!). Kujutage lolli naist - ta on kalli kaasa heaoluks KÕIGEKS valmis. Aga mehel - oli hoopis ARMUKE!
 
Feliks 05. november 2001, kl 08.06
see peab küll nõrguke mees olema, kel armukesest riist täitsa ära väsib:))))
 
Maike 05. november 2001, kl 11.44
Feliks, mehed pididki nõrgukesed olema, nagu 11-01-01 sinu teates kirjas oli.
 
almond 05. november 2001, kl 11.56
Feliks jälle keerutad! Võta mingi üks seisukoht(või kui pole mõtle välja). Esiteks väitsid, et meest peab mõistma, hurjutasid Meli(valigu k--p või elukaaslene)nüüd pole Sa rahul, et mehel armukesest "riist" ära väsis ja oma naisega ei jaksa.
Vassid!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!