Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Miks ta ei taha?
 
Feliks 05. november 2001, kl 14.18
Maike: parandan ennast - eriti nõrguke ja jutumärkides...et armuke elujõus mehele küll probleemiks ja põhjuseks pole, et enam ei tõuse. Vihjasin, et tegemsit oli jamaga..
Ja ku ima mõtlesin nürgukest - sii seelküige moraalselt ja vaimust nõrgad Vabandan ku ennast ebaselgelt väljendasin.

Almond - et kas mu arvamus on nii oluline, et sa kohe sedasi nõuad mu kinldat seisukohta?:))) Või on Sulle probleemiks vassivadmehed, et neid igal pool näha tahavad, või äkki polegi see õige mees Sulle, kes ei vassi?:))
 
njah 05. november 2001, kl 16.46
minu mees ka ei taha...
lihtsalt ei taha... nagu tema ütleb. ei taha ja kõik.

mõlemad oleme 25, ei saaks öelda, et tõusmises, seismises probleem. ja mitte tahtma hakkas ta pärast seda kui kokku kolisime.
 
Roberta 05. november 2001, kl 23.13
NJAH!Siis tuleb lahku kolida!
 
njah 06. november 2001, kl 16.59
roberta!
väga nõme põhjus oleks see lahku kolimiseks.
 
ellu 06. november 2001, kl 18.43
Njah, mida kavatsed teha, kas otsid armukese või hakkad 25-selt tsölibaati pidama?
 
mare 07. november 2001, kl 11.21
Minagi olen mõelnud ,et miks mind ei taheta? Ainult 3-4 korda kuus 20ndates aastates abielus ilma lastete inimeste vahel tundub mulle vähe. Mõtlesin ,et üheks vastuse variandiks võib olla mugavus ja laiskus, et lihtsalt ei viitsita end liigutada. Teleka vaatamine või arvuti taga passimine ei võta nii palju kallist energiat ära...ei tea...mis see päris põhjus on....
 
Eliisa 07. november 2001, kl 12.24
Vist ongi nii, et mugavus, laiskus ja kehaline lõtvus. Ise 7 aastat sellisega abielus olnud, arvasin ka, et küllap on armuke, otsisin endast vigu, püüdsin järjest parem olla, et tal maksimaalselt hea oleks. Tulemuseks see, et harjus ära, et mina muudkui pingutan, näen atraktiivne välja, hoian end vormis ja pakun talle rahuldust 7-mel eri moel - aga vastu ei saanud midagi, tundsin end juba nekrofiilina, mees nagu laip, end üldse liigutada ei jõua, aga trenni teha ka ei viitsi.
Armukese jutu peale ütles, et no mis, ma ei jõua ju sinugagi... Sõbradki ütlesid, et kui firma pidu, siis enamik mehi ajab naisi taga, aga tema istub, libistab õlut ja ajab juttu. Ise ütleb, et selline ongi hea elu. Ükskord, kui mul kogu asi üle viskas, siis ta ütles, et kuule, võta endale armuke, aga mina küll ei tunne vajadust üle ühe korra kuu või paari kohta seksida. Läks mõnda aega, aga nii see kõik just läkski. Totter, aga kõik on rahul, mees rahul, et ma teda liialt ei tüüta, armuke selline, kes arvab, et pereelu elajat temast küll ei saa (aga voodis on muideks jube hea), ise tahaks muidugi, et kõik head omadused oleks ühes mehes koos, aga mis teha, kõik ei ole nii, nagu meie tahame. C'est la vie!
 
Mel 07. november 2001, kl 13.50
Sellepärast ma temast küll ei loobu, sest armastan ikka teda.
Armukese variant on kuidagi reeturlik aga mine sa tea kui kaua ma seda olukorda pean taluma. PEalegi mul ei tule teiste meestega midagi välja. Lihtsalt pole seda tüüpi inimene kes suudab ilma tunneteta seksida.
 
Feliks 07. november 2001, kl 14.18
Aga miks tunneteta? Sümapaatiat ju ikka võid tunda?
Ja mida rohkem kinnitad endale, et ei saa ega suuda..seda kauem ei saa ega suudagi!
 
Katja 07. november 2001, kl 14.33
Aga naised, ajage mees paaril korral nädalas trenni. Kasvõi squashi mängima või kossu. See parandab enesetunnet ja teadlased on järgi uurinud, et mõõdukas kehaline aktiivsus tõstab seksuaalsust. Tähtis on muidugi mitte üle pingutada (nagu minu mees :(, sest siis ei jõua juba sellepärast seksida, et trennis on end ära aetud.
 
mare 09. november 2001, kl 12.51
Aga kuidas ma ütlen ,et mine spordi veidi, ehk siis tekivad muud eluterved soovid ka... See võib ta õrna hinge ju solvata.
Mind võib-olla ka solvaks kui ta mul plastilisest kirurgiast soovitaks läbi astuda (need on muidugi erinevad soovitused ja erinevad oodatavad tulemused)...
 
lea 09. november 2001, kl 13.01
JAH, MINA KA EI TEA ,KUIDAS SELLEST RÄÄKIDA?
Sellest, et "tahaks nagu rohkem" või siis ,et "põhimõtteliselt tahaks" peab ju teisele märku andma. Aga kuidas teha seda nii, et mingit jama ei järneks. Et mehe eneuhkus vopsu ei saaks .Et ta siis pärast teadaannet või arusaamist ennast kohustatuna ei tunneks.... Ehk saaks mõne idee kellegi kogenuma poolt:
 
Katja 09. november 2001, kl 13.53
Trenni saab ilmselt kõige valutumalt ajada kui ka ise trenni lähed ja ta kaasa kutsud (ettekäändeks, et sul on üksi igav või tore on ühe autoga minna). Mina kasutasin oma mehega tahtmatult šokiteraapiat--kui olime alles nädalakese tuttavad, ütlesin talle, et tal oleks jube ilus keha kui ta trenni viitsiks teha. Ja, imede ime, mees on sellest päevast alates 4-6 korda nädalas juba kaks aastat järjest jõusaalis käinud! Tema trennikoormuse juures jääb seks jällegi tagaplaanile. Kui nüüd sellest rääkida, et kuidas rohkem seksi küsida, siis olen sedagi proovinud. Olen otsekoheselt kurtnud, et palju rohkem tahaks. Tulemus? Negatiivne. Mees tundis, et teda rünnatakse / süüdistatakse ja soovitas mul endale lõpuks armuke otsida.

Mees tahab siis rohkem seksi kui tal füüsiline ega ka vaimne (rahamured) koormus liiga suured pole. Kui on paha tuju, keha trennist liiga väsinud või mõni rahamure, siis ei saa seksist juttugi olla. Mina vähese seksi probleemi ei suutnudki lahendada--käib teine nüüd lainetustena. Vahel saab nii vähe, et mõlemal jalad ristis ja sellele järgneb siis rohkema seksi periood. Aja (kannatamine, tahtmine ja mitte saamine, närvilisus ilma olemisest) jooksul on minugi tuhin vaibunud... Kahjuks ei oska teistelegi midagi roosilisemat lubada.
 
Katja 09. november 2001, kl 13.57
Lea, võid oma mehe peal muidugi sekspesu või koduse minikleidi varianti proovida, meelitada ja üritada sõnadeta tal isu peale ajada. Küsimine ei too midagi head. Minu mehe peal need õrritamise tembud ei töötanud--kui siis ehk üheks korraks. Üldises plaanis see tema isu ei tõsta ja kes jõuab terve elu omaenda mehe ees taielda, et seksi saada? Soovitan veel E vitamiini. Ma arvan, et kui helistada Poolametsale ja küsida, mis tõstab meestel liibidot, siis teab ta ka ehk, kas on midagi veel peale E vitamiini. Selles on sul õigus, et tõsta tuleb mehe tahtmist, mitte tekitada kohuse- või süütunnet.
 
njah 09. november 2001, kl 16.18
armukest ma ei otsi. lihtsalt ei taha. ma tahan oma mehega seksida.

ja kõik võimelike trikke teinud, et meest voodisse meelitada.
ja isegi küsinud, te milles asi...

kutsud ilusti või mitte vaadatakse sellise näoga, et mida sa õieg veel ei taha.
 
Inks 09. november 2001, kl 16.20
Ei pea ju otse mehe käest seksi küsima, võib teha talle veidi komplimente stiilis: sa meeldid mulle täna eriti, või mul on nii hea tuju, tahaks sulle kohe kõvasti-kõvasti kalli-kalli teha.
Ja siis enda kätel käia lasta(tema peal), küll ta erutub.
Ühesõnaga meest tuleb kiita ja anda talle mõista, et teda tahetakse.
 
Katja 09. november 2001, kl 16.55
Ehh, ega need, kellel sellist meest pole, ei mõista, et tegelikult ei eita eriti miski. Kui mehel on kord nõrk sex drive, siis pole suurt midagi pihta hakata. Proovisin meie Suure Mõõna ajal kõik ära, aga tulemus oli kesine. Kui mees ikka üldse ei taha, siis on ta seksimõtetest nii kaugel, et sul kaob endalgi isu sellist rünnata. Muide, novembrikuu Annas on lk. 30-32 just sellest jutt ja ära toodud ka 7 põhjust, miks mees ei taha.
 
kurb 12. november 2001, kl 15.57
aa mis siiis teha kui isegi pead ei või siltiada - kule-kuule mul lähevad juuksed elktrit täis
või kui kaissu poed siis veidi aja pärast - tohib ma võtan oma käe ära - nii ebamugav on niiviisi...
 
Suska 12. november 2001, kl 17.44
Mul on sama probleem. Ma tunnen,et 2-3 korda nädalas on tõesti vähe. Mul hormoonid möllavad ning ma tunnen, et ma tahaks VÄHEMALT korra päevas või isegi kaks. Nagu armunud noh! Kuidas suhte alguses meestel on tahtmist, aga pärast see vaibub! Vahekordade vahe venib mõnikord 6-10 päevani jne.
Mees on lihtsalt mugavaks läinud. Mul tegelikult tarvitseb teda natukene vaid katsuda siit ja sealt ja veidi hellemalt silitada, erutus tal tõuseb aga ise ta initsiatiivi üles ei näita.
Ma olen lihtsalt teinud nii, et ei jäta talle teist võimalust - ma mõtlen ära ütlemiseks - vaid ta peab asjaga kaasa tulema.
Aga üle viskab küll , kui mina pean see algataja pool olema. Temal nagu üldse tahtmist pole ning mina tunnen ennast mitteatraktiivsena, kes talle kihu peale ei aja.
Mina olen üritanud nii,et kekutan ilusa pesuga nina all, lõõn ennast üles jne. Mõnikord see mõjub.
 
Suller 12. november 2001, kl 17.53
To KURB!
Kui sinu meest hairib fyysiline kontakt sinuga,siis on asi t6sine.Siis v6ibolla on tal keegi teine,kelle sasimine juustes ei hairi ja kelle kaisus v6ib v6i hommikuni olla ilma,et oleks ebamugav.V6ibolla olen ylekohtune,kuid sina naed neid muutusi oma mehe juures k6ige paremini ja teed 6iged jareldused.Analyysi asju 6ieti ja ara yle pinguta.P6hjused v6ivad ka muus olla.Tavaliselt just sellise kaitumisega reedetakse,et teisel on armuke!
 
to: veel üks 12. november 2001, kl 17.58
on jah keegi teine - tal on töö ja töö ja ikka töö
see teema tegelikult ongi juba ununenud juba ammu ei poe kaissu ega puutu tema soengusse

ja kui siis kodused asjad jutuks võtta siis: praegu on jube kiire aeg sa ju tead...
 
KURB 12. november 2001, kl 17.59
Parandus
autor to:veel üks jäi mujalt ripakile kogmata
 
S. 15. november 2001, kl 15.16
njaa, aga ärge meelitage voodisse, meelitage dushi alla, vanni. mina olen paar korda teinud nii, et hüüan arvuti taga istuvale mehele- kuule ma olen magamistoas alasti. mees tuleb kohale nigu niuksti.
 
kiisu 15. november 2001, kl 15.47
ikka on..
kui aus olla olen ise ka nii väsinud alailma, et tihtipeale ei maga me teineteisega kuu aega..
see kõik on ka üsna loogiline, kella kuuest ülesse ja õhtul 9 koju, kui hästi läheb.toimetamine tühja tähjaga ja siis vaarud voodisse.
kust see isu ikka tuleb..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!