Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
kui oluline on seks?
 
piloot 05. detsember 2001, kl 10.43
to:kika
oleksin küll nõus.Looduse vastu ju ei saa.Aga see vastus on puht teoreetiline,minule teada olevatel andmetel,sry!
Fööniks-see FB on tõesti hea!!!Kaalun endale uue visiitkaardi trükkimist!
 
stig 05. detsember 2001, kl 10.52
Kui kõik on muidu ideaalne selles suhtes, kõik peale seksi. Siis see on ju nagu küsimus sellest, kas see mida oled enesele sellest suhtest ammutanud kaalub üles puudujääva. Kui kaalub, siis võib-olla on loobumine Sulle mõistetav ja eetliselt ainus vastuvõetav otsus.
Kui kaalukausside vahekord muutub, siis võib see tuua ka kaasa uusi otsuseid ja nendega seotud võimalusi reaalelus.
Käesoleva hetke õige otsus võib osutuda kaheldavaks kuue kuu või poolteise aasta või millise iganes aja möödudes. Siis tuleb oluline lihtsalt uuesti üle kaaluda.
Emotsionaalsed, arukad ja füüsilised otsuseda ei pruugi sugugi omavahel alati kooskõlas olla:-)
 
Musimumm 05. detsember 2001, kl 10.53
Seks on väga oluline. Ilma toimiva seksita laguneb varem või hiljem iga suhe.
 
fem 05. detsember 2001, kl 10.59
ikka on inimesi kelle on vajadused suuremad, kellel väiksemad. näed seksi poole pealt sobiksid sina kika mehega suurepäraselt, 1,5 korda kuus aga armastusega. mina jälle..kui on valida armastus seksita või seks armastuseta siis igal juhul teine variant. inimesed on erinevad ja muidugi ei väida ma et ühtemoodi on ideaal ja teised on kõik ebanormaalsed. aga kui ühe partneri vajadused teise omast väga erinevad tuleb ju ühel midagi ette võtta?
 
almond 05. detsember 2001, kl 11.02
On!!!!!!!!!!!!
 
Feliks 05. detsember 2001, kl 11.13
Tegelt hämmastav...ühest küljest seks kui füsioloogiline vajadus..teisalt emotsionaalse seotuse vajadus...et kui emotsionaalset sidet pole, pigem suren (piinlen seksinäljas) kui kellegiga voodisse lähen....vat selline suhtumine, mida peetakse moraalseks ja eetliseks....naistele vist vähe omasem selline arusaam..et himud talitsetakse enesepiinamiseks -muidu peetakse veel litsiks ja siis on maailmalõpp...;)
 
ellu 05. detsember 2001, kl 11.20
Kust sa seda võtad, Feliks, kui nii mõeldaks, poleks üheöösuhteid olemas? Aga on, ja kuidas veel.
 
almond 05. detsember 2001, kl 11.32
No-nii, mina enam neid komme ei loe...ma pean siin vastutusrikkaid lepinguid ettevalmistama...aga mina tahan seksi ja KOHE!!!
 
Feliks 05. detsember 2001, kl 11.40

Ellu: On jah olemas...ja neid taunitakse..justkui oleks need teab mis juba asi..tegelt ju nende inimeste jaoks vajalik..isegi siis, ku ihommikul on sellest üheöösuhtest paha...aga miks on paha? - kas seepärast, et on mindud vastuollu ühiskonna moraaliga ja häbenetakse..siis mida?
 
Gita 05. detsember 2001, kl 11.43
Feliks: ka iseendaga võib vastuollu minna... ja see ei pruugi sugugi olla seotud ühiskonnas valitseva moraaliga... ja kui ikka iseennast peale üheöösuhet tukistada tahaks ja see paha maitse suhu toob, siis pole mul tol hetkel ühiskonnast sooja ega külma...
 
TESS 05. detsember 2001, kl 11.49
Feliks
Väljakujunenud (moraalsest(vastik sõna;)) käitumisest kõrvalekaldumist...veel kellegi(teiste) hukkamõistu,enda nõrkust...Variante on erinevaid...sõltub inimese harjumuslikust mõtlemisest...ja nüüd jõuame sinna samasse, et KES on üldse ja mis õigusega välja mõelnud mis on moraalne ja mis amoraalne jne...jne...
Aga paha võib olla veel sajal muul põhjusel.
 
TESS 05. detsember 2001, kl 11.50
Gita
seda ma sinna saja muu põhjuse sisse ka mõtlesin:)
 
Lootusetu 05. detsember 2001, kl 11.51
Kika, aga mida sa ise teed, et voodis huvitav oleks? Ja kas sa ka talle öelnud oled, et voodis seksi ajal haigutama ajab?
 
ellu 05. detsember 2001, kl 12.08
Feliks-omast kogemusest saan öelda, et üheöösuhte järgi võib olla nii hea, kui paha. Aga paha pole ühiskonna arvamuse pärast mitte, lõpuks ei lähe ma ju seda ühiskonnale kuulutama. Paha võib olla siis, kui asi ei arene lõpuni meeldivalt.
 
piloot 05. detsember 2001, kl 12.23
Tere Feliks,muidugi esineb loodusõnnetusi,aga üldjuhul olen siis ikka ise süüdi,kui see one night s....hommikuks halva maitse suhu jätab.Alati peab tagavaraks kopraonu(või tädi)tagavaraks olema ja siis on ikka lõunaks jälle õige maitse suus(või kus iganes!).Luba veel lõpuks isalik manitsus: väldi juhuslikke kontakte!
 
Feliks 05. detsember 2001, kl 12.54
:))) vaat kirjutasin sihilikult umbääraselt..püdsin oma tagasihoidlikul mole viidata naisterahavstele, kes sellist meelelaadi ( etteulatuvaid hirme) sagedamini on väljendanud...ma jub aastaid ei tee kõrvalhüppeid naistega, kelle peale hommikul halb mekk võiks manu jääda:))
 
Feliks 05. detsember 2001, kl 12.58
Ellu, Tess jt.: kuda siis ete ei tea, kellega voodisse minnakse..et kas peab üheöösuhteks ennast pildituks kammima, et ei saa vaadatud inimesele näkku ja mõnevõrra ka hinge!? Tuleb vaid mõni üksik ahekord, mida ma täna kahetsen...et oli ika niijama...võiks ju ometigi õppida kogetust..ah mis ma siin ikka moraalitsen:)) LOll pea olgu hingele nuhtluseks:))
 
TESS 05. detsember 2001, kl 14.01
Täh Feliks:(

Ma ikka siiani olen teadnud.Ja üheöösuhteid pole mul üldse olnd.
Tea, kas peaks kahju olema:))
Ei kirjeldanud detailselt enda elamusi, hirme jms.:)))
Arutlesin oletuslikult:))Loll pea on nuhtluseks tõesti:)
 
Feliks 05. detsember 2001, kl 14.14
Tess: sorry - kui solvasin kuidagi...ei see pold eesmärk...et need sajad põhjused..ju osa neist siisk ietteaimatavad on.
Aga sellega olen küll nõus, et moraal on minu sees ja aint mina saan tõlgendada iseenda jaos, et vat sedasi on ige, sest aint minatean mulle teadaolevaid asjaolusid ja aint mina saan nende asjaolude nüanssidest aimu ja ka vastutus on minu enda kanda....
 
Marina 05. detsember 2001, kl 14.59
To Kika
Sinu probleem on võib olla see ,et sa ei saa oma mehega orgasmi ja see teebki sind külmaks.Või on mehel mingid seksuaalsed hälbed,millest meelsasti ei räägita.Või su mees ei meeldi sulle niipalju ,et ta sinu keha puudutaks.
Ja siis nagu lohutadki ennast ,et ta on hea inimene,hea laste isa jne ja mis peaasi ta mõistab sind?
Kui süü ei ole nendes asjades ,siis võta teda voodis valehäbita nagu sulle meeldib ja usu temale meeldib see ka.
Peale selle on sex kooselus väga tähtis.
 
TESS 05. detsember 2001, kl 15.04
Feliks
Ma ei solvunudki:)
Armast Jõuluaega:)
 
TESS 05. detsember 2001, kl 15.07
Feliks
Veel, et eks ikka on etteaimatavad.Oma enese arvatavaid kahetsusi-nautimisi-tundmusi-edasist olemist ja mõtteid pisut ju tead.
 
ellu 05. detsember 2001, kl 15.36
No mine sa ka, Feliks, kui inimesed elavad 10 aastat koos ja siis selgub, et mees on viimane mölakas. Kuidas mul siis ei või 1-öösuhte puhul sellist asja ette tulla?
 
piloot 05. detsember 2001, kl 15.44
Ellu, et kas 1 suhe on kuidagi parem, kui 2 ja enam öö suhe? Mulle on öeldud, et ma ei kõlba 1 öö suhteks ja ma niiiii põen seda.Kas ma olen invaliid?Või ei saa sa mulle vastata enne,kui oled minuga....?
 
Feliks 06. detsember 2001, kl 08.02
To: Ellu....kui 10 aasta peale ei saa inimesega tuttavaks..no ma ei tea...kas tõesti ei ole inimesele otsa vaadandu...ka siin on miski muu kala sees..ma arvan pigem, et tegemist on lihtsalt temast tüdinemisega...et tunded on otsa saanud, karikas ääreni täitund....või oled lihtsalt suureks saanud..lapsepõlve lollusest välja kasvanud. Jooda mees üks kord purju ja saad kohe aru, milline ta loomult on:)
 
kogenu 06. detsember 2001, kl 09.53
Naljatilgad te siin kõik koos! Mina ammu aru saanud, et põhitegur SEKSI puhul hoopis keemia. Mees võib olla imehea inimene ja isa ja sõber ja ka tahta keppi kolesti, aga kui sul ikka tema peale "ei tõuse! (sry - meeste väljend, aga sobib!), siis ei aita mingi koolitus ega imenipid. On ideaalne, kui ühes inimeses on sinu jaoks koos kõik kolm komponenti - hea inimene, vinge seks ja kuumavad tunded. Vaat siis võid nautida ebamaist seksi 200%. Sellega, kel puudu hea-inimene-olemine, aga on keemia ja on tunded, on seks samuti oivaline, ainult et elu temaga ei pruugi olla suurem asi. Kui ka tunded välja arvata, saamegi selle eespool vaimukalt FB-ks ristitu - inimesena ei oma ta tähtsust, ka tundeid ei tekita, aga seks on fantastiline. Ja veel - issanda loomaaed on rikkalik - kes nõuab kõiki kolme asja ühelt inimeselt, kes on nõus neid mitmelt kokku korjama. Veel lapsena kuulsin targematelt ja kogenumatelt väidet, et naisel peakski kolm meest olema - üks voodisse, teine lilli kinkima ja kätt hoidma ning kolmas raha teenima ja lapsi kasvatama. Hetkel olen isegi just sellises "õe-venna" suhtes (no tema ikka tahaks küll jah!), kuigi varem poleks osanud ettegi kujutada, et ka sedasi võib. Ja - polegi eriti hull! (Ainult et aeg-ajalt tahaks seda va 200%-list . . .)
 
TESS 06. detsember 2001, kl 09.59
Kogenu
10 points
 
piloot 06. detsember 2001, kl 10.16
Kogenu-kui mehi võib ainult kolm olla,siis allakirjutanu mingine kogemus arvab,et naisi võiks nii 6 olla(see ei ole vanainimestelt kuuldu,vaid enda tarkus!
 
Skiso 06. detsember 2001, kl 13.27
Äkki saan minagi veel siin targemate ja kogenenumate inimeste kommente lugedes viimati targaks! Tekkis hetkeks selline mõte, sry. teemavälisuse pärast
 
kogenu 07. detsember 2001, kl 08.50
Oh Piloot - eks me kõik loe kirjapandust ja kuule öeldust seda, mida ISE soovime! Kus oli minu kommentaaris AINULT kolm meest? Oleksin sinna pidanud kirjutama VÄHEMALT kolm, siis oleksid ehk minu jutu mõtte ära tabanud. Aga Sul on loomulikult õigus - lisaks minu poolt käsitlemist leidnud kolmele omadusele on ju inimestel neid (no) kümneid ja pole tõesti välistatud, et iga jaoks neist tuleb eri persoon hankida (Sinul siis 6 naist). Eks see arv sõltub suuresti ka otsija nõudmistest ja võimetest - kardan, et mina küll ei suudaks korraga üle kolme suhte püsti hoida (tegelikult puudub seegi kogemus). Sina väärid imetlust, kui suudad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!