Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
kui oluline on seks?
 
kika 04. detsember 2001, kl 20.13
Partnerit võib hinnata mitmete omaduste põhjal. Näit kuidas hoolib sinust, kui hea isa(ema) on, kas on truu, kas on muidu huvitav isiksus jne jne.
Kui kõik eelpool loetletud ja kõik muu, mida keegi välja suudab mõelda, on ideaalne ... ainult va voodielu mitte ei lähe ... põhjusel, et mees voodis lihtsalt saamatu, fantaasiavaene jne jne
Kuidas käituksite teie? Kas jääksite sellesse suhtesse? Lisaks veel, et eetilised tõekspidamised välistavad armukesepidamise.
P.S. Minul otsus juba mitu aastat tagasi tehtud, tahaks teisi arvamusi teada.
 
james 04. detsember 2001, kl 20.38
Kui on saamatu armuke - no kuulge, siis ma pole enam ta armuke..
Kui on saamatu kallim - uuriks, kes või mis on saamatuks muutnud, sest saamatu kallimaga poleks ometi suhet hakanud arendama.
Kui on saamatu abikaasa, olen ta ise selliseks muutnud või ise saavaks muutunud - nii või teisiti pean nüüd olemasolevaga leppima.
Nali naljaks, aga ka väga saamatuid annab saadavateks pöörata, iseasi, kas sel mõtet on, sest oh kui palju saadavaid mehi-naisi
sibab ringi nii realis kui virtuaalis
 
Fööniks 04. detsember 2001, kl 20.45
Mõtlesin ja mõtlesin, aga ei suuda endale ära defineerida sõna saamatu. Et "saamatu" nagu fantaasiavaene või? Aga kui teiselpoolel on fantaasiat.... kas sellest ei aita? Minu kogemus ütleb küll, et kui mees ikka tahab, siis ta tahab ja temaga saab imenippe teha :)
 
james 04. detsember 2001, kl 20.47
saamatu=pole saadav :))
 
Fööniks 04. detsember 2001, kl 20.50
James: uh, kui oma mees ei ole saadav, siis on ikka kole tõesti
:(

Mina nii ei suudaks. Ausõna, ja kui armukesepidamine ka veel välistatud siis ma vist tõesti läheks oma teed. Aga ma ju ei tea, ma vaid spekuleerin :)
 
Fööniks 04. detsember 2001, kl 20.58
Ja sorri Tom (kellega vaidlesin demagoogia teema all) - ma TÕESTI räägin endale vastu, sest ma väitsin ka, et vaimne pool olulisem... on kindlasti, aga mul lihtsalt puudub kogemus ses osas et kui vaimne klapp perfekto, et siis voodis äkitsi 0.
 
james 04. detsember 2001, kl 20.58
Eks ikka peaks selgitama, miks, millal ja millest see alguse sai.
Vaevalt, et suhte algul mees saamatu ja fantaasiavaene oli. Kõik saab millestki alguse ja ka lõpeb kunagi. Tekkinud armuke, uus kallim, pikad tööpäevad, probleemid narkotsi/alkoholi/tööga/ülemusega/sõpradega. Kas ise ette võtta
või hoopis maha jätta - see sõltub ikkagi tehioludest ja lõpetuseks arvan, et ega siit virtuaalist head nõu saa. Võime ju lobiseda oma kogemustest, pilada, nalja heita, muda pilduda (lugesin ülejala teie heitlusi-võitlusi ajudega Tomiga), kuid
oma elu käänakute-pöörete üle otsustab ikkagi inimene reaalelu
kogemuste alusel.
 
Fööniks 04. detsember 2001, kl 21.02
James: jah, nii ongi. Kui astud suhtesse teades -eeldades et teine on nii- ja naasugune, siis sa teed ju teadliku valiku. Aga kui teine pool muutub või siis kui sina arened, tema aga mitte... siis on nii, et edasi mõtled - kas ma talun? Mis tingimustel talun? Kas talle need tingimused vastuvõetavad? Kas mulle need tingimused sobivad (on kooskõlas mu vaadete-veendumustega, kas ma suudan nendega elada)? Ja kui oled suutnud saada vastuse neile küsimustele, teed omad valikud. Tundub lihtne, kuid tegelikult vast ei ole. Ja see ei ole ainult konkr. antud probleemi puhul nii, sama valikusüsteem kehtib ka kõiges muus.
 
james 04. detsember 2001, kl 21.07
Tore, Fööniks, meie ajame siin tarka juttu, aga kus on Kika?
Ja pealegi, mu neljajalgne meessõber kutsub - peab minema...
 
Fööniks 04. detsember 2001, kl 21.10
Jälle koer jah? Mul on kass, tema kõnnib nagunii omapead :)

Sina vist talud komplimente = Sa oled tore :)
See on südamest ja absol. ilma eesmärgita arvamus :)
 
kika 04. detsember 2001, kl 21.25
saamatu ei võrdu pole saadaval. Pole saadaval on kättesaamatu. Saamatu on nagu äpu. Aga suhte algul lisab natuke vürtsi see, et kõik on uus. Mees on saadaval küll, aga mina enam ei taha eriti, sest kes kehva asja ikka väga sageli tahab. Mees nüüd ei taha enam sellepärast, et saab aru, et mina ei taha. Meie suhte esimesed paar a püüdsin teda õpetada, aga tulutult. Siis kaalusin ja vaagisin ja otsustasin peaaegu nunnaelu kasuks. 1,5 x kuus. Ega ma ei kahetse oma valikut, nagu juba ütlesin, tahtsin lihtsalt teisi arvamusi.
 
Fööniks 04. detsember 2001, kl 21.32
Kika: ma usun aru saavat, mis tähendab see, et ei taha kui aimad et teine ei taha. Minu kogemus räägib pigem tahtmiste perioodilisusest (vahel rohkem vahel vähem). Aga kui paar aastat oled püüdnud ja miskit ei muutu, siis ilmselt ei muutugi (eeldusel et oled katsetanud õigeid nippe - mis õige, sõltub konkr. suhtest ja konkr isikutest muidugist). Kui nunnaelu sind rahuldab, siis on see üks ilus kompromiss. Aga kui ei, siis......

Tõdemus: ju olen õnnelik :)
Ja võibolla oled ka sina :)
 
kersti 04. detsember 2001, kl 22.30
Mina saan sinust täiesti aru. Mina olin ühe sellise saamatuga pea 8 aastat abielus. Eks sai noorelt abiellutud ja kogemusigi polnud enne kümnete kaupa. Et asi kehva on, sain muidugi kohe aru, aga kõik muu oli igati OK, samuti olid minul tõekspidamised, mis ei lasknud kõrvalt midagi muud otsida. Ja tõepoolest, tee mis sa teed, asja ikka kuidagi parandada ei anna, mees võib ju sinu rõõmuks ponnistada nii ja naa, aga tegelikult meeldiks talle ikkagi omamoodi - kähku ja igavalt, alati ühtmoodi ja nii aastate kaupa. Ja sinna ei saa midagi teha. Isegi kui kaks meest teevad ühtmoodi pai, siis ometi oskab üks nendest teha seda nii, et sul seljakarvad mõnust püsti tõusevad, aga teisega tunned ennast nagu puunott. Lõpuks me elasimegi rohkem nagu sõbrad.
Ühesõnaga peale aastatepikkust paastumist sattusin mehe otsa kes oli minu abikaasa täielik vastand. Muidugi ma armusin ja kuna tõekspidamised ikka armukese rolli ei lubanud, siis lahutasin. Ja tundsin ennast jälle naisena. Võib olla kõik ei ole praegu pereelus nii kena kui endise abikaasaga oli, samuti on meil huvid mõnevõrra erinevad, aga tead kui hea on panna magamistoa uks enda järel kinni ja see maailm mis sissepoole jääb, see on meie maailm ja see on fantastiline.
 
piloot 05. detsember 2001, kl 09.05
kika kirjutas:
>
> Partnerit võib hinnata mitmete omaduste põhjal. Näit kuidas
> hoolib sinust, kui hea isa(ema) on, kas on truu, kas on muidu
> huvitav isiksus jne jne.
> Kui kõik eelpool loetletud ja kõik muu, mida keegi välja
> suudab mõelda, on ideaalne ... ainult va voodielu mitte ei
> lähe ... põhjusel, et mees voodis lihtsalt saamatu,
> fantaasiavaene jne jne
> Kuidas käituksite teie? Kas jääksite sellesse suhtesse?
> Lisaks veel, et eetilised tõekspidamised välistavad
> armukesepidamise.
> P.S. Minul otsus juba mitu aastat tagasi tehtud, tahaks teisi
> arvamusi teada.

Pean ilma igasuguse häbita ennast inimeseks,kellele seks on elukvaliteedi absoluutne prioriteet.Ei mõista,kuidas saab öelda,et kõik muu on hea,peale voodielu?Umbes nii,et praad on väga hea,ainult et liha on seal sees mädanenud?Väidan,et seksuaalne harmoonia kas on või ei ole-kolmas võimalus puudub!Ja kui oled eriti nõudlik...võiks olla mõni partner veel,kes samuti nii mõtleb ja tahab...Osalt jääb sulle ikkagi vastamata,kuna ei tea,kuidas mõista terminit armuke?Kui meeldib vahete-vahel seksida ja vastastikku kenad olla ning see teistele(ka abikaasadele ja elukaaslastele) probleeme ei tekita-kas see on armukese suhe?No siis on see küll kena ja sinu tõekspidamised minu(palun vabandust!)arvates pärsivad sinu kena äraolemist.Palun ära arva,et ma kuidagi kritiseerin sind,avaldasin lihtsalt vastavalt sinu soovile enda veidi isase seisukoha!Kena päeva sulle!
 
naisinimene 05. detsember 2001, kl 09.13
Seks on VÄGA oluline
 
Feliks 05. detsember 2001, kl 09.16
Seks on oluline...aga mitte kõige. Ehk igavesti vastik oleks suguelu inimesega, keda ei salli..ma eelistan kenamat komplekti , kui meeldiva inimesega on seks kah mõnus..kummalisel moel ..kogemus näitab, et nii ongi:))
 
fem 05. detsember 2001, kl 09.27
otsi omale armuke. mitte selline, kellega salasuhet pidada ja lahutust planeerida, vaid n-ö fuckbuddy, ainult seks ja kõik. või vähemalt muretse vibraator. seksi on ju ikkagi vaja aga kui kõik muu on ideaalne, siis ainult seksi pärast lahku minna oleks tobe.
 
TESS 05. detsember 2001, kl 09.44
Kahe sõnaga, ON OLULINE.
Aga see on vaid minu arvamus ja sina teed ikka oma tunde järgi.
Suudad olla, oled.Kuigi miskipärast tundub, et sa ei ole väga rahul...muidu poleks teemat kribinud.
Selle olemisega on vist nii, et mõnikord ei saa oma rahulolematusest enne aru, kui tuleb kusagilt äkki mingi sahmakas
midagi/kedagi muud, täiuslikumat ja siis nagu ärkad...:)
 
TESS 05. detsember 2001, kl 09.52
Et, ehk sul see ärkamise aeg veel tuleb...
Fem:tea kas see vibraator meest asendada suudab...;)
 
piloot 05. detsember 2001, kl 09.56
...ja kui mehe ülesanne seksi aeg ainult vibreerida oleks,siis ei tahaks ma mees küll olla!
 
Fööniks 05. detsember 2001, kl 10.01
Tess: Jaa-jaa :)

rahulolematus tulebki just võrdlemistest. Nojah, vast mingi nimetu segadusetunne võib ka olla vahel (et ei saa aru kas oled rahul või ei).

Ja jumala eest, parem siis juba vibraator kui (kuidas see nüüd femil kõlaski?) fuckbuddy.... Mina küll siuksega (FB-ga) midagi teha ei mõistaks
 
x 05. detsember 2001, kl 10.05
mis teha, kui ei suuda seksi nautida, ilma tunneteta?
see tähendab, et kui pole hingelist sidet ja tundmusi, siis ei saa saadagi (vibraatorist ärge enam tuleg rääkima: seepole see ning FB ei tule ju samuti sel juhul kõnealla)
 
Bella 05. detsember 2001, kl 10.15
Ma arvan, et see sõltub inimesest - mida keegi oma pingereas etteritta sätib. Mul on sõbranna, kelle abikaasa igapidi tip-top, välja arvatud voodipool. Elavad juba 10 aastat väga kenasti koos, ja sõbranna ütleb, et tema jaoks ei korvaks ka kõige parem seks muid omadusi (hea isa, hoolivus jms). Kuna seksi saab mujaltki, ja kui isu täis saab ühest (aga temal saab nii umbes aastaga) võib kiiresti ja vähese tülinaga vahetada, ilma et ei peaks poolt majakraami kohtuga jagama hakata. Vot sihuke eluvaade.
 
TESS 05. detsember 2001, kl 10.18
Fööniks

See FB või FBY :))))))))))No ajas naerma, tegelt ka.
X
ära muretse sa pole ainuke.Mul pole ka kogemust ilma tunneteta seksi nautimise osas ja ei kujutaks ette ka...
Aga miks sa peaks?
 
TESS 05. detsember 2001, kl 10.22
Lugedes Bellat, jäin mõtlema...
Tjah, eluvaateid on erinevaid ja põhiline on see, et inimene ise on rahul ja õnnelik.Et kellele teisele peaks see oluline olema, kas ta seksib või mitte.Loomulikult.
 
kika 05. detsember 2001, kl 10.24
kersti: aitäh sulle mõistmise eest. Ma natuke kardangi seda, et ükskord tuleb "ärkamine", sest ma armastan oma meest.
piloot: kas sina kui meesinimene oleksid nõus, kui sinu naispool armukest peab? Kiitus sulle tolerantsi eest, juhul kui sa ei blufi.
Kui ma vaatan ümberringi oma tuttavate abielusid, siis vist meil on üks paremaid suhteid üldse. Minu jaoks on truudus v oluline. Eelistan, et ise saan kehva seksi, sellele, et mees on voodis nagu jumal .... ja käib ohtralt "külalisetendusi" andmas.
 
linda 05. detsember 2001, kl 10.24
alati ei aita hingeline side ja tundmused ka - võib ju olla ka nii, et ühe mehega on superhea hingeline sida, aga voodisse jõudes polegi seal midagi teha; teise mehega naudid aga meeletut seksi aastaid, ilma et eriliselt tugvat hingelist tõmmet oleks. Aga mina ei elaks päris kindlasti koos mehega, kes voodielus igav ja kiire - on ju seks tegelikult üks sügav ja salajane side kahe inimese vahel. Ja kui seda pole, siis lihtsalt ei saa hingeliselt ka lähedane olla.
 
fem 05. detsember 2001, kl 10.25
tunded saad ju mehelt kätte, aga kui pikka aega füüsiliselt rahuldamata oled..tont teab, võibolla see kõigile ei ole oluline, mulle küll. ja seks ilma tunneteta, ainult seksi pärast on suurepärane.
 
x 05. detsember 2001, kl 10.30
fem: no ei saa mina sellega hakkama
ei tekigi mingit tahtmist seksi järele seksi pärast
olen ma äkki puudega?
 
emily 05. detsember 2001, kl 10.39
Minu kogemuste järgi on kolmandik mehi voodis täiesti lootusetud. Mul on voodikogemus üheksa mehega ja neist kolm ...
Aga eks need kolm võtavad ju ka naised.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!