Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Kas ainult saledad?
 
musirull 05. detsember 2001, kl 19.26
Olen rõõmsameelne ja seksimaias ja ümmargune.Ise ma oma keha ei häbene aga mees teeb sellest probleemi:( Jummal, kas siis seks on tõesti ainult ilusatele ja saledatele? Kas vormikas naine on täitsa out?
 
Optimist 05. detsember 2001, kl 21.41
Imelik mees Sul, ega Sa siis üleöö prullakaks saanud...
Aga tegelikult on küll mõnus sale olla. Äkki pingutad veidi, kui mees sellest rõõmu tunneb? Mina olen haiguse tõttu ka prullakavõitu olnud, aga nüüd juba kaua saledana ei taha seda aega meenutadagi. Enesetunne on tõesti optimistlikum, kergem liikuda ka. Proovi, kas mees toetab Su püüdlusi, kui mõne kilo võrra kergemaks püüad saada. Kui ei toeta, siis tuleks võib-olla mees välja vahetada?
 
musirull 05. detsember 2001, kl 21.51
Jube jama on - olen kaalust alla võtnud - ja toetust tema poolt ei mingit - pigem parastab, et niikuinii ma ei suuda. Oleme abielus olnud 9a ja meil on lapsed- seetõttu on välja vahetamine komplitseeritud :(

Tundub, et meestele on kabariidid prioriteet nr.1??? Millest see tuleb, et pigem valitakse morn ja tusane anorektik, kui lõbus ja rõõmsameelne paksuke?
 
Pipi 06. detsember 2001, kl 08.53
Mitte sina pole out vaid sinu mees!
 
Tarakan 06. detsember 2001, kl 08.59
See on meeste kompleks. Olen näinud palju mehi, kes kohe hakkavad halvustavalt kommenteerima kui näevad trullakat või isegi täiesti normaalset naist, kuid mitte kunagi ei jäta ka seda tegemata, st nad panevad alati neid tähele. Samas ma tean küll, et ise rabavad melu sees päris kobedaid tükke. Olen ise ka mees ja tean, et puht seksuaalselt erutab mind trullakas naine rohkem. Eriti nüüd, kus olen näinud ja tunda saanud neid kõhnikuid, kes voodis on kehvad.
Aga palju sa kaalud oma pikkuse kohta, äkki ikka oled ülekaalus ja mehel on õigus? Vastasel juhul peaks su mehele kuidagi selgeks tegema, et sa meeldid teistele meestele, teda armukadedaks ajama.
 
donna 06. detsember 2001, kl 09.48
Prullal ja prullal on vahe - st kui näed välja nagu Lake`i sous mõni endast hästi mõtlev 120 kilone, siis saan ka mina sinu mehest aru. Aga kahtlen, kas asi ikka nii hull on. Minagi olen kopsakam, kui ideaalparameetrid lubaksid aga mitte ükski mees pole mulle veel selle pärast mingeid märkusi teinud. Sinu härra on lihtsalt hoolimatu (arvan, et ega ta sulle ju lihtsalt paha pärast halvasti ütle)ning võib olla lihtsalt ei saa aru, et see su tundeid riivab. Ütle talle, et sulle ei meeldi kui ta pipraseid märkusi teeb ning lisa, et pigem toetagu probleemist üle saamisel, sest tundub, et sinu saledat keha vajab tema eelkõige :)
 
j. 06. detsember 2001, kl 09.53
Olen täpselt samasugune - keskmisest vormikam tulesäde. Mees on minuga üldiselt väga rahul, magusat võin tema silma all alati süüa, kuid vahetevahel harva ta siiski õhkab, et võiksin mõne kilo kaotada. Samas, austajatest pole mul kunagi puudu olnud. Seega, rõõmsameelsus ja suhtlemisoskus kompenseerivad sageli nii mõnegi lisakilo. Kui naine hakkab mõtlema, et äkki ta on liiga paks, kole ja õnnetu, siis selliseks ta paugupealt muutubki. Ja siis panevad kehvad kõhnad juba pika puuga ära.
 
Nils 06. detsember 2001, kl 11.00
Naistele on looduse poolt antud paksem rasvakiht kui meestele. Koik on fusioloogiliselt korrektselt labi moeldud- sunnitama peab naine, last imetama naine. Rasvkude kujutab endast energiatagavara orgenismi tegevuseks. Lisaks on rasvkude ka jahedatel ilmadel soojahoidjaks- lihtsalt seeparast, et naise kehaline ja fuusiline aktiivsus on meeste omast oluliselt vaikse. Ladustatud energiatagavarad annavad naisele suureme voimaluse ekstreemsetes tingimustes ellu jaada. Nahke oma mones lisakilos seda positiivset poolt, see on ju teile endale kasulik. Ega see kondihunnikust mannekeeninaitsik nii vaga monus ei olegi. Oma kogemustest- roomsameelne vormikas naine on hoopis meeldiva, kui tige kohnik, kes pidevalt oma liigse kehakaalu grammi ule hadaldab.
 
Mare 06. detsember 2001, kl 11.41
Olen oma elus täheldanud, et mees hakkab naise liigsetele kilodele tähelepanu pöörama siis, kui suhe korras pole. Ta ei anna endale õieti aru, mis teda häirib ja hakkab märkusi tegema. Trullakus ei ole asja põhjus. Isegi kui naine siis alla võtab, ei päästa see midagi. Takkajärgi on isegi naljakas oma elust meelde tuletada perioodi kui mees arvas, et olen liiga ümar: Kaalu oli siis 56 kilo 162 sentimeetri pikkuse kohta, pole just kont, aga sale igatahes. Mõne aja pärast selgus, et põhjus oli hoopis mujal - mehel oli tekkinud teine naine ja armastus oli lihtsalt otsa saanud.
 
n25 06. detsember 2001, kl 11.50
Olen ennem mõelnud ja nüüd neid komme lugedes mõtlesin veel: kas teile ei tundu, et naise välimus on kõige enam mõtetes naistel. Et me tahame ilusamad ja saledamad olla mitte meeste vaid teiste naiste pärast. Kuidagi on jäänud selline mulje, et meestele läheb see siiski vähem korda, et mitu kilo täpselt rohkem on.
 
MArion 06. detsember 2001, kl 11.53
hehe. n25 -sina olid ju see tobuke, kellele mees kudagi ilu ei kiida? Ju siis ikka läheb see välimus ja kilod korda, mis teha, kui marjad hapud on...
 
susanne 06. detsember 2001, kl 12.37
minu mees pöörab minu kaalule alles tähelepanu siis kui teda minu jutt "et ma olen nii paks" on ära tüüdanud ja mainib et võtku siis ma midagi ette. Muidu mainib et ole missugune tahad(mitte just 100kg.ne) peaasi et ma iseendaga oleks rahul , peaasi et ta seda tüütud juttu ei kuuleks. Aga jah ma pole ise rahul ja siis ta peab seda jorri kuulama. Olen nii ülekaaluline olnud,siis mainis kaudselt et lähme jõusaali, jalutama, suusatama jne(ikka meelitusega), aga kui jälle alakaaluline siis virises rohkem ,et pole enam midagi katsuda ning ei suutnud mu ribisi lugeda ning kõige suurem hirm, et teised mehed vaatavad. Ta ikka öelnud et kui inimesel ikka nägu ja tegu pole ei aita see alakaalulisus ka.
 
n25 06. detsember 2001, kl 12.39
Marion - oled minu eluga väga kursis. Aga täpsustan veidi: minu mees rääkis seda enne kui mulle armastust avaldas (kui me vaid tuttavad olime). Ju siis läks minu lisakilode kiuste talle ikkagi midagi hinge. Ja sinna jäigi.
 
Named 06. detsember 2001, kl 12.39
juba Oskar Lutsu kevades on öeldud "oma hinge ja ihu eest tuleb hoolt kanda"


Ma ei saa aru trullakatest naistest... hädaldavad ja samas midagi ette ei võta.. mul on ka elus küll ja küll olnud perioode kus texad ei lähe jalga.. ülikond ei lähe selga...

sii solen hakanud alati trenni tegema ja 30-50% alatoituma st. sööd poole vähem kui tahaks ja poole kehvemat toitu ( kehvem toiteväärtuse mõttes) maximum mida alla olen võtnud: 20kg
See juhtus 3 kuuga
 
Tarakan 06. detsember 2001, kl 13.06
Väga õige. Kogu aeg pean mina sellel teemal naistega vaidlema :(
 
marju 06. detsember 2001, kl 13.54
2/3 eesti alakaalulistest naistest tahab alla võtta...
su mehel võib olla tõesti see kompleks, et kuna kõhna niipalju igal pool ideaalina promotakse, kuidas siis tema naine "vähem täiuslik" on, samas kui sisimas eelistaks temagi midagi pehmemat kui kondihunnikut. alla võtta tasub ainult iseenda pärast, kui su kehakaal on tõesti selline, et juba tervisele halvasti mõjub, mine kaalujälgijatesse. õpid tervislikult toituma ja võtad ühtlasi alla, ära jumala eest oma tervisega mingeid ohtlikke eksperimente stiilis paastulaager, veepäevad või munadieet tee.
 
Skiso 06. detsember 2001, kl 14.02
Võin eksida, aga mulle on jälle alati tundunud, et see kaaluprobleem mida naisele ette heidetakse on lihtsalt ettekääne rahulolematuseks mitte tegelik põhjus.Seda näitab ka Musirulli komment 12-05-01 21:51. Põhjus võib olla hoopis milleski muus, naise enda ebakindlus näiteks. ja mees mõtleb umbes niimoodi, et kui naine võtab kaalus alla muutub enda silmis väärtuslikumaks ja enesekindlamaks ja teised näevad kah et mul on põhjust teda hinnata ja olen kah nagu tublim, edukam, parem . Vot selline mõte, mehed võivad muidugi vastu vaielda
 
Feliks 06. detsember 2001, kl 14.15
Mulle näib, et ülekaalulisus rohkem eelkõige naiste enda probleem...et nende enda enesetunde küssa. Et soov mnäida võimalikult sarnasem mingile tinglikule "etalonile"...keskmisest kõrvalekaldujaid peetakse hälbeks, ebanormaalseks,taunitavaks. Kes siis tahaks olla hälve:)) Ja kui on probleem...kavõi pseudoprobleem, tuleb selleg ategelda kui ta juba segab. Kui ei sega..sis on hästi:)
Noh muidugi ma ei välista, et mõni mees naist ka asjana kasutab, et hea kuhugi kaasa võtta ja siis näidata....ei oska kommenteerida, et miks sedasi peaks tegema...
 
Minake 06. detsember 2001, kl 14.27
Olen elupäevad sale olnud (va laste kandmise aeg), hea isuga samuti ja kaalu jälgima ei pea. Aga eo ole mulle öeldud, et ma tige oleks. Rõõmus olemiseks ei ole vaja küll kaalus juurde võtta; ei ole üldse nõus väitega a la lõbus-paks, tige-kõhn.
 
n25 06. detsember 2001, kl 14.33
Minake? Aga kas oled nõus väitega a la ilus-sale, kole-paks?
 
Minake 06. detsember 2001, kl 14.45
to n25: Ega ainult saledus veel ilusaks tee - inimene on tervik paljudest pisiasjadest (sisemistest ja välimistest).
 
n25 06. detsember 2001, kl 14.48
to Minake - küsisin lihtsalt igaks juhuks :))) Et ma sinust valesti aru ei saaks.
 
Õnnelik 06. detsember 2001, kl 15.15
Millest siin selline stereotüüp, et kohnad naised on kõik tigedad ja mornid? Olen ka sale ja naiselikke vorme pole eriti, aga pole veel märganud, et oleksin kuidagi kurvem, murelikum ja vähem särasilmne kui tüsedamad suguõed.
Ja muide - söön ilma süümepiinadeta ja suure rõõmuga. Egas kõik kõhnad pole anorektikud ja enamus meist ei pea ka mingit dieeti. Ja oma lastele (ka kõhnad) õpetan sallivust kõigi suhtes, kes neist erinevad, ka kehakuju poolest.
 
Skiso 06. detsember 2001, kl 15.29
Feliks - olen kohanud mehi kes teevad sellest numbri nii nagu Musirulli jutustki aru võib saada. Muidugi on ka selliseid naisi kellele mehe ülekaalulisus probleemiks on, aga enamasti on sellistel puhkudel kaaslane mingi aja jooksul lihtsalt juurde võtnud. Väga paljudel juhtudel muidugi naised ise hädaldavad oma välimuse üle, aga see on pisut teine värk
 
Tarakan 06. detsember 2001, kl 15.30
Mõned inimesed on kohe sündinud sellisteks, aga eks me räägi siin neist tahtlikult kõhnad on ja sellega üle pingutavad.
 
marju 06. detsember 2001, kl 15.35
õnnelik, kui loomu poolest rõõmsameelne, aga paks inimene hakkab dieeti pidama, siis no muidugi läheb väheke tigedaks, kui järsku ei saa endale midagi head lubada ja kannatab pidevate peavalude, nälja ja vähenenud energiahulgaga seoses ka väsimuse käes. sellest too stereotüüp tulebki, et "näe enne paksuna oli selline tore inimene aga nüüd kui dieeti peab.."
 
Minake 06. detsember 2001, kl 16.24
Oma 16 aastase tütre kallal võtan vahel: hirmus isuline ja sööb väga suurtes kogustes (mitte magusat) ja kehakujugi ea kohta liiga lopsakas. Aga ega jutt suurt ei aita. Seda ka ei tahaks, kui äkki ühel hetkel märkab, et liiga priske on ja siis imetrikke tegema hakkab, et saledaks saada. Arvan, et see aeg ükskord tuleb. Ja kui suure söömise peale ikka rasv ladestuma hakkab, siis TULEB söögi hulka piirata. Üks kord jäi ta tõsiselt mõtlema, kui tahtis suveks põlvpükse osta ja need lihtsalt ei olnud ta jalas ilusad (ema ostis need endale). Aga isu on praegu kuningas.
 
Taimi 06. detsember 2001, kl 17.21
Minule on mu 10 liigse kg pärast küll mehed komplexi tekitanud.Üx mees, kellega kohtusin ütles, et olen pax ta jaox, jutukas ühe tutvusesobitaja küsimusele ausalt oma pikkust ja kaalu öeldes (170/80) sain ka kommentaariks, et jah, seda on ikka liiga palju. Aga mu enesetunne muidu on normaalne. Trenni teen ka pidevalt ning dieeti ei pea. Aga tundub, et meestele kui tahan meeldida, siis peab end "piinama" hakkama...oeh... :(
 
mina 06. detsember 2001, kl 18.11
pole nagu ise ka kunagi mingi kõrend olnud, aga kes ei tahaks kõhnem olla. üks tuttav soovitas mul usa.sse ära kolida- seal annaks kohe spordimissi mõõdu välja. käin juba mitu head aastat trennis, aga kilod küll alla ei lähe, ainult lihast tuleb juurde
 
vot nii 06. detsember 2001, kl 20.32
eh...
olen terve oma elu olnud alakaaluline. peenike, kont, mõne jaoks ehk anorektik, mida iganes. igatahes peenike. söön korralikult, ma ütlen tõesti korralikult. (täpsustan, et kui mõne jaoks on kartul lõunal ja õhtul porgandike närida, korralik lõuna, siis ei pidanud ma seda silmas.)
Rinnad hakkasid kasvama mul siis kui sain 11. Ja enne kui olin 13 oli mul küljes 75c.
Otseloomulikult hakati mulle tunduvalt varem, kui vaja oleks olnud, tähelepanu pöörama. Naistarahvana ma otseloomulikult nautisin seda tähelepanu. Ja praeguseks.
Ma ei mäleta, et mul oleks sõbrannasid olnud. Siis kui kõik virisesid, et kellel laiad puusad, kellel pakkjalad, kellel väike rind, kes liiga lühike jne. Minul ei olnud millegi kohapealt kaasa viriseda. Olen peenike, rindadega, 172cm pikk.
Ja siis kui sõbrannatseti sain mina kuulda sellised lauseid - issand!! kui rõvedalt peenike sa oled!!
Võibolla olin natuke õnnetu, et omasugused(ehk virisevad neiud) minu seltsi ei tahtnud. Ja lõpuks ka veidike tüdinenud meesterahvastest, et nad minus nägid ainult kõndivat rinnapaari.
Aga tige,kuri,saamatu jne ma ei ole. Tegelikult, mida ma valetan. Ära tüütab see kadetsemine, näpuga näitamine, üldistamine. KÕIK peenikesed naisterahvad ei pea dieeti. Ei pinguta selleks, et olla peenike. Sama moodi ei sea KÕIK paksukesed endale elueesmärgiks- surra peenikesena. Ma ei tea siiani kaloritest mitte midagi, ma pole kordagi dieeti pidanud. Ja see, et ma tee sisse suhkrut ei lisa, ei pea töökaaslane kõrvalt mainima, et jälle dieet. Mulle EI MAITSE suhkur. Söön seda, mida tahan ja isuga. Ja olen rahul. Pole üldsegi mitte tige. Ei ole ka voodis lihtsalt kaunistuseks. Olen selline nagu olen, ja ärgu keegi kobisegu. Kui mehele midagi ei meeldi, siis on ta ise viriseja. Keegi ei käskinud, tal natukese liiga paksukesega või veidike liiga peenikesega koos elama hakata. Tõesti, kui midagi mõistliku öelda pole siis olgu vait.


(näed siis nüüd. ikka olen tige-peenike)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!