Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
kaua kannatad
 
donna 11. detsember 2001, kl 10.51
Küsimus meestele: kui naine on kodus võimatult armukade ja teeb kõikvõimalikke trikke alates inetutest stseenidest lõpetades demonstratiivse enesetapu ähvardusega (kus juures on tal natuke ehk põhjustki armukadedust tunda), kas see paneb mehe lahkuma või vastupidi - mugavusest ja tüli vältimiseks jääb nö koduseks ja tasaseks.
 
Bella 11. detsember 2001, kl 11.07
Oleneb mehest! Ja sellest, kas tal on mõni mõnus koht, kuhu minna.
 
piloot 11. detsember 2001, kl 11.21
Ma nii vilets mees,et minu pärast keegi draamat ei korralda,sry...:))))
 
vot nii 11. detsember 2001, kl 11.26
kle donna. miks sa ei küsi seda sama küsimust endalt. kas sa jääksid mehe kõrvale kes armukadedana teeb hulle tükke, ähvardab end ära tappa jne.

nädalavahetusel nägin pealt sündmust. mees läks leti äärde tellima, naist kutsuti tantsule. naine läks. mees ei suutnud pärast ära hädalda, et mõtle vaid. pool minutit naine üksi ja juba lippab võõraga tantsima. selle asemel, et olla rahul, et keegi ta naist tantsule palub ja muidu kauniks peab. nendel lõppes mehe halin ühe heleda laksuga vastu mehe põske ja naine jäi oma parukast ilma. masendav.

inimesed on erinevad.
kui mõni naudib nn. enesepiinamist elades koos väikese hulluga. mõnele isegi meeldib see, et ilma temata elada teine ei oska ega taha.
mõni tahab jälle hingamisruumi. mõni jälestab nii nõrku inimesi.
ja nagunii üldtuntud tõde on see, et haukuv koer ei ammusta. las nüsib oma veene või neelaku kasvõi tonn tablette. ühel päeval lõpetatakse see tsirkus nagunii ära. ja vahet enam pole kumma poolt.
 
küünik 11. detsember 2001, kl 11.29
Piloot -
Ilmselt suhtled tarkade ja emotsionaalselt tugevate naistega:)

donna -
vaevalt mõni sellise armukadetsemise peale "koduseks ja tasaseks" muutub. kui päris minema ei kõnni, hakkab, ehk rohkem ja püüdlikumalt varjama oma rännakuid, nii kodurahu huvides
 
donna 11. detsember 2001, kl 11.31
Huvitab lihtsalt meeste mõttemaailm, st kas on kergem loobuda ja leppida või võidelda - no ütleme oma sõltumatuse eest. Lihtsamalt, kas sellised meetmed mõjvad pärssivalt suhetele või ei?
 
küünik 11. detsember 2001, kl 11.33
muidugi mõjuvad pärssivalt, kuidas selline küsimus üldse tekkida saab
Kas Sul on eesmärk mõni mees oma tuhvli alla pressida või?
 
vot nii 11. detsember 2001, kl 11.42
et kas mõjub pärssivalt??
tõesti väga totter küsimus.

ilus väike näide koerte peal: ketikoer on oma mõistuselt sõna otses mõttes vigane, närvid läbi jne. aga koer kes jookseb aias vabalt ringi. rõõmsameelne kena pitsu. kumba sa meelsamini peaksid??
 
piloot 11. detsember 2001, kl 11.46
kuule Donna!Mis kuradi võitlus? Vägisi ikka inimsuhetes ei menetleta!!!Veel küsid meeste arvamust...ei saa ju üldistada.Ja siiamaani pole kedagi kohtu kaudu kokkuelama&magama pandud...nii et ikka vastastikkune protsess,mis peab olema tasakaalus võrdsuse põhimõttel...
 
donna 11. detsember 2001, kl 11.48
See on selge, et kellelegi ei meedi kui tema vabadust kärbitakse. Lihtsalt ringi vaadates näen nii palju mehi, kelle naised neid ketis hoiavad. Mehed vinguvad aga midagi olukorra parandamiseks ette ei võta. jääb mulje, et üks kahest, kas neile see meeldib või on nad piisavalt laisada (arad!!!!), et midagi muuta
 
küünik 11. detsember 2001, kl 11.49
Selline mõte veel, et ega vägisi küll ühtegi meest kinni ei hoia, rääkimata sellest, et Sind seepärast keegi rohkem hoidma või hindama hakkaks. Taolise käitumisega võid ennast hoopis ebameeldivaks teise jaoks muuta ja endast veel rohkem eemale tõugata.
 
donna 11. detsember 2001, kl 11.51
Võrdsuse põhimõte kõlab vägagi toredalt aga tundub, et paljudel juhtudel siiski ainult teoorias. ning oleks see nii, et vägisi ei menetleta aga menetletakse küll! näiteid on oi kui palju.
 
vot nii 11. detsember 2001, kl 11.53
tahaks ühte vägisi näidet kuulda.

et keti asemel oitakse silmust kaelas? jooksed liiga kaugele - lips läbi?
 
küünik 11. detsember 2001, kl 11.54
donna - see ei ole nii lihtne, et muudkui muudad kõiki ja kõike oma ümber. Võrdle näiteks sellega kui palju on naisi kes virisevad et neil mehed ringi tõmbavad ... Küsimus kah, et kas neile niimoodi meeldib? , et on kah laisad, arad jne.
 
donna 11. detsember 2001, kl 11.57
Teema ajendiks oligi üks konkreetne näide - ülemuse vägagi vajuhäälne vestlus oma abikaasaga. Seda täna, kuid olen selliseid palumis -mangumis kõnesid ennegi kuulnud (juba päris hulk aega) Tekkiski küsimus, et kui pikk on kannatus, selliseid lamente iga päev telefoniteel pehmendada, rahustada jne.
 
donna 11. detsember 2001, kl 12.02
Küünik: minu meelest see ongi naiste ja meeste vaheline erinevus, et (nagu ütles kunagi minu kadunud vanaema) teise naise pärast naine küll meest maha ei jäta (see võib ainult vallandada mingid teised probleemid, mis võivad viia lahkuminekule)Meeste lahkumiseks, nagu olen märganud, on sootuks teised motiivid (igaljuhul harva on selleks naise poolt tekitatav vaimne terror)
 
Feliks 11. detsember 2001, kl 12.17
Tunnen kaasa sellisele mehele, loll oli, et sellise naise kosis...mind on õnnistand - mu naine ei tee selliseid skandaale.
Ja naine onkah loll...sõltub kah muidugi, mida see skandaal annab - et as mees hakkab skandaali peale rohkem hoolima naisest või? Vaevalt küll:) Ma saadaks sellise naise varsti pikalt. Kodu on mulle niipalju tähtis koht, et seal tahaksin ma ennast hästi tunda...mitte skandaale kuulta...saati nende osaliseks saada.
 
küünik 11. detsember 2001, kl 12.21
Muidugi on erinevad, ja käitumine on erinev ja põhjused on erinevad, aga tõin võrdluse just tulemuse pärast, tulemus ei ole nii erinev, või siis nö. reageerimine. Mehed, kes avalikult julgevad naist ähvardada oma enesetapuga on vist üsna haruldased. Naiste puhul vist tavalisem käitumine, meestel pisut teistsugused käitumismallid, nende ähvardus ikka kaaslasele, mitte aga endale liiga teha. Armukadedaid mehi on ju tegelikult küll.
loodetavasti pole Sul isiklikku huvi oma ülemuse taluvuspiiri suhtes:)
 
:) 11. detsember 2001, kl 12.24
ja jahh on küll mõnus koju minna ja end seal hästi tunda - ilma et ise suurt muret peaks tundma
 
donna 11. detsember 2001, kl 12.36
loomulikult ei ole mul ülemuse suhtes mingeid kavarsusi ja küsimuski tuli spontaanselt, lihtsalt äkki hakkas nagu piinlik nende tobedate ja valjuhäälsete kõneluste pärast.
Feliks: seda minagi, et loll naine ning tore, et sinul kõik hästi on :))))
 
Marina 11. detsember 2001, kl 12.40
tegelikult Donnal on õigus,sest selliseid mehi on piisavalt palju ,kel hüsteeritsev naine kodus.Ega igakord ei aita ära jalutamine .Koosoldud aeg , varanatuke,ühised lapsed ja ühised tuttavad panevad üldjoontes suhte mõistusega paika,mistahes tundeid arvestamata.
Tavaliselt on armukade naine neil meestel ,kel on rohkem potentsiaali teistele (ka naistele) meeldimiseks (positsioon, seksapiil jne.Armukadedal inimesel on enesehinnanguga asjad korrast ära.
 
Feliks 11. detsember 2001, kl 12.44
TO: :) et kas vihje oli minule..ja mida Sa selle all mõtlesid...ära sisise ilmaasjata:))

To: Donna: mul kah hää meel....selle üle kah, et Sul mu üle hää meel on:)
 
piloot 11. detsember 2001, kl 13.07
Mariina-veel rohkem on mehi, kellel kuri koer kodus, ja kes isegi hammustavad....kahjuks täitsa vale koha pealt! Ja hea on see, et Donna nii hoolitsev on!
 
naine 11. detsember 2001, kl 13.07
Kõik arutavad, et naine teeb kodus lamenti ja armukadetseb. Aga mul on kodus triangli korraldaja mees! Mida selle puhul teha, et mees peab kõike teadma , mida ma teen , kus liigun jne. Mul natukenegi vabadust vaja.Tema vabandus on, et armastab mind nii palju, et kardab mind kaotada! Kui selline elukorraldus jätkub, siis on ka põhjust! Surve all ei suuda lihtsalt elada. Mida siis teha?
 
piloot 11. detsember 2001, kl 13.13
naine-no räägi siis talle,kus käid ja mida teed(või ei tee)!
 
Marina 11. detsember 2001, kl 13.15
To naine:
Mees armastab ennast nii palju ,et ta ei saa aru ,et sa tahad kuskil olla ilma temata.Armukadedus on üks egoismi vorme.Ainult rumal võib seda armastuseks või hoolimiseks pidada.
 
Nils 11. detsember 2001, kl 13.18
See enesetapujutt on niikaua ahvardusvahend, kuni sa oma naisele kulma naoga utled - palun vaga, kui sa nii soovid siis anna minna. Saame molemad vaevast lahti. Ja kui sellist ahvardust on mitu korda tehtud, siis voiks ju kusida, kas sa oled sonapidaja voi mitte- kui oled, miks sa siis ikka veel elad ning mulle narvidele kaid. Sorry, kuid shokiteraapiast on tihtipeale abi!
 
läbinägelik 11. detsember 2001, kl 13.33
Parem kui enesetapuga ähvardab, hullem oleks kui noaga mehe elu kallale kipuks...
Ja sina, donna, ära liiga palju muretse, säästa närvirakke(mittetaastuvad) - omad koerad kisuvad/lepivad.
 
tsinna 11. detsember 2001, kl 13.45
Nagu mõni eelkõneleja juba mainind - on tõesti paare, kellele üks tubli triangel näib olevat eelmängu eest. Teistel ei tasu nende pärast muretseda, see on nende elamise viis ja kui nii elavad, küllap siis sobib neile. Võibolla on neil kodus keldris selline väike piitsade ja maskidega ruum kah peidus.
 
:-) 11. detsember 2001, kl 13.55
oijah... vot aru ma ei saa, milleks on vaja skandaale? Kui ei sobi- astu minema, kui mulle ei sobi - astun minema, kuidas saab üldse kedagi ähvardada millegi sellisega, kaob igasugune viimanegi tunne...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!