Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
kaua kannatad
 
Minake 11. detsember 2001, kl 14.13
Selliseid "tingel-tangeleid" pidavad paarid elavad koos ükskõik mille, aga mitte armastuse pärast - armastus hävib skandaalide tulemusena. Võib olla slaavlased on erand?! Ja kui taolise psühhoterrori tulemusena mees (või naine) ei lõpeta kooselu, siis ilmsesti mingitel asistel kaalutlustel.
 
donna 11. detsember 2001, kl 14.23
neile, kes arvavad, et hirmsasti muretsen ja oma närvirakke hävitan: ega ma ei muretse, lihtsalt tekkis selline mõte, et huvitav kui pikale sellise käitumise puhul kannatusekumm venib. See oli arutluse teemaks. Mul suht ükskõik, kas kakeldakse või mitte, sest eks igaüks tea kõige paremini, kuidas oma elu elada. Huvitav oli kaaskirjutajate arvamust teada.
Teisalt, miks ei võiks ka muretseda inimeste pärast, keda tunned ja kellega oled sunnitud (kasvõi tööalaselt suhtlema). Võiks ju üldse rohkem hoolida! või mis? :)
 
piloot 11. detsember 2001, kl 14.31
Minake - S/M onju asine põhjus? Või mis iganes "asi",ilma milleta kohe kuidagi hakkama ei saa....oi kui palju mul neid on!
Aga ma ei ütle muidugi:))))
 
almond 11. detsember 2001, kl 15.51
Donna, mina ei usu Sinu nn.erapooletusse. Või olen mina paandunud egoist (mind kyll need teiste skandaalid ei huvita-et kas lähevad lahku või ei lähe)Aga ilmselt lähevad kui just mehel väga kõrge vastutustunne ei ole (lapsed, naise ülalpidaminejms.)
 
sten 11. detsember 2001, kl 16.04
ma arvan, et kui pikemat aega käib põhjuseta armukadetsemine, siis on küll aeg asjad pakkida ja aidata naisel mantel selga. Kui ikka usaldus puudub, siis suhtel tõsist tulevikkeu ei ole. Samas tean sellist paari, kus selline probleem on olemas, kuid mees naudib täiega naise kriiskamist ja stseene.
 
donna 11. detsember 2001, kl 16.15
To almond: mis parata et ei usu ja ega mul sinu uskumisega ka midagi teha ei ole. :)
 
:) 11. detsember 2001, kl 16.39
Feliks kirjutas:
>
> TO: :) et kas vihje oli minule..ja mida Sa selle all
> mõtlesid...ära sisise ilmaasjata:))

ei olnud mingit vihjet
täitsa konkreetne ja eluline
mõtlesin just seda mida ütlesin, et
inimesed kipuvad võtma paljusid asju väga iseenesest mõistetavatena lihtsalt
ka seda et on koht (kodu) kuhu tulla ja end mõnusalt tunda
 
:) 11. detsember 2001, kl 16.42
jäi veel lisamata, et ei kirjutanud konkreetselt kellelegi ka sinule Feliks ei olnud se otseselt mõeldud
ja pole vaja nii isiklikult nähvata
 
küünik 11. detsember 2001, kl 16.44
To: :)
No ja mis, peaks koguaeg pabistama või, et äkki ükspäe ei olegi enam seda rahulikku kohta (kodu) kuhu tulla. Ja peaks selle kuidagi välja teenima, et ennast mõnusalt tunda.
 
:) 11. detsember 2001, kl 16.50
ei mitte seda ma ei mõelnud

kui kodu luuakse üheskoos siis on seal ka üheskoos hea ja rahulik jne olla
kui aga üks loob kodu selleks et teisel hea ja se teine ise ei taipa, et seda ei tuleks võtta nii loomulikuna, siis ühel heal päeval saab sel koduloojal villan

on elus nähtud küll ja küll selliseid olukordi
 
Feliks 11. detsember 2001, kl 16.51
to :) : sorry, et nähvamisena paistis...aga kuidas veel võtt a. Loomulikult peaks kodu olema iseenesestmõistevana see hää koht, see kindlus, kuhu tullakse mõnuga. Ja mõnu ei seisne, ei saagi seisneda selles, et see on nkoht, kus mittemidagi tehakse. Kodu srre tähega ja selle parimas mõttes saabkiolla hää koht vaid tööga...nii füüsilise kui suhetekorrastustööga. Ei tule miski niisama...ka suhted ei seisa korras niisama.
See ol ika Küünikule: peabjah välja teenima...nii kummalisena kui see ei tundu, usun aint et keegi ei võta seda rahuliku koha loomist tööna vaid iseensestmõistetava tegevusena.
 
küünik 11. detsember 2001, kl 17.01
Kodu luuakse ju reeglina koos kui on kaks inimest otsustanud koos elama hakata. Kumbki annab oma panuse, et seal oleks hea ja mõnus olla ja seda ju vabatahtlikult. Ma ei arva, et ma peaksin teisele selle eest mingeid teeneid osutama hakkama, et võiksin rahuliku südamega seal ennast hästi tunda. Oi ma lähen kohe kurjaks, vot ei ole seda kaupmehe hinge mul.
 
:) 11. detsember 2001, kl 17.08
nojah muidugi on iseenesest mõistetav, et luuakse koos ja nagu Feliks juba ütles, et tule miskit niisama ja iseenesest
ja kuidas suhtuda, kui algselt ikka tehakse koos iseenesestmõistetavalt kuid siis tasapisi vaibub ühel see vajadus askeldada ja jääbki kodu kõige paremas mõttes mittemidagitegemise kohaks...
jutt ei ole mingitest teenete osutamisest - kui sellise tooniga juba, siis pole enam see ...
 
Kylle 15. detsember 2001, kl 13.30
Minuga on mitu meest üritanud seda trikki teha
(Kui maha jätad tapan ära)

Esimesel korral olin endast väljas ja helistasin kõik ta sõbrad läbi, et hoitku mehel silm peal. Hiljem ütlesin otse, et see sinu oma elu, ise tead mis teed. PEALE SELLIST VÄLJAPRESSIMIST aga palun mitte helistada.

---
Tundub, et tahad enesetapu teesklemisega meest tagasi võita - väga riskantne samm. Läheb just meeleheitest armukese juurde lohutust ja nõu saama ning vaevalt need sellised on nagu sulle kasulik.

Võrgutamine mõjub palju paremini.
 
Reet 20. detsember 2001, kl 00.27
Mu mees oli ka algul väga armukade. Kui mind tundma õppis, siis rahunes veidike maha. Nüüd, aastaid koos elatud, juba annab mõista, et kas ma ei tahaks abielu rikastamise mõttes teist meest proovida. Näib et talle meeldib, kui teised ta naist ihaldavad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!