Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Külm naine
 
Muumitroll 19. detsember 2001, kl 17.56
Veelkord tänan kõiki, kes viitsivad mind aidata. Mulle võib ka meilida tomsk@hot.ee Vastan meeleldi.
TO kis, inks - ma VEEL ei käi bordellis aga vaim on juba täiesti küps. Ehki see mõte on esialgu tülgastav.Kui ta teada saaks oleks lahutus päevapealt.
Ta ei ole väsinud - meil on teenija palgatud kodutööde jaoks.
 
Kis 19. detsember 2001, kl 18.08
Küsisin sellepärast et minu ex elab nii ja tema naine vaatab asjale läbi sõrmede, koos elavad sest neil on laps ja mu ex jumaldab teda. Naine talub kõike loomulikult suure raha pärast.
Varem või hiljem läheb see mull lõhki, ent praegu töötab.
Jõudu armastuse leidmisel!
 
Inks 19. detsember 2001, kl 18.20
Mõistus otsas.
Aga äkki räägite lihtsalt suud puhtaks.
 
Big Mama 19. detsember 2001, kl 18.24
Nähtavasti vajad armukest, kui oma jumalannat jätta ei raatsi. Tegelt on see tõsine probleem, tean omast käest. Mina tahaks küll ja mees tahaks ka, aga ta lihtsalt ei oska õigesti küsida!
Tüüpilised mehelikud kompleksid segavad teda(näit. kardab tõrjutud saada) ja ta on mulle 5 aasta jooksul vist liiga "sõbraks" saanud, kirge on vähe. Tahaks olla toreda ja regulaarse seksuaaleluga persoon, kuid miski segab. Mine võta kinni, mis see miski on. Ole õnnelik, et kord nädalaski saad!
 
Kis 19. detsember 2001, kl 18.27
to Big Mama
Miks sa talle siis ise jalga taha ei pane ning voodi ei tiri!
Kas sind segavad tüüpilised naiselikud kompleksid?
 
Big Mama 19. detsember 2001, kl 18.49
Vist küll! Samas tahaks, et just mees seda teeks.(Ma olen proovinud küll ja kõik toimib, aga kogu aeg ise n.ö. ilutegija olla ei taha)
 
Tiramisu 19. detsember 2001, kl 18.58
Arvan, et Sinu mure põhjuseks võivad olla erinevad asjad.
1. Võimalik, et ta on tõesti kellessegi teisesse väga armunud. Sinuga aga koos raha pärast. Või laiskuse pärast, et ei viitsi lihtsalt lahku minna.
2. Äkki oled ise ennast pikkade tööpäevadega käest ära lasknud? Kõht paksuks läinud, muskleid pole? See on ju ka võimalik.
3. Võib-olla tarvitab ta mingeid medikamente nüüd, mis kihu ära võtavad? Näiteks antidepressante või teatud rasestumisvastaseid rohtusid?
4. Võib-olla on aga mingil perioodil olnud nii, et tema on Sind väga tahtnud, Sina oled aga selleks liiga vähe aega leidnud. Nii et ta on endale välja mõelnud, et ei tahagi Sind. Tean, et nii on võimalik, omast elust - olin koos mehega, kes tahtis vähem kui mina, siis mõtlesin ta omale ebameeldivaks, et solvumisest üle saada - ning lõpuks ei tahtnudki enam seksi.
5. Võib-olla oleks tal aga mingid erisoovid, mille peale Sa ei tule?
6. Muidugi on võimalik ka see, et oled oma lõputu pealekäimisega ta lihtsalt ära tüüdanud. Teeksin sellise ettepaneku: tee mõnikord küünlavalgusõhtu tema lemmiksöögiga, kingitus jne, aga ära tee seda, mida tema siis kulminatsioonina kardab/ootab - ära tee talle mingit lähenemiskatset. Ja nii mitu korda. Võib-olla hakkab siis ise tahtma...
 
Lane 19. detsember 2001, kl 21.13
Tiramisu, hurraa!
Punkt 6 on just see, mida tahaks, aga ei osanud sõnastada!
On tõesti nii, et naine tahaks vahest lihtsalt kaisus olla, mitte aga nii, et kõik, iga viimne kui kehaline lähedus peab lõppema seksiga; iga viimne kui romantiline ajaveetmine peab lõppema seksiga... siis hakkadki lõpuks igas heas asjas märguannet nägema:(
Liigne pealekäimine aga võtab viimase kui isu. Või tahad, et naine ütleks: hea küll, teeme...
 
Kaisa 19. detsember 2001, kl 21.34
Tiramisu loetelu jatkates...
7.Aga v6iolla on su naisel lihtsalt liiga hea elu!?Peab ennast iluduseks ka veel jne...Oled ta jaoks labiloetud raamat vist.
 
Tarakan 20. detsember 2001, kl 08.43
Probleem on aktuaalne. Juba vanast ajast on mehed nentinud, et seda naise südamevärki ei oska keegi seletada. Noh, nagu siit lugeda võib, ei oska naine isegi. Sellepärast soovitan sulle vana head nippi, ta armukadedaks ajada. Sa hakka mingite tibidega talle silma jääma. Ja kui ta sind armastab, muutub armukadedaks. Näitad talle, et oled cool mees ja naised tahavad. Nüüd jääb tema kunstliku valiku ette, kas ikka loobuda sinusugusest mehest. Ta hakkab märkama sind teisiti kui oma kaasat kellega hommikul laua taga kohvi luristab. Nii tekitatki vajaliku adrenaliini temas. Pealegi on sul endal ka elu põnevam kui teiste naistega natuke sebid, noh nii sõbrannade tasemel.
Hädavariant on armukest pidada. Litsides käimine tekitab nii palju pingeid igasuguste haiguste ees ja pealegi ei ole seks ainult sisse-välja lükkamine.
 
Mann2 20. detsember 2001, kl 11.01
Mulle meeldis ka kõige rohkem Tiramisu 6. punkt.
Tarakani armukadedaks ajamise idee võib pinged hullemaks ajada. Kui on tegemist naise psühholoogilise tõrkega, siis minu puhul suurendaks see võte seda tõrget veelgi.
Muumitroll, kas Sa ikka suudad end tema vaatevinklist analüüsida? Oma kogemusest võin öelda, et hoolimata üldisest klapist hakkab naisele vahel mehe käitumises mõni detail vastumeelsust tekitama. Vahel ei oska naine seda isegi täpselt sõnastada, mis ja miks just, nii et ka asja lahtirääkimisest ei tule midagi välja. Senise infi põhjal võin ka kahtlustada, et seletamatu vastumeelsus võib tekkida näiteks Sinu traditsioonilise eel-eelmängu suhtes. Naine ehk ei taha "lihtsalt ootustele vastata", vaid tal on vaja mingit muud meeldivat käitumist minu poolt. Näiteks mina tunnen suuremat hingelähedust mingi ühise töö või probleemi lahendamisel mehe tuge ja algatust kogedes. Oleme käinud vahel abivajavatele sugulastele või tuttavatele (üksikemadele, pensionäridele jne) abiks, mille kohta teame, et nad ise ei saa mingi töö või probleemiga hakkama, aga meie saame aidata. Selleks on olnud näiteks mõni pisiremonditöö, pisikolimine, toas mööbli ümberpaigutamine, aiatöö vms. See ei tähenda kaugeltki, et oleksime selliste tööde asjatundjad - ei, oleme pigem humanitaarid, aga kaks kätt on meil mõlemal küljes, tervist, jõudu ja noorust ka rohkem kui abivajajatel ning lõppeks saame ise ka kellegi aitamisest positiivse emotsiooni. Head saab teha ka mõnele vaesemale sugulasele rõõmuvalmistavaid kingitusi tehes, kui te mõlemad selle idee heaks kiidate.
Võid mõelda ka sellele, ega Sa ole naisele seltskonnas mingil moel piinlikkust valmistanud: võib-olla võtnud sõprade ringis jutuks midagi intiimset, mida naine soovinuks ainult teie kahe teada hoida? Võib-olla oled seltskonnas vahel napsitamisega liialdanud ja liiga ülemeelikuks muutunud?
Kui Su naine aga tööl ei käi ja tal on liiga palju vaba aega, võib tal küll jääda liiga palju aega igasugu "rumalate mõtete" pähetulemiseks (a la naabrimehel on ikka parem auto ja teise sõbranna mees on millegi muu poolest etem kui Sina). Äkki saad teda kuidagi meelitada oma firmatööle kaasa aitama - nii, et ta ei tunneks end selleks kohustatud olevat ega ka "tasuta tööjõuna", vaid ikka nii, et teil süveneks ühine missioonitunne.
Mulle jäi mulje, et teil lapsi pole. Aga kui oleks, siis pärast sünnitust on paljudel naistel üsna pikka aega vastumeelsus seksi suhtes. Ja sellesse tuleb tõesti väga kannatlikult ja mõistvalt suhtuda!
 
Lollo 20. detsember 2001, kl 11.51
Kas sa siis ei ole rääkinud sellel teemal oma naisega?
Küsi otse välja, et milles probleem on? Äkki oled liiga órn ja kannatlik temaga?
 
Urrloom 20. detsember 2001, kl 14.28
naine ei pruugi kyll armunud olla, kui oma meest enam ei taha... j6le error oleks minna jutuga a la "mis sul on keegi parem vä". Lihtsalt, ilma on ka hea. Eks ta kipub nii olema, et kui abielus juba tykk aega ollakse, siis hakkab asi rohkem s6pruse poole kiskuma, argipäeva värk... mida parem vaimne klapp seda suurem on oht, et tekib s6pradevahelise intsesti mulje... ?
kui jumalanna ka tööl käib, siis ehk on tal seal muresid, mille järgi sina, muumitroll, küsidagi ei märka? V6i muidu pingeline?
jeez, omast käest tean, et selline pealekäimine tapab armastuse ikka vääga vääga ruttu... isegi kui muidu tahaks, et asi laabuks, no lihtsalt ei saa. :(
 
täheke 20. detsember 2001, kl 15.02
Armas Muumitroll!

Ma ei tea miks sa järeldad, et sinu naisel ei ole suhet kellegi teisega. Ütlen sulle täiesti kindlalt, et sinu naisel on keegi teine ja seda sellepärast, et olen seda ise kogenud. Mul oli ka kõrval hea ja hoolitsev mees, aga minul oli südames keegi teine. Nii ma siis käitusin oma mehega täpselt nii nagu sinu naine sinuga. Elasin sedasi oma mehega viis aastat ja siis jätsin ta maha.
Anna andeks, kui tõde on valus kuulata. Aga sinu lugu lihtsalt on minu eluloo koopia.
 
tydruk 20. detsember 2001, kl 15.53
muumitroll,

Sa jätad siia oma kontaktandmed ja räägin kui HEA MEES SA oled ... tunnistan ausalt, et mul tekkis kiusatus Sulle e-mail saata, et Sinuga lähemalt tuttavaks saada :)
nii et ... saan aru, et Sul on mure ja sa armastad oma naist, aga minus tekitasid sa tunde, et hmmm... päris huvitav mees ja õige käitumise korral ja õige taktika korral saavutaks sinuga nii mõndagi:)))
Aga kuna meestemurdmine käib mu põhimõtete vastu jätan ma selle tegemata. Soovitus siiski et ole hää ja vaata avatud silmadega ringi... oled keskendunud ühele naisele mis on HEA ja naisena oleks ma VÄGA rahul sellise mehega, aga ei saa ka ennast alla suruda.
Sexisoovi ja sexivajadust siis täpsemalt...;)
 
Mari 21. detsember 2001, kl 00.21
Kas teil lapsi on? tydruk kirjutas:
>
> muumitroll,
>
> Sa jätad siia oma kontaktandmed ja räägin kui HEA MEES SA
> oled ... tunnistan ausalt, et mul tekkis kiusatus Sulle
> e-mail saata, et Sinuga lähemalt tuttavaks saada :)
> nii et ... saan aru, et Sul on mure ja sa armastad oma naist,
> aga minus tekitasid sa tunde, et hmmm... päris huvitav mees
> ja õige käitumise korral ja õige taktika korral saavutaks
> sinuga nii mõndagi:)))
> Aga kuna meestemurdmine käib mu põhimõtete vastu jätan ma
> selle tegemata. Soovitus siiski et ole hää ja vaata avatud
> silmadega ringi... oled keskendunud ühele naisele mis on HEA
> ja naisena oleks ma VÄGA rahul sellise mehega, aga ei saa ka
> ennast alla suruda.
> Sexisoovi ja sexivajadust siis täpsemalt...;)
 
Mari 21. detsember 2001, kl 00.25
Vabandust. Küsimus oli selline: kas teil lapsi on
 
mureke 21. detsember 2001, kl 22.37
to mannu
sama mure, mis sul,võtsid sõnad suust.
tahan ,tahan ja ei saa seda õiget ,seda vaginaalset, tunnen, et olen poolik,appi~!!!
 
Liana 24. detsember 2001, kl 12.08
Sellel teemal rääkida mehega on väga raske... vääritimõistmise ja mehele komplexi tegemise võimalus on väga suur. Samas tean, mis mind mu exabielus sexist eemale tõrjus: mehe pidev pealekäimine, iga hellitus pidi (mehe tõlgendusel) ikka sexiga lõppema, tüli lõpetamise tõestuseks andumise "kohustus", mehe vähene enesekasimine, rõvedad kommentaarid naiste aadressil jne...
 
? 27. detsember 2001, kl 12.27
Lase käia! Ühe naise taga passida ei tasu (olgu tal need jalad kui pikad tahes)!Muidu võivad sul endal kompleksid ja haiglased fantaasiad tekkida.Kui tahad kooselu/abielu säilitada, siis loomulikult aja asja salaja ja nii, et ikka vahele ei jää.Edu sulle!
 
kaku 27. detsember 2001, kl 17.52
KLe, aga äkki on sul naisel lihtsalt TAPVALT IGAV elada? LEia talle tegevust. Tee titt või pane ta kuskile õppima vms.
 
Käpp 27. detsember 2001, kl 18.34
Ah, tao pihku v6i mine pane kedagi teist. Kui naine selline ront on siis las otsib endale ise uue mehe. Igatahes on siin algamas tihke l6he, seda ma sulle ytlen. Olles ise kaks korda abielus olnd tunnen selle olukorra nagu naksti ära. Kui sa ise mingi pekipeletis pole siis mis sa selle "iluduse" @!#$ taga nihvitsed? Mine välja ja ole mees! Las ta tuleb iuse p6lvoli sinu juurde tagasi ... Jamps lugu on sul kyll, muidu. Tunnen kaasa.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!