Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
naised,naised ...
 
Ruth 04. jaanuar 2002, kl 13.37
Truu nii hinge kui kehaga. Kehaline truudus väljendub intiimsuhete puudumises teiste meestega (suudlused, sex) ja hingeline ikka seda, et mees, keda armastad on sinu elus mees nr.1.
 
AsjaMees 04. jaanuar 2002, kl 13.38
Minu meelest on asja iva koosolemise (vaikivas) kokkuleppes. Koosolemises on 4 "lepingut":
1. Abielu= ametlik juriidiline leping kahe osapoole vahel, varanduslikud jms. aspektid; aluseks on armastus ja monogaamsus ehk, kui nikud kedagi teist oled petnud ning see ametlik leping võidakse ametlikult lõpetada.
2. Kooselu,vabaabielu= täpselt sama soust, ainult ilma ametliku juriidikata, lahutamine käib libedalt.
3. Kepipartnerid e.kepisõbrad (ingl.k. boy/girlfriend) = "lepingu" ainsaks kindlaks tingimuseks see, et kui kepitakse või armastatakse kedagi teist on partnerit petetud ja minnakse laiali.
4. Sõber (friend)= ainsaks tingimuseks see, et olakse sõbrad, teineteisele toeks jms. kamm. Kui soovitakse, elatakse ühel pinnal, kui soovitakse, tehakse krõpsu kah. Ei välistata muid suguelusuhteid (Feliksi variant).
See petmise igivana probleemistik tulebki sellest, et mees tahab keppida kõiki, omada kõiki, kuid nutma tulla reeglina ühe naise õlale ning finantseerida kah vaid ühte. Naise soovid on aga kardinaalselt erinevad. Mees tahaks muudkui aga "leping" Nr. nelja, naine reeglina aga Nr. ühte. Armastusest pimestatuna (halb sõna aga noh olgu) on mees nõus/sunnitud valima ka 3, 2 või eriti pimestatuna 1. variandi. Sellisel juhul teise naisega mürades/armastades oledki "lepet" rikkunud ehk petnud. See on selge kui seebivesi. Tehke nigu ameeriklased, leppige enne täpselt kokku, tuleb vähem pettuda!
 
Feliks 04. jaanuar 2002, kl 13.46
EneL: Just saingi õieti..minu väljendamine oli konarlik..sorry:)

Profaan: pane oma mure eraldi teemana üles...tunnen kaasa:(
Ruth: a musi tohib teha.....ja kuhu? Aga kas nr 2 tohib keegi olla...no ok..kohe pärast lapsi järgmine?

AsjaMees:kena kooselu-suhtlusvormide rida...ei usu, et lõpuni ammendav...aga see ameeriklaste variant on hää küll....ja leping peaks veel kirjalik olema...kas notari või kohalikus omavalitsuses kinnitatud:))
 
AsjaMees 04. jaanuar 2002, kl 13.50
Tahad sa üldse oma naist panna? Tegelikult, mh, ah? Kui sul on tore naine ja mega kepipartner, mida sul siis veel vaja on? Või on see omandiinstinkt, et kui on juba tore naine siis olgu kogu komplekt koos kepiga.On need armastuse riismed (päris armastus on ammu otsas, sa põrutad ju teist), meenutades kui hea oli siis kunagi ammu? Või tahad sa taastada kõike endist: kui @!#$ sujuks oleks sa oma naisega rahul ja kõrvalhüpeteks poleks vajadust? Vaevalt, sa ju ise kirjutasid, et noor piiga teeb igasugu vingeid trikke. Tahad sa panna oma naist seksi armastama? VAT SEE on kuradima raske, ehk peaaegu võimatu. Naudi seda, mis sul on. Ehk minu nõuanne tuleks tsiteerides klassikuid: Lõuad pidada ja edasi teenida! Edu sulle!
 
eneL 04. jaanuar 2002, kl 14.06
Asjamees:
Huvitav, kas Sa tõesti arvad, et igasugu vinged trikid aitavad, kui pea muid mõtteid täis? Võib olla meestele ongi tehniline täiuslikkus voodis üks kõige olulisemaid asju. Mina sain oma õppetunni juba mõni aeg tagasi. Kui mul oli partner, kes tehniliselt, hoolivuselt, mis iganes on kõigist teistest peajagu üle. Ja kui tunne läbi oli, ei tekkinud mingit huvi temaga korrata. Mälestus küll on, et fantastiline, aga mõtted ja tunded tõmbavad teises suunas. Naudid selle teise pilkugi ainult. Kas meestel ei ole samamoodi?
 
AsjaMees 04. jaanuar 2002, kl 14.18
On eneL, on samamoodi. Loomulikult, kui oled armunud (armastad) ega siis teisega krõpsu naudi. Kuid profaanil on see suur armastus juba läbi, mingid tunded visisevad veel. Ta naudib selle noorukese sexpommiga asja küll - vaata kasvõi kuidas ta sellest kirjutas.
 
mopsu 04. jaanuar 2002, kl 17.41
Vaat, Asjamees, Sul vist pole peret. Ehk saad ka kunagi teada, mis tunne on kustunud armastuse asemelt minema jalutada, saatjaks
poegade läikivad silmad. Küsimus pole üldse uue või vana naise seksikuses või, jumal hoidku, migites trikkides, küsimus on ikka selles, et ka mehes on pere-ja kodutunne. Kuniks mees seda uue kaaslase juures ei leia, jääbki ta jõlkuma kodu ja uue naise vahele, olgu seal armastus kuitahes suur.
 
Valeria 04. jaanuar 2002, kl 17.47
Ma päris ei nõustu selle väitega,et naised aktsepteerivad mehe armukesepidamist.Pigem on see erandlik juhus.
Ise lõpetaks suhte paugupealt,kui ilmneks,et mehel on armuke või kasvõi üheöösuhe olnud.
Kõik sõltub inimese eneseväärikusest-väärikas inimene ei lase enda egol trampida.
 
tsinna 04. jaanuar 2002, kl 22.39
Jumal tänatud, et keegi veel samamoodi mõtleb nagu mina.
Aga midagi erandlikku sellises käitumises küll pole, näitavad nii minu isiklikud kogemused sõbrannade käitumise osas kui ka siinses nurgakeses valitsev meelsus.
 
poni 04. jaanuar 2002, kl 23.46
Minu arvates on armukesepidamine oigustatud sellisel juhul, nagu profaan kirjeldab. Eeldusel, et enne armukese soetamist on muid lahendusi otsitud, kuid tulutult. Sest mis sa hing siis ikkagi peale hakkad? Mina ka ei peaks kuigi kaua vastu mehe juures, keda seksiks peab sundima.
 
Bibi 05. jaanuar 2002, kl 00.49
Tsinna,tirts,nameless,chameeleon,Valeria,named jt.kes on vastu v6i ei poolda abielus olles armukesepidamist.Neile ikka siin kommides pyytakse selgeks teha,et leppige naised,see ju nii tavaline asi!Arenege ja saage 6nnelikuks koos mehega,kes on 6nnelik koos armukese ja siis juba ka teiega.Ja v6idavad k6ik!Nii sain mina aru.
Vastuvaidlejad ja elutargad on siin t6esti aind Feliks,eneL(?!).Seega vahemuses armukese pooldajad v6i aktsepteerijad vms.Ja tsinna algatatud kysimus,kuidas kaituvad mehed naise armukesest teada saades ja kas seda ka nii iseenesest v6etakse,ei ole veel vastust saanud.
Mul tuli sellega seoses yks anekdoot meelde.<>Kui mees paeval magab,on ta vasinud,aga kui naine magab,on ta laisk!Nii vist suhtutakse ka abielutruudusesse.Kui mees armukest peab,siis mees on MEES!aga kui naisel peaks armuke ilmnema,siis naine on @!#$.
 
plahh 05. jaanuar 2002, kl 13.42
See öde-venda elamine löpeb sul ikkagi pauguga...kusjuures, sa teed halba oma naisele sellega, et ykskord, kui te enam ei jaksa nii elada, jääb vananev pettunud naine yksi, sina ei pruugi jääda....
Kooselu oluliseks eelduseks on peale inimeseks olemise ikkagi hea seks..., pole mötet ennast petta, et kuidagi teisiti ja teiste abiga saab ka...
 
kelluke 05. jaanuar 2002, kl 14.46
Kuula nüüd Feeliks,ma arvan et kui sa ei ole oma partneriga rahul ükskõik millega,(ta ei rahulda sind voodis,iseloom on vastik või mis iganes)siis tuleb ta lihtsalt maha jatta,aga mitte piinata teda ja ennast ja oodata või püüdma midagi muutma,sest sellest nagu nii pole mingit kasu.Kui üks inimene sulle ei sobi siis alati leidub see inimene kes sobib sulle igatpidi,siis sa oled temaga rahul ja sul pole vaja mingit armukest!!!!!!
 
Cathy 05. jaanuar 2002, kl 21.22
mul on selline lugu et aktsepteerin täielikult mehe yheöösuhted-olen alati öelnud talle kah et tahad mine vota moni rajalt maha voi bordelli aga ainult yhekordseks...samas ma ei kannata kui ta hakkab monele teisele helistama,kokku saama jne.ja sama see siis mulle kas ta on maganud selle naisega voi mitte...see teeb ikka haiget kyll kui otsib endale nii öelda sydamesobrannat...
 
Agne 06. jaanuar 2002, kl 14.40
Huvitav - inimmõistuse raames lööb loomariik metsas juba oma tekkeloost alates litsi - selleks, et oma liiki säilitada. Kuid peale seda kui nn inimene tule leiutas - pidi keegi ka tuld hoidma ja kes sobis selleks kõige paremini ikka naine, kes pidi suguvilja toitma ja lõket hoidma. Mehed, kes niikuinii väljapool kodu liikudes arendasid aritmeetikat (kaubeldes), filosoofiat -vastavalt kultuuri arenedes tundsid enda peal vastutust maailma katastroofist päästmisel ...!!! Seega igaühel tekkis kodukolde juures keegi keda peeti OMAKS ja oh õnnetust kui ühe meheASI läheb omavoliliselt teise mehe kätte - oleks, et siis vähemalt kasusaamise otstarbel (äri edendamise eesmärgil). Seega tundubki, et kui naisel tekib armuke siis on riivatud pigem meheUHKUST (meesgruppides) - kas ei saanud hakkama või mis ...?? Arenenud intelligentsiga mees talub teadmist, et ka naisel on kehakeemia ehk vajadused ja kui see kooselus enam ei laabu siis keegi kahest on end ehk ammendanud. Inimesele on lisaks madalamatele tungidele ka võime naudinguteks ja nooruses oli see nagu olemas siis vanemas eas minnakse seda tihtipeale uuesti otsima, sest naisel vanusega ei piisa ilmselt ainult kehalisest eelmängust vaid vajab pigem psühholoogilist ergutust ja kui mehed suudavad saada armukestelt nn seksteraapiat siis miks mitte kui sealjuures säilib austus oma elukaaslase suhtes ja hiljem suudetakse kooselu viia uuele tasandile - kuid sedasi käituvad vist ainult arukad inimesed (ligimeseväärikusega) enamus jookseb lihtsalt uisa-päisa tõmmeldes.
 
vanamadu 06. jaanuar 2002, kl 19.33
Mai`saa aru,mis te põtkite... Võibolla on mehe armuke igavesti vahva inimeseloom. Tutvuge, võtke armuke kah kampa,elavdage oma sexuaalelu! Muide, kolmekesi KORRAGA orgasmi saada on suht haruldane juhus, ent seda vingem & raputavam! Muide, olen ise ka emane ning tean täpselt, millest räägin! Lõpex võix mehe kallim kah vahel kohvi & kooki voodisse tuua... Imearmas!
 
topik 06. jaanuar 2002, kl 21.31
mopsu,Sa oled asjast väga hästi saanud aru, nii see elu ongi.
Sa nagu minust !! Ja ikka kuradi kahju on lahkuda, aga tobedalt elada samuti.
 
eva 06. jaanuar 2002, kl 22.09
vanamadu:
ja võtaks oma 15 aastase poja ka veel seltsi - oleks palju erutavam, nii või ?
 
Nii 06. jaanuar 2002, kl 23.27
Seksist keeldumisel on omad põhjused: Naine peab need üles endas leidma. Isiklik kogemus olemas. Seni kui viga otsisin, pidin leppima, et mehel on teised. Ka see teadmine lisas kibestumist (parem vist kui ei teaks, aga kui tead: kiirustad). Sain teada, milles viga (jama kestis ikka 2 aastat), suudan jälle meest nautida ja olen õnnelik, et pere terveks jäi.
 
,,,, 07. jaanuar 2002, kl 00.19
Vanamadu.
Mehe armukese v6iks punti v6tta kyll.Paneks ta magamistoa nurka seisma ja vahtima,kui kirglik on mees oma naisega....ja kui kena asi kenasti orgasmiga l6ppend(kellele toanurgas,kellele voodis),siis laseks jah armukesel serveerida shampust,pauguga,ehk ehmatab see armukese reaalsusesse,sest enamus armukesi usuvad naiivselt,et mehed oma naisega ei maga enam isegi yhes toas mitte ....
 
sohk 07. jaanuar 2002, kl 12.54
Vot mina küll ei pea sellise värgi jätkamist võimalikuks. Eriti kui on veel plaanis lapsi saada. See, et naine üle aisa paneb on ikka täiesti mõeldamatu. Mehel kellel on lapsi on alati kahtlus kas need on omad. Kui on toimunud üks üle aisa löömine, on usaldus lõplikult kadunud nii endiste kui ka tulevaste laste päritolu suhtes. Kas kooselul on enam mõtet. Armuda võib uuesti, seksi võib korda seada aga usaldust taastada sellisel korral pole enam võimalik. Peale sellist käitumist ei tunnista mees enam lapsi omaks. Isegi kurameerimise ajal tehtud kõrvalhüpe võib väga sügavaid jälgi jätta. Tean seda omast käest, kuna kurameerimise ajal tehtud kõrvalhüppe pärast on hinges ikka uss kas on omad või mitte, veregrupp ei ütle meie puhul midagi imelikku ja ainult seetõttu on meie kooselu võimalik. Mehe eksimusega on võimalik suhet kuidagi moodi veel päästa sest usaldus on seatud natuke kitsamatele alustele.
 
eneL 07. jaanuar 2002, kl 13.19
to sohk:
DNA analüüs ütleb täpselt ära. Kui Sa nii paranoiline oled, siis laste päritolu on alati võimalik kontrollida.
Paljud inimesed lapsendavad lapsi. Kas tõesti takistab Sind last armastamast kahtlus, et järsku pole oma liha ja veri?
Tänapäeval on isaduse tuvastamine siiski täiesti võimalik ja rasedusvastased vahendid olemas. Arvan, et mehe puhul mängib suuremat rolli omandiinstinkt.
 
sohk 07. jaanuar 2002, kl 13.54
See kas testi teen või ei loe küsimus on selles kas usaldan või mitte. Kui lähen sellist testi tegema siis järelikult ei usalda naine võib koledasti solvuda mida laps arvab jne. kas ikka lahutan pärast, ühesõnaga mis edasi saab kui vastus on kas nii või teisiti.
 
eneL 07. jaanuar 2002, kl 14.05
to sohk:
Eksimine on inimlik. Kõrvalehüpe on ka inimlik ja kui naine tunnistab selle üles, siis pole põhjust teda mitte usaldada ega uskuda, et ta kahetseb tõsiselt. Kui Sul on inimesega side ja Sa teda piisavalt hästi tunned, siis tead niigi, kas ta valetab või mitte.
Sina ütled, et MEES ei tunnista lapsi omaks. Mina sinisilmselt siiski usun, et enamik mehi on inimlikumad, mitte nii kitsarinnalised. Nii et räägi enese eest. Kui inimest tõesti armastad, siis Sa hoolid temast ka, mitte esimese pettumuse korral ei jookse minema
 
Anna 07. jaanuar 2002, kl 15.24

No ma ei saa aru kuidas ja kust kohast pärit selline kitsarinnalisus. Kuidas saab kõik panna ühe mütsi alla tunded, seksi mis iganes. Kas kõrvalsuhe tekkib mehel ainult siis kui ta kodus head seksi ei saa? Vaevalt ju. Igasuguseid põhjuseid on ja erinevaid situatsioone. On olemas selline imelik asi nagu armumine, püüd algul vältida, oledki tohutult perekeskne inimene, aastaid abielus ja armud ja ei suuda lihtsalt ei suuda sellest inimesest ennast eemale hoida ja asi ei pea olema seksis, tahad näha, rääkida, puudutada mida iganes, variante palju.
Ja mida siis teha? kohe naine lapsed maha jätta. Kas nii on õige? Välk-pauk pered lõhki!
 
Anna 07. jaanuar 2002, kl 15.25

No ma ei saa aru kuidas ja kust kohast pärit selline kitsarinnalisus. Kuidas saab kõik panna ühe mütsi alla tunded, seksi mis iganes. Kas kõrvalsuhe tekkib mehel ainult siis kui ta kodus head seksi ei saa? Vaevalt ju. Igasuguseid põhjuseid on ja erinevaid situatsioone. On olemas selline imelik asi nagu armumine, püüd algul vältida, oledki tohutult perekeskne inimene, aastaid abielus ja armud ja ei suuda lihtsalt ei suuda sellest inimesest ennast eemale hoida ja asi ei pea olema seksis, tahad näha, rääkida, puudutada mida iganes, variante palju.
Ja mida siis teha? kohe naine lapsed maha jätta. Kas nii on õige? Välk-pauk pered lõhki!
 
. 07. jaanuar 2002, kl 16.32
 
eva 07. jaanuar 2002, kl 17.02
anna on just ära tabanud selle, milles minu probleem on - kui mu mees kepiks kedagi teist, poleks ma üldse (no ütleme peaaegu üldse) õnnetu. See aga, et mingi piiga sõnumite ja telefonikõnede kaudu igal suvalisel ajal meie koju sisse tungib (meie suhtesse niisamuti), tekitab minus igasuguseid tundeid, mille üle ma küll uhke pole ja mida ma parema meelega üldse tunda ei tahaks.
 
Anna 07. jaanuar 2002, kl 17.12
Jah Eva,
ma ei saa öelda et kujutan ette või mõistan sind kuna ei ole midagi sarnast läbi elanud või siiski olen ehk teise nurga alt, ei tea.

Ma arvan, et kui see piiga nii vägivaldselt teie ellu tungib, öösiti päeviti pommitab sõnumite kõnedega, siis ka sinu mees sellisele survele vastu ei pea - ta on küll kindlasti praegu armunud, muidu ta ei kannataks sellist käitumist väljagi, aga lõpuks - ma ei usu et sellest midagi püsivat välja tuleb.

See muidugi vilets lohutus ja ehk ka valelt inimeselt, aga ma arvan nii.
 
sohk 07. jaanuar 2002, kl 18.04
eneLile

ütled: "Kõrvalehüpe on ka inimlik" vastan: "Kõige hullem, mis mehega juhtuda võib"

ütled: "Sa hoolid temast ka" vastan: "Arvatavasti enam mitte kunagi"

Aga kuidas saad sa enam kindel olla, et 40selt kui maja, kool jne kinni makstud naine sull nahka üle kõrvade ei tõmba ja sulle ei teata sorry siin on see klemm koli välja lastel on kodu vaja ja meie elame nüüdsest siin. Ja see on niiii tavaline tänapäeval. Äkki oleks mõistlik oma kuld aegadel lahku minna ja endale see partner leida, kes sedasi ei tee.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!