Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Virtuaalne armumine
 
misterX 15. jaanuar 2002, kl 12.24
Kas virtuaalne armumine on tõsiselt võetav?Mis teha juhul,kui see hakkab lähedaste inimeste elu segama.Kõik need üksi olemise õhtud ja ööd, kui elukaaslane virtuaalses maailmas elab?
 
kirsimari 15. jaanuar 2002, kl 12.29
tavaliselt järgneb virtuaalsele armumisele reaalne kohtumine ning ka pettumus (minu kogemused on sellised)
Nii, et kui tahad virtuaalse´armunise lõppu, siis aitab hästi kohting elus.
 
Liisu 15. jaanuar 2002, kl 12.30
Natukene ühel või teisel hetkel armunud olla - see ei ole halb. Kui aga see juba elu segama hakkab, siis on küll probleem. Sellel haigusel on olemas ka nimi ja seda ravivad vastava ala spetsialistid.
 
misterX 15. jaanuar 2002, kl 12.33
Mis selle haiguse nimi on?Paranoia?Kas see on mäng?Tegelikkus?
 
virtual 15. jaanuar 2002, kl 12.36
virtuaalne armumine pole ikkagi see päris, tihti ollakse virtuaalis ikkagi keegi teine ja parem kui päris elus
 
skeptik 15. jaanuar 2002, kl 12.37
pikem ja ilusam kindlasti, irw
 
Liisu 15. jaanuar 2002, kl 12.45
to:MisterX. Paranoia on teine haigus. See, millest mina rääkisin mahub ISH alla. See on Interneti Sõltuvuse Häire. Tõsiselt. Uuri Ivan Goldbergi ja Lynn Robertsit, kui mind ei usu.
 
Väike Vahemärkus 15. jaanuar 2002, kl 12.49
Kõike, mis suhet segab, tuleb tõsiselt võtta.
 
misterX 15. jaanuar 2002, kl 12.56
Milleni võib see sõltuvus viia?Kas see ei muutu tüütuks?Miks ma ei näe seda ehtsat naeratust?Miks see mulle siis valus on?
 
Tova 15. jaanuar 2002, kl 13.15
Kas nad on reaalis kohtunud?
 
misterX 15. jaanuar 2002, kl 13.21
Vist mitte.Virtuaalis on nii kerge nädata kõikki oma häid külgi, aga tegelikkus? Pealegi vanus, välimus, sotsiaalne seis jne.
 
Tova 15. jaanuar 2002, kl 13.23
Tjah, kuni nad ei kohtu, võib asi minna iganes kui kaugele. Kohtumine toob tõenäoselt kaasa pettumuse (ükskõik kui vahva see inimene ka reaalis ei ole, virtuaalis kujunenud kujutlus on ikka teine - inimene võib väga tore ja nägus olla).

Tunnen kaasa.
 
misterX 15. jaanuar 2002, kl 13.30
To Tova:Tänan kaastunde eest.Valus on ikkagi.Ootan päikest oma õuele.
 
Feliks 15. jaanuar 2002, kl 13.37
To MIsterX: Selle asja nimi, mis Sul on,on armukadedus. Ta põhendab aega kellelegi(millelegi) muule rohkem,kui Sulle....see keegi (miski) teine on tema jaoks atraktiivsem, kui Sina. Lahend: muutu atraktiivsemaks tema jaoks, võida konkurent...aga valu tuleb ära kannatada, kui ei kannata.....
 
vip 15. jaanuar 2002, kl 13.46
mis pettumusest te räägite siin? Mina küll ei pettunud ja isegi elukaaslase leidsin:)) Aga noh, kui ikka tahad end paremas valguses näidata ja paraja annuse valet ka lisada, siis võib pärast tõesti väga piinlik olla. Ärgem siis valetagem nii iseendile kui teistele. Hoidke oma latt sellisel kõrgusel nagu ta tegelikult on.

to tova: oleneb muidugi kuidas keegi end välja mängib. kindlasti keegi ka pettub, aga kõik küll ei pettu, selles olen ma küll kindel. Pettuvad tavaliselt ikka need kes tahavad ilmaimet. aga pettuda võib ju kõikides tutvumis võimalusi kasutades.
 
misterX 15. jaanuar 2002, kl 13.48
Mismoodi atraktiivsem, virtuaalselt ilusam?Hingelt?Äkki nad on lihtsalt väga head kirjanikud.Pole eriti osav sõnasepp.Kui midagi olulist ütlen, siis nii ka jääb.
 
Feliks 15. jaanuar 2002, kl 13.55
To MIsterX: no kuidsas sa võidad partneri kätt ja südant? a peadolema teistest parem. Kui nad vahetavad ilukirjanduslikke teoseid..mida siis peljata..las tegeleb hobiga..kuisa kardad partneri kaotamist....siis tuleb ta eest võidelda või kaotada....aga ära küsi minult retsepti, et kuidas sa oleksid kellestki virtuaalsest etem...ilmselt on virtuaalse vastase vastu parim asi elektrikatkestus:)
 
to mister x 15. jaanuar 2002, kl 14.03
sul on jäänud vist mainimata kuidas teievaheline suhe alguse sai kui kaua teineteist tundnud olete, mis on enne sellise virtuaalse suhte algust teie elus muutunud jne

mõtiskle(kasvõi siin kribides)
kui tahad teda hoida ja hoolid, siis leiad viisi kuidas tema tähelepanu kõita (kuidas seda seni oled teinud???)
 
misterX 15. jaanuar 2002, kl 14.04
Feliks mul hakkab tõesti selge mõistus tagasi tulema.
 
misterX 15. jaanuar 2002, kl 14.14
Tuttavaks saime veel ei olnud arvuteid 14a.tagasi.Tean, et pean ennast muutma.Äkki peaks minagi kellegisse armuma(virtuaalselt).
 
crissu:) 15. jaanuar 2002, kl 14.18
to misterX:
see "hea mõte", et äkki peaksid ise armuma sul küll oma kaasat tagasi sinu seltsi ei too, kui see just su soov pole, et ta jääkski sinna virtuaali oma tundeid ja tundepuudujääke otsima
 
Plahh 15. jaanuar 2002, kl 14.20
misterX, see on imelihtne. Vaata, et sul kodusõjaks ei lähe, kes esimesena netti pääseb:))
 
naineX 15. jaanuar 2002, kl 14.22
Kus virtuaalis Su naine siis suhtleb? Äkki saad ennast ka sinna sokutada ja temaga suhelda?
Tegelikult ära ole armukade selle virtuaalse inimese pärast, sest suure tõenäosusega naine pettub temaga kohtudes. Muidugi ei pruugi nii minna. Aga tõsine märk, et naisel midagi teie suhtest puudu jääb, on see küll. Nii võib ta varsti reaaliski kedagi leida.
 
crissu:) 15. jaanuar 2002, kl 14.25
minuarust ei olegi probleem selles "armukadeduses" ja virtuaalses armumises vaid teievahelistes heades suhetes või nende puudumises
 
nojahh 15. jaanuar 2002, kl 14.54
on ka minu sõber leidnud virtuaalist omale naise ja loodan, et ka rahul (vähemalt siiani).nii et ignoreerida seda küll ei tasuks-kurat teab, millised tagajärjed võivad olla..
 
Kiisu 15. jaanuar 2002, kl 15.16

Kiisu leidis ka omale mehe jutukast. Jumala virtuaalselt :))) Ja tegelikult oli ka nii, et armusime interneti vahenduse ja nii, et kui kokku saime, siis teadsime juba teineteisest kõike... Nüüd juba kooselu päris pikk ja tore :)
 
Venice 15. jaanuar 2002, kl 15.20
To Crissu:
Ega siis virtaalis suhtlemine ei toimu ainult sellepärast,et tundepuudujäägid on...
Mul pole miskit puudu,ikka on hea teistsuguste inimestega suhelda.Tööpäev saab ka kiiremini otsa.
 
gunn 15. jaanuar 2002, kl 15.22
Aga kui siin enda valutamine lõpetada ja naisele ütelda, et tema tegevus haiget teeb ja normaalne pole? Naised, muide, pole kaugeltki sellised haruldased olevused, kelle pärast ogaruseni võidelda tasub. Kui tema midagi leidis suhtest puudu olevat ja selle parandamiseks midagi ei teinud, miks peaksid sinagi nüüd? Naise korteris elad või? Kui rong läinud on, pole ju mõtet selle järele ennast hingetuks joosta. Arukam on järgmist oodata.
 
l`vitza 15. jaanuar 2002, kl 15.41
to:MisterX
annan sulle oma parimad soovitused,kui naine, kes on virtuaalselt tõsiselt armunud olnud ja siis oma mehe poolt taas ära võidetud saanud...
Sa ei pea temakese tagasi saamiseks muud tegema, kui oma tõsiseid tuli-kirglikke tundeid väljendama....parem oleks kui teeksid seda mitte ainult sõnade vaid ka füüsilise kontakti näol.Ja ära heitu sellest, kui ta sind umbes 10 korda enne "pikalt" saadab! Järjekindlust saadab enamasti lõpuks edu~!
Näiteks, kui ta istub järjekordselt netis ja vaevleb kättesaamatutes armupiinades võid talle pakkuda midagi hoopis konkreetsemat ja kättesaadavat...iseennast...freshina!
Usu mind...see mõjub, kui virtuaalse õhkamise ja kiimlemise asemel saad oma küüned lüüa õhetavasse meheihusse. NICE!!!
 
ei usu 15. jaanuar 2002, kl 15.50
eelmise kirjutaja soovitus mitte heituda, kui 10 korda pikalt saadetake on küll kahtlane. Kui mulle mees ei paku mingit huvi ja ma ta juba 4 korda pikalt olen saatnud, siis edasine nurumine on juba täitsa tobe ja ajab hinge täis.
Järjekindlust edu saadab usun ka niivõrd, et mõnikord ehk antaksegi tüütajast lahtisaamiseks järgi, aga..?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!