Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Kes mõistaks naisi?
 
Robert 14. veebruar 2002, kl 19.54


Nali naljaks, aga tõsiselt.

Ma ei arva, et naised oleksid rumalamad kui mehed. Ja paljude naistega on huvitav rääkida ükskõik millest. Aga ikkagi teevad nad asju, mille mõttekus jääb mõistatuseks. Kas mehed näiteks kujutaksid ette seda, et igal hommikul peavad nad oma nägu VÄRVIMA, enne kui üldse välja saavad minna? Ja nendest värvidest terve teaduse kujundama, sellest lugema rääkima, selle peale raha kulutama, sellest rõõmu tundma? See on muidugi ainult üks asi, eks, kõik need ilus-olemise-asjad. Siit foorumist kuskilt lugesin kellegi küsimust: kui palju kaloreid annab vastlakukkel? Ja paljud naised teavad sellele vastust! Isegi kõige targemad naised tegelevad sellega, kulutavad sellele oma aega ja ei kurda selle üle. Ja siis veel lapsed, näiteks. Ükskõik kui vana või noor, tark või edukas naine on, ta võib lastest HULLUDA. Mulle meeldivad lapsed, jah, aga kui tõele au anda, siis ei kujutaks ma ette, et ma kõigile sõpradele räägiksin, kui imeline mu laps on. Muidu intelligentsed naised muutuvad minu arvates täiesti ebaadekvaatseks, sest ma ei usu, et üks laps oleks oma küigi omaduste poolest imelisem kui kõik teised. Ja naine ise peab ju ometi seda TEADMA, ta pole ju loll, eks.

Mina arvan, et naistel on olemas kõik, mis meestelgi, pluss midagi müstilist, mis mõnikord (teatud tingimustel peaaegu vältimatult) võtab võimust ja muu ei loe enam midagi.

Müsteerium.
 
kersti 14. veebruar 2002, kl 20.25
Ohh, Robert, mina tahaks ka, et mehed minu jaoks nii müstilised tunduks kui naised sinu jaoks. Sinu elu on nii huvitav. Kadedaks teeb. Mina ei leia meestes midagi müstilist ega eriskummalist mida ma ei mõistaks. Nii igav.
 
mina 14. veebruar 2002, kl 22.36
vähemalt on meil võimalus ennast värvidega ilusamaks muuta-ehee koledal mehel seda võimalust ei ole
 
Feliks 15. veebruar 2002, kl 08.07
Robertil tõsi taga...jagan seda mõistmatust....kuigi ei te sest probleemi - las olla:)
Küllap on mehediki naistele samavõrd arusaamatud - miks muidu siin Foorumis erinevate teemadel all niivõrd palju küsimusi stiili "MIda teha kui mees on sihuke". Veelgi enam on ju kilde " Mehed (kuna ma neist aru ei saa) on sead ja/või mõlakad".
Ei pea kõigest aru saama, las jääda see mõstika ja salapära, see võib olla üks nendest pisiasjadest, mis naised meestele huvitavaks teevad ja vastupidi:)
 
Teistsugune 15. veebruar 2002, kl 08.44
Mina lähen igapäev kodust välja ilma värvimata. . . mina ei pea ennast värvima ja ma tõega ei tea palju kaloreid on mingis kuklis,sokolaads,pizzas kui isu tuleb siis söön mitte ei oota mõne foorumi arvamust antud asjas ;)
 
Tarakan 15. veebruar 2002, kl 08.53
Robert, laste koha pealt oled sa libastunud. See ei kuulu värvimise teema alla. Lastest hullumine on ju igati teretulnud ja teenib nö üldisi ühiskondlike huvisid.
Aga värvimine, kaalu jälgimine, kõiksugu muud kauni välimuse nimel aksessuaarid ei ole terve mõistusega kohe arusaadavad. Aga midagi müstilist seal ei ole.
Enamus naise arsenalist on meeste võrgutamiseks suunatud. Nagu ikka mõnedel õnnestub oma relvastuse kasutamine paremini ja teistel halvemini. Selle mõõdupuuks on maitsekus.
Kui mees putitab oma autot, siis ta mõtleb sellega sõitmisest, aga kui naine mukib ennast, siis üldjuhul ta ei mõtle mehe võrgutamisest. Naine lihtsalt tahab ilus olla. Miks? Naine ei mõtle selle peale, miks. Kelle asi see, kui mina tahan. Minu meelest see näitab, et naise aju unustab kergemini seoseid, õigemini need liiguvad alateadvusse. Siis nad näevad unes neid alateadvusse liikunud seoseid ja kukuvad hommikul seletama nagu oraaklid, et nad nägid tulevikku. Tegelikult väike mineviku meenutus ja kohe selgub, kust unenägu pärit on. Aga katsu sa seda naisele rääkida ...
 
Tarakan 15. veebruar 2002, kl 08.54
Ma olen ka oma naise selliseks õpetanud ;) ja ta meeldib mulle sedasi palju rohkem. Loomulik ja tore inimene. Ma ju armastan teda, mitte värvi tema näol.
 
Tüdruk 15. veebruar 2002, kl 08.58
Robert
No see kalorivärk on jama. kehakaal ei tule mitte söömisest, ikka sellest, et ennast ei liigutata.Mina kahjuks ei tea, palju saiakeses kaloreid on...armastan neid väga, ise pole kunagi saiake olnud:)
Värvima peaks vahest ja nii, et kui kord ilma värvimata minna, siis keegi ära ei ehmataks:)
Kui seda hullumiseks nimetada, siis ka võõrad lapsed võivad meeldida, kui on armsad, asjalikud, targad. Kõik lapsed ei ole nunnud(nagu täiskasvanudki), räägitagu mis tahes...
Aga siin kõik ainult minu arvamus ja selle põhjal kah üldistada ei saa...Naised on siiski erinevad, nagu mehedki.Ja see eriliselt huvitav, et pole ühesuguseid inimesi.
 
Tarakan 15. veebruar 2002, kl 09.14
Olgu kuidas selle värvimise ja muuga on, see ei kahjusta tervist, aga suurem jama võib sellest kaalu jälgimisest tekkida. Ja minu meelest on see väga tõsine probleem.
http://noortekas.delfi.ee/foorum/read.php?f=50&i=1727&t=1727
 
ehee 15. veebruar 2002, kl 09.50
mina kah ei arva, et sel välisel ilul nüüd nii suur tähtsus on, et peaks hommikuti paaniliselt vannituppa tormama maalinguid tegema...

kaaluga on teine asi, valimatult süüa ei või ja seda mitte ainult seepärast, et liigsed kilod, mis tulevad visad on kaduma - põhjuseks miks mina toitumist tähtsaks pean on hoopis muud kui "esteetiline" mõju

mis lastesse puutub, siis õigete jutukaaslastega, meeldib lastest rääkida küll, aga mingit "ahviarmastust" ei poolda - see ju loomulik, et omad lapsed kõige kallimad, paremad ja armsamad ja nende eksimused valusamast-valusamad - see ei tähenda, et tuleks neid taevani ülistada ...
 
wo:man 15. veebruar 2002, kl 10.38
No ma ei tea, minu jaoks on meessugu samuti nii mõneski asjas üsna kummaline ja arusaamatu. See ongi asja võlu, et kumbki sugupool ei mõista teineteist täielikult ja käitub erinevalt. Mõelge, kui igav vastasel juhul oleks. Mehed Marsilt...
 
Roberta 15. veebruar 2002, kl 10.52
Robertile.
Sa vist pole abielus ma arvan.Kui sul on kena sarmikas naine,kes varvib parasjagu,et r6hutada nt.oma ilusaid silmi,ning teil on armsad lapsed,kes on oma isa ja ema suust justkui kukkunud,siis on nad ju K6IGE ilusamad lapsed teie arvates!Robert,sul on veel arenguruumi!ARENE!
 
täpi 15. veebruar 2002, kl 11.07
häh. esiteks ei värvi ega riieta naised end koha üldse mitte meeste, vaid teiste aniste pärast. ikka et neid kadedaks teha oma säravate silmade, virsikunaha ja maitsekate riietega. keskmine mees ei märkaks ka seda, kui naine kartulikott seljas ja gaasimask peas käiks. ja sry, aga keskmine eesti naine näeb värvimata olekus välja nagu haige küülik, mks mitte seda vähekene parandada?

minule jääb jälle meeste puhul see autohullus täiesti arusaamatuks. kodus pole tükki leiba aga mees võib minna ja osta viimase raha eest automakile kaugjuhtimispuldi...või näiteks "super muffler cutteri" või midagi sarnast, see on miski jubin mis sumbuti otsa käib. no milleks??

ja veel, see pidev mõõtmine ja võrdlemine kas on ikka piisavalt pikk. teate küll misasi. no mõelge nüüd ise, naine suudap lapse sünnitada ja kanda samas kohas minitampaxit (see on nii väikse sõrme jämedune) seega see meeste põhimure mitu cm...no ei ole oluline!
 
Minake 15. veebruar 2002, kl 11.12
Vaidlen vastu, et mehed ei märka, mis naisterahval seljas on, nad lihtsalt alati ei ütle seda. On selliseid kogemusi. Ja meeste näost on välja lugeda, mis mõju neile naise väljanägemisel on.
 
Feliks 15. veebruar 2002, kl 11.19
Täpi: ja nagu mehed müüdavad peenist (ju Sa seda mõtlesid), võrdlevad naised rindu ja juustevärvi ja kleidi sobivust ja.....:))))))) Ole nüüd..ja ei kaunista naised end ühti teiste naise pärast, see hea vabandus küll, ju ikka selleks et oma partnerit säilitada(või võita):))))
 
Tarakan 15. veebruar 2002, kl 11.19
Mehed märkavad küll. Paraku naised ei kipu märkama uut "super muffler cutterit". irw :)
Sul on õigus, kui sõna sõnalt lugeda Su juttu.
 
m 15. veebruar 2002, kl 11.29
Oo, tean paljusid naisi, kellele lapsed eriti ei meeldi.

Ja kes saab aru meeste autohullusest? jalgpallihullusest? Mobiilihullusest?
jne.

Kõike ei saa ühe puuga mõõta, kulla Robert.
 
väikeMy 15. veebruar 2002, kl 11.33
tegelikult on värvimine ju maski taha pugemine - teen maski ette ja olen keegi teine. keegi ilusam, enesekindlam, võluvam ja huvitavam. lapsehullus on aga see, mis maski alt välja lipsab :) nii ongi mees üllatunud ega suuda kaht erinevat poolt kokku panna :) PS ärge võtke seda absoluutse tõena ega hakake tänitama, väsinud juba sellest
 
Tarakan 15. veebruar 2002, kl 11.38
Autohullus on väga konkreetselt seletatav asi ja pole üldsegi miski hullus. Mõelge, kui palju me veedame autoga sõites. Me tahame seda mugavalt teha, kiiresti, turvaliselt. Selleks peab auto korras olema, hea mootor.
Aga miks peab auto ilus olema? :)) Selleks, et naistele meeldida, sest nemad ei jaga mootorist midagi. Mehed ei pööra eriti välisele ilule tähelepanu, tähtis on sisu.
Mobiilidega on sama lugu.
Jalgpallist võiks keegi jalgpallihull rääkida.
 
Feliks 15. veebruar 2002, kl 11.45
Mehel peab mänguasi olema...muidu oleks ta talumatu:)))
 
shandy 15. veebruar 2002, kl 11.51
no siit tuleb nüüd minu isiklik arvamus....
Mina näiteks riietun, värvin, teen soengut ainult puhtalt enda pärast (kui peol käin, siis vahest ka meeste pärast), aga mitte kunagi teiste naiste pärast - need mind küll ei huvita. Kuigi loomulik on, et kõik naised räägivad teistest naistest - a la mis neil seljas on, missugune soeng, meik jne.
Näiteks see, et ma hommikul ennast peegli ees vaatan ja ripsmeid värvin, teeb eelkõige mulle hea tuju. Lähen kodust hea meelega välja. Samas on värvimisel ja värvimisel vahe. Mina jaoks piisab täiesti ripsmetushist, seega kulub mul meikimisele väga vähe aega. Ja soengut pean ka alati tegema, mul nimelt lühikesed juuksed. Mõni aga näeb välja, nagu oleks tund aega peegli ees kulutanud.
Ja just eile kuulsin ühe meesterahva suust eriti lolli arvamust, nagu naine ostab endale pesu meeste pärast. No ega ikka osta küll... Mulle tekitab iga uus pesuese megahea tunde, kui ikka panen endale ilusa pesu selga (vahet pole, millised pealisriided on), siis tunnen ennast võimsalt. Mis te siis arvate, et kui naine vaba on ja ühegi mehega ei käi, siis on tal seljas puuvillane pesu ja kui mees on, siis kannab ainult seksikat pitspesu?
No võibolla me naised olemegi imelikud, aga eks teiegi olete meie jaoks imelikud. Kui kõik oleks kõigi jaoks selge, siis pole ju enam põnevust. Tore on ju kui leiad endale kellegi, ja siis hakkate üheskoos üksteist uurima, tundma õppima... Või mis?
 
Tarakan 15. veebruar 2002, kl 11.53
Kõik kaasaja asendamatud vidinad on kunagi mänguasjad olnud. Kunagi kui elekter leiutati, siis ka aristokraadid irvitasid, et vahva asi, aga tulu pole sellest miskit. Ja neid asju on lugematul hulgal, mis on olnud kunagi kellegi mänguasjad ja preagu väga praktilised ja vajalikud.
Mõned ja peamiselt naiste asjad on praegu pseudovajalikud:
mukkimisvahendid, kõrge kontsaga kingad ... Nojah peab tunnistama, et väga neid asju meelde ei tule. Aga ikkagi :)
 
Tarakan 15. veebruar 2002, kl 11.57
See kiri tõestab minu teooriat, et naised unustavad seosed asjade vahel ning väidavad, et nad teevad asju niisama, enda pärast. Tegelikult toimub kogu värk neil alateadvuses.
Võib ju väita, et enda pärast värvitakse. Enda pärast küll, aga sellepärast, et saaks ikkagi meeldiva tähelepanu või siis vähemasti mitte halba tähelepanu.
 
Fööniks 15. veebruar 2002, kl 12.01
Hmm. Ma arvan, et see päev, mil mehed mind lõpuni mõistma hakkaks ja mind neid... see oleks üks kole päev.

Ma loodan siiralt, et seda kunagi ei juhtu :)
 
Feliks 15. veebruar 2002, kl 12.04
Et naised meigivad (püüavad kenad olla) enda ärat..nojah las ta olla....aga miks: seepärast, et siis olakse enesekindlamad. MIlles? et nad on teiste naistega võrreldes konkurentsivõimalisemad. MIlles - eks ikka olelusvõitluses paarilise leidmisel. Kõlab primitiivsena ja muidugi iga päev sellele ei mõtle, kui hommikul peegli ees olla:))) Ja ei maksa unustada ka harjumust ja/või seda, et ei taha ju inimene loomult niiväga teistest erinev olla:))
 
naiska 15. veebruar 2002, kl 12.15
Robert, tavalisele naisele tundub, et mehed vaatavad siiski ilusaid ja hoolitsetud naisi. (Kuigi on ,jah, ka neid kellele meeldib just räpakoti moodi naisterahvas, et erutab või nii...) Nii siis naised värvivad ja teevad ka muud, et tähelepanu saada.
Palju tehakse ära komeetikaga, just sellep., et olla vaadatav.
Vot värvitud meest vaataks tänaval küll imelikult. Ja tore ka et neid vähe on. Jube, kui see saaks tavaliseks, et seisaks
hommikul mehega toredasti peegli ees ja värviks koos huuli.
 
to tarakan 15. veebruar 2002, kl 12.21
Naisena pean tunnistama, et selle seoste äraunustamise kohapeal on sul tõesti õigus.
Kuulates sõbrannade juttu (kõrgharidusega arukad naised enamuses) tuleb tõesti välja, et "teooriad", mis puudutavad isiklikke suhteid, on seostelt täiesti ebaloogilised.
Näiteks võib naine olla väga pahane, kui tema austaja ostab kinke oma lapsele, mitte aga naise lapsele, samas süüdistab oma eksmehe uut naist ahnuses ja omakasupüüdlikkuses, kuna see omakorda oma lastega ohustab tema last.

Samas on see seoste mittenägemine -arvestamine vist üks naiste edu saladus ja relv, mille lõhkumine võib naisele pigem halba teha, s.t. jätta ta olelusvõitluses nõrgemale positsioonile.
 
täpi 15. veebruar 2002, kl 12.21
aga mehed võiks oma välimusele kah väheke rõhku pöörata, mujal seda niiväga teha ei häbeneta, aga eesti mehe tunneb ka välismaal ära sellest, et tal on kingad lääpas, soeng kole ja näonahk ja käed korrast ära.-/

siis ei aita ka see kui su autol 101 mittevajalikku, aga väga kallist vidinat külge on ostetud.

ps, mehi huvitab mobiilide juures sisu jah, kõik ju teavad et sellel telefonil on kõige rohkem igasugu funktsioone (millest 90% iialgi ei kasutata) ja siis see ostetaksegi. ikka et teised vaataksid ja kadestaksid.
 
Tarakan 15. veebruar 2002, kl 12.42
Selleks vajavadki naised mehi, kes mõne loogilisemalt ja karmimalt mõtleks. Ja naised õpetavad meestele leebust ja muud ninnunännut, mis inimese heaks teeb.
Vaat kui tore, olemegi oma teoreemid tõestanud, see juures on nii naistel kui meestel õigus ja armastus kestab igavesti. M.O.T.T. :))
 
Cathy 15. veebruar 2002, kl 12.54
eks see ole jah...kes kyll naistest aru saaks... vähemalt mina isegi endast alati aru ei saa...veel enam teistest naistest..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!