Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Kes mõistaks naisi?
 
Valeria 15. veebruar 2002, kl 12.59
hommikune peegli ees keerutamine,silmade värvimine ja soengu sättimine on naise jaoks loomulik rituaal-see on naise hetk iseenda ja oma mõtetega,ta naudib/imetleb seda tehes ISEENNAST.
Sel ajal küll ei mõtle sellele,et meeste pärast pingutan.Võõrad mehed ei huvitagi ja oma mehele meeldid ka ilma ripsmetushita.
Järele jääbki enesetunde küsimus-vaatad peeglisse ja imetled ennast(see ongi tasu 15-20 min. hommikutualeti eest).
 
ka 75A 15. veebruar 2002, kl 13.47
Mina ennast suurt ei värvi. Peab ikka väga pidulik sündmus olema, etma enesele krohvi peale tõmbaks. Ja tean ka, et olen seetõttu vähem konkurentsivõimeline. Aga selle eest tean, et kui mind mõni mees märkab, siis ilmselt minu enese, mitte näomaalingu pärast.
 
punn 15. veebruar 2002, kl 14.20
Tõesti, milleks iga päev värvida. Värvin siis kui on põhjust!Nägu teeb esmamulje.Pealegi,ei näe ilma värvimata selline välja et prügikasti ei saa välja viima minna. He enesetunde tagavad hoopis muud asjad.
 
Fööniks 15. veebruar 2002, kl 14.25
Cathy: Jajah, just minu mõtted (et kuidas oleks üldse võimalik et mehed minust aru saaks, kui ma isegi endast alati aru ei saa :)

Ja mulle tegelikult väga meeldis teemapüstitaja järeldus, et naistes on miskit müstilist, mis vahel lihtsalt võimus võtab.. ja... nagu libahunt täiskuuööl.
 
Mai 15. veebruar 2002, kl 14.41
Cathy, oled ikka naine? Naistel on teiste naiste kohta alati arvamus ja arusaam olema. Mis tasandil muidugi, see on juba iseasi.
 
Robert 15. veebruar 2002, kl 15.22

Ma veel igaks juhuks ütlen, et mind ei häiri see, et naised ennast värvivad ja kõiki neid teisi võluvaid/veidraid/müstilisi rituaale/olelusvõitluse relvi/enesetundeparandajaid kasutavad.

Ma pigem imetlen seda, kuidas nad suudavad oma täiesti asjaliku loogilise 'mina' sobitada selle müstilise alateadvusliku printsiibiga. Siiani tundub mulle, et naised ise ka hästi aru ei saa, mis see selline on (mis neid libahundiks teeb, hehhee, parimas mõttes muide).
 
Cathy 15. veebruar 2002, kl 15.23
nojah..aga arvamus teisest naisest ja arusaamine on kyll kaks täiesti erinevat asja..
 
Feliks 15. veebruar 2002, kl 15.24
Vaat Robert....tee niinagu oled senini teind....imetle ag aära püüagi aru saada sellest, mida Sulle pole antud aru saada..mina olen loobunud. Tead, see isegi aitab neid (ja nende veisrusi) kergemini taluda:))
 
Reede 15. veebruar 2002, kl 15.31
Ja õpetaski Feliks Roberti naisi mõistma!
 
Robert 15. veebruar 2002, kl 15.40
Aitähh, Feliks.

Võibolla järgmises elus sünnin naisena. (Aga vaevalt, et siiski neid mõistan.)

Selles elus siis lihtsalt rõõmustan nende veidruste üle.
 
Feliks 15. veebruar 2002, kl 15.43
To Robert: võid jah talumist ka rõõmustamiseks nimetada:)))
 
Robert 15. veebruar 2002, kl 15.55


Üks evolutsioonibioloog (mees) rääkis mulle, et naised on oma olemuselt (bioloogiliselt, evolutsiooniliselt) petlikud. Nii emased kui isased linnud/loomad püüavad paarilist meelitada, eks. Aga kuna isaseid on kas rohkem või on neil mitut emast (või sagedamini) vaja, siis emane praktiliselt valib. Isane pingutab, tema relvad/võimsusetunnused on ausad, nt suurte sarvede kasvatamine nõuab palju energiat ja vilets vennike ei suuda nii palju energiat hankida. Või kaklevad nad emase pärast. Aga emane linnuke istub oksal ja vaatab. Ja annab igaks juhuks märku, et jaa-jaa, olen küll huvitatud, pinguta edasi. Ja neid märke anab ta igale isasele, et kõik ikka rebestaksid, ja siis valib parima.

See jutt oli loomakestest-linnukestest.

Üks naine ütles siin, et teda teised mehed ei huvita ja oma mees armastab teda ka värvimata silmadega. Tõsijutt. Mehed on arvatavasti palju enam meelitatud kui võõras naine neile tähelepanu pöörab. Naist võib häirida/tüüdata, kui võõras mees huvi tunneb. Küllap seepärast, et seda juhtub naistega sagedamini kui meestega. Ja mõne naisega väga tihti, sest ta on loodud kauniks ja võluvaks ja ta huuled on punasemadki kui loodud ja säärte kuju rõhutavad kõrged kontsad...

Ma mõtlen nüüd natuke.
 
mona 15. veebruar 2002, kl 16.25
Vaidlen vastu Feliksile.
Ta väitis, et naised värvivad alateadlikult, selleks et olelusvõitluses parem paariline leida. See ei kattu minu arvamusega. Samas Robert kirjutas, et naistele tehakse meeste poolt rohkem komplimente kui meestele. Viimase väitega olen ma nõus.

Minu seisukoht on järgmine. Naised ei värvi igapäev ennast, selleks et paremat paarilist leida, sest igapäevane meeste tähelepanu väsitab ja häirib. Ja iga mehe tähelepanu ei ole seda värvimist, kreemitamist ja lõhnastamist väärt. Sest mehed on naistest kehvema kvaliteediga - 5% on maniakid, 10 % kurjategijad, tubli 40% jobud, 40% ebasobivad.

Potsentsiaalset kaaslast ülejäänud kümne protsendi hulgast otsitakse teadlikult ja siis võetakse appi kõik relvad. Seega igapäevaselt naised ei ilusta end meeste jaoks, vaid nad teevad seda enda pärast, v.a. juhtudel kui on vaja võrgutada potsentsiaalset partnerit.
 
mona 15. veebruar 2002, kl 16.28
Valiku tegemiseks jääb siiski vaid 5 %.
 
Robert 15. veebruar 2002, kl 16.42
Mona, Mona, Mona (ilus nimi Sul)

Mehed võivad olla ka liiga vanad või liiga noored, abielus, vaimsete häiretega, liiga väikese haridusega, õnnetud, haiged, joodikud. Ja mõni lihtsalt, mõistetamatutel põhjustel ei meeldi.

Eks ole sama lugu naistegagi.

Miks Sa, naine, igapäevaselt ilustud siis?
 
mina 15. veebruar 2002, kl 16.51
kuna jah ühiskond paneb selle paika, et naine peab ennast värvima, kreemitama ja lõhnatama(muidu ta ju ei hoolitse enda eest ja muutub paariaks), siis peaks naiste palk olema mitte meestega võrdne, vaid lausa suurem, et jõuaks kõike seda kallist nänni osta
 
Muri 15. veebruar 2002, kl 17.14
Naised kannavad ka sellist ebapraktilist asja nagu seelik. Ebamugav ja külm sellega, aga meestel hea vaadata.
 
loomulik 15. veebruar 2002, kl 17.49
Mehed ON ilusad.
Naised peavad end ilusaks TEGEMA (värvima, lõikama...)
Naised kaotavad armastades mõistuse ja loogilise mõtlemisvõime, siin on mehe abi ja toetus hädavajalik. Miks muidu mehi peetekse?
Robi, sa oled vajalik!
 
Robert 15. veebruar 2002, kl 17.54


Praegu olen veel vajalik, sest inimesekloonimist pole selgeks saadud. Hehhee.
 
Kaisa. 15. veebruar 2002, kl 19.00
Ja jah,ka mina k"in hommikul peale "rkamist ikka peegli eest l'bi,natuke v'rvi ripsmetele,natuke p6sepuna,natuke huulepulka...Muide,Robert,ma ikka kujutan sind vaimusilmas ette raseerituna,l6hnastatuna,sileda l6uaga ja hoolitsetud soenguga.Sellise mehelikult m6nusana ja arvan,et teed seda nii enda kui naiste p"rast,kellega p"eva jooksul kokku puutud.Mystiline kindlasti.
 
nain 15. veebruar 2002, kl 19.16
Mulle meeldivad metsikud mehed: habetund, pikad juuksed sassis, Lõhnavad higi, tubaka ja viski järgi. Ja jumalaeest eimingit OTEKOLONNI!!! Mida kallim, seda ilgem! Mystica!
 
Psycho 15. veebruar 2002, kl 21.47
Olen naine. Hullun autodest ja mitte ainult nende välimuse pärast. Suvalised lapsed käivad pigem närvidele, kui et on armsad. Kõrgeid kontsi ei kanna, seelikut väga harva. Sest nii on praktilisem. Üldse ei salli igasuguseid naiselikke mõttetuid vidinaid ja pitse-satse. Tihti tuleb ka tuju ennast meikida. Minu jaoks on see aga eraldi kunstiliik, mitte igapäevane rutiinne toiming . Mehed aga leiavad, et olen seksikas. Saa siis nyyd nendest meestest aru!
 
Tydrik 15. veebruar 2002, kl 22.41
Imelik..aga mul on tunne, et mõistan mehi otsast-lõpuni..läbi-lõhki..niii igav ja mannetu!
 
nain 15. veebruar 2002, kl 23.39
to Ty: vali, VALI mehi!
 
tiina 16. veebruar 2002, kl 23.57
No kas pole see ka läbinisti mehelik arusaam - naised värvivad end - kas siis teadlikult või seda mitte tunnistades, aga siiski alateadlikult - selleks, et m e e s t e l e meeldida (partnerit leida, hoida , olelusvõidelda vm.)? Ja et iseenda või teiste naiste (elik saja muu asja pärast) pärast see nagunii ei ole. Ikka kõik siin ilmas just meeste pärast, arvavad mehed?:)
 
seen 18. veebruar 2002, kl 02.12
m:
Autohullus: kuna tegenist on suhteliselt kuluka investeeringuga ei soovi keegi loll olla ja migagi valesti valida.
Mobiilid: siin sama lugu kas osta selline mobla millel mõni tuleviku jaoks vajalik omadus puudu või selline mis ilusasti tasku mahub aga mitte midagi ei võimalda. Enamus inimesi ei tunne oma kalli mobla kõiki võimalusi. Mina pole küll leidnud et mõni omadus minu moblal üleliigne oleks olgu see siis GPRS, WAP, Bluetooth või e-mail. Hullus on see vaid nende jaoks kes on piisavalt loll, et temal neid omadusi vaja pole.
Jalgpall: Tõstab enesehinnangut ala "...näe meie omad on kõvad mehed" või siis "...no on ikka haledad vennad seal isegi...". Üldiselt sama mõtekas nagu naiste vitamiinidega superkreemid ainult veidi odavam.
 
Feliks 18. veebruar 2002, kl 08.28
Mona: vaaa - see mis ma enne kirjeldasin oli asja esialgne tagapõhi...see on nüüd muutunud harjumuseks, kombeks, tavaks.
Tegelt vahet pole....saati, et mõnda naist on teinekord vaat et võimatu ära tunda, kui ta jätab hommikuse silmavärvimise tegemata...teate küll ju:)))
 
Dixi 18. veebruar 2002, kl 14.45
Kes mõistaks mehi?
Nali naljaks, aga tõsiselt.
Ma ei arva, et mehed oleksid rumalamad kui naised. Ja paljude meestega on huvitav rääkida ükskõik millest. Aga ikkagi teevad nad asju, mis jäävad mõistmatuks.Kas mehed näiteks kujutaksid ette seda, et lähevad armukese juurde jalas mummulised aluspüksid, aga noh kodus oma naise ees võib ju sellistega ringi siiberdada!:))See on muidugi ainult üks asi, need seksikaks-olemise-asjad. Siit foorumist kuskilt lugesin küsimust, et kui suur peaks olema mehe riistvara, et oleks noh "normaalne". Ja paljud mehed teavad vastust! Isegi kõige targemad mehed raiskavad aega selle peale, et võrrelda oma riistvara teiste meeste omaga ja ei kurda selle üle. Ja siis veel autod, näiteks. Üks kõik kui vana või noor, tark või edukas mees on, ta võib autodest hulluda. Mulle ka meeldivad autod, jah, aga kui tõele au anda, siis ei kujutaks ette, et ma kõikidele sõpradele räägiksin, kui imeline auto mul on. Muidu intelligentsed mehed muutuvad täiesti ebaadekvaatseteks, rääkides autodest, ning ma ei usu, et ükski auto oleks oma kõigi omaduste poolest imelisem kui teised ja mees ise peab ju ometi seda teadma, ta pole ju loll.
Mina arvan, et meestel on olemas kõik (peale tisside), mis naistelgi, pluss midagi müstilist, mis teatud tingimustel võimust võtab ja muu ei loe midagi.
 
Psycho 18. veebruar 2002, kl 21.39
See mis meestel teatud tingimustel võimust võtab, nii et muu ei loe, pole midagi müstilist. Vaadake mehe aluspükude sisse ja veenduge ise... :)
 
Kathy 19. veebruar 2002, kl 00.20
Jah Robert,just nii see on- ka kõige targemad naised arvutavad välja kuklikese kalorid. Jä värvivad ennast. Sest välimus on tähtis, et elus paremini hakkama saada. Muidugi on pelgalt välimusest vähe, kuid see on siiski oluline. Hoolitsetud välimus annab naisele enesekindlust ja sära. Kõigile naistele pole antud looduse poolt kenat pakendit, aga kes siis meeldida ei tahaks! Muidugi on ebaõiglane, et naised peavad oma välimuse pärast palju rohkem vaeva nägema kui mehed. Lisaks veel aeg tiksub. Kurb on vaadata keskealisi naisi, kes püüavad meeleheitlikult nooruslikud välja näha. Sageli vahetatakse nad nooremate eksemplaride vastu välja, seda nii abielus kui ka tööl. Siis ei aita naise puhul enam sisemine ilugi.
Meeste puhul vaadatakse paljude asjade suhtes läbi sõrmede. Ei panda pahaks olla "must, ropp ja karvane"- peaasi et MEES oleks. Olen kuulnud mõnda naist pihtimas, et mees ei luba tal kodus dressides olla. Mõlemad muidu kenad naised, aga näe- dressides oma meestele ei kõlba.
Mina istun siin igatahes dressipüksid jalas, meikimata, nina nohust punane, juuksed igasse ilmakaarde laiali (mees nimetab neid tundlateks:)) ja olen häppi. Tean, et see suur 110 kilone norskav ja kõhutuult laskev mees elutoa diivanil armastab mind. :)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!