Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
naine lapsega või ilma
 
Naine27 19. veebruar 2002, kl 16.18
Üksikud meesterahvad, kas otsite elukaaslast rohkem üksikute naisterahvaste seast või vastupidi, nende hulgast, kellel juba laps olemas? Praegu, kui elukaaslaseturul ringi vaadata, siis on jäänud mulje, et eelistatumad on lapsega naised. Sooviks teada just meeste arvamust.
 
noor meesterahvas 19. veebruar 2002, kl 16.33
olen 23 aastat noor, niikaua kui ise olen võimeline lapsi tegema, eelistan lastetut naisterahvast.
 
sini 19. veebruar 2002, kl 16.45
Naine27: mis asi on elukaaslaseturg ? Umbes nagu tööturg või ?
 
alks 19. veebruar 2002, kl 16.46
üldiselt ikka ilma lapseta naist, aga kui naine väga meeldib, võib üks laps olla. Kahe lapsega enam ei taha. Muide hetkel on üks naine mu peas nii kõvasti kinni juba aastakese, kellel on laps ja mees olemas.
 
Naine27 19. veebruar 2002, kl 16.47
Oi, jah vist vale sõna! Ei taha kedagi pahandada. :) sini, sa vist said aru küll. Meeste arvamused on teretulnumad!!!!!!
 
vovik 19. veebruar 2002, kl 16.48
Ma ei suuda ühtegi põhjust välja mõelda, miks peaks lapsega naine olema eelistatum :? Ehk ainult juhul kui omal ka laps on olemas, ja teades, et naine muidu last tahaks, aga selline väike viuksuv jonnipunn oleks endale vastunäidustatud. Kui peaks muu põhjus olema, loeks seda hea meelega.
 
Lilian 19. veebruar 2002, kl 17.16
ei saa ka aru, miks peaks lapsega naine olema eelistatum? või kui, siis ainult sel põhjusel, et on väheke stabiilsem ja lepilikum. aga see oleneb naisest ja naise vanusest. arvan, et sul, naine27, on lihtsalt vale mulje asjast jäänud ehk siis sinu tuttavatel meesterahvastel on lapsega naine. õige suhe sõltub ikka kahest inimesest, mitte kas tal on või ei ole last. aga see on minu arvamus.
p.s. sry, et kirjutasin, ootasin siin siiski meeste seisukohta. aga kuna mul on ka laps, siis võin kinnitada, et minu juurest pole keegi lapse pärast jalga lasknud või ainult lapse pärast tulnud.
 
murka 19. veebruar 2002, kl 17.18
Ei saa ka aru seda,miks lapsega naine on eelistatum. Üks laps võibolla,aga kaks läheb paljuks juba. Tahab ka hirsasti teada põhjust, miks on eelistatum?
 
Stealth 19. veebruar 2002, kl 18.34
Lapsega naine on parem, kuna siis puudub risk teemal: "Kas see naine on piisavalt hea ema laste jaoks?"

Kuid see on juba näha ema ja lapse omavahelistest suhetest.
Selles-suhtes olen mina selline mees, kes eriti riskida ei taha.
Tahan olla kindel, et minu väljavalitu on ka hea ema.. mitte kiuslik jne.
 
elevant 19. veebruar 2002, kl 19.37
ehkki olen naine, vôtan ka sôna.

kui sünnitasin, olid suhted lapse isaga juba viletsad. kartsin alguses hirmsasti, et lapsega naisena ei taha mind ükski mees. aga üllatus-üllatus: peikasid jagub. mehed vaatavad tôesti lapsega naist kuidagi teistmoodi, suurema austusega nagu.
 
trinn 20. veebruar 2002, kl 00.45
Kas siis kahe lapse emal pole lootustki?...
 
krokodill 20. veebruar 2002, kl 02.21
Minul on siis kriips peal! :(
 
Feliks 20. veebruar 2002, kl 08.12
aegade hämarusest on ajalollased kaevanud välja, et isegi vanad eestlased (kahjuks ei mäleta et mis ajajärgul) ei põlanud ära lapsega naisi...enamgi veel - just neid võetigi hää meelega, see oli suur pluss lisaks jämedatele säärtele ja tugevatele käsivartele - äraproovitud ja elujõuline asi.
Et mu enda arvamus...pikk, paks, lapsega või ilma...peaasi, et kena ja meeldiv inimene oles. Endal mul pole vajadust naist otsida, kuid vaevalt oleks minu eas laps naise juures probleemiks, see oleks nagu naisega kaasaskäiv element. Nagu juuksed või ämm. Kui ma ikka seda naist tahan kosida, tahan ma teda koos lapsega (ja ämmaga) Kui see laps (ja ämm) kohe mitte ei sobi ,kohe nii palju, et ta isegi naisega kooselu võimatuks muudab (võib ju teoreetiliselt tulla ette, et laps praagib pot isa välja), noh siis on see nõnda ja mis parata. Ehk minu meelest ei ole probleem mitte nivõrd selles, kas nain on vähem naine lapsega, vaid kas paari suhtesse ka veel kolmas inimene - laps sobitub.
 
Loona 20. veebruar 2002, kl 09.19
Julgen küll vastu vaielda,et lapsega naine on sellepärast parem, et siis on näha, kas temast tuleb hea ema või mitte. Vaata siis, millised on suhted sinu väljavalitu ja tema vanemate vahel, siis on selgelt näha, milliseks võib kujuneda sinu perekonnaelu ja suhted ema-lapse vahel. Usun, et saab paralleele tõmmata. Kuigi olen ise naine arvan, et ilma lasteta naised peaks ikka rohkem hinnas olema. Võib olla leidub mehi, kes suudavad tingimusteta armastada võõra mehe last aga paraku on veri ikka paksem kui vesi.
 
marek 20. veebruar 2002, kl 09.27
Kahe lapsega ei tahaks , üks on OK, ilma lapseta veel parem (muidugi, kui jutt käib noorest naisest). Vanemana vist jah ilma lapseta meeldivat naist ei leia enam.
 
kogenu 20. veebruar 2002, kl 09.35
to: krokodill, trinn

Ärge laske nina norgu - leidub-leidub teilegi kindlasti keegi, kes teie kahest (või ka enamast) lapsest numbrit ei tee. Põhiline ju hoopis, kas nad (st. lapsed ja uus mees) omavahel läbi saavad.
Lastetut naist tahavad enamasti need, kel endal veel abielu- ja lapsekogemus puudub. Lahutatud meest ei sega mõnikord ka mitte viis last, kahest rääkimata.
 
vovik 20. veebruar 2002, kl 09.45
Stealth: sinusuguseid mehi, kes suhet luues vaagiks naise sobivust emaks, on maailmas (vähemalt meie kultuuriruumis) ilmselt meeletult vähe. Minu lugupidamine sulle.
 
Ruth 20. veebruar 2002, kl 09.53
Mulle ka tundub, et üldiselt eelistatakse ja ka loomulikum on lasteta naine - seda siis, kui on tegemist noorte inimestega.

Samas teatud vanusest (ca 30-ndatest) võib-olla tõesti leiavad lastega naised kergemini kaaslasi.
Aga ehk ei ole põhjus mitte lapse olemasolus vaid selles, et naised, kes meestele rohkem meeldivad, on suurema tõenäosusega selleks vanuseks juba emad.
Kes võiksid olla naised, kes ei ole selleks vanuseks emaks saanud?
Ühelt poolt naised, kes lapsi ei armasta või on väga iseteadvad karjäärinaised.
Teiselt poolt naised, kes ei oska meestega suhelda, ebaküpsed naised.
Neil mõlemil tüübil on teistega võrreldes raskem partnerit leida.
 
Stealth 20. veebruar 2002, kl 09.58
TO: vovik

Asi selles, et olen näinud nii mõndagi :(

Sõber võttis naise ja peale seda kui naine lapse sünnitas, naine muutus... muutus närviliseks ja see kuidas ta last kohtleb... valus vaadata.

Ma isegi ei kaalu varianti võtta lapseta naist, ma elan ainult ühe korra, elu on niigi riske täis ja sellist jama ei tahaks küll üle elada, mida mu sõber üle elab. Kusjuures enne lapse sündi oli naine teistsugune, pidevalt rääkis lapse saamisest ja oli väga õnnelik.


btw, ei ole probleemi kui lapsi on isegi 2
 
keegiuus 20. veebruar 2002, kl 10.50
Minu isiklik arvamus naisena: noori naisi vaadatakse jah rohkem vabasid-vallalisi ja lasteta, aga alates nii 30.datest võiks juba ikka laps olla.Kui elu ei ole lapse isaga sobinud, pole ju mõtet nagu koos eksisteerida. Naistel teadagi tiksub miski kell ja hiljem on juba raskem last sünnitada. Minul on kah laps olemas ja ei ole küll probleemiks olnud. Olen elukaaslaselt küsinud selle kohta, et kui ei oleks sellises eas last, mis ta arvab? Tema arvas, et siis oleks mul miskit viga ja kuna ka tema tahab koos minuga last, siis tekkiks kahtlus, kas saangi lapsi..ja ikka mehed ju üldjuhul tahavad oma järglast... või mis, veidi segane vist mu jutt....:)))
 
Valeria 20. veebruar 2002, kl 11.12
Pigem ikka lastetud naised eelistatumad-mees tahab ikka enda geene edasi kanda ja naisega OMA last, mitte pidevalt silme all kakerdamas meeldetuletust teisest mehest. Loomulikult kui on suured tunded,siis suudavad mõned ehk oma ego maha suruda ja mingil määral ka võõrast last aktsepteerida.(enamasti kord juba lahutatud mehed).
Ka naisena eelistan lastetut meest ja üritan ta isa-sobivust muudmoodi testida.
 
eh-2lapsega 20. veebruar 2002, kl 11.22
tahetakse küll, kui ise väärt naine oled ja tahavad ka vallalised lastetud mehed. Korduvalt tõestatud!
 
stig 20. veebruar 2002, kl 11.25
Oluline on ikka emotsionaalne suhe naisesse, peale seda tulevad kõne alla muud asjaolud, (lapsega-lasteta, hea ämm-halb ämm).
Mehe ja naise vahelise sobivuse ja suhte õige tundelisuse juures ei ole lapse olemasolu mehe poolt vaadates ei pluss ega miinus, ennem ehk siiski pluss.
Omaette küsimus on muidugi sobivus naise lapsega, see sunnib naist esitama mehele kõrgemaid nõudmisi ning paratamatult sunnib meest ka nendega arvestama.
Tegelikult on see sügavalt individuaalne igal konkreetsel juhul, nii et jututoa üldistuste hinnanguline väärtus on iseenesest vägagi küsitav.
 
mv 20. veebruar 2002, kl 11.29
Kui laps olemas, siis on endal raske uutesse suhetesse süveneda. Eriti kui laps on väike (koolieelik), läheb kogu tähelepanu talle. Ma ei tea kuidas teistel on, aga mul on nii mõnedki austajad väsinud sellest, et mul on raske leida vaba aega ja et laps on mulle kõige tähtsam. Ega ma eriti ei põe kah. Ju siis ei olnud need õiged. Omal praegu nii palju tegemist, et ei ole aega mehi taga ajada. Kui keegi aga ootamatult pea segi ajaks, oleks tore küll. Mine tea, kevad tulemas :)
 
Lilian 20. veebruar 2002, kl 11.36
eelkõnelejatega suhteliselt nõus. kõik sõltud asjaoludest ja suhte sügavusest ja teab millest kõik veel.

to Valeria: ei saa aru, mismoodi need teise mehe lapsed teistmoodi kakerdavad kui ühised lapsed? on ikka sõnavara. kasva veel natuke ja ehk hakkad isegi asjadesse teistmoodi suhtuma. kui minu laps kellelgi jalus kakerdab ja pidevalt teist meest meelde tuletab...ei elaks vist sellisega. ja selline minuga. nii et probleem lahendatud. kas sinu jaoks.
 
ka 20. veebruar 2002, kl 11.51
Kui, mees armastab naist, siis armastab ta ka tema lapsi. Teisi pole see ju mõeldav. See pole küll mingi ego allasurumine. Mis puutub ühistesse lastesse, siis lapse olemasolu vähemalt tõestab, et naine peaks olema võimeline lapsi saama. loomulikult tahab ka naine sünnitada ühise lapse mehele, keda ta armastab. Meie suhtes see küll nii on, pole välistatud, et teistel on kuidagi teisiti.
Valeriale - mismoodi need lapsed jalus kakerdavad ja kui "võõras" laps eelmist meest meelde tuletab, siis on mehel enesehinnang lihtsalt madal ja ta ei ole kindel, et on naisele parem ja kindlam kaaslane. Ok, aitab ,päikest teile. Ühele meeldib ema, teisele tütar. ;-)
 
juta 20. veebruar 2002, kl 12.25
Valeria: kasva suureks. Mida sa teed üldse mehega kes nii halvasti sinule olulistesse asjadesse suhtub. Laps ju ometi on oluline naisele.
MIna arvasin kah, et mehed ei taha lapsega naist aga vähemasti osale neist ei ole see mingiks takistuseks ja on "võõrale" lapsele paremaks isaks kui bioloogiline isa kunagi olnud on ja olema saab.
 
Valeria 20. veebruar 2002, kl 12.59

-"to Valeria: ei saa aru, mismoodi need teise mehe lapsed teistmoodi kakerdavad kui ühised lapsed? "-

võõra mehe laps ei saa kunagi PÄRIS OMAKS, liiatigi kui ta välimus meenutab ka naise eelmist meest.Paratamatult on oma liha ja veri ikka kõige tähtsam.

On kindlasti ka selliseid,keda võõras laps ei häiri,kuid neid on vähe,seega tulles tagasi peateema juurde: lastetutel naistel on rohkem shansse.
 
Lilian 20. veebruar 2002, kl 13.10
to Valeria: vale puha, ei ole rohkem shansse lastetutel. võrdselt on. ja siin juba eespool mainiti, et kui meest häirib võõras laps, on tal lihtsalt madal enesehinnang või ta ei armasta oma naist. loomulikult ei saa võõra mehe laps päris omaks , keegi ei püüdnudki seda tõestada, aga see ei tähenda veel, et vallalistel ROHKEM shansse oleks.
 
Fööniks 20. veebruar 2002, kl 13.13
Valeria - nime järgi otsustades oled naine. Kust sa siis tead, et rohkem on shansse mees leida lastetul?
Kas sind on pandud ühte ritta mõne lapsega naisega ja siis otsustatud sinu kasuks põhjusel, et "sul ei ole last"?

Hmmm. Mina sellist meest ei vaataks ka mitte.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!