Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
mina ei maksa :))
 
arvamus 20. veebruar 2002, kl 19.19
Selle teema all polnud kyll rohkem arutajaid,kui kolm.Tegelikult on see seebiooper ära tuntav igal teemal.. Mina kyll kahtlen selle inimese moistuses,kes hommikust-ohtuni-päevast-päeva viitsib elada selle nimel, et teistel midagi lugeda oleks.SUPER!
 
female 20. veebruar 2002, kl 21.01
mida teha siis...kui 1 suhte pool teatab, et ta üritanud suhelda nõnda, et tema on negatiivses bilansis...ehk andja?? Õigemini...mida arvata sellisest suhtlemisest?
 
Feliks 21. veebruar 2002, kl 07.56
Fõõniks: hindamatu on siis, kui enam rahas selle asja väärtust mõõta ei saa...tuleb võtta teised ekvivalendid....nt millega mõõta hoolimist - nt vastu hoolimisega...kas pole suur väärtus.
On jah igal asjal oma väärtus ja raha tema poluniversaalsusega saab oll amaterjaalse maailma aseaine...aga mitte vaimse ja/või demotsionaalse maailma jaoks...igas maailmas on oma "raha".
 
Fööniks 21. veebruar 2002, kl 08.10
Feliks: hoolimist ei saa teinekord isegi vastu-hoolimisega mõõta. Saab ehk mõõta (omavahel) hoolimist Sellest, Teisest ja Kolmandast. Ma hästi ei usu, et tundemaailmas kehtiks kiviaja kuldpõhimõte: mina sulle 1 odaots, sina mulle 1 kivikirves... Või? :)
 
Feliks 21. veebruar 2002, kl 08.36
Fööniks.....vat ei tea....ma lähtusin ideest, et pereelu (nagu iga teine suhe) on nagu poeskäik...et kas see "vorst", mida tema mulle annab on ikka sama hea kui minu pakutav "vorst"....vat jah ühikuid on emotsionaalsel-tunnetuslikul tasemele raske välja pkkuda..et mitu hoolimist on piisav abieluks?:))
 
eneL 21. veebruar 2002, kl 09.12
to Fööniks:
Muide, unustasin veel ütlemata, et hindamatu võib ka olla asi, mille me saame tasuta :-)

See hinna teooria pole tegelikult minu oma, nii et ma ise kahtlen ka. On küll asju mida ei saa, aga seda sellepärast, et hind on meie jaoks liiga kõrge. Ega igasugune hind ei tähenda millestki loobumist. Mõni tähendab tööd, pingutust.
Mõtlen, et näiteks mõne naise jaoks võib olla kodurahu hind enda arvamusest loobumine. Aga kui naine tahab säilitada enda arvamuse ja ka kodurahu, siis on hind ilmselt kõrgem - ta peab olema hea psühholoog... või siis abikaasat vahetama.
 
tolerant 21. veebruar 2002, kl 09.15
Jah, ühikutega on nagu on. Kindlasti peaks mõlemapoolselt olema suhkrut ja soola ja pipart, väljendagu neid siis mistahes ühik:)
Samas ei pea ka partneri ühikud samad olema või siis nende mõistmine sama olema.
Abieluks/kooseluks on vajalik ka partneri "ühikutest" hoolida, ehkki need ei pruugi enda süsteemi kuuluda samal moel. Ehk siis- aktsepteerigem meie omadest erinevaid ühikuid ka. Siiski tingimusel, et ühikud pole kuritegelikud ning kuritahtlikud e. ebainimlikud:)
 
Marmelade 21. veebruar 2002, kl 09.51
Raha ja selle omamise kohta ütles Rhett Butler päris tabavalt (umbes nii): "Raha eest ei saa kõike, kuid märkimisväärseid aseaineid siiski". Nii see vist kipub olema ka. Samuti on kuskil öeldud: "Ma eelistan olla rikas ja õnnetu, kui vaene ja õnnetu."
Muide, käisin eile väljas kolleegidega [tore oli!] ning nad lihtsalt keeldusin, kuid seltskonna naisliikmed tahtsid ka oma osa arvest maksta. Pane raha kotti tagasi, käsutati :))
 
Fööniks 21. veebruar 2002, kl 10.44
Marmelade: Mina kuulsin viimati sellist lauset: "Mis see on?" (kui rahakoti välja võtsin)
 
Lilian 21. veebruar 2002, kl 10.54
to Fööniks: et selgitasid siis?
 
Fööniks 21. veebruar 2002, kl 11.05
Eih :) Panin ära hoopis :)
 
. 21. veebruar 2002, kl 11.10
 
Lilian 21. veebruar 2002, kl 12.19
to Fööniks: siis ta ei saanudki ju teda, mis see sul oli:))) küsib järgmise käest jälle:))
 
Fööniks 21. veebruar 2002, kl 12.34
Lilian: Jah. Ja kui vaid minusugused talle ette satuvad, siis ta ei saagi teada... :)
 
punn 21. veebruar 2002, kl 13.01
Mis raha eest saadud, on odavalt saadud. Võib sellega kaasa minna või minna, vali kuidas tahad!
Enel, enda arvamusest ei loobu keegi! Saab minna sellistele kompromissidele, mis sobivad mõlematele abikaasadele. Selle pärast ei pea kohe abikaasat vahetama.
Vaielda kodus või mitte, vahet pole, arvamused ei pea üldse ühtima, kakelda pole mõtet ja kodurahu ei puutu üldse siia. Kui abikaasa on mõtetelt ja tegudelt iseenda koopia, milleks siis koos olla - tõmmet enam ei oleks.
 
Blondy 21. veebruar 2002, kl 13.02
 
Valeria 21. veebruar 2002, kl 14.18
to: sandra Aeg: 02-20-02 16:03

-"Valeria, oma mehega mõlemal oma rahakott!!???"-

kumbki maksab väljas olles enda eest ise või siis põhimõttel,et täna teen mina sulle,homme sina mulle välja.

Põhjus on ilmselt selles,et ma saan täpselt 2x rohkem palka kui mees ja julm oleks lasta tal endale välja teha. Naisena aga ei meeldi mulle mehele ka välja tegema hakata.
 
Tydrik 21. veebruar 2002, kl 20.48
<ei maksa kunagi, kui just mees vihjet ei tee, aga pole veel juhtunud, et teeks>....naised!..kui te tahate, et mees teid austaks, siis ärge makske mitte kunagi ise arvet..ei täielikult ega pooleks..isegi kui olete koos vaese üliõpilasega.Miks?...only god knows..=)
 
Feliks 22. veebruar 2002, kl 07.57
Tydrik: no kuule - austust nüüd naine küll selle ei pruugi kaotada, kui oma arvet niiväga ise tahab maksta...mina loen sellest siirast soovi säilitada oma iseseisvus ja sõltumatus....eriti suhte alguses...ja mis selles halba on, kui naine mõtleb ette ja on ettevaatlik...inimesi (ja nende seas mehi) on igasuguseid ja suhtumisi samuti. Teise tundmaõppimise käigus, kuni usaldus pole saabunud on see m meelest suhtotstarbekas ettevaatus.
 
TOM 23. veebruar 2002, kl 23.25

TIBI, MA TAHAN SIND!!!

RAHA - RAHA

JUTT - JUTT

SEX -SEX
Ärme teeme lühiühendusi eri liinide vahel ja kõik on korras.
Kõik siin ilmas on kas makstud või maksmatta. Kui ei usu, minge poodi ja proovige järgi. Kui saite õnnelikult välja - proovige uuesti ja pärast ärge kurtke, et silm on sinine!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!