Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
truudusetus
 
mumm 12. märts 2002, kl 17.49
Eelistan teada tegelikku olukorda ja selleks on vahel vaja nuhkida. Kui tead, mis tegelikult toimub, siis oskad ka vastavalt käituda. Igatahes mul on kogemus, et segades vahele mehe ja armukese suhtele, pani tibi plagama, sest ei saanud meest kohe endale. Tibil oli aga kiire taga, 30ndad eluaastad kohe tulemas ja peret veel pole. Nüüd on mees suht rahulikult kodus, enne oli jubedas stressis. Armukest jätta ei tahtnud ja veel vähem tahtis kodust ära minna.
 
eneL 12. märts 2002, kl 17.58
Millegi pärast tuleb mul neid teemasid lugedes selge masendus peale. Ei taha niimoodi elada. Olgu keegi teine, ikka usaldan. Kui kahtlus tekkib, siis küsin. Kui vastab eitavalt, siis usun.
 
Iseikkaise 12. märts 2002, kl 18.04
Mamma rääkis mulle aastakese varem juba, et mu mees justkui petvat mind.... sõimasin tal (mammal) näo täis ja..tuli välja, et tal oli õigus, nagu alati..
 
krokodill 12. märts 2002, kl 21.18
Ma ka nuhkisin väheke :) Leidsin, et Tirtsu ja sinise EneLi mailid on üks ja sama! Äkki on isik ka sama ja pole ise tähelegi pannud, et valenime kasutab ;(
 
eneL 13. märts 2002, kl 09.16
to krokodill:
Vaata, siin kirjutavad Enel ja eneL. Sina kasutasid kirjapilti EneL. Kumbat Sa silmas pead?
Mina kasutan nimepilti eneL ja pole oma meiliaadressi siia pannud. Tegelikult minu teada ainult üks inimene siit teab minu meiliaadressi.
 
Kaisa 13. märts 2002, kl 11.04
Toetan Voldikut.Tundub,et ta on selliste probleemidega ise kokku puutund ja teab,mis räägib.Ei saa läbi elu minna silmaklappidega,et vot mina usun ja usaldan ja meil on kõik kõige paremas korras!!!(VIST?...)Suhe toimib ideaalsena niikaua,kui kui tunned rahulolu ja turvalisust.Ja kui ükskord ikka hakkab miski tavapärast elu segama ja asi tundub kahtlane ja häiriv,siis tuleb ju ka põhjusi ja fakte otsida,mitte niisama luulutada ja kahtlustada.Aga mis on faktide otsimise(esitamise) ja nuhkimise vahe?Seda enam kui mees su küsimistele vastab eitavalt,et kust sa sellist lollust kuulsid!?!Siin armastatakse ikka meelde tuletada,et teise järel nuhkimine pole ilus!Aga ennast(oma abielu,perekonda,lapsi) kaitseks ma isegi ehk keelatud vahenditega(nt.nuhkimisega).Sest kaasa armukesepidamine ja üleaisalöömine ei ole ka mitteüksteps lubatud ja aus käitumine teise suhtes.Seda enam,et tahetakse seda teha võimalikult salajas ja teist lolliks tehes.
 
. 13. märts 2002, kl 12.29
 
krokodill 13. märts 2002, kl 12.44
Ma mõtlesingi seda sinist Enelit, kes nö sinu nime kasutab. No tegin jah väikese kirjavea. Kas sa ei näe siis tema nimele osutades all maili aadressi. Mõtlesin, et aitan asja lahendada, sain jälle ninapihta :(
Ühesõnaga tahtsin öelda, et mulgi on vahest löönud valed nimed ette, just sellised, kes siin esinevad. Igakord ei tule ju meelde enne postitamist kontrollida. Sama lugu võis ju juhtuda Tirtsuga, pahaaimamata (või mine tea, ka pahatahtlikult, sest kirjapilt on erinev ju).
Järgmine kord hoian oma tähelepanekud endale :(
 
Pupsik 13. märts 2002, kl 16.10
Minuga juhtus sarnane asi. Hullerisse ei roninud, aga kuskil kolm kuud ei olnud mu mõistus küll päris korras, selle mõistuseta olemise üks tagajärgedest saadab mind elu lõpuni. Ja muidu keerasin ka sellise jama kokku, et nüüd - kolm aastat hiljem- pole ka suutnud sellest välja saada. Hingeliselt olen juba enam-vähem. Kuigi ei kujuta ette, et julgeksin kedagi veel nii täielikult usaldada nagu ma Teda usaldasin.
 
Tova 14. märts 2002, kl 09.05
Hääletan kahe käega eneL-i kommentaari poolt

"eneL
Aeg: 03-12-02 17:58

Millegi pärast tuleb mul neid teemasid lugedes selge masendus peale. Ei taha niimoodi elada. Olgu keegi teine, ikka usaldan. Kui kahtlus tekkib, siis küsin. Kui vastab eitavalt, siis usun."

ja lisan siia omaltpoolt :

... ja kui enam ei usu, siis lahutan, sest inimesega, keda ma ei usalda, ma koos elada ei taha.
 
weeeee 17. märts 2002, kl 07.49

"Millegi pärast tuleb mul neid teemasid lugedes selge masendus peale. Ei taha niimoodi elada. Olgu keegi teine, ikka usaldan. Kui kahtlus tekkib, siis küsin. Kui vastab eitavalt, siis usun."

Jah :)
 
Mannu 17. märts 2002, kl 10.03
Tunnete,et midagi on suhtes valesti,kahtlased sms-id,kõned,hilised käimised-kui küsite mehelt,et kas sul on keegi teine,saate vastuseks: EI,mida sa veel välja ei mõtle!?!Ja teie olete nagu õnnejunnid!Mees vastas ju eitavalt!Aga hilised käimised ja öised helistamised ka ei lõpe,ja süda nagu ikka midagi tunneb.....
 
Marina 17. märts 2002, kl 22.55
Tee sedasama ,mis tema teeb ja vägagi loominguliselt.
Mitu korda ma pean siin kordama noored naised:
Armastage kõigepealt ennast ,siis last ja siis alles meest.
Aga mitte meest ja siis alles last ja siis ennast unustades...hoidku jumal.
 
Kaisa 18. märts 2002, kl 09.37
To Marina.
Hästi öeldud!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!