Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
pimekohting
 
fame 22. märts 2002, kl 01.11
On nagu selline teema,et kuidas Teil on olnud pimekohtingutega.Olen uus ja ei tea,kas seda teemat on käsitletud!!!!
Tundub,et need mehed ajavad nagu üle ääre!!!!!!!!!!
Muudkui otsivad,ise korralikud abielusinimesed ja päevane aeg on magusaim!!!!!!!!!!
Tahavad autos kokku saada,kujutavad ette,et Naistele meeldib autos kokku saada!!!!!!!!!!!!!!!
No lihtsalt kohutav.........
Keda huvitab päisepäeva ajal autos,kui päike kõrvetab,seksikas olla!!!!!!!!!?????????????????????????????????
Kas selliseid NAISI on üldse olemas!?????????????????????????
Olen ise tüdruk,et teaksite...........
 
S. 22. märts 2002, kl 08.40
ee aga kuidas need mehed teavad sind välja kutsuda?

oled kuskile kuulutuse pannud?
miks siis tegid seda, kui ikka ei taha seksima minna?

/naerab
 
fame 22. märts 2002, kl 09.34
EI pannud ise kuulutust,aga tegin ära külll,ihiiii!!!!!!!!!!
ikkagi uudishimu kaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ei saa ju rahulikult elada,tahaks mmmmmmmmm-teravust!!!
Aga auto............ja päike............kohutav..........naisel ei teki seksi isugi....kuidas mehed lihtsalt selle peale EI tule!!!!!!
Naine siis teeskleb ju ja romantika jääb häääästi tahaplaanile!!!!!!!
 
kassikakk 22. märts 2002, kl 09.56
fame: oled sa ikka kindel, et sa norm NAINE oled??????!!!!!!!!
ja ikka norm MEESTEGA suhtled????!!!!!
 
kassikakk 22. märts 2002, kl 09.58
Norm NAISED teevad seda, mis neile endile meeldib, mitte seda, mida tahetakse, et nad teeksid :) Aga küllap sa kasvad ja arened :)
 
fame 22. märts 2002, kl 10.33
ei noh,ma olen vääga normaalne,sellepärast,küsingi,kas keegi teeb sellist kohtingut rõõmuga?????????!!Mina just selline pole,et metsa..............odavat Veini juua!
Kas nad tahavad lihtsalt raha kokku hoida??????????????????????
Mulle on lihtsalt arusaamatu,et KAS selliseid totu-lotusi on,et mehed niiiii enesekindalt kohtinguid teevad!!!
Muideks,arenguruumi on tõepoolest metsikult....arvan,et kuni 80-aastani!!!!!
 
my god 22. märts 2002, kl 10.49
Fame, lõpeta nüüd siinkohal ja mine hakka arenema, enne kui hilja on.
 
LaTetra 22. märts 2002, kl 10.58
Kulla fame, tundub, et pimekohting tähendab sulle ainult seksi. Tegelikult on see kohtumine inimesega, keda sa enne lihtalt näinud ega tundnud ei ole. Mindki on kutsutud jututoas nn. pimekohtingutele ja olen vahel ka nõustunud (kui jutukaaslane tundub huvitav ja tore inimene olevat) ning määranud need mõnda hubasesse kohvikusse lõunastama või muidu kohvi jooma, kus kena juttu ajada. Olen nii leidnud mitmeid uusi vahvaid sõpru. Miks peaksin kohtuma tema autos? Miks peaksin ilma tunneteta võõra inimesega kohe "päikesepaistel seksima" hakkama?! Võtan pimekohtinguid ikka rohkem kui lihtsalt mõnusat ajaveetmise vormi uute, huvitavate inimestega tutvumiseks.
 
kil 22. märts 2002, kl 11.06
emotsionaalus ruudus :)
kas on vaja märke!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????? või sõna ka asemel kirja panna kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?
ja pimekohting... :) ma arvan, et asi oli oopis selles, et sa tahad võõra abielumehega keppi teha kyll, aga mitte autos. ja otsid mugavamat võimalikku kohta... kevad tuleb, võta tekk kaasa ja koli mätta peale!
 
mai 22. märts 2002, kl 11.10
haige naine! kui vana sa oled? 14? kindlasti sakust pärit. sealt putka kõrvalt, kus saku kutid oma masinatega kohtamas käivad ja kui vaja, siis ka mõne naise kaasa võtavad, et kiirelt noor keha läbi tõmmata.
 
ahah 22. märts 2002, kl 11.10
fame, sry, aga kui sa neid hüüumärke jms igale poole topid, siis sa küll nii normaalset muljet ei jäta, naagu ise väidad.
 
fame 22. märts 2002, kl 11.34
mai.
ihii,paistab,et on sul kogemusi,saku jne..
ja sul on kindlasti 14-a.laps.et sellise võrdsuse tõid.
paistab,et on nii.
ma ei kavatse keppi teha autos,räägin veel kord:kui mehed nii teevad,siis on ju minejaid?
Mingis kohvikus mulle ka ei meeldi vestelda,sest meeldivad mitte haiged mehed.
Kohvi võib mõnusalt kodus juua.
 
tibi 22. märts 2002, kl 11.40
ja kohvikus kohvi joomas käivad ainult haiged mehed??
 
fame 22. märts 2002, kl 11.53
ei,ma armastan mehi,kes kohvi joovad kohvikus!
neil ju aega.
mulle meeldivad kiired mehed.
 
Kat 22. märts 2002, kl 11.53
Noh, aga sina, fame, ju läksid! Ja nüüd küsid, kas on minejaid?!
 
S. 22. märts 2002, kl 11.54
irww

kule tõepoolest, miks siis kohvikusse just need haiged mehed on?

aga autos kepivad normaalsed mehed?
 
fame 22. märts 2002, kl 11.54
no,ma käisin ühe korra.
ja ei meeldinud.
rohkem ei lähe.
 
Kat 22. märts 2002, kl 11.54
Kiired mehed meeldivad, siis ju sobib üks keskmine 1,5 minutiline kähkukas bemari tagaistmel :) Milles küsimus ikkagi?
 
fame 22. märts 2002, kl 11.56
küsimus selles,et kas TE läheksite?
mis siin aru saada.
 
Laine 22. märts 2002, kl 12.01
1,5 minutilisse tagaiste kähkuka peale küll ei viitsiks kohale ronima hakata :)
 
fame 22. märts 2002, kl 12.10
õige Laine:loomulikult ei viitsiks!
 
vot nii 22. märts 2002, kl 12.16
lugesin seda teemat kohe mõnuga. sain kõhutäie naerda.
kutsuti autosse odavat veini jooma ja @!#$, ei tahtnud eriti minna kuna mees tundus haige olevat, aga läksin ikkagi, ei meeldinud, enam ei lähe... tahan meest kellega saaks kodus kohvi juua.


mõnusalt sürr oled sa fame. ja odavam kui see vein mida sa totulotuga autos keppikõrvale jõid.
 
fame 22. märts 2002, kl 12.25
kes teisele ütleb,see ISE on.
Pole joond,pole teinud..aga sina vist unistad sellest.
hea,tekitasin ülimenuka populaarsuse.
 
cammy 22. märts 2002, kl 12.28
mis see on mingi nali vä? ei noh, tore sellisel juhul! ma nagu ei saa tegelt aru mida sa fame mõtled sõna 'normaalne' all. Yhest asjast ma'i saand päris heaste aru- pimekohting- st kas sa läksid jummalasta võõra mehega keda sa esmakordselt nägid autosse @!#$? ei noh, tore tydric kyll igal juhul
 
lexx 22. märts 2002, kl 12.30
aevastada ikka viitsite või? ;-)
mis see kähkukas siis ära ei ole, et ei viitsi? ;-)
mida fantastilist see kähkukas peaks kaasa tooma peale kerge krõpsutamise? Emotsionaalset lähedust? Õnne pikkadeks aastateks?

Pimekohtingu kohta sama küsimus: milleks? Selleks, et mees ütleks, milleks, ja et see juhuslikult endale ka sobiks?

Khm, mulle meenub üks selline ütlus ühelt beibelt: tee mu elu huvitavaks ja sul ei hakka kungi igav.
Väga hea. Miks mitte. Aga sel juhul ei maksa beibel üllatuda, kui juhtub hoopis midagi muud.
 
Titia 22. märts 2002, kl 12.34
kle, anna andeks välenduse eest, a sa fame ajad ju totaalselt segast! mis sa seal aotus siis tegemas käisid?
 
fame 22. märts 2002, kl 13.23
Küsimus veeeeeeeeel kord:
kas teist pole keegi käinud siis pimesi võhivõõraga kohtingul??
 
Titia 22. märts 2002, kl 13.31
milleks see vaht sinna ymber- auto ja seks jms??? kui kysimus lihtsalt kohtamisest??!!
muuseas, ei ole käinud
 
Kat 22. märts 2002, kl 13.32
No pimekohtingul olen korduvalt käinud (ja positiivselt mõjuvatel), autos krõpsu olen ka teinud (mitte päeval), aga neid kahte mitte kunagi koos! Sa peaks oma küsimuse teisiti formuleerima: pimekepil päikesepaistel ;)
 
Kirke 22. märts 2002, kl 13.33
Pimesi? Nii et ise ka ei teadnud, et läheb? Või sidus enne minekut silmad kinni? ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!