Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
pimekohting
 
Kat 22. märts 2002, kl 13.35
Ühesõnaga ei ole käind ja ei lähe(ks) ka, v.a. juhul, kui miskit vaimupuuet vahepeal külge ei saa
 
õeluseuss 22. märts 2002, kl 13.35
kas sa räägid ka sama segaselt nagu sa kirjutad?
 
fame 22. märts 2002, kl 13.35
voh,õige sõna:tubli Kat!
Kas sobib päiksepaaistel Teil teha keppi mehe autos!?
 
my god 22. märts 2002, kl 13.37
Fame, et sa lõpuks rahu saaaaaaaaksid - eeeeei ole kääääääinud ja eeeeeei ppaaaaaaku piiiinget kaaaaaaa!!!!!!!
 
Lucy 22. märts 2002, kl 13.38
Ei ole käinud võhivõõraga päeval autos keppimas! Tundub, et oled väga noor ja üritad võõrastega "krõpsutades" midagi tasa teha...
Või kirjutasid selle teema siia üles provokatsiooniks?
 
Kat 22. märts 2002, kl 13.39
Kõik sobib, absoluutselt kõik, kui see tegevus partnereid rahuldav on ja möödakäijaid ei sega. Mulle isiklikult võhivõõraga ei sobi.
 
plika 22. märts 2002, kl 13.42
Mina arvan, et fame mõtles jutu välja ja teeb meie üle nalja, et laineid tekitada. Fame, kas sa ikka kaitsevahendeid märkasid kasutada või tulid kaasavaraga pimekohtingult tagasi.
Pimekohtingust: olen käinud, ei seksinud. Minu jaoks peab mees olema atraktiivne nii väliselt kui ka sisemiselt, et temaga vahekorras olla. Ja esimesel korral kohtingul näed peamiselt välist.
 
Kükk 22. märts 2002, kl 13.44
einoh, ma pole ammu naernud nii nagu selle peale siin.
pimesi võhivõõraga päise päeva päikese käes ajal autos keppimas...no abiks jutt:)))

kui nüüd fame näol pole tegemist mingi lollitava poisikesega, siis see jutt annab küll hea ettekujutuse tibi mõttemaailmast, kes kenasti rullnokkkuti käevangu sobib ja pemari tagaistmele ka. jutt on küll siuke äää ja vää, et lase aga olla. ja misuke normaalne mees tahakski siukse vääksujaga keppi teha??? tagaiste ja odav vein ongi maksimum.
 
Kükk 22. märts 2002, kl 13.44
einoh, ma pole ammu naernud nii nagu selle peale siin.
pimesi võhivõõraga päise päeva päikese käes ajal autos keppimas...no abiks jutt:)))

kui nüüd fame näol pole tegemist mingi lollitava poisikesega, siis see jutt annab küll hea ettekujutuse tibi mõttemaailmast, kes kenasti rullnokkkuti käevangu sobib ja pemari tagaistmele ka. jutt on küll siuke äää ja vää, et lase aga olla. ja misuke normaalne mees tahakski siukse vääksujaga keppi teha??? tagaiste ja odav vein ongi maksimum.
 
Kükk 22. märts 2002, kl 13.44
einoh, ma pole ammu naernud nii nagu selle peale siin.
pimesi võhivõõraga päise päeva päikese käes ajal autos keppimas...no abiks jutt:)))

kui nüüd fame näol pole tegemist mingi lollitava poisikesega, siis see jutt annab küll hea ettekujutuse tibi mõttemaailmast, kes kenasti rullnokkkuti käevangu sobib ja pemari tagaistmele ka. jutt on küll siuke äää ja vää, et lase aga olla. ja misuke normaalne mees tahakski siukse vääksujaga keppi teha??? tagaiste ja odav vein ongi maksimum.
 
fame 22. märts 2002, kl 13.54
mulle meeldis Kat.
ikkagi aus.
mina pole keppi teinud päisepäevaajal,teeks,kui oleks Bill Clinton.
Keegi nutikas mainis"provokatsioon".
õige,ja see toimis.
Ärge nüüd viha valage mulle!
See oli lihtsalt küsimus.
 
Kat 22. märts 2002, kl 14.11
Siis on ju hästi, et meeldis. Jääb ikkagi arusaamatuks, MIDA sa õigupoolest välja selgitada tahtsid... ja kas selgitasid? Muidugi olen aus :)
 
fame 22. märts 2002, kl 14.24
tahtsin selgitada:kas keegi tõtt ka räägib!!
Päisepäevaajal!Meestel see tavaline,seks selle teema tõstatasingi,et valetavad.
Lihtsalt oli huvitav Teiega tutvuda.Igavad teemad mind ei köida.
Sa mulle ikkagi meeldisid!
Ei teadnud,et selline neg.hoiak tuleb.
Äkki segaselt seletasin..ei tea.
 
mees35 22. märts 2002, kl 14.44
Üks mu tuttav naine rääkis, et oli teinud küll jutukast uue tuttavaga esimene kord kohe metsas krõpsu ja päise päva ajal. Ei usu et ta valetas. Aga mitte kuti bemmi tagaistmel, vaid naise oma autoga, sest sel kutil poldki üldse autot. Lihtsalt mudu oli kena kutt. Aga kapoti peal olid teinud seda asja hoopis, mitte tagaistmel. Tagaistmel peavad ikka nõtked ja sihvatad inimesed olema, kes seal saavad seda asja teha.
 
Kükk 22. märts 2002, kl 14.54
ot, aga kuidas saab siin selgitada, kes räägib tõtt?? ma võin ju siia saidile kirjutada mida iganes kamarajura.
 
piix 22. märts 2002, kl 14.56
kevad paneb ikka nii mõnedki juhtmed kärssama.
kallis fame, mind tavaliselt ei häiri see, kui inimesed paduvigaselt kirjutavad, aga praegu hakkas kyll närvidele käima.
kysimused kysimusteks, kuigi kasulikum nõmemeestega veinise peaga autoogaruste tegemisest on elementaarne kirjaoskus...
ja tahtsid tõde selgitada?! said kätte? ei usu ......
 
Kat 22. märts 2002, kl 15.01
Vat seda minagi, et raske on tõerääkimist selgeks teha. Ja üldse, milleks? Einoh, provokatsioonid on toredad, aga neil peab ka miskine enam vähem mõistusepärane eesmärk olema...
 
vero 22. märts 2002, kl 15.03
Siinkohal sai küll naerda kõht kõveras:)))

Nojah, mis pimekohtingutesse puutub, siis olen käinud kahel korral. Mõlemad osutusid küllaltki läiladeks. Ei paku selline asi pinget... vähemalt mitte enam.
 
fame 22. märts 2002, kl 15.04
noo,aga mina võin ka kamarajura kirjutada,ihii!
 
Kat 22. märts 2002, kl 15.06
Anna siis minna fame... aga olgu, kui vähemasti keegi nalja sai, siis pole veel kõik kadunud :)))
 
fame 22. märts 2002, kl 15.15
Kat-le!
asi nüüd nii hull ka polnud.Naerda sai nii mõnigi.
Teema ikkagi püsib.
Keegi võiks ju rääkida,kas oli hea?
 
vero 22. märts 2002, kl 15.16
Pole õige tõstatada küsimust Tõest, sest viimane on nii suhteline, et tahest tahtmata tekitab pingeid osapoolte vahel. Mis provokatsiooni puutub, siis kas see oli nüüd eesmärgipärane või lihtsalt vaatamaks, mis inimesed teevad? Kui viimane, siis oli see küll lapsik ja rumal.
 
fame 22. märts 2002, kl 15.20
vähemalt probleemi,mida lahendada!
Lapsik!!?miks siis vastasite.
ju pole lapsik.
 
vero 22. märts 2002, kl 15.27
Lapsik seetõttu, et inimene, kes on juba küps suhtlemaks teiste inimestega tasemel, mis ei luba tal seejuures jääda häbisse, teab mitte tõstada kisa-kära niisama seebimulli ümber.

Vastasin kuna pole praegu parasjagu tööd, millega oleks kiire ning see oli ka viimane teema.
 
Kat 22. märts 2002, kl 15.30
Mul on karm tunne, fame, et sul on tõsine probleem... tahad sa sellest rääkida?
 
fame 22. märts 2002, kl 15.32
Häbisse???
Ma ei tunne seda.
Ju,ajas see pigem närvi.Aeg oleks üks uus teema võtta.
Et positiivselt nädalalõpule vastu minna!
Igaljuhul ei tahtnud nii,kuis läks.
Endalegi ootamatu.
 
Kat 22. märts 2002, kl 15.36
Ma mõtlen, tahad sa sellest rääkida? irw
Lolluse eest siin maailmas pole keegi 100% kaitstud. Lihtsalt tõdemus.
 
Appi inimesed! 22. märts 2002, kl 15.40
tulgu aru jälle pähe tagasi, kas pole mõttetumat teemat, millel arutada? Või on töönädal teie ajud juba tühjaks imenud?
 
Feliks 22. märts 2002, kl 16.08
:)))))))))9
oli naljakas küll...

et ku io nmehi, kes käivad pimekohtinguteks päevasel ajal päikese käes autos keppimas, ju sii speaks vist olema ka naisi, kes sedasama teevad.....või mis?
A situatsioon on ju iseenesest huvitav:)))))
 
Kat 22. märts 2002, kl 16.22
aga fame, kasuta juhust, Sass kutsub sauna! Saunas ikke oled seda teind? Ma küll olen, hea oli ;))), kuumuse tõttu ilmselt ja rohkest adrenaliinist minestasin paar korda, nõrmaaaalne!!!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!