Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
meeldiv naine
 
üks naine 25. märts 2002, kl 15.06
mehed, kirjeldage nüüd naisi, kellele te kohe kindlasti tänaval järele vaatate!!!!!!!
 
Tigr 25. märts 2002, kl 15.10
mulle vaadatakse (irw!)

:)
 
üks naine 25. märts 2002, kl 15.17
tigr, no ausõna:)), sa ei ole ju mees.

tahaks just meeste arvamusi kuulda-lugeda!:
 
. 25. märts 2002, kl 15.23
kui eestpoolt vaadates ka tahavaade seda kinnitab,siis ongi kena
 
iff 25. märts 2002, kl 15.31
kui eestpoolt: silmad peavad särama ja riides ei saa olla nigu kaltsakas. Ja tigeda olemisega naiste eest jooksen kuidas jalad võtavad ;)

kui tagantpoolt: kui ikka tagumik on KOLE suur ja töllerdav, siis vaatan mujale. Ja muidugi jalad ... Aga suurtes piirides ikka igaühele oma, mõni vaatab üht, teine teist.
 
kil 25. märts 2002, kl 15.31
tigr pole mees, aga ta on selline, kellele järele vaadataxe :) seega kui mehed meile ei räägi, siis tigr ehk räägib milline ta on :)
aga oleneb ka muidugi, mis pilguga järele vaadatakse :) vaadataxe, kui on klassikaline ilu, kui on omapärane või hoopis midagi puudu...
 
Feliks 25. märts 2002, kl 15.58
et on vaks vahet...oli aeg...nii 10 ja enam aastat tagasi....tegelt isegi siis ei mäleta et oleks üldse eriti vaadanud..ei mäleta täpset aga vist ol itoo, et on ju kohatu kedagi tagantjärgivaadata ja siis vilistada ja....
ja nüüdki - ega ei vaat a järgi..kui vaatan siis ikka silma...ja vat kui see silm särab, kui sealt ei sära lollust vastu..ja pigem huvitav(vat seda ma ei oska lahti seletada)......vat siis võibka edasi vaadata...et olgu ikka hoolitset ja phas ja proportsioonis..ja siis pole üldse oluline, kas on suur või väike...mis iganes:)
A küllap ma olen erand:)
 
Tigr 25. märts 2002, kl 15.59
üks naine, kil: okok, ma tegin nalja.....ajasin harja punaseks?

ma tahan ju ka ennast kiita vahepeal ja miks siis mitte siin ja praegu...ma muidu tagasihoidlik ja tore :)

olete te üldse tähele pannud, et mehed niiväga massiliselt oma arvamust avaldada ei tahagi....shovinisti nurgakese enamus teemadest on naiste algatatud ja kui naised ise ei vasta, siis oleks ju vaikus laias laastus majas.....või kuidas härrased??
 
stjopa 25. märts 2002, kl 16.05
sõltub pimedusest ja kaugusest, irw. Paljude siinsete kommentaaride järgi ei tohigi eriti vaadata, sest siis peetakse seda ebameeldivaks jõllitamiseks. ja ise ei vaata põhimõtteliselt, et mitte kiusatust tekitada.
 
kil 25. märts 2002, kl 16.16
tigr... minu harja on suht raske punaseks saada :) ja omastarust astusin sinuga suisa yhte paati, aga pole viga, kui valesti aru said.. sellest on varemgi räägitud, et ma tiba arusaamatuks võin jääda :))
 
Tigr 25. märts 2002, kl 16.28
kil: eks mul pigem endal mõte hajevil täna....ikkagi ju nädala esimene päev alles, mis must ikka tahta :)
 
vovik 25. märts 2002, kl 16.49
Siis vaatan, kui arvan, et silmad mind petnud on.
 
Tarakan 25. märts 2002, kl 17.15
Samas on tagumik see, mida vahitakse.
 
Tigr 25. märts 2002, kl 17.26
mis sest tagumikust ikka vahtida, see ju ka push-up sukapükstega söödavaks vormitud..... :)

tõeliselt ilusat naist näed siis kui vaatad teda hommikul magavat.....juuksed sassis, meiki pole...suu väljendusrikkalt tõmblemas unenäo taktis....kulmud...silmad....see on tõeliselt ilus naine, ilma maskita, haavatav ja tõeline...
 
krokodill 25. märts 2002, kl 17.35
Minu vanamehele imponeerib ka tagumik ;)) Vahel kohe ennastunustavalt hüüatab, et vaat kus on postament! Ja eks ta ikke tisse ka piilub, mul ju teised nagu vistrikud :)
 
lexx 25. märts 2002, kl 20.01
Pigem siis ikkagi pilkuköitev kuiet kohe meeldiv.
Vist ennekõike äratab tähelepanu ürgjõuline lopsakus ja proportsionaalsus nii vormis kui liigutustes, siis pilk, mis kõrkusest ei kiirga, vaid uudishimulikult haakub.
See toimub veerand sekundi jooksul, veel enne kui jõuan mõtlema hakata, et kas tõesti mõtlen ma (jälle) instinktiivselt eelkõige seksobjektiliselt ;-)
Aga meeldimiseni on sealt ikka veel tükk maad. Umbes kaks sekundit ;-))) Siis ongi aeg üleõla järele vaadata
;-)
 
lexx 25. märts 2002, kl 20.11

Aga mis loeb see tänaval tähelepanu ligitõmbamine?
Kas tõesti on probleemiks väljapaistmine, mitte see, et mehed ei oska vaadata (tõeliselt tähelepaneliku pilguga tõeliselt olulist)? ;-)
 
jeppe 25. märts 2002, kl 20.28
Nu jõllitasin just täna autoaknast üht sireda astumisega tibi, pilku köitsid esmalt tagumikuni juuksed (ta oskas neid veel eriti apetiitselt seljale heita), siis libises pilk jalgadele, ei lugenud midagi odavad kingakesed ja Cartini teksad, ikka oli ilus vaadata ja siis....olingi möödas. No noor oli ta, ikka väga noor. Ükskord jälle jäin lausa pikalt vahtima keni jalgu ja pikka
blondi juuksepahmakat, mööda jõudsin, sain krambid - tädi oli selline kuuekümnendates....isegi minust vanem:)))
 
Ingrid 25. märts 2002, kl 20.45
..ja kui täna möödusin kahest noormehest, hüüdis üks teisele: räägi pruut ära! No mind paneb selline asi muigama, ega see midagi pahatahlikku pole, lihtsalt lõbus seik kevadpäikeselises päevas. Üldiselt vaadatakse järele naistele, kes oskavad riietuda, astuda ja on hoolitsetud, vanus ei ole tõepoolest määrav.
 
k (mees) 25. märts 2002, kl 22.52
eemalt juuksed. pikad sirged juuksed. mida pikemad, seda parem. kas lumivalged või süsimustad.
lähemalt juba kõik muu. tagumik, jalad, rinnad kindlasti. päris lähedalt käed, küüned. pikad ilusad küüned. lillekesed peal :)
ja kui juba püksi jõuad, siis et ei oleks päris nagu mantli hõlmad.
ja et oleks oma korter (no et poleks puruvaene). ja et ei oleks lapsi ja meest, kellega ta koos ei ole aga keda ta meeletult tahab ja mis selgub alles mõne aja pärast.

no ja siis see kõik kestab mõnda aega ja siis lähete jälle lahku. ja seks ajaks on see naine muutunud ebameeldivaks.
 
eneL 26. märts 2002, kl 10.18
to k(mees):
Üleõla vaadates püksi jõuda? Mnjah... väga läbitungiv pilk, ütleks.
 
Anna 26. märts 2002, kl 10.18
Mees küll ei ole, aga mida olen täheldanud.

Vaadatakse ja tehakse komplimente kui naine särab ja naeratab. Olen olnud dressides ja peale trenni saunast punetava näoga ja komplimente kui palju, sest tuju oli hea (nojah armunud ka).

Samas võid ideaalne välja näha, aga kui kurja pilguga või halvas tujus enda ette maad põrnitsed siis ei märka sind keegi.
 
Minake 26. märts 2002, kl 10.25
See on sarm (olek-kõnnak ja ei tea mis veel), mida mõnele on antud, aga mõnel seda lihtsalt ei ole ja seal ei aita (võib asja veel hullemaks teha) kusagilt nopitud info, et mida mehed vaatavad.
 
mv 26. märts 2002, kl 12.45
Tundub küll, et jalad on põhilised, mida vahitakse. Kui kevadel soojaks läheb on liiklus lausa häiritud. Minu vana ka muudkui jõllitab tänavatel liikuvaid noori tüdrukuid kel lühikesed seelikud. Suvel muutub paljas ihu juba tavalisemaks ja siis nii väga ei vahita. Mind ennast natuke häirib kui käid lühema seelikuga ja tulevad tüübid vastu ja vahivad jalgu. Vahtigu siis nii, et ma ei näe.
 
Feliks 26. märts 2002, kl 12.54
MV: aga miks sa siis käid lühikese seelikuga....jah naised - miks te seate siis sellised lühikeseseelikulisi lõkse ülesse?:)))
 
Anna 26. märts 2002, kl 13.30
Feliks

Aga mind üldse ei häiri kui keegi vaatab, olgu siis lühikese seelikuga või millega iganes.

Häirib rõvedus. Ehk siis soovitan naistel üksi vanalinnas eriti mitte ringi jalutada.

Töö iseloom on mul selline, et pean seda tegema ja päisepäeva ajal on linn täis enamasti üsnagi joobes turiste ja siis need kommentaarid, laulukesed jne. ei ole meeldivad (rõveda maigulised).

Samas lihtsalt pilgud või väike kompliment teeb alati tuju heaks.

ja veel soovitus meestele kes kohtavad tänavalt naist kellega nad ilmtingimata tutvuda soovivad. Kuigi enesehinnang on kõrge peab arvestama ka sellise vastusega nagu ei.
 
mv Feliksile 26. märts 2002, kl 13.50
Et teisi naisi kadedaks teha, et mul ilusamad jalad.:)Ja et need mehed vaataks ja näeks, kes mulle meeldivad.
 
Feliks 26. märts 2002, kl 13.50
Anna: rõvedus? mismoodi rõvedust Sa siinkohal mõtled?
 
Feliks 26. märts 2002, kl 13.52
Mv: noh aga kust need mehed teavad, et nad sulle meeldivad...ja ju pead siis arvestama sellega, et on olemas ka teisi mehi, kes arvavad (naiivselt) et nad Sulle meeldivad.....
 
mai 26. märts 2002, kl 14.05
millex yldse vahitaxe? kui mul mees olemas, siis ma kyll teisi vaadata ei soovi... lihtsalt ei huvita... ja praegune mees ka eriti ringi ei vahi... see on isegi meeldiv teada :) seevastu eelmine ainult nillis ja nillis ja nillis kuni...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!