Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
meeldiv naine
 
Anna 26. märts 2002, kl 14.06
Jah, Feliks

tegelikult ei tahaks päris neid sõnu kordama hakata. Nii, et läbi lillede:
kamp turiste kõnnib kannul, arutades eelpool kõndiva naise tagumiku ümarusi ja siis juba arutatakse omavahel kui mõnus võiks mingi tegevus olla selle naisterahvaga ja siis mõni eriti aktiivne jookseb naisest mööda, et noh ikka nägu ka näha. Kantakse teistele ette ja juttu jätkub, siis sinna juurde veel ricky martini Maria laul väga kõva häälega.

Tõesti on ebameeldiv. Ja mis siis teha, loomulikult püüda mitte välja teha. Siis muidugi hakkavad kõik ülejäänud mööduvad inimesed vaatama, et mis toimub jne.
 
Feliks 26. märts 2002, kl 14.08
Anna: selge....sain aru nüüd:) Kellele meeldiks selline lõõp.....
 
Tigr 26. märts 2002, kl 14.13
Feliks: mina ei pane kunagi lühikeseseelikulisi lõkse üles....mul pole nii ilusad jaladki, et neid avalikult näitama peaksin :)
 
Anna 26. märts 2002, kl 14.23
Tigr

oi-oi kui stamparvamusest erinevad jalad osadele meestele meeldivad.

küsimus on enesetundes, kuna ennast ultraminis hästi ei tunna, siis seda ka ei kanna.
 
Tigr 26. märts 2002, kl 14.26
ega ma ennast üldse seelikus hästi ei tunne, ei saa jalad harkis istuda, ega ka mootorratta selga ronida.....ei tunne ennast vabalt....

mul ema naerab, et isa temaga sellepärast tutvuski, et tal olid sellised kõverad jalad, nagu klaveril ja hirmus lühike seelik....isa olla vaadanud, et kes see nii kõverate jalgadega tüdruk on....pikad blondid juuksed seljale langemas :)

aga need olid head 70ndad.....mind ei olnud siis veel plaaniski
 
Naine45 26. märts 2002, kl 14.29
Seksuaalne orientatsioon on mul normaalne, aga kui tänaval läheb mõni ilus NOOR suhteliselt naturaalne armas tüdruk, siis isegi mina võin talle kadedusega järele vaadata,liiatigi siis mehed. Kahju ainult on nendest noortest tüdrukutest , kes oma ilu liig-atraktiivsusega ära rikuvad.(nüüd olen eht mullakas).
 
Heli 26. märts 2002, kl 15.15
Aga mulle meeldib küll kui vahel ka ütlema tullakse kui midagi meeldib. sõltub muidugi, kuidas seda teha.

viimane situatsioon oli paar nädalat tagasi soojal maal puhkust veetes:
Õhtul sai mindud pubisse ja ikka põlved paljad seelikuga, sest tegemist oli väga kuuma kliimaga. Trepil isusid 2 poissi ja 1 tüdruk ning ajasid juttu. U 3/4 tunni pärast ei suutnud enam suitsuhaisu välja kannatada ja läksin õue värsket õhku hingama. Ning siis astus ligi üks trepil olnud noortest ning ütles (üldse mitte solvavalt) : "Me siin juba ennem vaatasime ja arutasime, et küll teil on ilusad põlved :) Ja selliseid punaseid juukseid, mis nii hästi sobiksid, ei ole ka varem näinud."

Meeldiv oli. Rääkisime mõni minut juttu ja siis läksin tagasi sisse oma seltskonna juurde, kuid sellgipoolest positiivne emotsioon jäi. :) Ning nende ütlused ei olnud ajendatud sellest, et taheti nö "ära rääkida".

Kutid olid muuseas pärit: Mehhikost, teine Californiast, piiga Norrast. Kõik sealsamas trepi peal kokku saanud.
 
Elmar 27. märts 2002, kl 14.02
Huvitav mis tähtsust on evolutsiooni seisukohast
naiselikul kadedusel.
 
muri 27. märts 2002, kl 14.29
Miskipärast vaatavad ka naised mulle tänaval järgi, rääkimata meestest.
 
saladus 29. märts 2002, kl 18.31
Mul on paar sellist kogemust meeles ... kaks meest kõndisid minu taga ja arutasid omavahel "vaata kui ilus kõnnak" - süda läks soojaks. Samalaadne juhus oli möödunud kevadel, noored kutid, nii 20 ringis (ma ise juba 30) jäid tänaval seisma ja kommenteerisid mu kõnnakut, ma tormasin parasjagu loengusse, olin juba hiljaks jäämas.

Sellised asjad jäävad meelde. Need aga, mida alkoholist julguse ammutanud jobud öelnud on, ja mitte vähe, unustaks küll kohe ära.
 
Saladuseks ka jääb... 29. märts 2002, kl 20.30
..kelle kõnnakut tegelikult need kaks meest su selja taga ilusaks pidasid!
 
üliõpilane 30. märts 2002, kl 00.12
kuna mul koledad jalad ja väikesed rinnad, siis mind ei märka tänaval keegi:)
 
Suller 30. märts 2002, kl 09.17
To üliõpilane.

Unusta oma koledad jalad ja väiksed rinnad!Osta tõstev rinnahoidja ja kanna hästiistuvaid pükse-pane silmad särama ja naeratus näole ning kindel,et mehed sind märkavad!
 
üliõpilane 30. märts 2002, kl 17.05
no nii suller, teeme ära!
 
Suller 31. märts 2002, kl 10.09
To üliõpilane!

Igatahes!Pea püsti,selg sirgu ja anna minna!Edu sulle!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!