Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
parem juba libudest
 
teine naine 27. märts 2002, kl 15.34
siin arutatakse müüte medõdedest, aga ainult ühest aspektist esialgu ja et see on seksuaalsus, siis rääkigem juba kohe libudest, saame rutem kohale ja selgust.
Niisiis libude head ja halvad küljed?
 
Tigr 27. märts 2002, kl 15.36
kallis ja ebatervislik.....

et kui me räägime just libust (protsituudist) ja mitte litsist.
 
Feliks 27. märts 2002, kl 15.42
:)) palju neid mehi on, kes (makstud) libu nautinud on:))) J apalj uniasi, et kaasa teaksivad rääkida:)))
 
Feliks 27. märts 2002, kl 15.43
......ja palju naisi, et kaasa teaksivad rääkida :)))

sorry:)
 
Tigr 27. märts 2002, kl 15.43
mina avaldasin vaid ettekujutlusele vastavat arvamust, muud ei midagi :)
 
mari 27. märts 2002, kl 15.45
mis on siis libu ja litsi erinevus??
 
T. Weenie 27. märts 2002, kl 15.52
libu saab raha ja @!#$ ei saa????
 
kassikakk 27. märts 2002, kl 15.56
Kuskilt lugesin miski mehe tõlgendust, et prostituut (@!#$?) pole pealetükkiv, tema juurde minnakse siis, kui endal tuju on ja makstakse selle eest, aga libu on lihtsalt kerglane, pealetükkiv ja moosiselt tüütu naisterahvas, tema tuleb ise ja ära minna ei taha. Vat selliselt arvas üks mees.
 
pilvik 27. märts 2002, kl 15.58
kui prostidest, siis miks häbivääristada maailma vanimat ametit. teenivad ju nad nn. ausalt raha välja. ka kõik armukesed võiks siia patta panna, sest ega nemadki tühja rahakotiga jää. prost ei taha vähemalt meest äralohistada, annab mis on, saab vastu, mis antakse ja lugu läbi. armuke, aga vigiseb veel pärast raha saamist, et temast ei hoolita ja kuidas ta kannatab.
 
Tigr 27. märts 2002, kl 16.02
litsi saab niisama, raha maksma ei pea, libu eest peab maksma - olen mina meeste suust jällegi kuulnud.

litsid pakuvad ennast ise välja klubis, baaris....libu juurde lähed ise, kui tunned et vaja on ja aega ning raha jagub.
 
Muhevend 27. märts 2002, kl 16.13
Minu vanamees tegi mulle asja nii selgeks:
(kui mu mälu ei peta siis oli nii)
Prostitud on see kes ei ole abielus ja tahab raha
@!#$ on too kes on abielus ja ei küsi raha
 
Feliks 27. märts 2002, kl 16.17
niisiis..definitsioonides me kokku ei leppinud..ja kellest meie räägime siis nüüd? Kas neist kes raha võtavad..ei rah võtaksid vist kõik..et nendest , kes on teenidustöötajad ja teenivad sellega elatist? :)
 
Sandra 27. märts 2002, kl 16.32
To muhevend:
A kes siis mina olen?
abielus ja tahan raha ja veel selle mehe käest kelelga magan?:)))
 
Krõps 27. märts 2002, kl 16.34
Aga minu esimene vanamees tegi mulle selgeks, et l..ts on linnainimene ja teine vanamees tegi selgeks, et kõik on l..tsid, kellel p..tsid.
 
prill 27. märts 2002, kl 17.34
@!#$-s.o.prostituut,libu-teisisõnu @!#$. Andmed Saagpaku sõnaraamatust. Võib- olla ütleb ENE asja kohta veel midagi või vaikib hoopis. Nüüd saab küll tööpäev läbi.
 
teine naine 27. märts 2002, kl 19.37
kena tööpäeva lõpp oli teil kõigil, ma näen, aga asjast ei jõudnudki rääkida.
Ütleme libu, saab ilusasti välja kirjutada ja kõik saavad aru, mida tegelikult mõeldakse, st naist, kes kasutab oma seksuaalsust mingil muul eesmärgil, millegi saavutamiseks, olgu siis materiaalsete väärtuste või ka näiteks karjääriredelil turnimiseks. Seega ei lähe piir mitte lõbumajast läbi, vaid tegelikult igast suvalisest majast, sest niisugusi naisi on väga palju.
Naisi on ikka jagatud tarkadeks ja rumalateks ja rumalad on siis muidugi blondiinid, aga see tähendab sama kui et rumalad on seksabiilsemad. Targad naised ärgu nüüd marru mingu, aga nende seksabiilsus on alati väiksem.
Libu teeb targale naisele ära 2:0. Ühe punkti annavad mehed selle eest, et libu on loll, mehed ju kardavad tarku naisi, ja teise punkti saab libu oma seksuaalse vabameelsuse eest.

Aga nüüd siis ikkagi head ja halvad küljed?
Kallis ja ebatervislik juba öeldi. Ma lisaksin - ohtlik!
 
lugeja 27. märts 2002, kl 23.00
Lõbunaise edu saladus
/“Minu käsi pole kunagi olnud esimese ettejuhtuva mehe käevangus. Olles iseenda peremees, olen ma püüdnud iga hinna eest säilitada oma iseseisvust. See oli ainuke võimalus võita varakate ja mõjukate meeste poolehoidu. Ma võin väita, et ma pole kunagi olnud kellessegi armunud. Pime kirg ja saatuslik sõltuvus, oh ei! Oma hingerahu õnneks pole ma iial kogenud midagi seesugust!”
/seksiraamatust
 
kenny 28. märts 2002, kl 08.55
abielunaine, kes võtab vastu kingituse näol eksklusiivset pesu armukeselt on kas @!#$ või libu või...
 
imestunu 28. märts 2002, kl 09.00
kenny

abielunaine, kes peab armukest on niikuinii libu...kingitus ei muuda asja
 
Anna 28. märts 2002, kl 09.21
imestunu

Imestan!
Libu?
Peab armukest? Nagu koera vä? ja kus seda va armukest peetakse, puuris ehk?
 
imestunu 28. märts 2002, kl 09.24
armukest peetakse lõa otsas, kas Sa ei tea siis?
 
Anna 28. märts 2002, kl 09.32
Imestunu

Ei tea tõesti!

Räägi mulle ka kuidas see käib! Kui viitsid muidugi, uudishimu on küll suur!
 
kassikakk 28. märts 2002, kl 09.36
Kas siis abielumees, kes armukest peab, on libu või @!#$?!
 
imestunu 28. märts 2002, kl 09.36
ma ei oska nii täpselt rääkida, seda teavad libud, kuidas nad seda just teevad, aga tavaliselt teevad kuradi profilt, ega ükski mees naljalt minema ei pääse...
 
imestunu 28. märts 2002, kl 09.37
abielumees on sel juhul @!#$ mees!
 
lexx 28. märts 2002, kl 09.43
kui küsimuse all on seksuaalsus, siis imho on seejuures probleemiks suutmatus ühendada seda armastusega, hoolivate inimsuhetega. Kummalisel kombel ollakse pigem valmis tunnistama, et tuntakse puudust seksist, aga keegi ei ütle, et puudu on armastusest. Aga kui öeldaksegi, siis oodatakse/nõutakse armastust pigem kelleltki teiselt kui iseendalt.
Üheöösuhted, olgu siis raha eest või mitte, kustutavad ehk küll hädapärase janu (võibolla isegi armastuse järele), aga pärast tuleb iga kord, kui janu tekib, uus kaev otsida.
 
Anna 28. märts 2002, kl 09.45

Oot imestunu!

Veel huvitavam hakkas. Kui inimesed kes juba on abielus armuvad, siis naispool on libu ja mees on @!#$ mees. OK. Ja siis see naine hoiab mingite talle e. siis libule omaste vahenditega vaest meest lõa otsas. Mees vaeseke nagu ei saagi midagi parata, kuna on sattunud profi otsa?

oi-oi-oi, see küll hull lugu ju. vaesed mehed. Ja räägitakse et blond=loll. Tuleb ju välja hoopis et mees=ajude puudumine.
 
imestunu 28. märts 2002, kl 09.48
meest ajud ei aita, mehe elu juhib teine organ...
 
Anna 28. märts 2002, kl 09.56
Oih imestunu!

ja nii kogu elu? Sel juhul tõesti äärmiselt kurb lugu. Mina isiklikult olen meestest paremal arvamusel. Mitte et selle teise organi olemasolu ei tähtsustaks. Aga siiski arvan, et inimene käitub ikka kas mõistuse või/ja tunnete järgi. eeldades et mees on inimene, siis vaevalt et ilusat naist kohates mehel kaob kõik: mõistus ja tunded ja on ainult seksuaalne iha. OK ja kui ongi siis ju hetkeks.
 
imestunu 28. märts 2002, kl 10.05
siin see konks ongi, et need, keda nimetame sõnaga libu - ja ma ei ütle seda halvasti, ma lihtsalt väljendun sellega üht sorti naiste kohta - et nende naiste võimuses on mehe mõistus täielikult uinutada ja võta kinni kuidas, aga kogu kunst ja kirjandus on neid tulemusi täis, ainult räägitakse natuke viisakamalt ehk...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!