Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
parem juba libudest
 
Feliks 28. märts 2002, kl 10.09
...mõtlen siin endamisi...et kas ma polenii atraktiivne või on mul miski muu viga..ei pole kohanud sellist naist.....
 
Anna 28. märts 2002, kl 10.15

Feliks, on kaks võimalust:
1. sinul on lihtsalt vedanud ja sa ei ole profi kätte sattunud
või
2. oled naiselik ja sul on olemas lisaks sellele nn. põhiorganile millega enamus mehed mõtlevad ka aju ja sa oskad seda kasutada.
 
Feliks 28. märts 2002, kl 10.16
:)) vat ei oska öelda..et ju nii naiselik pole, et suudaks nõnda palju aju kasutada:)))
 
imestunu 28. märts 2002, kl 10.19
niipalju kui mina tean ja olen meeste käest kuulnud, siis meeldib neile väga profi käes olla, olevat ikka viimase peal, aga pärast õudne pohmell, sest libu ennast tegelikult ju kätte ei anna, keha võid saada, aga teda ennast ei saa, vt eespool on katkend raamatust...
 
LaTetra 28. märts 2002, kl 10.21
No prostituut ja h o o r on see, kes sextegevusega omale leiba teenib, aga minu arust on need teised sõnad - l i t s, libu, @!#$, lita, lipakas, litsakas, jne. - lihtsalt enam-vähem võrdse tähendusega sõimusõnad, millega püütakse kleepida naisele halva mainega silti (kergemeelne, kergesti kättesaadav jne.), kusjuures alati ei pruugi see tõsigi olla.
 
Naine45 28. märts 2002, kl 10.22
Teisele naisele. Ära aja segi seksapiilsust ja seksuaalsust. Seksapiil on midagi seni sõnulseletamatut, mis lihtsalt ühtedel naistel on ja teistel ei ole .see on nn vastassugupoole tõmme. Vaata ise ringi .On ju küll ilusaid ja väga ilusaid naisi,aga neil ei ole seda seksapiili,mis mehi köidaks. Sama ka meeste kohta. Ja miks on blondiinianektoodid nii lühikesed? Eks ikka selleks ,et brünettidele ka kohale jõuaks.
 
Anna 28. märts 2002, kl 10.29
Imestunu

Katkend raamatust - lõbunaise kohta käis see ju. natukene teine lugu ju. Ja ehk tõesti nii - inimene tahab ju seda mida ei saa. Eks ju. Hasart ehk. Saad keha, aga tahaks ka hinge. Saad mõlemad ja ei taha enam kumbagi.

Arvan, et abielunaine, nimetagu siis teda kuidas tahes, @!#$, libu jne. kui tal juba on armuke või kes iganes kes ei ole ta abikaasa, siis tahes-tahtmata kui tegu on pikemaajalise suhtega, annad ka vähemal või suuremal määral osa südamest ja hingest.
 
imestunu 28. märts 2002, kl 10.32
kõige parem rohi igasuguste soovide vastu ongi nende soovide täitumine - see on ka kõige parem karistus! Hea õppetund, sest ükski asi pole selline nagu paistab
 
vikat 28. märts 2002, kl 10.39
kuidas sinu endaga lood on, Anna?
tuleb meelde midagi kiunuvatest koertest..
 
Anna 28. märts 2002, kl 10.45
vikat!

kuulan e. loen hea meelega lugu kiunuvatest koertest!
 
vikat 28. märts 2002, kl 10.50
...ja pihta saamisest vms?
 
lexx 28. märts 2002, kl 10.51
imestunu, "ükski asi pole selline nagu paistab"
järelikult pole ka see väide selline nagu paistab ;-)
Kui sellest teadmisest nüüd kellelgi kasu ka oleks ;-))))
 
imestunu 28. märts 2002, kl 10.59
loomulikult! Ja kasu on ka kõigile, kes võtavad teadmiseks, et kõik on muutuv jne, aga libunduse juurde tagasi minnes, et kui mehed saaks aru, et libud ei võta neid kunagi tõsiselt, siis ei oleks ka niipalju arusaamatusi ei perekondades, ei töökohtades, ei riikides...
targad naised on sellest aru saanud ja targad mehed peavad tarkade naistega sidet, austavad neid, kuigi noku reageerib libule rohkem...
 
lexx 28. märts 2002, kl 11.06
imestunu, võid kindel olla, et kui inimesed asjadest aru saaksid, oleks arusaamatusi märksa vähem :-))))
aga enamus inimesi ei mõista, miks asjadest aru ei saada ;-)
 
imestunu 28. märts 2002, kl 11.10
aju on nööriga noku küljes kinni...
 
galdunja 28. märts 2002, kl 17.23
neid naisi polegi nii vähe, kes end vahel l.. tunnevad ja seda päris hea hoo ja põnevusega, kas pole kaif mõnikord liiderdada ja võrgutada meeleilselt ning paheliselt?
 
imestunu 28. märts 2002, kl 18.01
miks mitte!
 
katriin 28. märts 2002, kl 19.35
libu ongi @!#$ ja @!#$ on libu, see asi on nüüd selge......aga miks nad ohtlikud on? ...siis kui mehed lasevad neil ohtlikud olla endale, siis nad ongi...aga on ka tarku mehi, kes niisama naljalt seda teha ei lase
 
XXL 28. märts 2002, kl 20.35
on sul andmeid katriin, kuipalju neid tarku mehi on? Ma ka olen kuulnud, et kusagil maailmas pidi üks olema...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!