Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Miks mehed lähevad litsimajja
 
mareh 21. august 2002, kl 11.09
Lugedes eelpool ühte kommentaari a la -miks mehed tahavad magada naisega, kes on madalam kui muru, tekkis mul ka antud küsimus. A äkki ongi nii, et seda nad just tahavadki?
Noh, mehed?
 
muhe 21. august 2002, kl 12.06
kas @!#$ on madalam kui muru???
 
mareh 21. august 2002, kl 12.08
See oli täpselt ühe naise arvamus.
 
Feliks 21. august 2002, kl 12.26
kas mehed tahavad magada naisega kes on madalam kui muru? Ju ma pole mees siis:)
 
? 21. august 2002, kl 12.39
minu arusaamist järgi on 3 gruppi - need kes käivad, need, kes ei käi ja need kes kogemata on sinna sattunud. ja vääga paljud ei käi (või ma olen lihtsalt sellistega kokku sattunud).
 
männa 21. august 2002, kl 12.44
litsimajas on vähem v6imalust et vahele jääd oma naisele ja haigusi ei saada sealt kah... pealegist osadel meestel on arvamus et litsiga magamine ei käi petmise alla.
 
Ehhee 21. august 2002, kl 12.54
Minu abikaasa räägib, et tema on korra sellisega olnud. Mitte litsimajas, vaid kuskil hotellis oli tütarlaps end kaenlasse sokutanud. Oli ilus, puhas ja diskreetne. Mees armus ära.
 
Tarakan 21. august 2002, kl 12.55
Murust madalam naine on surnud ja maha maetud või elab keldris vms. Võiks täpsustada madala muru tähendust.
Litsimajas käiakse füüsilist vajadust rahuldamas.
 
Mare-Mai 21. august 2002, kl 12.58
litsimajades käivad need mehed,kes mingil põhjusel ei suuda tänaval/klubis/ jne mingit suvalist naist ära rääkida ja tasuta saada.
Järelikult saamatud,viletsad suhtlejad või nõmeda välimusega mehed.
 
laila 21. august 2002, kl 13.03
või äkki käivad seepärast,et olla ikka rahakas mees, kes VÕIB
SEDA endale lubada ...!?
 
laila 21. august 2002, kl 13.06
või äkki käivad seepärast,et olla ikka rahakas mees, kes VÕIB
SEDA endale lubada ...!? et nagu mersu või kaater vms....
 
keegiuus 21. august 2002, kl 13.14
olen seda asja omajaoks kunagi lahti püüdnud mõelda ja tulemus keda huvitab.
isiklikult arvan, et tegelikult peaks olema nn"l''maja " legaliseeritud!!! Ja sel lihtsal põhjusel - on paare, kes ON teineteisele truud, võib aga olla, et naine ei saa teatavatel põhjustel meest rahuldada, lahku ei minda, kuna armastavad üksteist, seega mina (see on praegused mõtted, kuna ptüiptüiptüi, puudub probleem) kokkuleppel ennemini laseks tal käia seal, kus on AINULT mehe jaoks tühjaks laadimine, ilma emotsionaalsete tunneteta....
ja ütlen kohe ära, et kunagi ei tea, selleks pean ikka täiesti laip olema:-( noh saate isegi aru jah?:-)
 
Jaanika 21. august 2002, kl 13.23
keegiuus

aga võib ju ka juhtuda, et mehel prostituudiga emotsionaalne side tekkib. No kohe väga hakkab meeldima ja käibki seal l.majas vaid ühe juures. Siis ei ole ju vaid tühjaks laadimine.
 
keegiuus 21. august 2002, kl 13.25
nuuh, Jaanika, ja mis ma siis tegema pean???? Skandaali? Kinni siduma ? maha lööma?? mida siis, kui ikka tekib siis tekib, ikkagi suhe on kahepoolne asi, kui ühel poolel ei ole enam tundeid, miks siis nii hirmsasti vägistama peab?
Järelikult on minu suhe ennast ammendanud ja üldse mitte sellepärast, et mees prostituudiga elama hakkab...:-))
 
Jaanika 21. august 2002, kl 13.29
keegiuus

ma niisama teoritiseerin e. never say never. mõtsin, et ka prostituutidesse armutakse ju.
 
keegiuus 21. august 2002, kl 13.35
jah, Jaanika, õige ta on:-))
Ma ei oska öelda miks, aga millegipärast minul isiklikult on väike aukartus prostituutide ees, see peab ikka vääga tugev isiksus olema, kes hakkab oma keha müüma ja kuipalju me ikka teame? paljud ju PEAVAD seda tegema, et oma lapsi ja peret toita, ennem müüb keha ja teenib leiva lauale, kui prügikasti kallale viib, või kuidas..?:-)
 
Lendur 21. august 2002, kl 13.33
Litsimajja küll ei lähe...ma seksi eest põhimõtteliselt ei maksa. Nii palju peaks meest olema, et partneri väljaspoolt litsimaja leiab...
 
Jaanika 21. august 2002, kl 13.40
keegiuus

jaah, isegi mõelnud. see ongi, et vast mitte kui midagi absoluutset lubada ei saa. ma küll ei suuda ette kujutada, et võiksin end müüa. tundub, et ikka peab ju muid variante leiduma, noh mingi töö ikka leiab. samas ei tea ju kui on selline 0 olukord ja valida on enesemüümise ja lapse nälgimise vahel. suudaksin vist aru saada.

Lendur

enesekindel mees oled, no aga kui ei ole püsipartnerit ja oled kole nagu maailmasõda, seebitamise oskus ka puudub aga tahaks ikka ka sooja naisekeha tunda. Mida siis teha?
 
keegiuus 21. august 2002, kl 13.43
Eh, Lendur - sina sinaks, aga kui ikka tõeliselt armastad ja EI taha haiget naise hingele teha???? Või käibki sul nii ilma mingite tunneteta, kas ikka võtaksid ühegi naise rajalt maha lihtsalt niisama, et mingitki tõmmet ei tekiks???:-)
siis võiks seda ju rohkem vägistamiseks või midaiganes nimetada?
ma ei usu hästi su teooriat...:-)
Ja kas see, kes ei tee naisele haiget(kui asi kokkuleppeline) ei olegi MEES? Kas sul on mingi probleem MEHEKS olemisega??? Sa siin püüad koguaeg seda tõestada, et oled MEES????:-)
Lihtsalt tähelepanek väike, ei tasu solvuda:-)))
 
Elmar 21. august 2002, kl 13.53
Bordellist saab naise odavamalt kui baarist.
 
Lendur 21. august 2002, kl 14.03
Jaanika&keegiuus

Aga see naise "baaris ära rääkimine" on eelmäng ja kuulub sellise "juhusliku seksi" juurde... see, et lähed uksest siise visakad jakobsoni lauale ja ähid seal pool tundi... see pole midagi väärt. Mäng algab esimesest pilgust ja kestab kuni hommikuni - nägemist ütlemiseni. Sinna vahele mahub kirglik öö - muidugi tuleb teinekord selline "jaht" isegi kallim lõbutüdrukust- unustad kontrolli oma krediitkaardi üle ja hommikul avastad, mitu litsi selle raha eest oleks saanud...
Jaanika: kas arvad, et kõik need loetletud miinused on aühel mehel korraga? Mingi trump peaks ju igal mehele varuks olema, et edukas ärarääkija olla...
keegiuus... ma ei solvu, mul närvid korras :)))
 
keegiuus 21. august 2002, kl 14.08
Lendur :-))) A ikkagi, sellisel juhul ei ole ju sex sul kõige tähtsamal kohal, sulle on emotsionaalselt ennast vaja pidevalt tõestada, et suudad kedagi ära rääkida jne...:-)
A sa parem ütle, mida sa pärast tunned? Oled õnnelik, aga mille üle sa õnnelik oled????
Tee mulle naiivsele lollile palun selgeks, kui suudad mu " ära rääkida"...:-)
 
Lendur 21. august 2002, kl 14.06
Keegiuus,


tunnete puudumine seksis ei tähenda seda, et partner ei tohi olla atraktiivne. Meestel piisab seksiks vaid sellest, et naine on väga kena ja atraktiivne.
 
domenica 21. august 2002, kl 14.11
To: Mare-Mai

Sul ei ole päris õigus. On tõesti üllatavalt palju mehi, kes käivad seal justnimelt selle pärast, et ei liigita seda petmise alla?! Peale selle, et sellise baarist või tänavalt leitu peale tuleb ka raha kulutada (tõenäoliselt), ei või iial teada kuhu sa temaga sattud (tema juurde - saad kolakat, sinu juurde - varastab tühjaks) ja iial ei või teada, mis haigusi ta kannab jne. jne. Nii, et mina eelistaks igal juhul seda, et ta käib bordellis.
Nii, et pole vaja kõiki kohe saamatuteks, viletsateks suhtlejateks ja nõmedateks pidada. Üks eelis veel, prostituut ei hakka sulle pärast helistama, sms-e ja maile saatma ja muul viisil tüütama.
 
keegiuus 21. august 2002, kl 14.12
Lendur -kas ei tee see siis pea sama välja???? Ka bordellis võid ju sama raha eest leida sellise naise??? Sul hea ja temal leib laual? Kas ei ole siis mööda baare otsimine laristamine???:-)
 
Jaanika 21. august 2002, kl 14.16
keegiuus

Lendur naudib mängu, mis algab flirdist ja lõppeb kirgliku ööga. prostituudiga flirt vist mõttetu.

ma arvan nii.

Lendur

Kõik mehed ehk ei tahagi mängida, vaid just nimelt ennast tühjaks laadida ja sel juhul ju l.maja palju lihtsam variant.
 
Lendur 21. august 2002, kl 14.19
keegiuus

pole Sa midagi naiivne loll, saad aru küll...
Ma ei tõesta midagi, eesmärk ei ole midagi tõestada... oletame, et mõnikord on tuju lõbutseda ja ööklubis on kena tüdruk...alustan temaga mängu ja ma olen öelnud, et eesmärk oleks saada ta voodisse... aga tavaliselt juhtub nii, et üks asi viib teiseni ja siis lõpetad ikka voodis...teinekord tahaks oma naisest erinevat naist...
õnnelikuna tunnen end peale ühe-öö-suhet siis, kui tüdruk tunnistab mulle, et tal oli vapustav öö :)))
 
Lendur 21. august 2002, kl 14.23
Keegiuus

Jaanika jõudis ette, lõbumajas jääb see eesmärgini jõudmise vaev ära, nagu kodus - põhimõtteliselt võib ju kodu ka l.majaks pidada: mina sulle putru keedan, sina mulle taha keerad ...kõik toimib liiga lihtsalt...tahaks, et peaks veidigi pingutama...isegi kasvõi ilma tulemuseta...
 
Feliks 21. august 2002, kl 14.24
hm..lahe vaidlus teil...vadan koduaknast topless päevitavaid proste, kes mu kõrvalmajas töötavad...ilusad piigad teised. On jah tugevad isiksused, kes seda tööd teevad. isegi mina - meesterahvas ei taha seda teha. Paaril korral olen seal seesk ikäinud, juttu ajanud. gati normalsed piigad. Ei ole pepsid ega ülbed ega määri ennast peale. Vaheevahel niidavad meie ühiselt muruplatsilt murugi. Ja murust madalamaks ma neid kuidagi ei oska pidada.

MUlle näib, et see "madalam kui muru" on pigem vaatleja küsimus, kui kõrge vaataja-hindaja ennast peab tõstma, et kedagi teist (olgu või prostituuti) sedasi alavääristada. Ju midu see inimene ise miskit väärt pole, et ta ennast kunstlikult peab ülesupitama.....
Muidugi on nad ka inimesed ja neilgi võivad suhted tekida, emotsioonid mis iganes. Üks asi on professionaalsuse küsimus, nagu arst ei saa luua miskit erilist suhet om apatsiendiga, ega sobi seda ju ka prostil teha. A mis vahet on, kas on suhe tekkind lõbumajas käies prostiga või kus iganes mujal? Mis amet rikub meest(naist) niivrd või on see rohkem meie enda mõttelaadi rikutus - ma eeldan pigem vimast.
 
hyperboloid 21. august 2002, kl 14.31
Oo, milline romantiline suhtumine prostituutidesse...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!