Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Hr. Edgar Savisaar
 
Rita 26. juuli 2003, kl 00.58
See inimene tõi meie väikesele Maale vabaduse. ja temale tuleks ausammas panna ja mitte selle härra eraelukallal ilkuda! Kust tulevad küll need jubedad kasvatamatud kutsikad, kes minevikku ei mäleta, elab tulevikuta.
 
Elan ja Tean 26. juuli 2003, kl 01.21
Mida tema üksi siia ka tegi ? Midagi...

Tolle aja esimeste sammude eest jahh.. on tegija...

Täna enam ei ole. Elu on edasi läinud. Edgar nagu vana sportlane, kes ei jõua joosta hüpata.. aga tahab veel olla tipus...

Õpi ja ela ja arene ja ela edasi!
 
Elan ja Tean 26. juuli 2003, kl 01.22
Ja mäeltad kunagist rubla skandaali ? Edgar ka sellega seotud on.
Sina ei usu aga mina tean.
 
nõutu :) 26. juuli 2003, kl 02.16
minge magama, libakoerad :)
 
Teadja 26. juuli 2003, kl 02.31
Keegi kurat üritab teha keskerakondliku propagandat. Ma ei imestaks kui vana savipätsi juhtimisel. Tuletage meelde, ei ole skandaali millega ta seotud ei ole. Ausammas tuleks küll püstitada, kui kõige paksuma nahaga poliitikule. Isegi ninasarviku nime oskas enda reklaamimiseks kasutada. Kunagi peale lindiskandaali lubas, et ei tule poliitikasse kunagi tagasi. See oli televisioonis ise nägin. Ja mul on mäluga kõik korras, osal rahvast paistab, et mitte. Annaks rahvale jumal tervet mõistust, et see mees kaoks. Ja tema teened on Eesti riigi vabaduse eest võitlemisel väga kahtlase väärtusega. Kogu see rahvarinne oli kahtlane. Tuletage meelde olid kodanike komiteed, kuidas suhtus rahvarinne nendesse ?, mis olid nende eesmärgid?, kes võitis? ja kes nüüd pasundab, et nemad olid need? Värskenda oma mälu kallis Eestimaa rahvas.
 
saaber 26. juuli 2003, kl 07.26
To: Teadja
Värskendaks, aga ma vähe liiga noor, et seda kõike mäletada:)
 
Siiri 26. juuli 2003, kl 07.31
Rita,
kes su sõnavõtu põhjustas? Otsisin kogu foorumist ja ei leidnud hiljutist Edgari mustamist :)
Leidsin ühe huvi tundmise Vilja Savisaare vastu, sellise uudishimulik ja natuke kollase, aga kindlasti mitte pahatahtliku, nagu sa üritasid kiiresti inimesi ümber kasvatama hakata.

Mine otsi omale nädalavahetuseks mees, poe temaga voodile ja vaata, et meelerahu tagasi saad!!!!!!!!!
 
Indrek 26. juuli 2003, kl 08.55
Mäletan minevikku ja elan tulevikuga,, mäletan ka neid va eediku talonge ja arnoldi "käed eemale nõukogude võimust"... Hullemat s*tapead kui Edgar Savisaar annab siit EV-st ikka tikutulega taga otsida. Kui see savipea teha oleks siis istuksime ammu juba SRÜ-s ja loeksime kasinaid rublasid.
 
näh 26. juuli 2003, kl 09.56
Sai talongidega:seep talongidega; ühtegi toiduainet poest kätte ei saanud, kuna kõik oli talongidega ja kõik ostsid omad talongid ka välja. Kui sul vaja polnud, jäi asi kappi seisma, selle asemel, et kaup poes järgmist ostjat ootaks.
Minul oli tol ajal väike laps- isegi piima ei saanud ju poest kätte! Isegi kui vaja polnud, siis osteti ikkagi- äkki saab maha äritseda. minul oli vaja, kuid osta ei saa- talonge rohkem pole.

praegu on ikka hea: lähen ja ostan seda, mida vaja. üleliigset ostma varuks ei pea.


(Olen ka keskerakonnavastane)
 
Õnnetu ema 26. juuli 2003, kl 10.39
Jah, kui kõik talongide peale läks, siis ma ei saanud mitte midagi süüagi lastele teha, nälg oli meie majas alaline külaline. Lapsed kasvasid üles palja kartuli peal. Piimast, pudrust, lihast, võist jms. kasvavale organismile vajalikust jäid nad siis puha ilma. Ei ole kunagi näinud, et toonase peaministri ümbermõõt oleks ealeski kahanenud... Palju sai siis nutta, palju...
 
Rita,kes Tiinaga kirjutab 26. juuli 2003, kl 11.34
Keegi rumal ja äärmiselt armukade inimene teise,kas tarkuse või muu suhtes kasutab nüüd julgelt nime -Rita. Savisaar on igati tore inimene ja nende pere vahva.Mina küll ei kirjutaks siin ja veel vähem ärgitaks kenade inimeste suhtes mingeid diskussioone.Väga haige ja skisofreeniline inimene,kes muud välja mõelda ei oska kui avalikke tegelasi mingil moel süüdistada saamatuse üle oma elus toime tulla.Tööd tuleb teha ja kõvasti .
 
kirikurott 26. juuli 2003, kl 21.43
Poliitika, poliitika... Huvitav, kes oli teema algataja?
Cipramil, cipramil jäi vist võtmata...
 
Hille 27. juuli 2003, kl 11.11
Olen siin foorumis peamiselt lugejana. Kuna olen ka ise juba 40-ne, siis tundusid Rita sõnavõtud üsna huvitavad, kuid nüüd ta küll hävitas lugupidamise enda vastu. Enamus eestlasi ei saa ju võtta tõsiselt sellist inimest, kes on nii pimedusega löödud, et kiidab savikat. Soovitan Rital edaspidi veel siin suheldes vahetada oma nime. Arvan, et nüüd, kus ka Tiina sai teada Rita tõelise loomuse, pole tal (sel Rital) ka sealtpoolt enam midagi loota.
 
Rita väljamõeldud Hillele 27. juuli 2003, kl 12.09
Ma olen Rita ja jään selleks,tänan viisakate soovituste eest aga...noh olen juba nii vana ,et omada isiklikku arvamust ja kellele ei meeldi,siis kõik ei peagi meeldima,mida üks või teine ütleb.Elu on selline.Ma ise olen õnnelik inimene ja seda omaenda kogemuste ja töö vaevaga.Kui arvan,et avaldan mõne oma seisukoha,siis seda ma ka teen.Noortele,kes tõsiselt nõuannet vajab,siis samuti ma ka vastan ja loomulikult mitte ainult mina ,kõik.Ma ei pea midagi seletama ega kellelegi aru andma.Ja Tiinaga on meil omavaheline vestlus ja kirjavahetus ning ei maksa erutuda sellest.Kes vahetab nime,kes ei vaheta nime-loeb intellekt ja kasvatus. Ega normaalne inimene pole hampelmann.
 
Runno 27. juuli 2003, kl 12.33
Savisaarega on selline naljakas värk, et ta kas meeldib või teda vihatakse. Miskipärast keegi neutraalselt ei suhtu. Kui Riinale Savisaar meeldib, siis ei tohi teda selle pärast veel maatasa trampida. Savisaar meeldib ju ligi pooltele eestlastele. Läheb siis kodusõjaks või? Savisaar ju tegelikult ongi üsna tubli mees olnud. Eks ta ämbreid ole ka olnud muidugi, aga kellel poleks.
 
to Runno 27. juuli 2003, kl 12.45
Mulle Savisaar ei meeldi lihtsalt niisama nagu jagatakse kahte lehte.Lihtsalt see perekond on ise nii tulest kui veest läbi käinud,väga vitaalsed ja kohutavalt suure tahtejõuga ja äärmiselt töökad inimesed.Olgu nad poliitikas või mitte.Ma ei ol4e selle teema algataja,ma ei tea,kes siin niisama aega viidab.
Rita
 
kas tõesti 27. juuli 2003, kl 13.26
meil EEstis ainult üks Tiina ja Rita,et peab kohe uue nime võtma.Ega ma illegaalselt siin ela ,et nime vahetan.Kellel nime pärast häbi võtku ise uus nimi.
 
Tiina 27. juuli 2003, kl 16.52
Paluksin lahkesti mitte minu nimel esineda, ei poolt ega vastu. Kui pean vajalikuks midagi 6elda, siis teen seda ise. Uskuge, oskan ise valjenduda. K6ikidele kurjadele - soovitan millegi positiivsega tegeleda. Originaal-Tiina.
 
pereema 27. juuli 2003, kl 18.37
Absoliiuselt vale jutt,et talongimajanduse ajal oli meil külas nälg.Tegelikult ei tarbitud seda kogu kraami kõike ära.Meil kasvasid ka sel ajal 2 teismelist last ja kogu pere sai kõhu täis.Tõsi on vaid see,et ei saanud me süüa seda mida ihkasime,samuti on ka praegu.Kui tol ajal ei oleks kehtestatud talongisüsteemi,siis küll oleksime olnud näljas.
 
Tiina /muideks kah originaal/ 27. juuli 2003, kl 20.23
Noh,kas läheb kätsiks,või?
 
Eesti rahvas 27. juuli 2003, kl 21.49
Näh, poleks seda teemat algatatud, poleks Edgar selle peale tulnudki, et meedias ülesastumine teha. Nüüd aga koguni kuulukse, et usub end võimule tulevat. Mäng vääris ikka küünlaid! La viva teemade algatajad! Welcome to talongs!
 
Edgar 27. juuli 2003, kl 21.58
Tont, Vilja ruulib kaheksateistkümne punniga. Kas saan ikka võimule sihukse reitinguga?
 
to Edgarile 28. juuli 2003, kl 01.20
Ma arvan,et saad küll.Nii lahe ja karismaatiline ja ajukäärusid tunduvalt rohkem,kui nii mõnelgi pürgijal.Pressi aga hoolega ja EL asjus mõtleme veel.
 
Feliks 28. juuli 2003, kl 07.52
piinlik lugu...ehe näide, kuidas osav PR töö inimest paremaks võib muuta......teaks laiemad rahvamassid tegelikke taustu.....:(
 
ka yks Tiina 28. juuli 2003, kl 09.05
vága jabur sonavótt,sel Rital.Ma ytleks ainult yht meie savika kohta,et ega ta nii jube tóókas polegi,lihtsalt ta on olnud heal soojal kohal ja tóókusega pole siin midagi tegemist. Ja kallis originaal Tiina ára ole nii kindel ka ,et sa siin nii originaal oled,ma arvan,et meid on siin palju ja kui ma soonin vóin millal tahan OMA nime kasutada.See ei táhenda,et kui keegi votab Tiina nimel sóna,et see pead just sina olema.Kui tahadki originaalset,siis valigi selline nimi mida teistel pole.Aga edu teile siiski.
 
noah 28. juuli 2003, kl 10.15
Minu jaoks muutus savipäts tühjaks kohaks peale seda, kui ta miskil 15. mail kutsus eesti rahvast Toompead kaitsma. Siis sai selgeks, et tegu on ülimalt egoistliku isikuga, kelle mõttes liigub ainult isiklik kasu ning oma naha hoidmine, mitte eestlaste heaolu ja turvalisus. Selgitan: mäletatavasti olid venelased vägagi agressiivselt meelestatud ja kutsuda sinna veel juurde eestlased... Peame Jumalat tänama, et suuremaks verevalamiseks ei läinud. Oleks vaja olnud vaid paari tüüp, kes oleks kakluse provotseerinud. Edasi mõelda ei tahakski. Mujal maalmas tehakse kõik, et vastasleere lahutada, mitte ei kutsuta rahvast kokku. Nojah, ega päts ju sellele ei mõelnud, mis näitab, et lisaks egoismile puudub tal ka loogiline mõtlemine ja selge pea. Ja selle meeleavalduse oleks võinud veekahuritega laiali ajada. Nii tehti paaril korral Riias.
 
ähh 28. juuli 2003, kl 11.55
Ärge meenutage neid jubedaid aastaid...
 
Tiina 28. juuli 2003, kl 15.18
to Rita: vabandust, et lahen teemast valja.
to ka yks Tiina, 09:05 : selguse m6ttes v6in lisada oma perekonnanime, mis on TIHEMETSA. Tanan Sind tahelepanu eest ja ettepanek - hoidkem kokku, meid niigi vahe1 lugupidamisega Tihemetsa Tiina.
 
Tiina Tihemetsa 28. juuli 2003, kl 15.41
vea parandus - neljanda rea esimest s6na lugeda 'vahe', kusjuures s6na teine taht on tappidega. Ikka parimat soovides T.T.
 
Pulleritsu Peeter 28. juuli 2003, kl 20.49
tean,tean seda Tihemetsa Tiinat kuid ka palju teisigi oroginaaltiinasid .
Kas need Savisaarte teemad on tellimustööd ,Rita? Mis paberkandja poolt.Nii teineteise kõrval nagu päriselt kohe.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!