Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Hr. Edgar Savisaar
 
Rita 28. juuli 2003, kl 20.51
See Toompeale kutsumine oli üks suur asi ja läksid kõik,kes ei kartnud.Kas te ei nutnud pärast õhtul teleka ees kui internatside lohe läks rahva keskelt läbi ,nad kartsid meie inimesi-see oli murdepunkt.Kes sellest kirjutas siin vähe aega tagasi-su rõhutatud o-tähed ja ü-asemel olevad igrekud annavad tunnistust sellest,et oled mingil põhjusel eesti keelest võõrdunud.Kas ma eksin kui ütlen,et oled Helsingis ja päris õnnetu meesterahvas ja vimma loobid sa sageli,sinu stiili olen märganud mujal-kallad soomepärase oo-tamisesopaga üle ja ise ei tea asjast muttigi.
 
Peeretus 29. juuli 2003, kl 02.35
Vaene onnetu Rita,Sa oled vist elult valusasti peksa saanud....aaa kull aeg koik haavad parandab!
 
Tiina 29. juuli 2003, kl 03.27
Kuidas v6ib olla nii kitsa maailmavaatega, et tanitada inimest, kes ytleb valja oma eelistuse poliitikas? Mina ei tunne isiklikult ei hr. Savisaart ega Partsi ega kedagi neist parteiliidritest, kuid selge on see, et neil k6igil kui inimestel ja juhtidel on vigu. Mitte ainult, on ka haid kylgi, nii nagu meil k6igil. Nendest kommentaaridest jaab mulje, justkui Savisaare ainuke toetaja oleks Rita olnud. Raske uskuda. Nii palju kui mina olen lugenud k6ikv6imalikke kommentaare k6ikv6imalikel teemadel kus iganes, siis r6huv enamus inimesi on haalestatud negatiivselt - k6ik on halb. See praegune komm ei ole mitte selleks kirjutatud, et Savisaare-vastased oma meelt peaksid muutma, vaid ikka selleks, et, kulla rahvas, sailitage elementaarne viisakus, kui te syhtlete. Igal inimesel on 6igus 6elda oma seisukoht, kuid sealjuures oponenti isiklikult ryndamata. Ma annan au Ritale, kes yritab sirgeselgselt kaitsta oma poliitilist eelistust.
Muideks, mina olen oma haale andnud Isamaalidu eest - see on minu valik. Ma tean, paljudele ei meeldi ka IL. Aga, mina naiteks ei ole rahul RP-ga, kohe mitte yks raas, midagi pole teha. Kuid mul ei tuleks pahe hakata m6nitama neid, kes on RP poolt haaletanud. Kulla kaasmaalased, olgem sallivamad!
Arvan, see teema, mis on tais vihkamist ja inetuid s6nu v6iks lugeda ammendatuks.Lugupidamisega, Tiina.
 
see päris Rita, 29. juuli 2003, kl 09.12
Mina pole teema kirjutaja,sellest ole eespool öelnud juba,keegi kasutab minu nime,et siis oma kasvatamatust näidata.See sõnavara,mis ta joonealusena välja toob ,puudub minu leksikonist ja inimesi ma kutsikateks ei nimeta.
 
to Rita-teema algataja 29. juuli 2003, kl 09.15
Siin päris Rita: ole nüüd korrektne,sa ju tahtlikult teed sellist kurja,see tuleb sulle endale tagasi.Perekon Savisaart ma kaitsen ,ainult mitte sellise meetodiga,nagu sina seda teed,teise (minu) nime all mustad hppois mind.Inetu.Ise tead...
 
to valeRita-teema algataja 29. juuli 2003, kl 09.25
Veel sulle,et sõna maal kirjutatakse väikese tähega aga sina ilmselt mind soovides mustata-kirjutasid nimmeja sellega pakkusid üle,sõna maal suure tähega nagu tervet maakera silmas pidades.Sorri,nii tobu ma ei ole,ikka palju ilmas elanud ja mitu võimu üle elanud ja haridust ning haritust piisab. päris Rita
 
noah 29. juuli 2003, kl 11.37
To Rita

Ma tõesti alguses arvasin, et Sa mõtled seda teemat tõsiselt. Aga nüüd ma näen, et Sa teed nalja. Aga kui Sul on siiski tõsi taga, siis kas Sa läheksid ja laseksid ennast tagatoas maha kui Savisaar seda eestlaste õnne nimel palub. Loodan, et mitte. Aga mine Sind tea.
 
Arvaja 05. august 2003, kl 11.25
Rita, sa oled siin foorumis juba korduvalt oma idiootsust tõestanud.
PALUN - ära seda enam rohkem tee.
Pole ka ime, et sa sellist ila ajad, kui sulle meeldib kui elevandisuurune teerull sust voodis üle veereb...
IRW
 
Savist Tsaar 09. juuni 2018, kl 19.28
Ma olen kindel et mõned Keskerakonna reeturid soovivad palavalt et Edkar kohtus süüdi mõistetakse sest kui ta oma konkureeriva erakonna loob siis... Ja Reformierakond keeras ka vindi üle selles mõttes et esitas Savisaarele kahtluse mille tagajärjel Keskerakond lõhenes ja sellest tulenevalt valitsusse pääses. Aga näe Savisaar sai jala omale. No teate kui ta haiglas koomas oli ma mõtlesi küll et ei sellest enam elulooma saa kutsuge parem Laar pumpüssiga kohale teeb halastuslasu ära. Aga jah oleks näiteks Kadril selline õnnetus juhtunud ta oleks pidanud omale juba kolmanda perekonnanime võtma mis oleks sobivalt Sant. Ja Savisaar hakkab oma uut valimisliitu vist vangimajast juhtima Ega tal muud üle jää kui oma Hundisilma kommunismitalu haamri alla panna rahalisi nõudeid nii palju kogunenud
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!