Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Kuidas meest paremini h o i d a ?
 
arvamus 03. september 2003, kl 12.46
angerjas,

"mina olen usin ja tubli naine. teen mehele süüa, pesen nõud, triigin, koristan ja pesen. mehe kallal ei ilgu/ei õienda. panen mehe riidesse kah!"

nii enda kui teiste kogemustest võib öelda-mida usinam ja tublim naine on,seda vähem mees seda hindab.Eriti koristamine,söögitegemine,mehe nunnutamine muutub mehele igavaks.Mida bitchim mehega kodus oled(voodis muidugi peab super olema),seda truumalt ta sul järel vantsib.
 
arvamus 03. september 2003, kl 12.51
angerjas,


nii enda kui teiste kogemustest võib öelda-mida usinam ja tublim naine on,seda vähem mees seda hindab ja seda vähem ta ise liigutada viitsib.Tegin exi puhul ka endale karuteene-olin hästi tubli,tegin süüa,pesin nõud,koristasin ta järelt...ja lõpuks oligi nii,et kõik kohustused olid minu peal ja hakati veel armukest ka pidama.(kuigi omavahel oli seks super ja ka hingeline side olemas)
 
Lotta 26. juuni 2015, kl 21.38
tegelikult on selle asjag nii, et mehed tahavad lihtsalt elada ja olla. Nad ei taha kodus probleeme ega mossitamist, seda on tööl ja muidu elus liigagi palju. Mees tahab kodus saada jäägitut toetust isegi siis, kui tal on paha olla ja pole just kõige paremini oma elu ülesannetega hakkama saanud , võib isegi öelda, et eriti siis. Mees on laisk ja ta ei lähe iialgi kodunt välja armukest otsima, kui tal on on seal hea ja turvaline olla. Läheb aga siis, kui millestki jääb puudu ja see millestki on armastus- tingimusteta armastus, nii halvas kui heas. Kui naine armastab ja jumaldab oma meest saab naine vastu nii palju, et võid imestada.
 
zöldsjvdkjbvfd 28. juuni 2015, kl 11.24
Mehed vajavad naiste hoolitsust ja hoolimist, sest mõnes mõttes on nad nagu lapsed, kes iialgi suureks ei kasva. Aga see meeste eest hoolitsemine on pisut selline trikiga värk, sest seda tuleb teha nagu Naine ja mitte mingil juhul nagu Ema. Kui ematsema hakkad, siis on asi omadega peppus...Igasugune näägutamine, õpetamine ja oma arvamuse pealesurumine mehele on ematsemine.
Ja üle ei tohi pingutada ka selles mõttes, et mehel ei tekiks õpitud abitust, sest siis juhtubki see, et kodus olles lebotab vaid diivanil ja ootab, millal naine kõik ette taha ära teeb.
Mehe eest hoolitsemine on näiteks ka see, kui lased tal endal hommikul kohvi ja pudru mõlemile valmis keeta.
 
:) 28. juuni 2015, kl 22.58
Kõige parem on hoida nagu kallist veini- pimedas jahedas keldris.
 
jama 29. juuni 2015, kl 11.06
naera tema naljade üle ja naerata talle tihti, vahest ka muidugi flirdi.
 
mina 01. juuli 2015, kl 18.43
kõigepealt ma armastan oma meest ja annan talle seda pidevalt tunda.
õpetasin ta hästi süüa tegema ja nüüd ei pea ma seda üksi tegema.
ostsin talle vinge maamaja, et tal oleks, kus ehitada ja "meestetöid" teha ja et tal liiga palju vaba aega ei jääks :)
hoolitsen, et ta tervis korras oleks, et ta raviks hambaid kvaliteetsete materialidega tippspetsialisti juures.
ostsin meile sellise auto, et mees ei pea peale klaasipuhastusvedeliku lisamise ennest selle teemaga vaevama.
kiidan ja märkan, kui ta mulle uhke maakivist kaarsilla ehitab või parki haruldase puu istutab.
hoolitsen, et tal ei oleks liiga pingeline töö ja veedan temaga aktiivselt puhkust (rattaga sõitmine, reisimine, purjetamine jne.)
oleme koos üle kahekümne aasta.
 
blahh 06. juuli 2015, kl 20.40
ma ei viitsi mehega üldse tegeleda juba aastaid, ta on nii mõttetu tüüp
ja rsk, ma ei saa temast üldse lahti, kohe nutma ajab, nii tahaks normaalset meest, kellega saaks mõtteid vahetada
 
kas teil on 10. juuli 2015, kl 13.44
mees nagu lemmikloom, mitte partner?
 
Yx võimalus 10. juuli 2015, kl 20.52
Küsi mehelt vaikselt ja tõsiselt, kas tahad rääkida praegu või räägime siis, kui sa kogud end? Ma näen ja ma hoolin, olen alati olemas su jaoks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!