Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Riietest läbikumavad nibud
 
Krislyn 03. august 2004, kl 18.54
nüüd võiks mõni mees sõna võtta. ma tahaks teada, mida arvavad mehed sellest, kui naisel on märgata nibusid. ütleme et kui riietus ei ole libulik või väljakutsuv, pigem tagasihoidlik või lihtsalt tavaline.
või kannavad naised rinnahoidjaid teiste naiste pärast? mul näiteks on suhteliselt väikesed rinnad, nii et tegelikult pole mul rinnahoidjaid vaja (sportimiseks küll). aga ma kannan ikka, harjumuse pärast ja sellespärast, et ma ei tea, mida teised arvavad.

igatahes kui mul on mustriline tume pluus, kus nibud ei ole pluusi stopp!Jääseisma! vaatamisväärsus, siis ma kannan ikka ilma rinnakateta. ja ümber keha pluusidel on tegelikult nibusid vähem märgata ja rinna kuju on ilusam.

niisiis. mida arvavad mehed nibudest ja mida arvavad naised?

(ma loodan, et tuleb mõistlik vestlus, ma ei taha kedagi nilbustele lükata, eks ole)
 
kukimuki 03. august 2004, kl 19.10
Minul see lausa suur mure.Mul on seljas rinnahoidja ,sportsärk, fliisist vest ja palun väga -rinnanibud pressivad ikka esile,minu poeg ütles ,et ema see ei sobi ega sa 16 ei ole -NO mida teha?Ega ma nende üle küll õnnelik ole!
 
Tibu 03. august 2004, kl 19.11
mind tegelikult huvitaks sama asi, pigem meeste arvamus. Ainult, et mul ei ole mitte väiksed rinnad, vaid suured- C. Asjassepühendatud kiidavad taevani. Rinnahoidjata käia on imelik, aga rinnahoidjad on mul üldiselt ilma push up´i või polstrita, st. õhukesed. Paksud rinnahoidjad on ebamugavad ja tunnen end nendega nagu mingi polsterdatud hokimängija. Kui on jahedamad ruumid või tuul puhub või teatud ajal kuus- rinnanibud on nii selgelt särkide all näha...
tunda piinlikust või mitte? Märgatakse muidugi. Ja vaadatakse. Aga ma ei saa ju ometi saleda figuuriga hakata kolme kampsunit selga ajama või lohmakate pluusidega end mingiks mammiks tegema.
 
vesiir 03. august 2004, kl 19.12
Tere tulemast kuuma suvepäeva ;) Nibud on hetkel moevärk ja kui aus olla, siis ma ei näe seal midagi halvakspandavat. Teatud mõttes isegi seksikas vastavalt rinnale ja vormile :)
 
Geisha 03. august 2004, kl 19.24
Mul üsna suured rinnad (C korv) ja kummitab samuti küsimus, et kas no peab koguaeg alati kandma... Ja kui kannan õhukesest materjalist rinnahoidjat, siis pressivad nibud läbi selle. Kui kannan neid kõvade korvidega, siis joonistub korvi muster kenasti pluusi alt välja, mis on umbes sama hull.

Oeh :)
 
vesiir 03. august 2004, kl 19.26
Teema juba valgub juba nibu teemast kõrvale. Korvid ja muud asjad tulevad mängu :s
 
Geisha 03. august 2004, kl 19.30
Ok, vesiir, teeme suure nibuteema. :)

Mind ausaltöeldes natuke häirib, kui teisel naisel nibud paistavad. Tekib selline otsekohe mõttes teise inimese lahtiriietamine (kuna fantaasia hooleks pole palju jäänud) ja seejuures iseendaga võrdlemine. Ja siis sellest tulenev ebamugavustunne. Samal põhjusel ei välguta oma nibusid. Et kes teab, milline pervert neid nägema juhtub :))

Samas on riietusesemeid, mille alla ei saa rinnahoidjat panna. Õlapaelteta topid näiteks. Ja muud napid rõivad.
 
kolla 03. august 2004, kl 19.31
Nibud on alati ilusad vaadata, mida te naised põete ometi. Tore, kui on ju.
 
nojaa 03. august 2004, kl 19.33
õhukesele rinnahoidjale olen vatipadjad nibude kohale pannud, kui on tõesti vaja asjalik ja diskreetne välja näha...aga vabal ajal võtan vabalt, ära passi, kui ei meeldi :S
 
Õie Tolm 03. august 2004, kl 19.34
Ei kanna alati rinnahoidjat, nibud paistavad, mehed vahivad...no ja siis? Mul palavaga mõnus olla ja rohkem mind ei huvita.
 
vesiir 03. august 2004, kl 19.35
Oki kui rääkida viisakuse reeklitest, siis kõik sellised intiimsed kehaosad peaks olema kaetud ja sellest ei tohiks üldse juttugi teha, et kuidas näiteks varjata. Pane või nibule plaaster otsa, et välja ei turritaks. Kuid samas, kui on noor kena rind, siis ei häbeneks käia rannas ringi. Kui aga ikkagi viisakas õhtune üritus, siis tegelikult ei tohiks sinna naine minna ilma sukkpüksteta(ei mõtle villaseid), rääkimata välkuvatest rindadest ja nibudest, sest lihtsalt nii ei ole viisakas!

Olukord ja asukoht...
 
timbu-limbu 03. august 2004, kl 19.49
Kui rinnad lubavad paljana särgi all kandmist, siis kindlasti lubatud! Mulle meeldib!:)) Seksikas!
 
pipar 03. august 2004, kl 20.43
plaaster ikka peale.
 
Tuuletallaja 03. august 2004, kl 22.08
No täitsa kama. Ise neid ei eksponeeri ja kellelegi halvasti ka ei ütle, kes eksponeerivad.
 
Jaanus 03. august 2004, kl 23.36
meeste poole pealt sõnavõtt,
tohib, et nibud paistavad, pigem on isegi hea, et paistavad (natu erutav), ega isegi paksule mammile ette ei heida, kuigi nibude pärast järgi vaatama ka ei hakka
 
UPS 03. august 2004, kl 23.57
Puht alateadlikult on seatud protsess nii, et ilusa ning väljakuvava rinnanibu kuju järgi saab hinnata tulevase beebi imetamise protsessi - mida ilusama ja väljaulatuvama (kergemini kättesaadavama) kujuga rinnaninbu on, seda lihtsalt ning valutum on beebi poolt teostatav intuitiivne imemise protsess ja "nälga meeldiv kustutada". Jätkuv küpsenemise protsess mehe täiskasvanuks saades asendub seksuaalselt hindava ning erutustsoonide aktiivsust esilekutsuva tunnetusega. Ainult juhmi meest ei paeluks kena rinnakujuga väljaulatuv rinnanibu särgi või topi alt. Igal juhul maialt seksikas - aga üldjoontes pisike (eluliselt tähtis) detail, aga mille järgi hullunult vaatama ei just ei peaks - UPS
 
M34 04. august 2004, kl 01.39
See kergelt kumav nibu just see kõige magusam ongi! Mingit libulikkust selline olemine küll ei tekita-meeste silmis ei lisa. Muu kirjutas UPS juba põhjalikult lahti. Ettepanek: rohkem ilusaid erutunud naiste rinnanibusid iga meesterahva argipäeva:) Eriti ilusad oleksid need koos naiselike suvekleitidega...
 
Feliks 04. august 2004, kl 08.21
hm...et keele nibusid te kannate? kellelt varastet?kui enda omad, siis mida häbeneda? MIks te ei häbene nt kõrva näidata? Teil on ju kõrv ka erogeenne tsoon?
Nu paistab nibu välja..nujamissis? Keegi erutub teie peale? NUjasiis?Kuidas te reageerite kui te aimate kellegil mehel on jalgevahel riist - kuidas te reageerite? Ei kuidagi eriliselt ju? (okok..erandid välja arvates) - vat täpselt samuti reageeritakse ka teie nibudele. Ja ma olen 100% kindel et valdav enamik inimesi arvab teie nibudest(kui ta üldse midagi arvab ja miks peaks arvama?)positiivselt..
peale selle - klassikuid tsiteerides: ärge muretsega selle üle, mis teised teist arvavad - nad on tegelikult hoopis rohkem mures selle pärast, mis teised temast arvavad...
niet...:)
 
suslik 04. august 2004, kl 08.35
siin rinnakad võtavad sõna,C-korv ja suured rinnad..
oo jah.see pole suur,see on kujutelm suurest.
Ise kannan korvi DD.Kuigi ka vaidlen selle vastu,et nüüd megarindade omanik olen.
aga nibud on väljas jah.ja ei aita mitte midagi.ise hirmsasti häbenesin,sest mul ei ole võimalik ka ju mingeid imepadjakesi kasutada.pesu on kena,riided seljas ka.
aga nüüd see hirm möödas.vaadatakse küll,aga mõtlen,mis küljes,see ikka oma ja ilus.riides ma küll väljakutsuvalt ei käi,pigem võibolla julgemalt.
no las vaatavad.ja kui aus olla - on,ka mida vaadata.
 
alu 04. august 2004, kl 08.44
..polegi nagu midagi lisada-Feliks jõudis ette:)
 
põrnikas 04. august 2004, kl 09.31
kui töö juures nibud paistavad on küll tobe ju. See hajutab meeste mõtted võibolla naiste ka :P
 
bridgette 04. august 2004, kl 09.46
on tehtud küll üpris palju komplimente rindade kohta (C), aga see ei ole esma tähtis. samas sõbrannal on D ja mehed on ka väga huvitatud, aga lähevad mõni kord lausa rõvedaks. aga tal ei ole suurte rindade juures nibud peaaegu üldse näha (nagu sisse poole tõmbunud), mis annab jälle mulle eelise. aga, kui on vaja asjalik olla töö ülesannete tõttu, siis saab panna ette väiksed ümmargused vati padjad, mida meigi maha võtmiseks kasutatakse. või ka spetsiaalne plaaster
 
alu 04. august 2004, kl 10.48
...no on ikka probleem selle paistmisega:)

ja kel on tõsine häda ja vajadus "eitada" rindadel nibude olemasolu, vati ja muudest patjadest ei jätku abi, siis võib proovida jalgratta kummi remondikomplektis olevaid paikasid...no, vulkaniseerid need nibude peale ja vaevalt, et keegi peale kirurgi sealt enam kunagi midagi leiab!
 
kats 04. august 2004, kl 12.04
teate, mul on hoopis teistsugusem probleem:mul pole nibud turris...sellised pehmekesed...aga vot tahan turris nibusid!ja oleksin väga uhke kui oleksid ühed sellised!käiksin küll ilma rinnahoidjata...
aga kuidas ma saan nad turri?!?!
 
itss 04. august 2004, kl 12.05
aja nad kõvaks ja ongi turris
 
bridgette 04. august 2004, kl 12.08
to: kats
siis täpselt nagu minu sõbrantsil. on olemas rinna pumbad, nendega võiks proovida. aga vist eriti aita, ainult natukesks ajaks. kahju muidugi :( aga päikest sulle ikkagi :)
 
kats 04. august 2004, kl 12.17
teate ma olen kohe närvis!
miks nad ei või kikki minna?!?!
ei tea, kas pump oleks just hea idee....pumbad pole minu sõbrad...külma vette ju ka koguaeg ei pista :D
ei tea mis ma nendega tegema pean...
 
bridgette 04. august 2004, kl 12.19
räägitakse, et rasedus ja imetamine (rinnaga) pidi ka aitama paljudel. aga siis jälle hakkavad rippuma ja võivad tekkida armid :(
 
to suslik 04. august 2004, kl 12.40
mul läks süda pahaks
 
naine 04. august 2004, kl 12.45
to bridgette
mida sa pumpad seal? kui laps imema hakkab (või ka muudel juhtudel...) lähevad nad ikka kikki. ja rippuma ei hakka ka midagi, mul laps imetatud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!