Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Riietest läbikumavad nibud
 
bridgette 04. august 2004, kl 13.02
jutt ju sellest oligi, et mõnel ei lähegi kikki kuigi tahaks!? kahju muidugi on sellest, et loodus on nii ebaõiglane, et ühtedele on kõik antud, aga teised peavad kannatama oma rindade (või häbeme mokkade) ebaloomuliku kuju pärast, mis riietest läbi kumavad :(
 
teemast veel 04. august 2004, kl 13.06
Ma küll ei rõõmusta nende nuppude üle, aga polstreid kanda ka ei taha. Jäävad üle kavalamad riided või häbenedes pilke püüda.
 
olli 04. august 2004, kl 14.52
arumaisaa kuhu sattunud olen!kõik häbenevad,põevad ,varjavad ,muretsevad teiste arvamuse pärast????
....peaks meestele ka soovitama neid kosmeetilisi vatipadjakesi varjamaks oma pükstest kumavat kumerust.võehhh,kuidas nad küll julgevad sedasi, et kõigile paista on......
tõsi,leidsin siit küll ka ühe normaalse feliksi
 
naisukene 04. august 2004, kl 14.59
mind küll härivad turritavad nibud ja ilma kopsukateta käivad naised. ei ole kade ega erutav... miskipärast mõjub rõvedalt, piimariiulina.
kannan polsterdatud rinnahoidjaid, nendest ei turrita läbi.
kusjuures mul pole turris nibud mingilgi moel erutusega seotud, pigem temperatuuri muutustega
 
a. 04. august 2004, kl 15.18
TURRIS nibud?!? äkki öeldakse ikka "kikkis" või midagi sellist? TURRIS... öäkk!
 
to a. 04. august 2004, kl 16.11
"kõvastunud" oleks korrektsem vast ;)
 
naine 04. august 2004, kl 16.12
to bridgette
ära aja jama, seda ma küll ei usu :) kasta oma sõbranna korraks külma vette vaata kui lähevad kikki. tema voodistseene või lapse toitmist sa vaevalt pealt vaatad ;)
 
aga vot 04. august 2004, kl 17.31
ei ole kunagi omale probleemi teinud sellest. õigemini pole ka selle peale mõelnud. vahest on keegi öelnud küll, et näe nibud paistavad... las ta siis olla. sama moodi on ju ka läbi pluusi näha, et mul rinnad on. ega ma saa ju oma tisse peitma hakata.
 
ma kaks 04. august 2004, kl 20.25
....last ära imetanud,rinnad on nagu spanjeli kõrvad,rippus...........nojaa missiis,et läbi kumavad........
 
naine 05. august 2004, kl 09.02
kle, ma kaks, siis nad rippusid sul juba enne lapsi :) eks ta individuaalne ole jah, kuidas kellelgi :))
 
poisu 27 05. august 2004, kl 18.34
kompleksides naised udutavad siin... ;)

a minu arvates tuleks just rohkem ilma rinnahoidjateta käia, kui füüsis lubab. ka kui rinnad on kikkis, siis meil meestel on palju silmarõõmu ja fantaasiaobjekte.

TE JU TAHATE, ET ME TEILE JÄRGI VAATAKS!

(...ila tilkumas! irw) ;)))))
 
vanamoodne 07. august 2004, kl 12.15
Minule samuti ei meeldi, jätab lehma mulje. Ja igasugu pervareid ka igal pool, ilusaid kukekesi, kellele muljet avalda on vähe. Aha nohh igaühe oma asi, eks sõitke bussis ja kõik pubekad, prükkarid ja muidu haisvad venamehed röömustavad. Aga teiste rõõmustamine teeb ju endal meele rõõmsaks. Ise väljaspool kodu mingit läbi toppide-bluuside kikitamist ei tee.
 
iii 16. august 2004, kl 10.04
meeste arvamust pole mõtet küsida..enamuste meeste poolest võiks naised kõik alasti käia ja kui mehed oleks naised oleks nad kõik litsid.
 
mes asjad 28. jaanuar 2023, kl 01.42
need netihiirod veel on? miski pedofiilia kahtlusega tegelane on endale vastasrinde leiutanud?
 
vallanda oma info allikat sest nad ajavad pada 12. jaanuar 2024, kl 16.17
mes asjad 28. jaanuar 2023, kl 01.42
need netihiirod veel on? miski pedofiilia kahtlusega tegelane on endale vastasrinde leiutanud?


sina ja sinu sõbrad kes kõvat meest anonüümselt siin foorumis mängivad. pole kahtlustust mind mõisteti kaks korda süüdi selles . pahade asjade omamises. mul on kalduvused aga saan abi. ma ei tea kust sa oma infot saad aga su allikad on vist veidi vaimuhaiged ....
 
aitäh vtupeadest modedele kes jätkuvalt 12. jaanuar 2024, kl 16.17
mu vastuseid eemaldavad ja oma kaitsealuste vastuseid mitte
 
moded 28. veebruar 2024, kl 02.04
näksi peeru pisike m.pea, sa oled siin kõik surmani ära tüüdanud ja kui sa siit jeehat paned, siis rõõmustab isegi su lollakas kodust plehkat pannud isalaadne tegelane, et lõpuks idioodist poeg tegi õige otsuse
 
u mad broooooooo 28. veebruar 2024, kl 07.14
näksi peeru pisike m.pea, sa oled siin kõik surmani ära tüüdanud ja kui sa siit jeehat paned, siis rõõmustab isegi su lollakas kodust plehkat pannud isalaadne tegelane, et lõpuks idioodist poeg tegi õige otsuse


tõesta :) ja mind ei huvita ,et ma olen siin kõik ära tüüdand pooled ja suurem osa inimesi on siin argpüksid ja vaimuhaiged ja pervod seega mul suva. ma olen siit foorumist pause teind pikemaid enda mitte teie pärast. saad sa aru ,et kui ma siin foorumis tõde teie kohta ei levita siis teen seda mujal....
 
ma tean ja saan aru ,et sa kaitsed pedofiile 28. veebruar 2024, kl 07.15
vaimuhaigeid ja riigireetureid . foorum võib sinu ja teiste lollidega maha põleda mul suva
 
Lugege, mida imbetsill produtseerib, foorumi reostaja = mõttetu soga, järjekordne näide ülimadalast IQ-st…. 28. veebruar 2024, kl 09.10
A miks sa siin lällad üldse? Ise ka aru saad, et oled kõige lollakam ja haigem postitaja siin?

ei koti ja olen sellest rääkinud 100 korda juba.

Mine siit ära ja las foorum elab oma elu edasi. Keegi sind siin näha ei taha, oled rumal ja moraalitu sotsiopaat. Mis sul nüüd arusaamatuks jäi?

ehk sinu mitte sõbrad peaks mu ja mu inimeste laimamise lõpetama ja siis vaatan mis teen. mind taas ei koti . ja mis sul arusaamatuks jäi ma olen 100 korda kõike seletand sulle ennem. sul pole õigust seda küsida. ja sa kaitsed oma pedofiilist ahistajatest ja vaimuhaigetest mitte sõpru ja sa oled kahe palgeline madu. mis sulle arusaamatuks jäi.


Küsin uuesti erilise põmmpea puhul - said sa ikka aru, et see foorum ei taha sind siin näha?

mind ei koti . millest sa aru ei saa MIND EI KOTI . ma olen siin enda mitte sinu ja su mitte sõprade pärast.


Et sa oled rumal, haige ja ebameeldiv ja et kõik ainult ootavad, millal sa siit ära kaod? Said sa sellest aru?

taaskord ma ei koti. lõpeta teiste selja taha peitmine. ma ei kao kuhugi enne kui laim ja valed mu ja mu inimeste vastu ei lõpe. ütle seda oma mitte sõpradele. saad sa sellest aru mida ma sulle nagu 666 korda olen öelnud sa mõttetu kären.
 
Lugege, mida imbetsill produtseerib, foorumi reostaja = mõttetu soga, järjekordne näide ülimadalast IQ-st…. tõesta 28. veebruar 2024, kl 12.53
ja lõpeta mu kommentaaride varastamine sa loll pedofiil
 
haa-haa 02. märts 2024, kl 02.39
'mina ja minu inimesed'

imbetsill ilmselt peab täisid ja lutikaid oma inimesteks

no ok, sina oled pervert, kes ainult mingitest aanustest ja pursetest ratastoolis olles unistab, aga mida need täid ja lutikad sulle teinud on, et neid enda kambajõmmideks pead?
 
sa oled ikka loll pedofiiil lepi sellega 02. märts 2024, kl 07.31
'mina ja minu inimesed'

jah mina ja minu inimesed. mis sulle arusaamatuks jäi .



imbetsill ilmselt peab täisid ja lutikaid oma inimesteks

ma ei ole cyraxxx



no ok, sina oled pervert, kes ainult mingitest aanustest ja pursetest ratastoolis olles unistab, aga mida need täid ja lutikad sulle teinud on, et neid enda kambajõmmideks pead?


mõtttetu gimmick ja formula ei lugend lõpuni
 
Anonüümus 12. märts 2024, kl 23.49
Ma olen keskealine mees ja ma NÕUAN õigust käia vabal ajal poes uduõhukates liibukates ilma alukateta. Oi kui kaunis... :) Mes? Tüdrukuid solvab vää? Kus nüüd see võrdsus on - intended cameltoe vs bulge? Jõuame Walmarti rahvale järgi ja läheme mööda.
 
Ert Perwert 13. märts 2024, kl 00.53
Mitu mundzikut oled elus ära imenud = purskeni?
 
blablablaa vaimuhaige. 26. märts 2024, kl 08.31
Ma olen keskealine mees ja ma NÕUAN õigust käia vabal ajal poes uduõhukates liibukates ilma alukateta. Oi kui kaunis... :) Mes? Tüdrukuid solvab vää? Kus nüüd see võrdsus on - intended cameltoe vs bulge? Jõuame Walmarti rahvale järgi ja läheme mööda.


blablaaa
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!