Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
Kuidas kasvatada meest?
 
naine 24. jaanuar 2005, kl 21.26
Naised!
On mõttetu halada, et mees ei ütle, et armastab teid, ei hooli teist, ei kingi midagi jne. Meest tuleb tihti kasvatada selliseks, et ta vastaks teie nõudmistele. Ja seda kohe suhte algusest peale, sest muidu on hilja.
Mina olen elanud 5 aastat koos mehega, kes oli igati tore mees, kui tuttavaks saime. Muidu hea suhtleja, välimus kena, haritud, huumorimeelne, meil oli, millest rääkida ja ka hobid/huvialad klappisid. Probleemiks kujunes aga mehe häbelikkus, mis puutus just armastusse ja seksi. Nii kummaline kui see ka polnud. Hakkasin siis ise meest koolitama: ütlesin iga päev, kui väga ma teda armastan, hellitasin hommikuti, ärgates musi.kalli jne. Sain aru, et mees mind armastab, aga tunnistab seda harva ja häbelikult justkui koolipoiss. Kui nüüd aga ise pidevalt mehele seda ütlesin, varsti läks mees justkui lahti, muutus hoolivaks, armastavaks meheks - sai üle oma häbelikkusest ja valehäbist.
Sama lugu on kinkimisega - kui sa ise ei kingi mehele suvalist kama ja pead teda meeles muulgi ajal kui sünnipäeval, saad varsti ka ise toredaid ja originaalseid kinke. Mehele meeldib, kui kingitakse mingi asi, mida ta jumaldab või mis seostub tema hobidega. Nt. fittness ajakirja tellimus rõõmustas mu meest, samuti jõuludeks saadud veiniraamat jne. Mingi suvaline nänn ei sobi kingiks, kui ise sama saada ei taha. Ja aegajalt hommikuti kohvi kõrvale mehe lemmiksöök või maiustus (minu mehe puhul vaesed rüütlid ja mars) - kõik see hoolitsus paneb mehe ka sinu eest hoolitsema. Minu mees toob näiteks pühapäeviti sageli mulle hommikusöögi voodisse.
NB! Ja kui selline kasvatamine ei õnnestu, siis on tegu tõsise mühkamiga ja targem on otsida uus mees!
 
zora 24. jaanuar 2005, kl 21.28
milles point. kõik ju ok!
 
ev. 24. jaanuar 2005, kl 21.38
sooh?...nüüd siis sain kah teada, et mees ei oskagi ise elada, vaid teda tuleb niimoodi antud juhiste järgi kasvatada...
küll mõni naine on ikka tark, eksjuuu...:P
 
tüdruk 24. jaanuar 2005, kl 22.40
Meest kasvatada? Ei aitäh. Eelistan juba korralikuks kasvatatud meest.
 
sädemeke 24. jaanuar 2005, kl 23.54
tüdruk,
saad sa ikka aru.... milles probleem oli?
Kas tõesti korralik=mittehäbelik?
Kui alles hiljem selgub, et kõige kallim selline...siis viskad kohe minema?

häbelikkusest.... tegelt võiks selle sama kivi ka naiste kapsaaeda visata... muideks

ja ei maksa nii ennasttäis olla... et ei kõlba teise õpetust kuulda võtta...kes ainult head soovib...
lihtsalt häbenetakse oma rumalust ega tunnistata... nii mõnigi vajaks just seda nõu
 
sdgtfifbndxgftr 25. jaanuar 2005, kl 00.58
Häh! Sitad mehed teil siis, mis muud!
 
sädemeke 25. jaanuar 2005, kl 01.02
eelmisele:

noh, eks igalühel ole miskit viga...!
 
Feliks 25. jaanuar 2005, kl 08.15
kasvatada saab vaid seda inimest kes ka iseseda tahab,...aint et ta ise nimetab seda siis muutumises...seega: autori point on õige - mehele (abikaasale tuleb märku anda jah et milisena teda soovitakse näha ja kui teine tahab sedamoodi välja näha-tunnetatuks saada, siis ta selliseks ka muutub
 
poStikana 25. jaanuar 2005, kl 09.41
jah-jah...sigu kasvatatakse ikka kahe kaupa, pidi parem effekt olema....
* no ei taha sellist tölli, keda peaks nigut potilille kastma ja väetama ;(
 
hämming to naine 25. jaanuar 2005, kl 09.58
Oled arukas naine ja oled leidnud võtme kuidas kooselu
paremaks muuta aga samas kardan, et karjatalitaja mentaliteediga naistele jääb see teema arusaamatuks.

Päikest Sulle!
 
haak 25. jaanuar 2005, kl 10.35
Selle asemel, et oma mehi püüda ümber kasvatada, kasvatage parem oma POEGI.
Et selliseid, nagu teile ei meeldi, juurde ei kasvaks....
Nõrk on ikka see eesti naine.
 
sädemeke 25. jaanuar 2005, kl 10.42
haak,
õige jutt... kuid mis peab üks naine kohe ja praegu tegema... kui juba on probleemi ees... egas poeg ometi...?!
 
Minake 25. jaanuar 2005, kl 13.24
Mina tean, et EMA ja ISA kasvatavad poisist mehe.
 
Heh 25. jaanuar 2005, kl 13.25
Täitsa toimiv variant teemaalgatajal... või on selle kohta õigem kellegi teise sõnadega öelda - vorst vorsti vastu:)
 
naine30 25. jaanuar 2005, kl 13.41
ei viitsiks nii palju vaeva näha. kui ikka nii primitiivne ahv kodus, siis sellest head nahka ei tule.
peaks ikka enam-vöhem inimese moodi olema, et üht-teist pisikest enda käe järgi teha.
mingi selline teemaalgataja totaalne poputamine ja kavaldamine suhtes on lihtsalt nõme.
 
emotio 25. jaanuar 2005, kl 13.49
Toetan seda osa, et loomulikult tuleb mehele oma soove ja eelistusi teada anda (ja vastupidi), kuidas siis muidu on võimalik teisele rõõmu valmistada, kui sa ei teagi, mis seda teeb. Aga sellist kasvatamist ma küll ei mõista, mis rõõmu oleks mul kuitahes ilusast kingitusest, kui see tuleb "tingitud refleksina", mitte südamest? Kehtib ainult siis, kui sul ongi vaja neid "füüsilisi asju", mida sa sel viisil saad (olgu või kallistusi, rääkimata muust), mitte tunnet, millega neid tähelepanekuid on tehtud:) Minu jaoks algusest peale sobiv partner evib ilma väljatreenimisetagi seda "midagi", mis juhib teda ilma igasuguse "kasvatuseta".
 
m 25. jaanuar 2005, kl 13.49
mina küll ei taha " teist last " endale!!!!
 
rea 25. jaanuar 2005, kl 14.14
Goethe on öelnud, et käitu inimesega vastavalt sellele, millised nad on ja nad jäävad sellisteks või käitu nii nagu nad võiksid olla ja nad muutuvad sellisteks.
 
tips25 25. jaanuar 2005, kl 14.18
ei usu, et kedagi on võimalik ümber kasvatada. võib küll pisut mõjutada nii või teisiti käituma, aga see pole ümberkasvatamine... sa oled vist kontrollfriik:D
 
kaktus 25. jaanuar 2005, kl 15.57
meest peab hakkama vormima ikka algusest peale, mitte, et 10 a. koos nühitud ja siis äkki hakkab naine hellitama ja nämmutama. mees vaatab, et naine hulluks läinud.
Kui aga kõik selline vormimine toimub algusest peale, siis on tulemus suurepärane.
Olen teemaalgatajaga igati nõus ja seda katsetanud ka omal käel, nüüdseks kantakse mind juba kätel :)
NB mina meest ei kanna muidugi :)
 
hämming to naine30 25. jaanuar 2005, kl 16.37
naine30- valiku ahvi kasuks ei teinud ju naabrinaine...-anna ta
loomaaeda ära.
 
naine30 25. jaanuar 2005, kl 16.46
hämming
ei taba su õhkpeent mõtteniiti..
 
m23 25. jaanuar 2005, kl 16.56
Tubli <naine> oled!! T6iesti tubli. Enamik naisi ikka arvab et mees PEAB kingitusi tegema lihtsalt sellepärast et ta on mees! Sinu olukorras ükski mees ei hakkaks m6tlema et ta PEAB, vaid et ta TAHAKS ISE oma killikele kuidagi tagasi maksta.
 
K-ahh 25. jaanuar 2005, kl 17.57
Loll, kes tahab meest kasvatada.Kasva ise.
 
Juuli 25. jaanuar 2005, kl 19.19
Miks peab mees kigitusi tegema vöi pidevalt kinnitama, et ta armastab naist, miks peab mees välja näitama, et ta hoolib, kui naine seda köike ei tee.
 
spämm 25. jaanuar 2005, kl 19.43
novot, selle kohta ei õelda mitte mehe kasvatamine vaid "kuda sina külale, nõnna küla sinule" ;) irf.
 
:( 25. jaanuar 2005, kl 20.30
täitsa jube vorst-vorsti vastu suhtumine..
 
... 26. jaanuar 2005, kl 01.11
Täiesti nõus. Peen psühholoogia. Aga tegelikult tõeline hoolimine kellegi suhtes. Kui sa kedagi armastad, siis teed sa neid asju ju niigi. Ja rõõmuga, ilma vastutasu ootamata. Lihtsalt see tuleb tagasi.

What goes around, comes around.
 
vau 26. jaanuar 2005, kl 09.39
Sellist elu küll ei taha. Uskumatu lihtsalt on lugeda. Kaks inimest, kes teineteisest hoolivad , üksteist austavad, armastavad: siis toimub kõik spontaanselt ja pealegi teed sa seda ju selge omakasu pärast ning tuled siia uhkustama, mis on veelgi rumalam. Milleks on vaja tõestada kingitustega armastust? Et siis saad siia netti tulle , vaadake , mul on dresseritud ahv : teeb seda mida mina ees teen. Igav
 
jurakas 26. jaanuar 2005, kl 09.50
Teemaalgataja ärgu üllatugu, kui tema häbelik mees arvab enda juba suure poisi olevat ja peagi uue muutumise mängu leiab. Kindlasti saab tema eneseuhkus kõrgele tõstetud, kui keegi naisolevus teda märkab. Sina ei saa enam midagi rohkem teha, kui "emmena" järele lehvitada...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!