Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
milline näeb välja mehe armumine?
 
reccababe 10. august 2006, kl 23.08
Kas see, kui ta kiimleb nimme teisega just sellal, kui sina juhtud nägema (muul ajal seda ei tee temaga nii avalikult) - mida ta üritab sellega?

Milline üldse näeb välja mehe armumine?
 
... 10. august 2006, kl 23.09
kle kõik inimesed on erinevad ja käituvad ernevalt
 
arvamus 10. august 2006, kl 23.14
mis vahet, kas avalikult või mitteavalikult. üritab mõlemast lahti saada endale teadmata. vaevalt siin mingeid erilisi tundeid mängus on peale oma hinna kruvimise
 
reccababe 10. august 2006, kl 23.19
no kirjeldage siis meeste armumisi, pln
 
... 10. august 2006, kl 23.35
no otsekohesed mehed ütlevad otse! kuna mina suht flirdist midagi ei jaga ka (ses suhtes, et kui mees lähenemiskatseid teeb, siis ignoreerin vms), siis mehed on lihtsalt otse öelnud.
 
... 10. august 2006, kl 23.36
ma arvan, et kui sa seda ette ei kujuta (et ta ainult sinu juuresolekul ja SINU pärast kiimblema hakkab teistega) siis võib ta küll armunud olla...aga äkki sa kujutad ette...äkki on litsmees ja kiimbleb kogu aeg
 
... 10. august 2006, kl 23.37
kiimleb***
 
linda 11. august 2006, kl 00.38
No kuidas see sinusse armumist näitab, et teisega kiimeldakse? Ma arvaksin, et ta on sest teisest sisse võetud.
 
S. 11. august 2006, kl 09.13
"Kas see, kui ta kiimleb nimme teisega just sellal, kui sina juhtud nägema (muul ajal seda ei tee temaga nii avalikult) "

Jah, see võib nii olla, kui "mees" on ca 15-aastane.

Ma arvan, et noortefoorumis osatakse rohkem patsist sikutamisest ja muust rääkida...
 
üks 11. august 2006, kl 09.26
No eesti mees küll otse ei ütle. Ka see, kui mees ei helista, võib armumise tunnus olla. Tahab sellega end salapäraseks teha. (ka siinne juhtum teisega kiimlemisest kuulub siia alla, aga väga noorte poiste puhul). Aga mõned märgid siiski on. Koos olles tahab ta sind puudutada. Ta on tähelepanelik iga su sõna suhtes, keerab end sinu poole ja kuulab ka kõige lollimat loba. Teeb ettepanekuid igasugu ühisteks ettevõtmisteks. jne
 
kati 11. august 2006, kl 09.40
jooksis pidevalt minu ümber rumal naeratus näos. hea võrdlus oleks kutsikas, kes koguaeg su ümber hüpleb ja niutsub.
 
Punktike 11. august 2006, kl 10.20
ütleb küll eesti mees otse..kui tahab.
 
victoria 11. august 2006, kl 11.07
ta näeb ainult sind (teiste naiste juuresolekul võtab su ümbert kinni näitamaks et oled minuga), tahab seltskonnas olla võimalikult su lähedal, naeratab eemalt ja lähedalt, ei taha sust lahkuda (venitab koju viimisega), magades hoiab sind öö läbi enda kaisus, hommikul ärgates ütleb, et ei ole saanud üldse magada, sest ärkab selle peale kui oled kaisust kuhugi kadunud, vastab reede õhtul sõpradele, et täna ta ei tule välja, pärast pidu tuleb sinuga koju ja ei lähe sõpradega edasi pidutsema, on nõus sinu ja su 3 sõbrannaga välja tulema ning ei nõua kordagi, et hakkame juba koju minema, vaatab teie ühiseid fotosid ja iga pildi kohta lausub, et oled niiii nunnu sellel.
 
endovelicus 11. august 2006, kl 12.50
Meesterahva selgitused:

1."Koos olles tahab ta sind puudutada." - mina puudutan kõiki naistuttavaid aeg-ajalt vestluse käigus, kuid seetõttu, et suhtlemisele aitab kehaline kontakt kaasa (kasvõi mure kurtmisel). Voodisse ei läheks ma neist ühegagi.

2." Ta on tähelepanelik iga su sõna suhtes, keerab end sinu poole ja kuulab ka kõige lollimat loba." - hm, seda nimetatakse viisakuseks rääkija suhtes. Aga minu tutvusringkonnas lobisejaid õnneks ei leidu.

3."Teeb ettepanekuid igasugu ühisteks ettevõtmisteks" - ehk on tal lihtsalt igav?

4."Tahab seltskonnas olla võimalikult su lähedal, naeratab eemalt ja lähedalt, ei taha sust lahkuda (venitab koju viimisega)" - ehk on ta sinuga koos võõras seltskonnas ega viitsi ülejäänutega rääkida?


5."magades hoiab sind öö läbi enda kaisus, hommikul ärgates ütleb, et ei ole saanud üldse magada, sest ärkab selle peale kui oled kaisust kuhugi kadunud..." - palun otsige endale mees, mitte noor poisikutsikas.

6." vastab reede õhtul sõpradele, et täna ta ei tule välja, pärast pidu tuleb sinuga koju ja ei lähe sõpradega edasi pidutsema, on nõus sinu ja su 3 sõbrannaga välja tulema ning ei nõua kordagi, et hakkame juba koju minema, vaatab teie ühiseid fotosid ja iga pildi kohta lausub, et oled niiii nunnu sellel." - ilmselt ei ütle üks meesterahvas kunagi "nunnu" ega "nummi", pigem "armas". Ah jaa, mulle meeldib ka oma naise sõbrannadega lobiseda ja pilte vaadata, eriti kui need võimalikult tobedad on.

Soovitus: kui mees ei ütle otse, siis küsige ise ja säästate end sellistest tobedustest.
 
Margit 11. august 2006, kl 13.09
MEES kiimleb teisega sinu nähes - ta ei ole sinusse armunud, unista aga edasi.
LAPSEOHTU POISS kiimleb sinu nähes - võib olla armunud, aga tegu on iseenesest ülimalt lapsik ja tobe.
 
tulipunane to endovelicus 11. august 2006, kl 13.40
:))))))))
ma armastan sind! :D (magada sinuga ei tahaks)

ylejäänutele: jõudu arvamast, et tema arvas, et mina arvasin, et tema arvas....jne.
 
juhhei 11. august 2006, kl 15.10
Ma mõtlen, et sa mõtled, et ma ei mõtlegi su peale. Mõtle peale, et ma ei mõtle - mõtlen ikkagi su peale!
 
delfimutt 11. august 2006, kl 15.29
Inetu käitumine igal juhul kui ta on sinu prtner eraelus. Ju siis ei hooli.
 
endovelicus 11. august 2006, kl 15.40
Mõnel naisel piisab õige vähesest, et armastama hakata :). See tunnete kompleks seisab seksuaalsuhetest valgusaastate kõrgusel.
 
eh 11. august 2006, kl 18.31
Mees muutub kolmekandiliseks
 
naine to endovelicus 11. august 2006, kl 19.34
Kuidas sinu kui meesterahva puhul tunneb ära, et oled armunud?
 
mh 11. august 2006, kl 20.44
Kui olen armunud, siis ma ei tee Temast välja, kuid solvun, kui Tema minust välja ei tee. LIHTNE!
 
to mh 11. august 2006, kl 21.40
Vot sa oled lihtsalt üks tyypiline eesti (noor)mees.

Magab oma "üks kord elus" võimaluse maha ja siis vale valiku kallal iriseb elulõpuni, et miks ma küll sellise vea tegin :P
 
ehh aegu 12. august 2006, kl 00.27
minu üks peika suhte alguses käitus samamoodi st tegi tagasi, et ma tema jaoks vaba polnud ja abiks oli naissõber, kes pulli kaasa tegi, et näeme-näeme...pidevalt tahtis armukadedaks ajada, sellega, et kommis võõraid naiskasid.
üks hull tõi kogu aeg lilli, istus korteri ukse taga ja keeldus koju minemast. ütles, et läheb, kui ütlen, et ei hooli. no ütlesin, a istus ikka edasi.
üks isend jalutas akende all- arvas vist, et pole näha. nõjatus vastu puud ja passis iga mu liigutust.
üks peilis välja minu õpiharjumused- käisin tihti rmk-s õppimas ja valvas minu laua lähedal mõne laua taga.
üks mängis minu toas pidevalt kidrat ja laulis armastuslaule...
üks istus minu toas, midagi ei rääkinud, midagi ei teinud. sõbrantsid ikka imestasid, et mis ta siin teeb...aga kedagi ei seganud ja välja ei ajanud, nii ta istuski. ja juhuslikult jäin pikemalt haigeks- polnud paremat hoolitsejat- oli terve minu haiguse aja- 2 nädalat söömata- minu juurest minutikski lahkumata. see viimane mu lõpuks endale saigi.
 
endovelicus 12. august 2006, kl 02.14
Minu armumine väljendus omal ajal verbaalselt, ka abikaasa puhul. Ma ei leia, et keegi teine peaks olema paranormaalsete võimetega, et hakata mingeid imetillukesi ja kaootilisi signaale välja lugema. Muide, te naised tehke sedasama, siis ei jää te nii mõnestki väärtuslikust mehest ilma, nagu juhtus minu salaaustajannadega noorpõlves. Nad saatsid ka teatud signaale, kuid ma pooldan siiski artikuleeritud kõne, esimene võrdub koerte tagumikunuusutamisega.
 
cocci endovelicusele 12. august 2006, kl 08.18
Loodan, et see teema ei ole veel ammendunud sinu jaoks.

Aga tegudega kuidas on? Sõnades võib öelda kõike, ka seda, et ma vihkan ja jälestan sind, aga kui sa tajud oma seitsmenda meelega, pagan tast aru saab nagu tants käib meil see suhe - minu samm, tema samm ja tõmme üksteise poole on nii tugev, aga mõlemad on nii konrollivad ja rohivad välja kohe iga tärkava võrse.
Kui sa mõistsid, et sul olid noorpõlves ihalejaid ja salaaustajannasid, siis oli tõenäoliselt asi siiski mõlemapoolne. Sinul puudus soov ning vajadus poolele teele vastu tulla, et julgustada sõnaliselt märku andma seda, mis tegelikult hinges pakitseb ja nemadki ei tahtnud lihtsalt kuulda ei-d ning tegelesid enesepettusega. Kui sealt üks sulle väga meeldinud oleks, oleksid sa verbaalselt neist ühele ka oma armastust avaldanud.
 
reccababe 12. august 2006, kl 21.31
'üks istus minu toas, midagi ei rääkinud, midagi ei teinud. sõbrantsid ikka imestasid, et mis ta siin teeb...aga kedagi ei seganud ja välja ei ajanud, nii ta istuski. ja juhuslikult jäin pikemalt haigeks- polnud paremat hoolitsejat- oli terve minu haiguse aja- 2 nädalat söömata- minu juurest minutikski lahkumata. see viimane mu lõpuks endale saigi.'

vau... :) ilus kulminatsioon ja puänt!

*teiste juurde tagasi tulles:

ma ise ei saada kunagi selgeid signaale ja ikka enamusel juhtudest tajuvad mehed minu juures selle ära, et ma väga otsest kõnet pean liig labaseks; ikka algul peaks olema signaalid jne.

ja veel - kaudsed signaalid on igati omal kohal, kui isik näiteks pole antud hetkel vaba, kas pole?
 
to ehh aegu 13. august 2006, kl 07.51
Ilus jutt, aga ma soovixin veidi täpsustada - kui ta 2 nädalat söömata oli, kas see tähendab, et sinul kah ei olnud süüa? Või sa lihtsalt ei andnud talle oma sööki? Või ta suurest murest 2 nädalat lihtsalt ei tahtnud (süüa, ma pean silmas)?
 
mehe armumine? 13. august 2006, kl 14.02
Selline triibuline, natuke rohekat tooni, kandiline ja märatsev.
 
endovelicus 13. august 2006, kl 21.04
Ah, eks nooruse armumised ole, nagu nad on. Ma ei eita, et ka mul oli nende vastu tundeid, kuid ma olen selline, kes ei hakka ilmaaegu mängima - kui inimene otseselt mõista ei anna, siis näen, et ta pole huvitatud ning lähen oma eluga edasi. Signaalid ei pea olema niivõrd sõnalised kui otsesed. Nemad, nagu hiljem tunnistasid, olid küll huvi tundnud ja enda arvates vihjeid saatnud, kuid vabandage väga, end üks meesterahvas küll tobedaks tegema ei hakka.

Reccababe võiks endale teadmiseks võtta, et üks arukas naisterahvas otsib endale vallalise mehe, mitte ei trügi teiste vahele.

Teine probleem on saaklooma mängimine. Rõhutan, et kõik mehed ei taha jahtida. Mina loen kättesaamatu mängimisest välja huvipuuduse ja asi maha maetud. Siinkohal ei mõtle ma voodisse kargamist, vaid lihtsalt enda kindla huvi väljendamist ning suhte kinnitamist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!