Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
inglane
 
oeh 17. november 2006, kl 23.35
no seda olete m6elnud et te jarsku kuskil viimastes immigrandi kvartalites ringi sebite ja oma elu veedate?? Ikka oleneb kah milline haridus ja siis millisesse keskkonda sattute. Minul kyll teiesarnast kogemust ei ole olnud sest sihukeste kohtadesse nagu kirjeldate, ma oma jalga ei t6stagi.
 
arvan 18. november 2006, kl 00.59
soltub kus poes ja soomas kaid, koik ei ole rapased, on ka vaga normaalseid kohti, lihtsalt tuleb ehk moni £ rohkem valja kaia. sama tool, kui tootad prygifirma heaks, siis on seal ka seltskond jama, umbes nii. korralikus firmas on toredad inimesed.

mina sinu asemel ei otsiks nouannet siit, saa kokku ja aruta seda oma inglasega :))
 
liisi 18. november 2006, kl 12.33
inglismaal on ka palju toredaid asju. politsei ja sotsiaaltöö on näiteks väga kõrgel tasemel võrreldes eestiga.
vahe eesti ja inglismaa vahel on selles, et eestis EI PEA puhtaid poode ja söögikohti OTSIMA!!, nagu eelpool kommijad naiivselt soovitasid, sest eestis pole ma enam ammu räpasust kohanud, isegi kõige väiksemas külapoekeses mitte. samuti pole eestis eriti järgi jäänud enam nö räpaseid kvartaleid - ehk tõesti üksikud venelastega asustatud piirkonnad vaid, aga needki arenevad.
töötan õppeasutuses ning olen kõrgharidusega, nii et selle peale pole teil samuti mõtet rõhuda, et ma normaalse seltskonnaga ei suhtle.
 
neiu 18. november 2006, kl 22.45
hehee, elan ka inglismaal ja kaisin just inglise paarikesel kulas. mees tegi suua, oli viisakas, hoolitsetud jne. eesti meestel on enese eest hoolitsemise palju oppida! pluss naise eest hoolitsemine muidugi ja viisakad kombed. aga ei tee uldistusi...
 
liisi 18. november 2006, kl 23.20
neiu
üldistada jah ei maksa. tööjuures ikka lobiseme naistega ja vaatan, et täpselt samasugused, kui eestlased. mõni naine teeb kõik kodused tööd ise ära, mõned kahekesi koos mehega. minu tuttavatel sugulastel eestis on väga head ja hoolitsevad mehed, nii et mul pole eesti meeste kohta midagi halba öelda. nii et kõik oleneb siiski inimesest.
 
tirtsule 19. november 2006, kl 12.06
nad armastavad seda kui eesti loll naine võtab paari armulikku pilgu ja paari lubaduse eest nende pesemata munnni suhu ja imeb ja imeb. ise unistades inglismaale mehele saada
 
tirts 19. november 2006, kl 12.51
kas kellegis vingerdab kadeduse uss?
 
liisi 19. november 2006, kl 13.43
12.06
aga sinusugusest õnnetust on kahju. räägid ropult, järelikult oledki ropp ja madal inimene, elad omasuguste m.... imejate seas. ja elagi edasi. ajad tavalistel inimestel vaid südame pahaks.
 
jah 19. november 2006, kl 18.04
Liisiga siin n6us, selle kommija suhtes kellest juttu.
 
rents 21. november 2006, kl 21.53
sa 12:06 said valesti aru - need on inglased, mitte eestlased, nad pesevad ennast (aga sina võid muidugi räpane eesti mees edasi olla)
 
miu 22. november 2006, kl 16.02
oleme näinud küll neid eesti tibisid, kes iga hinna eest püüavad lääne meestele malbelt naeratada, ikkagi VÄLSIMAALT ju. Kahju on vaadata, kuidas ida-eurooplased õnnest lakke hüppavad, kui saavad UK-s mõne tööotsa, mida kohalik naljalt ei tee ja söövad economy toitu.
 
liisi 24. november 2006, kl 22.32
miu
mina ei ole näinud mingeid tibisid. ja minu tuttavad ida-eurooplased ei hüppa kuskile lakke. nii palju, kui mina neid siin kohanud olen, on nad haritud toredad inimesed.
muidugi olen kuulnud ka palju negatiivset ning kahjuks ka eestlaste kohta.
 
Ilmar Iistata 26. november 2019, kl 12.33
Inglased võivad olla nii kurvikad kui ka pesulauad, kuid ma isikliult eelistan p*gulasi. P*gulased on ilusad musta värvi ja pika vidinaga.
 
Perla 28. jaanuar 2020, kl 03.15
Fuck see Inglish ja Inglased ka! Ülbed on.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!