Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
miks mehed mune sügavad?
 
äkki 29. november 2006, kl 19.30
raseeritud?
 
kkk 02. detsember 2006, kl 23.25
kuskilt lugesin, et see pidi ürginstinkt olema, alateadlik viide -ma olen mees-
nad sügavadki ju nagu muuseas, ise ei märkagi teinekord
 
nojah 27. veebruar 2012, kl 20.41
Mis sügeleb, see kasvab.
 
üllatunud 28. veebruar 2012, kl 13.01
Ma küll pole täheldanud, et mul mees niisama mune sügaks. Tänavapildis pole ka nagu erilist näppimist täheldanud, kui mõni üksik juhus välja arvata. Selle olen siiani nö matslikkuse arvele pannud.
Peaks äkki oma mehelt uurima, et miks ta mune EI süga?! Et deldi naistekas kõik mehed kirjutavad, et tuleb sügada, see on normaalse mehe tunnus. Irw.
 
maali 28. veebruar 2012, kl 14.05
ju on munades kirbud,karvad kahte lehte ja kirbud välja otsida või ka teine variant,sügavad igavusest see ka tegevus
 
ervin 28. veebruar 2012, kl 18.03
sügatakse, sest sügelevad. sügelevad, sest neil on püksis liiga soe ja ebamugav. munad on väljapool keha selleks, et neil oleks madalam temperatuur, kui ülejäänud kehal, see on vajalik seemnerakkude arenguks. kuna aga tänapäeval enam väga paljalt ei käida, ka laiasid õhulisi pükse ei kanta, siis ongi munadel vale keskkond ja neil on ebamugav, see paneb täiesti iseeneslikult sügama.
 
ccc 01. märts 2012, kl 01.05
Ma jätsin isegi yhe maha pideva munasygaja.Pidevalt kratsis,käed aluspykstes!Okse tuleb peale sellistest.
 
L 01. märts 2012, kl 03.29
Noh, minu loogika järgi sügatakse siis kui sügeleb. Teine variant on siis, kui palav on ja munad hakkavad nö hauduma. Kolmas, selleks, et mugavam oleks.
 
to ccc 01. märts 2012, kl 03.31
täpselt ja eriti kui nad veel peale munade sügamist oma näppe nuusutavad ning miski pärast meeldib neile tagmikku kratsides samuti oma näppe nuusida (ime, et veel suhu ei topi). ja see pole veel kõik, mul eks kratsis tagumikku nii, et kõik teksad ka katki. õudne elajas oli!
 
icc 01. märts 2012, kl 08.49
aga kõik see on ju teie probleem!
katsuge kuidagi oma probleemiga elada või sellest üle saada, mehed sügavad mune niikuinii edasi ja nuusutavad ka näppe.
 
vastus 06. märts 2012, kl 08.42
Nad ei pese ennast, seepärast sügavadki.
 
uuu 06. märts 2012, kl 09.25
lollil on alati vastus olemas!
 
vau 06. märts 2012, kl 09.26
aga see õudne elajas oli omal ajal parim mis sa said!
 
boba 06. märts 2012, kl 14.56
Täitsa pull küsimus. Ma ka vahel sügan, ag mitte avalikult. Ma ka vahel pesen, aga see ei aita. Ikka vahel sügan. Teate seda ütluist, mis Sa ikka siin niisama mune sügad (st molutad) Järelikult on tegmist üldise tegevuse või tegevusetusega. Mõni võiks sellelel oma baka töö teha
 
Leili 06. märts 2012, kl 16.44
Kohe lõpetaks mehed selle jama kui naised sellise korraks kinni võtavad munad ära raseerivad korralikult neid pesevad.See mees ei süga enam kunagi,sest häbeneb.
 
Virolainen 06. märts 2012, kl 19.07
Sinul Leilike on absoluutselt õigus.
 
Leili 07. märts 2012, kl 16.17
Sügagu kui tahavad,Võtame maha siis polegi viimaks enam midagi sügada.
 
juhan 08. märts 2012, kl 09.27
pole teie asi võtta, iga mees teab ise kust ta ennast sügab ja teiste asi on mokk maas hoida.
 
sest. 14. märts 2012, kl 14.52
et neil on ümber munade kirbud
 
mees 14. märts 2012, kl 17.05
Minul ei sügele, ei vaja kergitamist.
Vahel harva tagatasku kohast tagumik tahab kratsimist.
Kannan ainult puuvillast boksereid ja velopükse.
Nõuka aegseid trussikuid ei kanna.
 
muhe mees 14. märts 2012, kl 22.23
Ikka sellepärast,et kurjamid sügelevad enne kui sina sügama jõuad.
 
Arbo 16. märts 2012, kl 20.26
mis te siin hõiskate kui endal pole ei tea te sügelemisest midagi,kuid kraapige neid kohti mis teil sügelevad.
 
kry 04. aprill 2012, kl 20.21
sügavad jah mehed mune, täitsa tõsi
 
Doktor Pederastitšeskihh Nauk. 05. aprill 2012, kl 01.12
Vanamees läinud ükskord arsti juurde. Et näed sa tohtrihärra, poisikesena olid mul vaid kaks muna aga nüüdseks on juba neli kasvanud. Ühed on sellised, mis teevad haiget siis kui ma neid pigistan aga teised teevad valu jälle siis kui ma neid sikutan. Arst käskis ette näidata. Vanamees ajaski püksid rebadele. Arst uuris korraks ja võttis käärid. Ätt sai vaevalt mõelda, et nüüd vanuigi hakataksegi siis veel mune maha võtma kui arst tegi juba tsipsavuse. Toi ajas end sirgu ja nägi arsti näppude vahel kahte karvakeste küljes rippuvat pruuni munakest.
 
miks 13. aprill 2012, kl 15.24
koerad mune lakuvad-sest nad saavad
 
Mart 17. aprill 2012, kl 20.01
Sügan siis kui tahan ja mis see sinu asi üldse peaks olema.Kratsi oma tussi ja ole vagane.
 
Juljus 02. mai 2012, kl 22.28
mis selles halba peaks olema egas sa ometi karda,et ära kuluvad
 
kaljule 03. mai 2012, kl 11.13
viin ei saa otsa ja koos sellega saavad purjakil joogisena munad sügatud
 
Lall S. 04. mai 2012, kl 15.20
Pole neid mõtet enam sügada,sest viina on veel natike järgi,millega saab need munad enne mahavõtmist ilusti ära pestud.Kui üles ärkab pole enam midagi sügada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!