Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Shovinisti nurgake
armumaagia
 
yxkadri 10. jaanuar 2008, kl 00.59
Aidake palun! Ehk keegi oskab soovitada inimest, kes valdab armumaagiat. Tahaks oma meest armukese küüsist koju tagasi. Kaua lapsed kannatavad. Venemaal pidid need tõelisd nõiad olema, aga kuis küll nendeni jõuda.
 
kukk 10. jaanuar 2008, kl 01.12
aga kas au pihta ei käi see sul?
 
kana 10. jaanuar 2008, kl 07.57
Kes kannatab rohkem kas sina ise või lapsed, mina arvan et sina, sest armukadedus närib sinu hinge?
 
alu 10. jaanuar 2008, kl 08.32
a äkki on siin maagia hoopis selles, et too armuke pole nõid. ja kuna sina oled, siis maagia mõjul on mees tolle juures?
 
to alu 10. jaanuar 2008, kl 08.54
väga hästi öeldud:D
 
nõid 10. jaanuar 2008, kl 09.26
500 euri seanss. alustada võib homme.
 
naine 10. jaanuar 2008, kl 10.21
See on küll viimane asi, millega see tegelda võiksid. Kedagi ei saa sundida vastutahmist armastama. Jõuga ei saa kedagi kinni hoida.
Viska see mõte peast kohe ära. See on ohtlik sulle iseendale.
 
üks 10. jaanuar 2008, kl 10.22
Ära tee seda. Milleks?
 
lastest 10. jaanuar 2008, kl 10.24
Kui vanad su lapsed on? Ja kust sa seda võtad , et lapsed kannatavad. Ma arvan, et lastele mõjub see just hästi (teie lahkuminek). Pidevad tülid, armukadedus stseenid jne..
Kui sa inimest tõeliselt armastad, siis lase tal minna.
 
armumaag 10. jaanuar 2008, kl 10.30
ma teen odavamalt, 150 euri seanss.
 
Nooo 10. jaanuar 2008, kl 13.19
Et väga hästi öeldud?
Pereemal tuhat ja üks muret: mees, lapsed, kodu, enesealalhoid.
Ja mis mured on armukese juures oleval mehel?
Millised on armukese pühad tõed? Ja mured?
 
nõus noooga 10. jaanuar 2008, kl 13.36

aidata saad ennast ise. Tea, et su positiivsel mõttel on tohutu jõud!
Kõigepealt küsi endalt häbenemata, miks mees nii teeb? Sa ju tead vastust!
Armastus on alati tegu. Ja ära lapsi küll sellesse sega, see on sinu ja mehe vaheline asi.
Edu ja mõistmist ja armastust!
 
anna olla 10. jaanuar 2008, kl 15.56
Sa ju siis umbes sama kriminaal nagu need silmatilga jooki panijad, vahet pole, mis eesmärgil seda tehakse. Igal juhul on see teise inimese kuritarvitamine. Oled kuulnud midagi vabast tahtest - see on suhetes peamine.
 
teadagi 11. jaanuar 2008, kl 03.35
Eks sinagi ju peaksid endale ühe mehe vaatama armukeseks ja mitte siin hädaldama. Ikka vorst - vorsti vastu, nagu vanasti!
 
k 11. jaanuar 2008, kl 10.48
Mõtled küll, et nõid või soolapuhuja aitab sul sinu poolt soovitud asja saavutada, tegelikult võetakse sind ise vaimses sfääris "õnge", kui sellise konksu otsa satud. Mehele selline asi vaevalt mõjub. Püüa olla selline naine, kelle juures on hea olla, ja kui kodu on see koht, kuhu rõõmuga tullakse, siis ei käi ühegi armukese võim sellest üle. Ära alanda ennast.
 
seekord nimeta 11. jaanuar 2008, kl 11.40
palun vabandust, aga ma nüüdseks enam ei usu, et mees on samas mõttes vaba tahtega inimene nagu naine. enne uskusin, enam mitte. kuna meest juhivad elus "valed" tungid (suguhimu, ahnus, võimujanu), tulebki naisel teda ohjata tegema mis "õige" (võtma vastutust oma tegude eest, kasvatama lapsi kui need hangitud, olema perele toeks). tehku kõrvalt keppi kui muidu ei saa, aga ärgu vahele jäägu. mees peab naise sõna kuulama, siis on ühiskonna algrakuke ehk pere õnnelik ja siis on ühiskond õnnelik(um):)
 
too,seekord nimeta 11. jaanuar 2008, kl 14.42
ühinen ka sinuga.Mehed on ja jäävadki lasteks,keda peab kogu elu ise suunama.Nii kui ohjad lõdvaks lasta,nii lendleksid nagu koiliblikad riidelt riidele..
 
aveli 11. jaanuar 2008, kl 16.02
Teemaalgataja,
sa oled loll naine-nõia abil saab mehe tagasi?:):):) Anna abi:)
7 klassi külakooli haridust sul ja eneseväärikus 0?
Üldse ei imesta, et mees primitiivse naise kõrvalt armukesi otsima läks.
 
Mina 11. jaanuar 2008, kl 17.16
viskaks mehe kodust välja. Kui ma talle midagi korda lähen, tuleb jäädavalt tagasi, kui ei tule, kas siis midagi muud üldse aitaks. alu, mõnede inimeste viga pole mitte nõiaks olemine, vaid liigne leebus.
 
kirin 11. jaanuar 2008, kl 17.21
lase lahti. Sinu pere ideaal on õõvastav. Ei tahaks mees olla.
 
Teemaalgatajale 12. jaanuar 2008, kl 10.27
See on VÄGA AJUTINe variant.Mõju lühiajaline,katsu aru saada.
 
yyy 12. jaanuar 2008, kl 19.17
ei ole teemaalgatajast üldse kahju. esiteks on igasugu omakasupüüdlik nõidumine seotud halva ja musta energiaga. ja SINA tahad!!??
aga kas mees ka tahab? ja lapsi ära tõesti asjasse sega! hoia vähemalt nemad oma mustadest mõtetest eemal.

tavaliselt ma aluga nõus pole, aga seekord on alu õiged sõnad öelnud.
 
võimalus 13. jaanuar 2008, kl 18.17
Saan Sind aidata,tingimustel,kui oled minust noorem(kas või 1-e minuti)ja teiseks pead absoluutselt kindel olema,et tahad seda meest elu lõpuni.Pärast"nõidumist"ta Sinust enam lahti ei lase ja ripub Su küljes ka siis,kuiSina enam ei taha.
 
võimalus 13. jaanuar 2008, kl 18.23
ja veel-ära lase end eksitada neil,kes Sinult raha küsivad."päris nõiad " ei tee seda.
 
karikakar 13. jaanuar 2008, kl 18.32
to võimalus: kas sa saaksid mind ka aidata analoogse murega?
 
võimalus 13. jaanuar 2008, kl 18.59
Saab,kui oled minust noorem.
 
karikakar 13. jaanuar 2008, kl 19.04
Ma ei tea küll, kui vana sa oled, aga ise olen 20. Äkki suhtleme edasi meilitsi?
 
võimalus 13. jaanuar 2008, kl 19.30
karikakrale-oled noorem.kirjutan meilile hiljemalt homme.mul hetkel väga kiire.
 
madu 14. jaanuar 2008, kl 00.18
Appi, kui nõme!
Esiteks: lapsed kannatavad- piinlik pole oma häda seesuguses vormis näidata!?
Teiseks: isiklik kogemus- ka mind on üks naine nõiaks pidanud ja arvanud, et ta mehe ära nõidusin...

Kuskohas on Su selgroog, miks Sa tahad tagasi meest, kellele Sa midagi ei tähenda?

Ole naine, kes saab hakkama ja näita mehele, et Sa saad hakkama- mida kuradit on vaja mehi kummardada?
 
maag 14. jaanuar 2008, kl 02.18

Kullake, sa ei vaja maagiat, kui armastad, sest armastus on tugevam kui igasugune maagia, kui see ei mõju, järelikult sa ei armasta. Nii lihtne see ongi. See pole armastus, vaid klammerdumine, sõltuvus, lase see vabaks ja armasta tõeliselt. Ja leiad endas selle jõu, mida vajad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!